جهانگیری: در دولت قبل 23 میلیارد دلار را از کشور خارج کردند و به دبی و استانبول بردند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۷۹۵۹۱
۱۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۴
۴۳۸۵
معاون اول رییس جمهور با انتقاد شدید از عملکرد دولت گذشته در ارتباط با عدم توانایی در مورد کنترل قیمت ارز گفت: دولت گذشته، ٢٣ میلیارد دلار از پول کشور را به دبی و استانبول برد و در کمتر از ١٧ ماه، دستاوردهای منفی همچون افزایش نرخ تورم و افزایش قیمت ارز از یک هزار تومان به ٣٦٠٠ تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.
خبرگزاری ایسنا: اسحاق جهانگیری با تاکید بر تلاش تمامی دولتمردان برای رسیدگی به مردم و حل مشکلات آنان گفت: دستیابی کشور به پیشرفت و توسعه همه جانبه جز با توجه به سرمایه های اجتماعی، میسر و مقدور نیست.

وی بزرگترین سرمایه مسئولان را اعتماد مردم به آنان و همچنین امید به آینده دانست و اظهار کرد: همه با هم باید از اعتماد فی ما بین مردم و مسئولان، محافظت کنیم.

به گفته وی، اگر مردم امیدوار باشند بسیاری از مشکلات کشور با همکاری همین قشر رفع می‌شود و اگر احساس امید در کشور وجود نداشته باشد ممکن است مشکلات متعددی در کشور ایجاد شود.

معاون اول رییس جمهور با انتقاد از کسانی که دولت را تخریب می کنند عنوان کرد: وضع کشور، خوب است ولی یک عده اصرار دارند که وضعیت منفی از کشور نمایش داده و مردم را نسبت به نظام جمهوری اسلامی دلسرد کنند.

جهانگیری ادامه داد: این افراد احساس می کنند که با انجام اقدامات این چنینی، برای موفقیت و یا موفق جلوه دادن گروه و جناح خاص خود تلاش کرده اند.

متاسفانه آمریکا دست از خوی استکباری خود برنمی‌دارد

وی با اشاره به مذاکرات تیم دیپلماسی سیاسی جمهوری اسلامی ایران با قدرت های جهانی و آغاز اجرای توافق برجام تصریح کرد: خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران توانست در یک مذاکره سخت و نفس گیر، موفق عمل کرده، حقوق هسته ای خود را در عرصه جهانی به رسمیت شناسانده، بسیاری از تحریم ها را علیه کشور رفع و تمامی قطعنامه های شورای امنیت علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را لغو نماید که این چنین اقدامات، بسیار مهم، ارزشمند و در عرصه جهانی، بی سابقه بود.

وی با اشاره به برخی کارشکنی‌های طرف مقابل پس از اجرایی شدن برجام عنوان کرد: متاسفانه آمریکا دست از خوی استکباری خود برنمی‌دارد و تا آنجایی که می تواند عهد شکنی کرده و اذیت می‌کند.

جهانگیری در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه تلاش می‌کنیم که با دنیا، تعامل خوبی داشته باشیم، افزود: دنیا، دنیای داد و ستد است و باید همه با هم تلاش کنیم که جمهوری اسلامی ایران را به جایگاه عالی و در شان خود در عرصه جهانی برسانیم.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به جایگاه حساس و ویژه کشور گفت: در سایه تلاش های شبانه روزی نیروهای مسلح و دستگاه های امنیتی، جمهوری اسلامی ایران ، تنها کانون ثبات امنیت در منطقه و شاید جهان محسوب می شود.

جهانگیری هدف از تشکیل گروهک های تروریستی و تکفیری همچون داعش را ایجاد ناآرامی در ایران و تضعیف اقتدار کشورمان دانست و تصریح کرد: خوشبختانه در نتیجه کمک های مستشاری جمهوری اسلامی به جبهه مقاومت اسلامی، گروهک های تکفیری از دستیابی به اهداف شوم و کثیف خوز بازمانده اند.

وی اظهار کرد: اگر حمایت جمهوری اسلامی از کشورهایی همچون سوریه و عراق نبود، گروهک های تکفیری پایتخت اکثر کشورهای اسلامی را به تصرف خود درآورده بودند.

در خوشبینانه‌ترین حالت، درآمد نفتی سالیانه کشور،٣٠ میلیارد دلار است

وی در بخش دیگری از سخنان خود، درآمد کشور در سال ٩٠ را ١١٨ میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: در دولت فعلی، خبری از درآمدهای آن چنانی نفتی در کشور نیست و در خوشبینانه ترین حالت، درآمد نفتی سالیانه کشور،٣٠ میلیارد دلار است.

جهانگیری گفت: فروش نفت کشور، نسبت به سال گذشته بیش از دوبرابر افزایش پیدا کرده است. میزان صادرات نفت و میعانات در سال گذشته، یک میلیون و ٣٠٠ هزار بشکه بود ولی امسال به بیش از دو میلیون و ٥٠٠ هزار بشکه رسیده است.

به گفته وی، کسی باور نمی کرد که در این بازه زمانی کوتاه پس از اجرایی شدن برجام، جمهوری اسلامی ایران بتواند میزان تولیدات نفتی خود را به چند برابر سال های گذشته برساند.

وی همچنین اضافه کرد: قبل از اجرایی شدن برجام، برنامه ریزی‌هایی در این حوزه داشتیم و تاکنون نیز به دستاوردهای بسیار خوبی دست یافته ایم.

معاون اول رییس جمهور با انتقاد شدید از عملکرد دولت گذشته در ارتباط با عدم توانایی در مورد کنترل قیمت ارز گفت: دولت گذشته، ٢٣ میلیارد دلار از پول کشور را به دبی و استانبول برد و در کمتر از ١٧ ماه، دستاوردهای منفی همچون افزایش نرخ تورم و افزایش قیمت ارز از یک هزار تومان به ٣٦٠٠ تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

قطع واردات گندم به کشور در دولت تدبیر و امید


به گفته وی در سال ٩٠، ٦.٧ میلیون تن گندم وارد کشور شد ولی در دولت فعلی، واردات گندم به کشور قطع شده و حتی اگر مجبور باشیم بخشی از گندم تولیدی کشور را صادر کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ابلاغ سیاست‌های مربوط به اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: بنابر اذعان تمامی کارشناسان، اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات اقتصاد کشور است و همین مهم است که می‌تواند اقتصاد ایران را به حرکت درآورد.

جهانگیری در بخشی از سخنان خود گفت: رهبری در سال‌های گذشته و بعد از آغاز به کار قرارگاه اقتصاد مقاومتی فرمودند که تریبون هایی ایجاد می شوند و از شما انتقاد می کنند ولی ما از شما حمایت می‌کنیم.

جهانگیری افزود: تبریز و آذربایجان از هر لحاظ، پیشتاز است و مردم ایران اسلامی به داشتن این استان و مردمان آن افتخار می کنند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال اگر بخش خصوصی آذربایجان شرقی، حرکتی بکند در سطح کشور موثر خواهد بود که این اتفاق، شدنی است.

وی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را یکی از مهم ترین اهداف دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: با گذشت بیش از ٣٧ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، هنوز هم رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرمایند که در کشور، قاچاق سیستمی وجود دارد. این امر، قابل قبول نیست و باید یکبار برای همیشه به موضوع قاچاق در کشور خاتمه دهیم.

اگر بانک‌ها وام نمی‌دهند با صراحت اعلام کنند

وی همچنین با اشاره به معرفی واحدهای تولیدی و صنعتی متقاضی دریافت تسهیلات به بانک ها گفت: وضعیت استان نسبت به استان های دیگر کشور در مورد پرداخت تسهیلات توسط بانک ها به واحدهای تولیدی، چندان بد نیست ولی بانک ها باید احتیاط نکنند، به صورت فعال عمل کنند، اگر وام می‌دهند، بدهند و اگر نمی‌دهند این موضوع را صراحتا اعلام کنند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:21 - 1395/06/10
مهم نیست چون از دید دلواپسان تاثیری بر سفره مردم نداشته
فقط برجام و رابطه مناسب با دیگر کشورها ایراد دارد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
اگر سال ديگه خدائي نكرده روحاني راي آورد بايد بگويد در دولت قبل ترش .... خدائي خيلي سخت ميشه
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1395/06/10
اینها رو به مردم اطلاع رسانی کنید تا دو باره این خبط رو مردم عامی دوباره بخاطر قول وسوسه برانگیز یارانه تکرار نکنند
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1395/06/10
مردم با ارز دولتی 1200تومنی به سفر میرفتند.بعد دولت ادعا میکنه ما تیم اقتصادی داریم .به خدا قسم اینا ... فقط دارن حقوق مفت از دولت میگیرند.آخه دادن 2000دلار رو هر پاسپورت چه جنبه اقتصادی داشت؟ کدوم اتاق فکری اینطرح را برنامه ریزی کرده بود؟
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1395/06/10
ظاهراً وظیفه معاون اول تخریب دولت قبل هستش .... مشکل جدیدی تو کشور وجود نداره . مشکلات شما رو هم تو دولت بعد رسیدگی میکنن جناب جهانگیری
پاسخ ها
صمد از تبریز
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
زیاد جوش نزن جناب پوستت خراب میشه ها نکنه شما هم از اون دلولپسانی هستی که ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۵
نه كه دولت قبل خيلي طيب و طاهر بودند؟ شماازش دفاع كن
Sweden
13:15 - 1395/06/10
آقا بگو کی و چقدر آخه آنجور فله ای حرف زدن بچه درد ملت میخورد من باید چکار کنم اصلا چی میتوانم بکنم فقط راهش برای ملت شورش و خسارت است.
تا دیر نشده کاری بکنید ...
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1395/06/10
ناب جهانگیری اگر ریگی به کفشتان نیست ، خب بیایید و به مردم گزارش دهید.....
شما هم یک نوع بگم بگم مثل احمدی نژاد به راه انداخته اید.
خب به مردم بگویید.
شاید این مردم را در حدی نمی بینید که شخصی همچون معاون اول رییس جمهور بیاید و برایشان گزارش دهد؟؟؟؟
گند حقوقهای نجومی در دولت فعلی هم درامد و با مانور سیاسی به گردن دولت قبل انداختید. درسته ریشه بی قانونی از دولت قبل شروع شد . اما دولت فعلی 3 سال بیخیال .... تا دست غارتگران بیت المال رو شد و ....
خب چی شد گزارشی که یکماهه باید از وضع حقوقهای نجومی به ملت شریف ایران گزارش میدادید؟؟؟؟؟
شما هم مثل قبلی ها هستید اما به یه شکل و شمایلی دیگه.
از ریزش رای امثال من کارمند و خانواده ام که به اقای روحانی رای دادیم بترسید.
من در میان همکارانم که عمری صادقانه برای دولت خدمت کرده اند و نهایتا 2 تا 3 میلیون حقوقشان است و بعدش حقوقهای نجومی رو دیدیم ، قطعاً 30 درصد ریزش رای اقای روحانی محرز است. در میان سایر اقشار هم بویژه کارگرانی که با تورم 30 درصدی کالاها و خدمات مواجه هستیم همین وضع را می بینیم.
دیگر امیدی به انتخابات بعدی نداریم
پاسخ ها
صمد از تبریز
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
روحانی دور بعد هم رئیس جمهور هست و تورم 30 درصدی گویا در سال 91 گیر کرده ای کدام جنس 30 درصد گران شده که از تورم 30 درصدی حرف میزنی اگر تورم را با شاخص هایش بسنجی 10 درصد هم کمتره انصاف داشته باشیم دوست عزیز
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1395/06/10
مردم خوابند فشاری که الان بر روی مردم است به خاطر ندانم کاریهای احمدی نژاد است حالا خوبه سال92 مردم به خاطر سیاست های اشتباه همین شخص روی آوردند به اصلاح طلبان
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1395/06/10
جهانگیری تا الان چندین مورد از این حرفا زده، خب گزادش بده مدرک ببر. هفته تی به بار میگی دولت قبل چند هزار میلیارد پول رفت. ما که ..........
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1395/06/10
رای ما احمدی نژاد
پاسخ ها
کتی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۱
شتر در خواب بیند پنبه دانه
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1395/06/11
عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت : که عیب دگران بر تو نخواهند نوشت
من اگر نیکم و گر بد : توبرو خود راباش
هرکسی آن درود : عاقبت کار که کشت...
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1395/06/11
عروس بلد نیست برقصه میگه دیوار کجه آقای معاون سه سال است دولت دست شماست رییس جمهور کلید گم میکنه؟میگه دولت قبلی مقصره عجبا !!!خداوند به داد این ملت برسه با این دولت تدبیر و امید
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1395/06/12
بعدازاینهمه اختلاس ودزدی خوردنهای بیجاوبجاایاجایی برای اعتمادمانده تازه یکنفرهم هنوزگناهکارتشخیص داده نشده واقعاجای تاسف است ...........
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر