شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود
۳۸۰۰۷
۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۹
۸۱۴۹۷
شاهرخ استخری روبه‌روی ماست. با چهره‌ای كاملا جدی، صورتی كه كمتر به خنده باز می‌شود و دستی كه لای یك آتل محافظ به گردن‌آویزان است.
برترین مجله اینترنتی ایران

مجله ایده آل:  سال‌ها بعد از یكه‌تازی‌های تلویزیونی و آن تیتری كه كنار عكس او و‌دو‌همبازی‌اش بود و غلط انداز فریاد می زد : هرسه مجردیم! شاهرخ استخری روبه‌روی ماست. با چهره‌ای كاملا جدی، صورتی كه كمتر به خنده باز می‌شود و دستی كه لای یك آتل محافظ به گردن‌آویزان است. این مصاحبه را با  پیش داوری آغاز كردیم و تصور روبه‌رویی با بازیگر جوان و كم‌حرفی كه خیلی هم اهل گفتن نیست. اما  هرچه پیش رفتیم دیدیم این صدا، جدی و صریح و راست گوست. بازیگری با آگاهی‌های لازم برای حضور در این حرفه و به دور از اطوارهای روی جلدی و پشت چشم نازك كردن‌های اعصاب خردكن.

شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود

 او خود خودش بود. كم شباهت با تصویر همیشگی ستاره سریال‌های جوانانه تلویزیونی كه در تمام مصاحبه دیگران را تحسین كرد و برای جوان‌ترها موفقیت خواست.با شاهرخ استخری از سینما و تلویزیون  و زندگی خصوصی‌اش حرف زدیم و حرف‌مان به جاهای دیگر هم رسید. جایی كه او پرده پوشی نكرد و گفت طرفدارها گاهی چشمشان درست نمی‌بیند. ... و لابد همین درست ندیدن است كه اكراه دارد از او بپرسیم دنیای خیلی خصوصی‌اش در چه وضعی است.اگر این مقدمه برایتان ابهام‌آمیز است باید مصاحبه را بخوانید تا برسید به آخرها. جایی كه او با وجود رضایت از شرایط آرزوهای كیفی‌اش را فریاد می‌زند. اینكه پلانی از او به یادگار بماند نه عكس‌هایی که كنارش می‌نویسند: 100 نكته خواندنی درباره شاهرخ استخری!یادتان باشد برای كسی كه از تلویزیون به سینما می‌آید این فرایند سخت‌تر هم است. سخت مثل تحمل درد در رفتن كتف در یك مسابقه فوتبال تفریحی و... شاید سخت‌تر، مثل چی؟ مثل اینكه 2سال بعد او آگاه‌تر، مرموزتر و هنرمندتر باشد.

     فامیلی استخری از كجا می‌آید؟


استخر شهری بود در استان فارس. اصالت پدری من به آن منطقه برمی‌گردد. در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین‌های زراعی، آن محدوده را احاطه كرده است.

 در چه شرایطی بزرگ شدی؟ از شرایط كودكی و منطقه‌ای كه در آن زندگی كردی برایمان بگو.

تا سوم دبستانم، در بلوار كشاورز زندگی می‌كردیم و از آن به بعد در شهرك غرب. سوم دبستان را در مدرسه 15خرداد و دوره راهنمایی‌ام را در آزادی و در دبیرستان فجر دانش تحصیل كردم.

  در دوران مدرسه‌ات كه دیر از خواب بیدار می‌شدی و تنـبیه می‌شدی، دلهره پیدا می‌كردی یا نه كلا آدم راحتی بودی؟


بیشتر دلهره را پدر و مادرم داشتند! تن من فقط یك‌بار لرزید و آن موقعی بود كه من را ترساندند كه  من را می‌فرستند  مدرسه‌ای كه شبانه‌روزی‌ است! می‌گفتند باید مثل كوزت كار كنی ... تصویر تناردیه و یك جای نمناك پر از موش جلوی چشمم آمد و حسابی مرا ترساند.

     در دبیرستان در چه رشته‌‌ای درس می‌خواندی؟


رشته ریاضی.

شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود

هر روز خواب می‌ماندم

     درمدرسه هم، هم همین قدر بچه آرام و خجالتی‌ای بودی؟


یكی از مشكلات بزرگ من با مدرسه دیر رسیدنم به مدرسه و خواب ماندنم بود. بارها به این دلیل تنبیه و بازخواست شدم. مسئولان مدرسه پدر و مادرم را مرتب می‌خواستند. از همان بچگی با زود  بیدارشدن از خواب مشكل داشتم.

     هنوز هم با صبح زود بیدار شدن مشكل داری؟


بله. هنوز صبح از خواب بیدار شدن برایم سخت است و شب‌بیداری آسان. تا حدی كه بعد از دو روز تعطیلی خوابم به هم می​ریزد.

     یعنی اگر صبح زود جایی قرار داشته باشی شب قبل نمی‌خوابی.


در كار «دلنوازان» و «فاصله‌ها» مجبور بودم سحرخیز شوم. آقای سهیلی‌زاده عادت دارند؛ فقط در روزكارند. حتی اگر سكانس داخلی داریم با پرده سیاه فیلمبرداری می‌كنند. من 6 ماه برای بازی در سریال 6 صبح از خواب بیدار شدم. جالب اینجاست كه كل 6‌ماه هم سختی كشیدم و عادت صبح‌بیداری را پیدا نكردم.

شیمی زدم، صنایع قبول شدم!

   چطور وارد دنیای هنر شدی؟


من همیشه به هنر و تئاتر علاقه داشتم اما پدرم در دانشگاه پلی‌تكنیك تهران (امیركبیر فعلی) در رشته شیمی تحصیل كرد و دوست داشت من هم در رشته مهندسی تحصیل كنم. انتخاب رشته من هم شیمی بود اما قسمتم تحصیل در رشته صنایع بود.

   از رشته صنایع كه تحصیل كردی هیچ وقت استفاده كردی؟


بله، 4-3سال در این زمینه كار كردم.اما با  اولین درآمدی كه از بازیگری به دست آوردم كار مهندسی را كنار گذاشتم.كار اولم واردكننده ماشین‌آلات راهسازی بود و کار من بیشتر كار اقتصادی و بیزینس بود.

آن ترم كه مشروط شدم

   در دانشگاه و مدرسه درسخوان بودی؟


در دانشگاه دولتی درس خواندم اما هیچ‌وقت درسخوان نبودم. در حدی درس خواندم كه شب امتحان كارم راه بیفتد. تنها چیزی كه از آن دوران یادم می‌آید اصرار پدر به درس خواندن من بود. پدرم شب امتحان خیلی برایش مهم بود و دوست داشت تحصیلم را ادامه بدهم. شاید اگر آنقدر تحصیلات من برای پدرم مهم نبود از ابتدا تئاتر می‌خواندم و مسیرم از ابتدا سمت هنر بود.

   در دانشگاه چند ساله درست تمام شد؟


4 سال و نیم. یعنی 9 ترم. در واقع یك ترم مشروطی داشتم. بنابه دلایلی حال و حوصله درس‌خواندن نداشتم. روز امتحان مجبور شدم ورقه‌های امتحانم را سفید تحویل دهم. جالب این است كه من برگه‌های امتحان را سفید رد كرده بودم اما در یكی از درس‌هایم نمره 2 گرفته بودم. یادم می‌آید نسبت به آن نمره اعتراض پر كردم. من كه فقط اسم و فامیل روی برگه امتحانی‌ام را نوشته بودم چرا باید نمره 2 می‌گرفتم.

شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود

   پدرت به دلیل مشروطی‌ات در آن ترم تو را بازخواست نكرد؟

نه. پدرم تا زمان ورود به دانشگاه من را چك می‌كرد بعد از آن خیالش راحت بود كه لیسانس را می‌گیرم.

   در كل به رشته تحصیلی‌ات علاقه داشتی؟


وقتی كلاس‌ها را گذراندم از آن بدم نیامد. رشته‌ای بد كه اگر نخواهی در آن حوزه فعالیت  داشته باشی هم برای تو مفید خواهد بود.

پدرم پرونده فوتبال را بست

   در صحبت‌هایت خیلی از پدرت حرف زدی. تو در كل از پدرت حساب می‌بری و رابطه مرشد و شاگردی بین شما وجود دارد؟


بله. فكر می‌كنم این احترام بین همه بچه‌های هم‌نسل من وجود دارد. احترامی كه البته در نسل جدید روزبه‌روز كم‌رنگ‌تر می‌شود. اما پدر و مادر برای من جایگاه ویژه‌ای دارند.

   ماجرای فوتبال بازی كردن و مخالفت پدرت چه بود؟


من در تیم جوانان فوتبال بازی می‌كردم. یادم می‌آید مربی با منزل ما تماس گرفت به پدرم گفت به بازیكن بااخلاق ما بگویید در تمرین حاضر شود. پدرم جواب داد پسرم درس دارد و تلفن را قطع كرد. اینطور بود كه پرونده فوتبال بازی كردن من تا ابد بسته شد. شاید پدرم دوست داشت من تحصیلم را تا فوق‌لیسانس و دكترا ادامه بدهم، اما شرط من از ابتدا لیسانس بود و بعد از آن رفتم سراغ دنیای هنر. البته برای كارشناسی ارشد در رشته سینما شركت كردم، اما قبول نشدم. البته طبیعی بود كه قبول نشوم چون با اطلاعات مهندسی صنایع در كنكور سینما شركت كردم.

خواهرهای درسخوان من

   فرزند چندم خانواده هستی؟


فرزند اول، 2 خواهر كوچك‌تر از خودم دارم.

   همه آن سختگیری‌هایی كه برای تو وجود داشت برای خواهرهایت هم بود؟


برای آن خواهرم كه یكسال از من كوچك‌تر است هیچ سختگیری‌ای وجود نداشت چون او به اندازه كافی درسخوان بود و جای هیچ حرف، حدیث و نگرانی را باقی نمی‌گذاشت. او فوق‌لیسانس تغذیه گرفت و برای ادامه تحصیل به خارج از كشور رفت. خواهر كوچك‌ترم هم از ابتدا به هنر علاقه داشت اما محدودیتی برای او وجود نداشت.

دم بچه‌های هم‌دانشگاهی‌ام گرم

   از بین دوستان دانشگاهی‌ات با شخص خاصی ارتباط و رفاقت داری؟


بله. یكی از آنها «علی خیری» است خواننده تیتراژ «پس‌كوچه‌های شمرون» و «برگشت‌ناپذیر». «هاشم مهدوی» هم یكی دیگر از بچه‌های هم‌‌دانشكده‌ای است كه با هم رابطه نزدیكی داریم. علی از ابتدا در كلاس‌های دانشگاه هم، آواز می‌خواند. بچه‌های كلاس هیچ وقت از دست او آسایش نداشتند. (می‌خندد). هاشم در كلاس‌های بازیگری شركت كرد و دراولین تئاترم باهم بودیم اما كلا از هنر جدا شد و در همان رشته تحصیلی‌اش فعالیتش را دنبال كرد.

شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود

   به خدمت سربازی رفته‌ای؟

نه. چون پدرم 8 سال در منطقه جنگی خارك مشغول به كار بود و من  از خدمت سربازی معاف شدم.

   شما بازیگری را با تئاتر شروع كردی. چقدر خودت را تئاتری می‌دانی؟

من به هیچ وجه خودم را تئاتری نمی‌دانم. اگر تئاتری هم كار كردم بیشتر در كلاس‌های آقای پرستویی و نمایشنامه‌خوانی‌ها و اجراهایی كه با بچه‌ها داشتیم، بود. درست است كه تئاتر ما در سالن اصلی به نمایش گذاشته شد اما من نقش اصلی نداشتم فقط تجربه‌ای به حساب می‌آید كه مقابل 300 نفر روی صحنه داشتم  و همین تجربه برایم جالب بود.

2 سریال بازی كردم بدون پول

شاید باور نكنید؛ اما من برای بازی در سریال «پریدخت» و «تلخون» هیچ دستمزدی دریافت نكردم. اصلا پولی در كار نبود. در واقع اولین درآمد من از بازیگری برای بازی در سریال «مثل هیچ‌كس» درماه مبارک رمضان بود و ماهی 800هزارتومان برای آن سریال دریافت كردم كه سریال خوبی هم از آب درآمد که حدود 78درصد بیننده داشت.

   خب، شاید طبیعی است كه تو برای بیشتر دیده شدن باید برای كارهای اولیه‌ات دستمزدی دریافت نمی‌كردی. شاید برای ورود به هر شغلی یك دوره بی‌درآمدی را پشت‌سر بگذاری.


بله. من آنقدر خوشحال بودم كه انتظار كسب درآمد نداشتم. بعدها بیشتر از آن دو كاری كه پولی دریافت نكردم دستمزد گرفتم. می‌دیدم شرایطی را كه خیلی‌ها حاضر بودند پول بدهند تا بتوانند نقش بگیرند. به نظرم اگر كسی برای كار اولش پول بدهد و بازی كند در كار بیستم هم به او می‌گویند چقدر پول می‌دهی تا یك كار را شروع كنیم، باز هم كسی حاضر نیست به او پول بدهد. اعتقاد دارم اگر یك روزی بخواهی از این راه درآمد داشته باشی. نباید بابت هیچ نقشی پول بدهی. مگر اینكه صرفا قصدت دیده شدن باشد.

خیلی خوشحالم، خیلی راضی

  نزدیك به 10 سال از اولین بازی‌ات می‌گذرد. در این مدت هیچ‌وقت احساس پشیمانی و ناامیدی به تو دست نداده است؟


به هیچ وجه.

  چه ویژگی در بازی وجود دارد كه این حس رضایت را به آدم‌ها می‌دهد. چون اصولا آدم‌ها از جایگاهی كه قرار دارند احساس رضایت ندارند.


شاید دوست داشته باشم كه پیشرفت كنم اما از اینكه خودم را با 4، 5 سال پیش مقایسه كنم و اینكه در چه كارهایی بازی می‌كردم و الان چه كارهایی به من پیشنهاد می‌شود و دوست دارم چه كارهایی در آینده به من پیشنهاد داده شود و در كل از این مسیری كه پله‌پله آن را طی می‌كنم راضی هستم. هیچ عجله‌ای برای زودتر رسیدن ندارم. به نظرم دوام این آرام‌آرام قدم برداشتن بیشتر است.

شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود

هیچ وقت آنقدر محبوب نمی شوم

    مدتی است كه حضورت كمرنگ شده است؛ اینكه یك مدت خیلی دیده می‌شوی و یك مدت كمتر به تو آسیب نمی‌رساند.

فكر می‌كنم آن استقبال مطبوعاتی در یك سریال 50 قسمتی حباب است. من هیچ وقت به آن حباب دل نبسته‌ام، می‌دانستم كه این محبوبیت را از دست می‌دهم چه بسا كه شاید تا آخر دوران بازیگری‌ام چنین محبوبیتی را دیگر نداشته باشم.  برایم مهم بود كه در 3 فیلم سینمایی نقش اول بازی كنم. بعد یك روزی با یك سریال پرمخاطب دوباره برگردم. اما سریالی به من پیشنهاد نشد كه احساس كنم می‌تواند پربیننده‌تر از «دلنوازان» و « فاصله‌ها» باشد. شاید قسمت شود با خود آقای سهیلی‌زاده این اتفاق تكرار شود.

   رضا عطاران می‌گفت سوپراستار واقعی كسی است كه عكسش روی نشریات زرد یا جدول پر فروش باشد. از دوستی مطبوعاتی كه این سبك مجلات را درمی‌آورد پرسیدم چه كسی پرفروش‌ترین جلد نشریه است، گفت شاهرخ استخری هنوز پرطرفدارترین است.منظور این است تو یكسری طرفدار ثابت داری كه حتی عكس‌هایت را دنبال می‌كنند. این موضوع برایت خوشایند است؟

اینكه عكس روی مجلات جدول باعث فروش آن نشریه می‌شود می‌تواند ثابت كند كه آن فرد مخاطبان زیادی دارد. اما یكسری از مخاطبان هستند كه تا دیروز طرفدار فلان بازیگر بودند از امروز با دیدن سریال دلنوازان طرفدار تو می‌شوند و فردا با سریال‌ بعدی طرفدار یك نفر دیگر می‌شوند.  سعی كردم برای آن عده‌ای كه من را در دلنوازان پسندیدند با خوراك‌های متفاوت، مثل نقش بچه پایین‌شهری یا نقش طنز یا نقش یك كشتی‌گیر با یك زخم عمیق برای یك طیف خاص بازی كنم. در واقع سعی كردم كاری كنم آن دو نفری كه به من  علاقه‌مند هستند كمی روی من  تعصب داشته باشند.

مرا تلویزیونی حساب می‌كنند

   قبول داری با وجود اینكه چند فیلم سینمایی بازی كردی هنوز بازیگر تلویزیونی به حساب می‌آیی. منظورم این است كه مردم هنوز تو  را با آن نقش‌‌ها تصور می‌كنند.


اینكه مخاطبان من را با بازی‌های سریال‌های تلویزیونی به خاطر بیاورند برایم اتفاق نگران‌كننده‌ای نیست. مهم این است كه در حال حاضر 2 سال و نیم است كه در تلویزیون كار نكرده‌ام و دنبال كار خوب هستم و در هر پروژه‌ای كار كردم پروژه متفاوتی نسبت به كار قبلی‌ام بوده چه در كار كاظم راست‌گفتار و چه آرش معیریان و حتی كار آقای فرح‌بخش.

   آیا تلویزیون و سینما در طبقه بازیگری تاثیر دارد. به هر حال تو یك مسیر را می‌خواهی پله‌پله طی كنی تا به مقصود برسی.


  بین عوامل سینما این طبقه‌بندی وجود دارد. اینكه می‌گویند فلان بازیگر تلویزیونی است، فلان بازیگر سینمایی است. فلان بازیگر نقش یك نیست. فلان بازیگر همیشه نقش دو را دارد. این صحبت‌ها بین سینمایی‌ها وجود دارد. شاید برای مردم مهم نباشد اما برای اهالی سینما این مسئله اهمیت دارد. من از بین پیشنهاداتی كه داشتم این چند كاری كه بازی كردم بهترین آنها بوده، یعنی اینطور نبوده است كه من از یك كارگردان خیلی خوب پیشنهاد داشته باشم و آن را قبول نکنم. اگر یك روزی این اتفاق بیفتد شاید به مرور زمان و خیلی دیر این اتفاق بیفتد. شاید باید از زمانی  كه تلویزیون كار كردم زمان طولانی بگذرد تا انگ تلویزیونی بودن از من برداشته شود.

    در سریال «مثل هیچ‌كس» به فرم بدنت می‌آمد كه اهل ورزش‌های این مدلی باشی.


من از كار تلخون بدنسازی را به شكل حرفه‌ای كنار گذاشتم و بدنم به مرور بیشتر دچار افت شده. بدنم در زمان آن سریال خیلی درشت بود اما حالا ریزترم. علت اینكه بدنسازی حرفه‌ای را كنار گذاشتم این بود كه انعطاف بدن با آن تمرینات كمتر است و حالت فعلی بیشتر به نفع بازیگری است. آن موقع بدنم شق و رق بود و اساتید توصیه كردند استایلم را عوض كنم.

شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود

وقتی اصغر فرهادی سراغ آدم می‌آید

    خود طبقه بازیگری برای بازیگر چه چیزی را به ارمغان می‌آورد. به هر حال در سینمای ما در سال ممكن است 4 یا 5  فیلم خوب ساخته شود. این طبقه بازیگری به بازیگر كمك می‌كند كه اگر كار خوبی قرار است ساخته شود آن بازیگر شانس بهتری برای بازی داشته باشد.


به نظرم همه ما انواع و اقسام بازیگرها را دیده‌ایم. بازیگرهایی را دیده‌ایم كه بر اساس استعداد بسیار و تلاش وافر به جایگاهی رسیده اند. بازیگری داریم كه با یكسری خط و ربط‌های دیگر به جایی رسیده، بازیگری هم داریم كه در دل مردم قرار دارد و جایگاهش هیچ‌وقت تغییر نمی‌كند. به نظرم كسی كه در آن طبقه و جایگاه بالا قرار دارد اگر روزی كسی مثل اصغر فرهادی هم سراغش برود او مسیر درست را طی كرده است. مثال آن هم شهاب حسینی است. شاید آقای حسینی تا قبل از سیمرغ و تا قبل از آقای فرهادی به 15-10 درصد آمالی كه در ذهنش از بازیگری داشت، رسیده بود. بعد از آقای فرهادی به 40درصد آن و شاید هنوز 60درصد آن اهداف را پیش‌رو داشته باشد و برای آن تلاش‌كند اما بازی شهاب حسینی در كار اصغر فرهادی می‌تواند نقطه عطفی برای او باشد.

    تو كی كلاس جودو می‌رفتی؟


در دبیرستان قدم از همه كوتاه‌تر بود. همیشه باید ساندویچ را در اتاق بابای مدرسه می‌خوردم والا فقط كاغذش به من می‌رسید. این عقده‌ها دست به دست هم داد تا اینكه بروم به كلاس‌های جودو، بوكس، بدنسازی و... این شاید روانشناسی این موضوع باشد.

    حامد بهداد را كی پیدا كردی؟


علیرضــــا ثانــی‌فرد را می‌شناسید؟ او در فیلم «اتانازی» بازی كرده بود. او بچه محل ما بود و با حامد بهداد خیلی رفیق بود. من چون می‌دیدم او در كار سینماست سعی می‌كردم بیشتر كنارش باشم. البته ما یار تعویضی بودیم و بازی‌مان نمی‌دادند.

آرزوی محال من !

    فكر می‌‌كنی اگر به جای آقای امینی آقای كیمیایی شما را كشف كرده بود زندگی تو چقدر با زندگی‌ای كه در حال حاضر داری فرق داشت؟


البته آقای كیمیایی خیلی وقت است كه این كار را نمی‌كنند اما باز هم بستگی داشت كه در كار استاد آیا وظیفه‌ام را به‌درستی انجام دهم یا نه. خیلی‌ها بوده‌اند كه با آقای كیمیایی كار كرده‌اند، اما هنوز اندرخم یك كوچه‌اند. آرزوی من بازی در كار آقای كیمیایی است.  این آرزو ربطی به شروع كار ندارد هنوز هم آرزوی همكاری با ایشان رادارم. 10 سال دیگر هم همین آرزو را دارم.

  دوست داری با كدام كارگردان‌ها كار كنی؟


آقای ناصر تقوایی، استاد كیمیایی، آقای شهبازی، آقای میركریمی و نعمت‌‌الله و آقای كاهانی.  آقای فرهادی هم كه دیگر تبدیل شده است به یك آرزوی دست‌‌نیافتنی برای من.

چرا در شبكه خانگی؟

   در طول یك‌سال واقعا چقدر فرصت برای یك بازیگر وجود داردكه بتواند خودش را محك بزند، یعنی چند نقش خوب؟


هركس اگر عقبه كاری من را دنبال كند متوجه می‌شود كه در این 2 سال در چند كار سینمایی بازی كرده‌ام؛ 2، 3كار هم برای شبكه خانگی، یعنی در كل در 6 كار بازی كردم. كل پولی كه من از این 6 كار دریافت كرده‌ام اندازه دستمزد سریال فاصله‌هاست، یعنی از یكسری مسائل به دلیل یك هدف بزرگ‌تر گذشته‌ام. شاید اگر یك سریال 6 ماهه دیگر كار می‌كردم چه بسا دوبرابر دستمزد فاصله‌ها را می‌گرفتم.

   آیا بازی در سریال تلویزیونی بهتر از بازی در سریال شبكه خانگی نیست؟


برای من تفاوت در نقش مهم بود. بازی‌هایی كه در كارهای شبكه خانگی داشتم نقش‌هایی بود كه شاید هرگز در تلویزیون و سینما به من پیشنهاد داده نمی‌شد و فقط برای ارضای روحی خودم در بازیگری آن نقش‌ها را پذیرفتم.البته ممكن است تلویزیون برای بعضی‌ها سكوی پرتاب به حساب آید. برای من كه اینطور بوده است. خیلی از بازیگرهای خوب ما مثل پژمان بازغی و شهاب حسینی كار حرفه‌ای‌شان را با تلویزیون شروع كردند. همین الان هم تلویزیون و كار با یك كارگردان خوب و یك نقش متفاوت می‌تواند باز هم سكوی پرتاب من باشد.

شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود


از طریق یک عکس بازیگر شدم

    چقدر به این موضوع معتقدید كه خصوصیات ظاهری می‌تواند به پیشرفت یك بازیگر كمك كند؟


به نظرم در شروع كار خصوصیات ظاهری می‌تواند خیلی به بازیگر كمك كند. برای خود من كه اینطور بود. علیرضا امینی عكس من را در دفتر كارش دید و اگر او عكس من را نمی‌پسندید هرگز نمی‌توانستم به این عرصه وارد شوم. ولی برای بازیگری تیپ و ظاهر خاص الزامی نیست. ما بازیگرهای زیادی داریم كه دارای چهره جذاب و خاص نیستند اما موفق هستند و به دلیل بازیگری‌شان زیبا به نظر می‌رسند.

جایمان را از ترك‌ها پس می‌گیریم

     با این وصف انگار در‌حال حاضر بازیگرهای ترك جای شماها را گرفته‌اند.


ما این جا را پس می‌‌گیریم، مطمئن باشید. همین اتفاق چند سال پیش با فارسی‌وان رخ داده بود. مردم فارسی‌وان می‌دیدند و «دلنوازان» آمد، آن طرف ویكتوریا پخش می‌شد. سر «فاصله‌ها» هم اوج سریال سالوادور بود. اما سریال ما 90درصد بیننـــــده داشت. سریال‌هایی كه همه بپسندند و مفردم با آنها همذات‌پنداری كنند، حتما با اقبال مواجه خواهد شد. اگر سریالی با چند چهره بااستعداد و تازه ساخته شود و فضای جوانی هم داشته باشد، حتما بیننده خواهد داشت. در دنیا هیچ وقت سریال را با سوپراستار  نمی‌سازند بلكه با چهره جدید می‌سازند.

به خاطر پول دور هم جمع می‌شوند و...

   تو در فیلم «كوچه پس‌كوچه‌های شمرون» بازی كردی اما فیلم داغ نشد، پای آن هم چندان  به مطبوعات نرسید. فكر می‌كنی چرا؟


اساسا چه فیلمی مورد توجه مطبوعات بوده، مگر اینكه در سراسر جهان مورد توجه قرار بگیرد یا مشكل سیاسی درست كند و به خاطرش تحصن انجام شود و... انگار یك دلسردی وجود دارد. در خود سینمایی‌ها هم این موضوع هست. خیلی نسبت به هم گارد دارند. دیگر رفاقتی و تیمی نیست. یك عده برای پول دور هم جمع می‌شوند و بعد از كار هركس دنبال كار خودش می‌رود.

      این موضوع تو را ناراحت می‌كند؟


صد درصد. همین حالا آدم‌هایی مثل آقای سهیلی‌زاده كه یك تیم یكدست دارد اگر بیایند و كار بكنند، آن صمیمیت و صلح پشت صحنه به مخاطب منتقل می‌شود و باز مردم می‌زنند شبكه سه و تلویزیون ایران.

گلزار و رادان امروز با آن فیلم‌ها ستاره نمی‌شدند

     ستاره‌های نسل قبل مثل امین حیایی ، گلزار و رادان در این شرایط هر كدام به نوعی از سینما دور شده‌اند. این انتظار وجود داشت كه نسل شما بتواند جای خالی آنها را پركند اما این اتفاق نیفتاد.


سؤال من این است كه آیا اگر شهاب حسینی و بهرام رادان و محمدرضا گلزار الان می‌خواستند ستاره شوند، می‌توانستند؟ می‌خواهم بگویم این اتفاق كلا برچیده شده. در کل یک بازیگر دیگر نمی​تواند بار یک فیلم را بر دوش بکشد،کاری که در گذشته وجود داشت. الان فیلم اگر فیلم خوبی باشد، قصه درست باشد و مردم فیلم را دوست داشته باشند، فروش خوبی خواهد داشت. كاری مثل« طلا و مس» می‌فروشد اما كارهای دیگری كه كلی بازیگر جوان خوش‌قیافه و با استعداد در آن حضور دارند به 40 میلیون تومان فروش هم نمی‌رسد.

    به نظر تو كاری مثل «سام و نرگس» یا «شور عشق» كه باعث موفقیت گلزار و رادان در سینمای ایران شدند، در شرایط فعلی جواب نمی‌دهند؟


به نظر من اگر كاری مثل «سام و نرگس» ساخته شود ممكن است مورد قبول قرار نگیرد. یعنی اگر فیلمی مثل «شور‌عشق» ساخته شود، در شرایط فعلی برای موفقیت باید كاملا متفاوت از قبل باشد،در فیلمبرداری، در فیلمنامه، در اجرا و در همه چیز و اینطوری ممكن است فیلم به موفقیت برسد. همین حالا در سینمای تجاری  عاشقانه می‌سازند، 240 میلیون دلار نسخه یك و نسخه 2، 3، 4 و 5  هم همین‌طور كه همین حالا صدرنشین جدول فروش است. به نظر من جنس‌ كار باید عوض شود و البته  ما بضاعتش را داریم.

شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود

من آلن دلون نیستم

     از نظر تو اشكال دارد كه یك نفر تا آخر نقش یك مرد خوش‌تیپ كت شلواری عاشق‌پیشه را بازی كند؟


هدف من از بازیگری هیچ‌وقت این نبوده كه همیشه شیك‌ و پیك و با كت شلوار بازی كنم. آلن دلون هم همیشه کت و شلوار می​پوشید و صورتش اصلاح شده بود. برای من جنس بازیگری در نقش‌های متفاوت خواستنی است. من اگر روزی روی صحنه بروم و حركاتی جز حركات فیلمنامه به بازی اضافه نكنم آن روز برایم نمی‌گذرد.

     منظورت این است كه خود مقوله هنر برایت دغدغه است؟


بله. بیش از حد دغدغه هنر را دارم. من از سال 81 تا 86 مثل خانواده‌ای بودم كه بچه‌دار نمی‌شوند و مرتب سراغ دوا و درمان‌های متفاوت می‌روند و به هر جا و مكانی دخیل می‌بندند اما یكدفعه بعد از 5 سال بچه‌دار می‌شوند و آن بچه را لوس بار می‌آورند. این اتفاق برای من افتاده است و من به‌شدت روی نقشم حساس شده‌ام. هر كاری را به هر قیمتی قبول نمی‌كنم.

شهرت بازی دو سر باخت است

قبل از شروع بازیگری چیزی كه راجع به شهرت از زبان آدم‌های بزرگ خوانده بودم مثبت نبود. آنها از شهرت‌شان راضی نبودند و برایشان جذابیتی نداشت، بنابراین از همان ابتدا می‌دانستم كه شهرت یك چیز دو سر باخت است و محرومیت‌های بسیاری را در پی دارد، اگرچه ممكن است چیزهای خوبی هم در آن باشد. مثلا چهار جا كارت را انجام می‌‌دهند. واقعا هم همین‌طور است. شهرت اصلا چیز جالبی نیست و فقط مسئولیت آدم را بیشتر می‌كند.

     آیا دوست نداشتی تحسین شوی؟


اینكه یك نفر قسمتی از بازی مرا در ذهن داشته باشد، برایم جالب‌تر است از اینكه مثلا در خیابان مرا به اسم كوچك صدا كنند. البته شهرت حسن‌هایی هم دارد. خیلی‌ها احترام می‌گذارند، جای پارك ممنوع ماشینت را می‌گذاری پنچر نمی‌كنند، بعضی‌ مغازه‌ها به تو تخفیف می‌دهند ولی در هر صورت با دوربین‌هایی كه كار گذاشته شده هرقدر هم مشهور باشی، نمی‌توانی وارد طرح ترافیک شوی. البته وقتی كه هنوز توی طرح رفتن آنقدر سخت نبود، می‌شد. یك‌بار در بحبوحه «دلنوازان» در طرح جلویم را گرفتند. پیاده كه شدم، آن سرباز محترم گفت: «شما همانی هستی كه در سریال پریدخت بازی كردی؟» برایم جالب بود كه همه حواس‌شان به دلنوازان بود اما او نه. احتمالا كار را هم ندیده بود. حالا خدا را شكر كه «پریدخت» را بازی كرده بودم.

شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود

دل بستن به بازیگرها تاسف‌آور است

همیشه جوان‌هایی كه ناگهان وارد كار یك سریال محبوب می‌شوند، شهرت عجیب و غریبی پیدا می‌كنند كه ممكن است نتایج عجیب و غریبی داشته باشد. مثلا بعضی‌ها ممكن است به یك نفر دل ببندند و...


همه ما زمانی دوست داشتیم عكس یك نفر را به دیوار اتاق‌مان بزنیم، از هر جنسش. این چیزها سنی دارد و می‌گذرد. نمی‌خواهم به این موضوع فكر كنم ولی خب مسئله بسیار دردآور است. گاهی از اطرافیان می‌شنوم كه فلان آدم، فلان بازیگر را دوست دارد و...

      دوست داری چه برخوردی با تو داشته باشند؟


دوست دارم قضاوت نكنند. وقتی آدمی به من خیره شده، نمی‌توانم از میمیك صورتش بفهمم در آن لحظه در مورد من چه فكر می‌كند. این چیزی است كه بارها با آن مواجه شدم؛ به خصوص درباره من فكر می‌كنند كه آدم مغروری هستم. این را بارها به من گفته‌اند. در ملاقات‌های حضوری یا پیامک‌هایی كه روی موبایلم می‌‌آید. به من می‌گویند تو چقدر خودشیفته‌ای. بابا شما از كجا می‌دانید؟

شاهرخ استخری: زنده ماندن ما معجزه بود

سانحه​ای که در غرب تهران برایم رخ داد...

کتفم را خودم جا انداختم. در جریان سانحه‌ای که یک‌روز پاییزی در غرب تهران همراه با سیاوش خیرابی برایم رخ داد کتف من آسیب جدی دید به‌طوری‌که کتف من در آمد اما من قبلا آموزش دیده بودم و خودم كتف خودم را جا انداختم. البته در جودو هیچ‌وقت برایم پیش نیامده بود اما  در یك مسابقه فوتبال تفریحی ساعت 8 صبح، این اتفاق برایم رخ داد.  سیاوش خیرابی را آخرین‌بار همان روزی که كتفم در رفت، دیدم! سیاوش، پندار اكبری و آقای سهیلی‌زاده بودند. فكر كردم در سالن فوتبال بازی كنیم که كفش سالنی پایم كردم اما بازی در چمن مصنوعی بود، لیز خوردم، دستم را ستون كردم و كتفم در رفت. فكر نمی‌كردم دررفتگی كتف اتفاق مهمی باشد اما صدمه جبران‌ناپذیری است چون كپسول مفصلی را منهدم می‌كند. این قسمت از بدن جزء شاهكارهای خلقت است چون دامنه حركتش 360درجه است. در حال حاضر اگر كار ناگهانی انجام بدهم ممكن است نیاز به عمل داشته باشم.

     به نظرت اگر یک روز ازدواج کنی این موضوع چقدر برای طرفدارانت مهم است؟


كسانی كه هنر آدم را دوست دارند و تعقیب می‌كنند خیلی در بند این حرف‌ها نیستند. اما آنهایی كه كم‌سن و سال‌تر هستند، طبیعتا خبرهایی مثل این برایشان مهم است و مقابل آن جبهه هم می‌گیرند.

      آیا این قشر هنردوست برایت مهم هستند؟


بله، خیلی.

      پس چرا بعد از دلنوازان كاری نكردی كه آنها را خوشحال كنی؟


حتما این كار را می‌كنم و به زودی در كاری خواهم بود و فقط به خاطر آنها این كار را انجام می‌دهم؛ سریالی كه در آن بتوان همه قشرها را راضی كرد.

پیامك می‌زنند اگر مردمداری، جواب بده

      شاید به این دلیل است كه تو در جمع‌های عمومی گوشه‌گیری

.
اینطور نبوده كه كسی جلو بیاید و من خیلی گرم با او حرف نزنم و خیلی گرم برخورد نكنم. آیا اگر من  جواب پیامك‌هایی  که به شماره شخصی‌ام می‌آید را ندهم، آدم مردمداری نیستم؟ بارها این پیامک را گرفته‌ام كه اگر مردمداری جواب بده!

      شماره موبایلت را از كجا دارند؟


وقتی سر كاری هستی و باید خودت را با بقیه هماهنگ كنی همه شماره‌ات را دارند و برای كسی كه می‌خواهد یك شماره را پیدا كند این كار سختی نیست. برای مردم كاری ندارد.

      در این تماس‌ها تقاضا هم از تو می‌كنند؟ مثلا در مورد فوتبالیست‌ها این اتفاق می‌افتد كه مردم تقاضای مالی دارند.


خدا را شكر ما فوتبالیست نشدیم. اما تقاضای بازیگر شدن الاماشاا... از ما می‌شود. در حالی كه یك بازیگر واقعا آنقدر نفوذ ندارد كه بتواند این كمك را بكند. نهایت كاری كه در این زمینه می‌توانم بكنم این است مسیری كه در آن حركت كرده‌ام را برای آنها توضیح بدهم.

نقش​های مورد علاقه من

      از بین اسامی زیر نقش​هایی که در خاطرت باقی مانده است را نام ببر.


یوآخیم فونیكس: «واك‌دلاین». جك نیكلسون: «پرواز بر فراز آشیانه فاخته». رابرت دنیرو: «گاو خشمگین». آل‌پاچینو: «اسكارفیس». شان‌پن: «راه كارلیتو». از جدیدها هم رایان گاسلینگ را خیلی دوست دارم یا تام هاردی.

     از ایرانی‌ها چه کسی را دوست داری؟


«مهدی هاشمی»، «حمید فرخ‌نژاد»، از جوان‌ترها «محسن تنابنده»، «شهاب حسینی»، «حامد بهداد» و باز هم جوان‌تر بازیگری به اسم «حسین مهری» كه كارش را دوست دارم که در «زیر هشت» بازی كرده بود. یكی، دو بازیگر هم در «شاید برای شما اتفاق بیفتد» دیدم كه خیلی شش‌دانگ بودند. البته خیلی‌ها را از قلم انداختم.

صورتم تركید و بوكس ممنوع شد

      در بوكس چقدر حرفه‌ای بودی؟

خوبی بوكس این است كه حركت زیادی ندارد و باید قوی بود. ضربه‌هایش پیچیدگی خاصی ندارد. مستقیم است، هوك و آپركات. باید داخل رینگ تجربه كسب كنی. بالا و پایین و دفاع. باید قابلیت‌ات را در جا خالی و دانك زدن به دست بیاوری. با مبارزه در آن خبره می‌شوی. من هم آدمی نبودم كه بنشینم بیرون و گرم كنم، بنابراین یكسره مبارزه می‌كردم. خلاصه كار به جایی رسید كه به من گفتند می‌زنی صورت خودت را درب و داغان می‌‌كنی و دیگر نمی‌توانی بازیگر شوی که من هم رهایش كردم.

      پس تركیدگی دماغ و این چیزها نداشتی؟


داشتم. دماغ تركیدن، گونه تركیدن، همه این چیزها را تجربه كرده‌ام. 7 بخیه روی گوشم است كه گفتن ندارد. مینیسك هر دو پایم چون روی تشك تمرین جودو می‌كردیم، نابود است ولی به موقع ول كردم.

      دوست داری فیلم اكشن بازی كنی؟


دیگر خیلی فیلم اكشن ساخته نمی‌شود. دارم روی كتفم كار می‌كنم كه بتوانم. خیلی دوست دارم یك فیلم اكشن بازی كنم. یك فیلم از جنس ‌سامورایی...

       می​دانی تام كروز در «ماموریت غیرممكن» همه نقش​ها را بدون بدل خودش بازی کرده است؟


به نظرم كاری كه تام كروز در این فیلم انجام می‌دهد استثنایی است. در پشت صحنه آن فیلم دیده​ام كه در صحنه‌های فیلم مثل پریدن از روی موتور بدل ندارد.
انتشار یافته: 525
در انتظار بررسی:15
Germany
23:42 - 1391/09/28
مرسییییییی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۹
شماره موبایل شمارا چه جوری پیداکنیم
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1391/09/29
فیلم پس کوچه های شمرون رو تو اتوبوس دیدم اکثریت قریب به اتفاق هنرپیشه ها لااقل یک بار اصطلاح فاخربا عرض معذرت" ... خوردی"(خودم ... گذاشتم) رو به کار بردن و یک سری دیالوگهای ناخوشایند دیگه، درسته که ادب ما روز به روز داره تنزل می کنه ولی دلیل نمیشه که هرجور دلشون میخواد جلوی دوربین که در واقع حریم خانواده خانواده هاست صحبت کنن، قبح این جور حرف زدن داره می شکنه ، ساحت مقدس آزادی و آزادگی با فحاشی و رکیک گویی فرق داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
بله. این مشکل به نظر من هم اومد. توبعضی از فیلمها این مساله خیلی ازاردهنده شده.
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1391/09/29
چقدر با عینکش درگیره
پاسخ ها
laya
-
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
دقیقا منم همینو میخواستم بگم
نغمه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
منم همین طور!
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۵
بازیگر محبوبی هستش
mohammad-golestani
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۸
آخه به شماها چه ربطی داره که شاهرخ استخری با عینکس در گیره
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
واقعا
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1391/09/29
چه علاقه شديدي به عينكش داره! بيل گيتس هم اين قدر قيافه نمي گيره
پاسخ ها
laya
-
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
+++
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1391/09/29
بازیگری وجود نداره به : جذابیت * جدی بودن * باحالی. من که خیلی دوسش دارم
پاسخ ها
رها
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۰
منم دوسش داروم خیلی باحاله
النا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1391/09/29
چرا این بازیگرا اینقد توی عکسا فیگورن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
نغمه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
مشکل فنی دارن.یعنی خودشونم خودشونو به رسمیت نمی شناسن می خوان تمام تلاششونو بکنن تا به چشم بیان.
یکی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۱
اتفاقا آقای استخری تو همه ی عکساشون با شخصیت وبسیار سر سنگین هستن.لباساشونم اصلا جلف نیست واین نشانه با شخصیتیه.
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۵
عزیزم تو هم جای اونا بودی همین جوری بودی اینو باور داشته باش
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۵
دقیقا با نظرت یکی موافقم اقای شاهرخ خیلی ادم باشخصیتی هستند منم خیلی خییییییییلی دوسشون دارم
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1391/10/01
شما را بخدا به اين جمله ايشون دقت كنيد :((استخر شهری بود در استان فارس. اصالت پدری من به آن منطقه برمی‌گردد. در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین‌های زراعی، آن محدوده را احاطه كرده است.)) آخه مرد حسابي يه كم تواضع هم خوب چيزيه! والله تا به حال هر چه روستا بوده تبديل به شهر شده ولي ما ته بحال نديديم كه يه شهر به روستا و زمين زراعي تبديل بشه!!!؟؟؟
پاسخ ها
شیرازی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
یه کم تحقیق بد نیست...
اینکه استخر شهری بوده درست است و قبل از ایجاد شیراز این شهر از بین می رود و در کمی فاصله از استخر شهر شیراز ساخته می شود.
فري
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۵
كاملا موافقم
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1391/10/02
نقشش تو فیلم تلخون ودلنوازان رو دوست دارم.انصافا نقش هاشو خیلی تمیز و طبیعی درمیاره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷
کاملا باهات موافقم زهرا جان
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1391/10/06
dosesh daraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1391/10/06
سلام:
عاشق بازی ش هستم
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1391/10/09
واقعا" فک میکنه خیلی خوش تیپه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۹
بله پس چی که خوش تیپه.
sogand
Spain
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۰
pa chiiiiiiiii?????
ba nazare samane movafegham hatman
to bi saligheiii azizaam
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۰
توبی سلیقه ای خیلیهم خوش تیپ
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
بعضی ها خیلی بی سلیقه ند
کسی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
اره که خوش تیپه
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
بله به نظر منم خیلی خوش تیپه.
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۵
اره خیلی خوشگل و خوش تیپه منم خییییییلی دووووووسش دارم
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
واقعا
United States
00:32 - 1391/10/13
aly bood ama behtar bood ke mosahebaro nemizashtin chon ishon hanoz ejaze entashar in mosahebaro to internet nadan
پاسخ ها
maht
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۹
manam kamelan movafegham.chon eshon ejazeye page in mosahebe ro nadadan.
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1391/10/15
نميدونم چرا ولي چهرش منو ياده پاك كن قديميا كه يه سرش آبي بود و خودكار پاك ميكرد ميندازه.:-/
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
بی ادب
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۰
خیلی بی تربیتی
تینا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
چهرش عالیه ...حیف که خیلیا سلیقه ندارن
United States
23:57 - 1391/10/27
من نمیدونم این بازیگر چیه که این قدر دارید خودتنو براش می کشید اخه اینام بازیگرن نه سر دارن نه ته با باباش قهر کرده رفته بازیگر شده حرفم که میزنی میگن ما ماله بچه بالا شهریم
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
کی گفته قهر کرده؟؟؟؟
نخیر بااجازه پدرش بازیگرشده.
متاسفام برا بعضی ازادما که دروغ میگن
و فکر میکنند هرکی طرفدارش داره خودشو براش میکشه
من که به هنرش علاقه دارم.
بازیهاش هم همه عالین.بدون استثناء
هستي
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰
اگه يه يكم به حرفاش دقت كني ميفهمي كه اصلا باباباش قهر نيست ورابطه اش هم باهاش خوبه بعدشم اينقدر عجولانه قضاوت نكن
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۵
بلبل عزیزم شما................ اینجا

الان باید بری چهچهه بزنی نه حرف اضافه
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1391/10/28
خیلی قشنگ بازی میکنه و چشم حسود ها هم کور .بهترین بازیگر سینمای ایرانه
پاسخ ها
تینا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
موافقم...
United States
17:43 - 1391/10/28
بهترین بازیگر سینمای ایران ؟ پس لابد عزت الله انتظامی باید پیشش کلاس بره ؟ نه بابا
معلومه بچه مدرسه ای هستی که این قدر عاشقشی
یک خورده بزرگ تر بشی میفهمی اینا درپیت های سینما که چه عرض کنم تلوزیون هم نیستن
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
واقعا برات متاسفام
با این طرز فکر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰
معلومه واقعا حسوديت شده درسته الان بهترين نيست ولي شك ندارم درآينده بهترين ميشه
تینا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
عزت الله انتظامی تجربش بیشتره که الان بزرگ سینماست..ایشون تازه کارن ولی بازیشون حرف تداره...شک نکن چند سال دیگه به پای اقای انتظامی هم میرسه
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1391/11/13
واقعا بعضی ها چه حرف هایی می زنند شاهرخ استخری خیلی خوشگل و خوشتیپه البته به کووووووووووووووووررررررررررررریییییییی چشم حسودددددداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1391/11/17
فقط میتونم بگم واسه همتون متاسفم. بابا اون داره زندگیشو میکنه شما چرا حرص میزنید
پاسخ ها
شمیم
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۶
افرین یکی نیست بگه بابا اصلا این بازیگرا حتی کامنت های مارو می خونن که اینجوری به جون هم افتادین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1391/11/19
فقط می تو نمم بگم خوبه!!!
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1391/11/22
ممنونم عالی بود.
با امید موفقیث روزافزون برای شاهرخ
Germany
01:41 - 1391/11/25
از لحاظ تیپ و قیافه خوبه دروغ نمیشه گفت البته ما که فیلمو عکساشو میبینیم از نزدیکو بدون گریم نمیدونم ولی خدایی بازیش هنوز کار داره بد نیستا ولی کار داره تا خیلی بهتر بشه بازیگر بهتر از ایشونم داریم ولی ایشونم به اندازه خودش تلاش میکنه و خوبه به امید موفقیت و بهتر شدنشون
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1391/12/03
هم بازی هاشون وهم قیافه وتیپشون خوبه
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1391/12/04
.بچها خداییش از حسودیتون بگذرین.خیلی باشخصیته.منکه عاشقشم.
پاسخ ها
یکی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۱
همین با شخصیت ومردمی بودنشه که از بقیه بازیگرهای هم سن وسالش متمایزش می کنه وگرنه تیپ وقیافه رو که همه دارن..
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1391/12/05
من یه دختر 14سالم ولی عاشقشم باهاش رویا هامو ساختم عاشقشمممممممممن یه
پاسخ ها
یکی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۱
داری وقتتو هدر می دی
معلومه که بهش نمی رسی
در آن واحد بی نهایت دختر عاشقشن همشونم می خوان بهش برسن!نمیشه که
منم طرفدارشم ولی عاشقش نیستم
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1391/12/05
میخوام از ایشون یعنی (شاهرخ) بپرسم چرا ادم نمیتونه عاشق یه بازیگر بشه ؟ اخه خود من بدجور عاشقشم انقدر که نمیتونم احساسمو نسبت بهش بگم امیدوارم باور کنه
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1391/12/06
من عااااااااااااشق شاهرخ جونم خیلی یعنی بی نهایت خووووووووووووووووش تیپه ختی بخاطرش تو مدرسه گیر افتادم (اونم جلوی معلم)
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1391/12/19
خیلی عالی بودمرسی......یه سوال؟؟؟؟شاهرخ استخری جدی جدی ازدواج کرده؟؟؟؟؟
پاسخ ها
نیوفا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
کی گفته ازدواج کردن همش شایعس بابا
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۰
خب معلومه ازدواج نکرده اینو خودشم گفته
ملیکا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
نه عزیزم شاهرخ مجرده
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1391/12/19
قیافش شبیه افغانی هاست
پاسخ ها
یکی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
واقعا بي تربيتي
هستي
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰
واقعا واست متاسم كه اين قدر بي سليقه اي
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۰
راستش این تو ذهن منم بود فک میکردم نظر من تنهاست
ميترا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
بي شخصيت . خودت شبيه افغاني هايي. بي شعور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
بی ادب
آلیسا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۴
به نظر من قیافه مهم نیس
مهم هنرشه و استعدادش
البته از جذابیت کم نداره ها؟؟؟؟؟؟؟؟
شیدا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۸
کی گفته شبیه افغانی هاست خیلی هم خوشگله
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1391/12/21
کجاش قشنگه به پای حسام نواب صفوی میرسه
پاسخ ها
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۵
علي جان حسام نواب صفوي 17 بار عمل جراحي رو صورتش انجام داده اين شده !
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1391/12/21
قیافه اش همچین بد هم نیست
پاسخ ها
مه لقا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۵
همچین بد هم نیست؟؟؟عالیه عزیزم...همه چی عالیه قیافه بازی تیپ و...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
هخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
زشت
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1391/12/28
خیلی بد قیافست
پاسخ ها
تینا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
بی سلیقه
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
اره
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1392/01/04
چشم بصیرت میخواد تا زیبایشو ببینیدکه متاسفانه شما ندارید
Iran, Islamic Republic of
21:16 - 1392/01/05
ممنون خیلی خوب بود. خب هر کسی یه قیافه ای داره.به نظرمن اصلا درست نیست که ادم به خاطر قیافه به شخصیت دیگران توهین کنه.حالا یعنی خودتون خیلی خوشگلین؟؟؟
پاسخ ها
هستي
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۰
آفرين اين دقيقا همون چيزي بود كه ميخواستم بگم
سیندرلا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
قربونت برم سعید جون حرفت عالی بودیکی به این مردم بگه مگه خوداتون فرشته اید
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۵
ایول سعید کاملا موافقم باهات گل گفتی داداش
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
سعید چند سالت
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۹
راستی نگفتی چند سالته
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1392/01/06
شاهرخ جون فقط برات آرزوی
پیشرفت و سلامتی میکنم و امیدوارم توی سال های آینده کنارت داخل یه کار بازی کنم.وووووویه نظرفوقالعاده:بازیت داخل فیلم برگشت ناپذیر خیلی عالی بود.:-$bye
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1392/01/10
من که واقعا دوسش دارم همه ی کاراشم دنبال می کنم و با هرکسی که به اقای استخری توهین کنه به شدت برخورد می کنم.
پاسخ ها
شادی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۸
نه اصلا این طوری نیست . من شاید یک تذکر به کسی که به ایشان توهین کردند بدهم ولی به شدت برخورد نمی کنم!!
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1392/01/14
عینکش تو حلقم
پاسخ ها
پیام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
آقای شاهرخ استخری فقط فیلم یک قدم به عاشقیشو قبول دارم ایول
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1392/01/23
ما از هوادارانتون هستیم خیلی خوشتیپی اقای استخری
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1392/02/10
پسر واقعا خوبيه واز خيلي بازيگراي بي جنبه هم بهتره ازنظربازي وتيپ هم حرف نداره مطمئا درآينده سوپراستار ميشه
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1392/02/18
واقعا که شماها چرا اینقدر باهم درگیرید ایشون که داره باخیال راحت زندگیشو می کنه شما هم زندگیتونو بکنید حالا درسته که هم خوشتیپه و هم با اخلاق و هم بازیش عالیه خود منم یکی از طرفدارای دو اتیشه ی ایشونم اما اصلا درست نیست هم دیگرو از وسط نصف کنید بعدشم کسایی که به اقای استخری توهین می کن و از ایشون خوششون نمیاد زحمت بکشن دیگه تو سایت های ایشون نرن بعدشم عینک اقای استخری خیلی خوشگل بهشونم خیلی میاد لازمم نیست که تو حلق ملیکا خانوم بره بعدشم به هیچ کس ربطی نداره شاید ایشون دلش بخواد تو همه عکساش با عینکش ور بره.
پاسخ ها
ذولی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۹
برو بیاتی درستو بخون
United States
16:41 - 1392/02/18
شاهرخ جان ميخوام بگم كه كارهات حرف ندارن
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۴
اره راست میگی
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
کارت درسته
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1392/02/20
بابا چرا شما مرد اینقدر در گیرید به شما چه ؟
آقا شاهرخ همه ی اینا حسودن اصلا ولشون کن به نظر من که خیلی عالی بوددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1392/02/22
خوشم میاد .البته نه از بازیش ونه از قیافش از غرورش خوشم میاد...
وگرنه تو بازی که به پای شهاب حسینی نمیرسه .
تو قیافه ام به آقا رادان نمیرسه.
والا !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
واقعا فکر میکنی رادان از این خوشکل تره
هدیه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۳
ببینم دیوونه شدی بهتره بگم این دوتا به پاشم نمیرسن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
در اینکه شهاب حسینی یکی از بهترین های سینماست،هم در بازی وهم در چهره شکی نیست ولی خداییش این رادان خیلی چندشه...
درضمن شاهرخ مغرور نیست!
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
از این دوتا خیلی بهتره مخصوصا بهرام رادان
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
اااااووووو ایشون از اونایی که میگی خیلیییییی بالا تره اونا اصلا به گرد پاش نمیرسن
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1392/03/02
خيلي عالي بازي ميكنيد
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1392/03/04
من كه واقعاً دوسش دارم به خاطر مغروريش
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
ایشون مغرور نیستن اینو بارها خودشون گفتن
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1392/03/04
واستون ارزوی موفقیت میکنم اقای استخری امید وارم در کار های بعدیتون موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1392/03/06
تو بهترین بازیگر دنیایی برایت ارزوی موفقیت می کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
ایی
بارام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
حرف دلمو زدی آفرین
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1392/03/07
هم خوشتیپه هم صداش خیلی قشنگه.بهترینه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
از سیا وش بهتر نیست
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
از آقای استخری خیلی هم بهتره
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1392/03/09
چه علاقه ی شدیدی به عینکش داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
هه
باران*
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
بروز نیستی این زست رو عکاس ها الآن میگن
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1392/03/12
من از همون سالی که بازی آقای استخری رو دیدم عاشقش شدم آرزو دیدن او را دارم
پاسخ ها
بماند............
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۱
واقعابرات متاسفم پریساجون!
وقتی خودشون دوست ندارن که اینطوری بهشون ابرازعلاقه کنی واقعاچرااینکارومیکنی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته حرفشون هم کاملادرسته...........
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1392/03/12
من عااشق شاهرخم امیدوارم یه روزی همکارش بشم
پاسخ ها
بیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۹
به امید انروز هستی که شاهرخ شده 80 ساله شد ه وتا صدسال دیگه مثل گلزار و خیرابی نمیشه
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
آخه بیتا جان چی میگی؟! آقایمحمدرضا گلزار کسی نیست همش فیلمای سبک بازی میکنه آقای خیرابی هم با اقای استخری شروع بکار کرد
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1392/03/13
سلام دوستان دیشب فیلم سوگند روازشبکه ی4گذاشت من تاحالا این فیلا رو ندیده بودم موضوعش برام مهم نبود امابازی شاهرخ مثل همیشه عالی و بی نظیربود
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1392/03/13
سلام یه سوال داشتم برای کدوم قسمت پیام بذارم تااقای استخری جواب بدن(به کدوم قسمت جواب میدن)؟
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
باید تو فیس بوک براشون کامنت بذاری
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1392/03/14
ذولی خر نمی خواستم بهت توهین کنم ولی فامیلی من بیات می باشد نه بیاتی تو که یه ساله باهام دوستی چرا بعدشم خیلی وقته مدرسه ها تموم شده منم دلم...
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1392/03/15
ما عااشق شاهرخیم امیدواریم یه روزی همسرش بشیم
با تشکر
برامون دعا کنین، ما با هم میسازیم :)))
پاسخ ها
زمزم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۶
ما هم امیدواریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
بین عزیزم حتما میشه بشین تا بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۰
همسرش بشین؟؟
مگه بدبخت چند تا زن میخواد؟؟
حالا اومدیم و بدبخت خواست اونوقت شما هوها با هم کنار میاین؟؟
بماند.............
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۱
توروخدا...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدمیشه بگین شماچندسالتونه خانوم کوچولو؟
سمفر
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۵
بعلهههه ما کاملا با هم کنار میایم :))
حالا که شاهرخ جون ازدواج کرده با خانم اولشم کنار میایم :)
سمفر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۵
در ادامه هم بگم ما ناقابل 23 سالمونه:)) ولی خداییش خوب موندیم:)
الی ازنایی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
واسه همتون متاسفم
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۵
دختر كوچولوي من يادت باشه ! دلهاي پاك خطا نميكنند ،سادگي مي كنند ، و سادگي پاكترين خطاي دنياست !
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
ایشون ازدواج کردن اسم همسرشون هم خانم سپیده بزمی پور هستش
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1392/03/20
من از نظرای زهرا و کاربر خیلی خوشم آمد و جواب بی ادبان رو خوب دادند من خودم دیوونه ی شاهرخم شاهرخ عالیه مخصوصا در فیلم ساعت شلوغی با سحر قریشی هردوشون عالین
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
ایشون بدشون میاد کسی با اسم کوچیک صداشون کنه
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1392/03/20
جذابه اما قد کوتاست
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۲
پس قدکوتاه ندیدی
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1392/03/24
az nazar man behtarin bazigar aghaie estakhri hastan va ham az nazar tip va face aliiii hastan arezoie behtarina baraie eishon
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1392/03/25
من یه دختر 15 ساله ام تمامی کارهایی که اقای استخری ایفای نقش کردند رو دوست دارم و همه رو دیدم و خودشون و فیلم هاشون هیچ عیب و نقصی ندارند
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1392/03/26
خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خوشگلیییییییییییییییییییییییییییییییییی
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1392/03/28
بازيگربدي نيس
پاسخ ها
یکی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۴
عالیه!!
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1392/03/30
سلام

من دیونه ی شاهرخ هستم کسانی که به شاهرخ توهین کنن شخصیت خویشون رو نشون میدن و کاملا مشخصه که حسودیشون میشه
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1392/04/01
خيلي بچه ي خوبي من كه دوستش دارم
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۲
عزیزم فکرنمی کنی شاهرخ ازبچگی دراومده وبزرگ شده
ایلار
United States
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
فدات شم تودنیای منی
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1392/04/02
شاهرخ فقط توی چند کلمه بزرگ خلاصه میشه : با حال.....باشخصیت..خوشگل...........خوش تیپ....مردمی ......... و کلا دوست داشتنی
پاسخ ها
الی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
کاملاموافقم خوشگله
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
دقسقا درست گفتی
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1392/04/02
وای من عاشقشم خیلی قشنگ بازی می کنه ارزوم شده یه بار ببینمش
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1392/04/05
عااااااااااااااشقشم من........وای..ممنون
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1392/04/09
من خیلی ایشون رو دوس دارم.همچنین سحرقریشی ر.با ارزوی مفقیت برا جفتشون!!!
پاسخ ها
گل پری
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۵
وای سحر قریشی نه!
بدم می یاد ازش!
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
سحر قریشی وایییییییییی چه کسی
خیلی ازش بدم میاد
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1392/04/15
شنیدین ازدواج کرده؟
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۶
اره حلقه شوتودستش دیدم جمعه ی پیش که جشنواره تابستانه بود.حلقه ی خوشگلی هم داشت
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
بله درسته . اسم همسرشون خانم بزمی پور هستش . دو ساله عروسی کردن و یک فرزند دختر یک ساله به نام پناه دارند
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1392/04/16
خانم گل پری هرکس یه سلیقه ونظری داره
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1392/04/20
من چطور بفهمم كه شاهرخ ازدواج كرده يا نه .ميتونيم باهاش ارتباط داشته باشيم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
عزیزم قربونت برم بابا چه جوری بگم ازدواج نکرده باشه
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1392/04/20
خخخخخخخخییییییییییییییللللللللللللللییییییییییییییی دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1392/04/23
خخخخخخخخیییییییییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییی دوسسسسسسسسسسسسسسسسستدارم ولی خواهشآ خیلی مغرور نباش
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۵
مغرور نیستن این رو بارها خودشون گفتن شخصیت داخل دلنوازان ایشون رو این طوری نشون میده
Iran, Islamic Republic of
21:43 - 1392/04/25
اقای استخری بسیار بازی قوی دارند و امید وارم همیشه در تمام مراحل زندگی شان موفق و موید باشند. با ارزوی بهترین ها برای ایشان و خانواده ی محترمشان.
Iran, Islamic Republic of
01:09 - 1392/04/26
Man asheqe aqaye estakhriam.khaheshan behesh bi ehterami nakonid..
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1392/04/29
من با نظرااااااااااااقااااااااااااا علیرضااااااااا موااااااااااااااااااافقم
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1392/04/30
چش حسود کورشه لطف کنید نظر بی جا ندید اقای استخری خیلی هم ماهه
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1392/04/31
خیلی با شخصییته.با ارزوی موفقیت برای شاهرخ استخری و سحر قریشی
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1392/05/01
جیییییییییییییییییییییییییگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگرررررررررررررررررررررررررر من خوشکل خوشتیپ کووووور شود هر انکس که نتوان دید
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1392/05/04
به نظر من اقای استخری بازی خیلی خوبند امید وارم به زودی به هر ارزویی که میخواهند برسند
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1392/05/05
قيافش عاليه من كه واقعا ازش خوشم مياد
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1392/05/05
ازدواج کرده/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخ ها
فرشته
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه ازدوووووووووووووووووووووووووواج نکرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
فرشته جان آقای استخری دوبار با حلقه ی ازدواج توی برنامه های تلویزیونی حاضرشدن،درضمن خودشون توی صفحه ی اینساگرامشون اعلام کردن که ازدواج کردن.
شماهم مطمئن باشید که ایشون متهل هستن...
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۳
اره
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1392/05/13
من14سالمه از9سالگی ک دیدمش ازش خوشم اومد الانم عاشقشم خییییییییییییییلی دوسش دارم
پاسخ ها
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
وای از 9 سالگی ما نسل خاکستریم از بسکم سوختیم
بچه برو سر درس و مشقت!
ساناز
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۱
اگه من نرم سردرسو مشقم کیوباید ببینم زهرا خانوممممممممم/به تو هیچ ربطی نداره من عاشقشمم
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1392/05/14
asheghetam.vaghty bazito mihambinam divooneh mis
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1392/05/14
وای خدا ازدواج کرده یکی جواب من بده؟
پاسخ ها
فرشته
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
چه جوری باید به شما بگم به خدا ازدواج نکرده
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1392/05/14
منم مثه ساناز ولی هنوز متاسفانه ایشونو از نزدیک ندیدم و با نظر ارام خییییییلی موافقم.
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1392/05/14
منم حلقه رو توی دستون دیدم ولی فکر نکنم با خانوم سحر قریشی ازدواج کرده باشن چون اقای استخری توی یکی از مصاحبه هاشون گفته بودن شایعست.درحالی که الان فیلم عروسیشون با خانوم قریشی دست بیشتر مردم
پاسخ ها
ميترا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
سحر قريشي خودش ازدواج كرده و اسم شوهرشم مهران اخوان ذاكري . پس چرت و پرت نگين.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۷
سحر قریشی خیلی وقته از شوهرش جداشده.مطلقست!
فرشته
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
به بین عزیزم اگر میخوای برو ببین سحر شوهرش یکی دیگس شاهرخ هم ازدواج نکرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۱
شاهرخ استخری دوساله ازدواج کرده،سحر قریشیم دوساله از شوهرش طلاق گرفته،این دوتا هیچ ربطی به هم ندارن،شماهم خواهشا اینقدر شاهرخ جون منو به این دختره ی بی ریخت ربطش ندید...
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
همسر سابق سحر قریشی یکی دیگه است نه شاهرخ استخری
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1392/05/16
آره بابا سحر قریشی با یکی دیگ ازدواج کرده بعد شاهرخ خودش گفته فعلا نمیخوام ازدواج کنم اگ هم بخوام ازدواج کنم اول فک میکنم عاااااااشقشم دوس دارم فقط چند ثانیه ببینمش
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1392/05/20
سلام من يه دختره ١٤ سالم و تمام كار هاى ايشان رو ديدم و بهترين ان ها دلنوازان بود قبول دارين؟؟؟من عاشق اقاى استخرى هستم ولى قبلش عاشق يكى از دوستام به نام م..ي... شدم!!
پاسخ ها
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
نه................فقط فاصله ها
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1392/05/20
حرف نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
سیاوش خیرابی از اون قشنگ تر
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1392/05/20
خیلی خودخواه ومغروری ازت بدم میاد
پاسخ ها
ميترا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
اصلا لازم نبود توهين كني. نذار دهنمو باز كنم...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۷
ماهوادارش که میدونیم چقدر مردمی ومتواضعه شماهاهم هرچقدردلتون می خواد زور بزنید،فایده نداره...
الناز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
منم
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1392/05/21
شاهرخ عاشقتم خیلی دوستت دارم
پاسخ ها
الناز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
اه
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1392/05/22
من که عاشقشم خیلی جیگر توی فیلم چک واقعا مجذوبش شدم.
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1392/05/23
من دیوونه ی شاهرخم منم 14 سالمه فیلم دلنوازان وفاصله هارو خیلی دوس دارم و 3تا از فیلم سینمایی هاشو دیدم خیلی دوسش داررررررررررم
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1392/05/24
من عاشق شاهرخ جونم واقعا قشنگ بازی میکنه.
پاسخ ها
الناز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
اره
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1392/05/24
آقای شاهرخ توی فیلم پس کوچه های شمرون عالی بازی کرده خیلی دوست داااااااااااارم
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1392/05/25
كلا بچه فقط با همون عينكش درگيره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۷
بهتراز توئه که کلا باخودت درگیری
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1392/05/25
توکه اینقدعینک دوس داری خب واقعابزن این ژیگول بازیا چیه که ازخودت درمیاری
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1392/05/25
واقعاکارش عالیه حرف نداره من که آرزودارم یه بارببینمش وبهش بگم چغدر دوسش دارم وبراش آرزوی موفقیت روزافزون وسلامتی کامل رودارم.
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1392/05/27
خیلی شاهرخ جونو دوس دارم خیلی دوست دارم از نزدیک باهاش صحبت کنم و تمام حرفام و علاقم (از لحاظ بازیگری)بهش بگم شاید خودمم بازیگر شدم .چون خیلی شاهرخو دوس دارم میرم بازیگر میشم
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1392/05/27
ایشون گفتن که امسال ازدواج می کنند.
پاسخ ها
ميترا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
ايشون كي گفتن ما نمي دونيم؟
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1392/05/27
من یه بار دیدمش از نزدیک.خیلی مردمی ومهربون ومودب وخاکی وباشخصیت ومحجوب...هستن
درضمن اگرم مغرور باشه تعجب نداره.آخه همه چی تمومه منم جاش بودم مغرور میشدم!!!
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1392/05/29
واااااااای کشته ما رو پرچم بالاست
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1392/05/30
خوب بود من خیلی ازش خوشم میاد خیلی دوسش دارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
منم
United States
22:04 - 1392/05/30
سلام بچه ها.چرا وبلاگ آقای استخری چند وقته دیگه فعالیتی نداره؟ کسی از ملیحه خبر داره؟ زندست یا مرده ؟ ما رو هم در جریان بذارین.
پاسخ ها
گل پری
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
به خدا ماهم داریم از این بلاتکلیفی دیوونه میشیم.کاشکی دوباره وبلاگ رسمی به روز میشد ماهم برمی گشتیم توی خونه ی دوممون!
وا آقا سعید این چه حرفیه شما میزنید؟!خدانکنه ملیحه چیزیش شده باشه...
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1392/05/31
اقاي استخري من عاشقتونم دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1392/05/31
وای اره منم دیگه اعصابم خورد شده هروقت وبلاگ رو باز می کنم میبینم همون خبراست من از بعضیا که پرسیدم گفتن خود اقای استخری گفتن فعلا وب اداره نشه.ایشا... همین روزا با یه خبر توپ برگردن
پاسخ ها
گل پری
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
ایشالا...
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1392/06/01
چرا دیگه فیلم بازی نمیکنین آقای استخری
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1392/06/01
از نظر من که عالیه اونایی ام که از ایشون بد میگن عقده این
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1392/06/02
چرا این قدر شایعه درست کردن رو دوست دارین؟؟؟؟؟بهتون قول میدم هر وقت آقا شاهرخ ازدواج کردن به همتون خبر میدم....نگران نباشید...
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1392/06/02
az shoma mekham in ghadr ba ham bahs nakonid.aslan be ma marbot nist ke eshon zesht hastan ya khoshgel.chon khoda tamame bandeganash ra zeba afaride. va aghaye estakhri ezdevaj nakardan.
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1392/06/03
شاهرخ استخری خوشگله ولی خدایی بازیگرای خوشگل تر از اونم هستن شما هم قبول کنید که هستن!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1392/06/03
man az kasani ke be aghaye stakhri tohin kardan mekhaham ke aslan dar moreda ieshon nazar nadan chon leyaghatasho nadaran.
shahrokh az nazar man va tarafdarashon behtarina.
vali nabayad be shahrokh del bebandim chon in kar ahmaghanast va bifayeda.
in ke az ieshon hamayeat konim khobe vali del bastan na.
va be jaye kar haye ahmaghana behtar ast shoma ham ba ahdafe khodeton fekr konid.
namisha ke shoma kole rooz ro ba ieshon fekr konid.
va az nazare man faghat gahi vaghtha be veblake ieshon sari bezanim.
omid varam aghaye estakhri dar kareshon movafagh bashan.
vaman va soma ham nabayed be ieshon vabaste beshim. va be ahdafe khod fekr konim va rahi baraye rasin be arezoha va ahdaf.
good luke.
bye.
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1392/06/04
سلام به همگی!!! واقعا عالی بود مرسی
به نظرتون قیافش شبیه کیانو ریوز نیست؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1392/06/05
من نمیدونم اینارو کی بازیگر کرده
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1392/06/05
kasi inaro bazigar nakarda. shahrokg be dalila estadadesh chanin movafagheati kasb karda. shoma ka esmaton mosi hast shayad shoma adama bi hadafi bashe.
vali bayad bagam man va aghaye estakhri ahdafa bozorgi darim.
va in harfam ghabela tavajoee shoma bashad.
ka aslan be shoma marboat nist ka cha kasi ieshon ro bazigar karda.
va toseeya mikonam ka hich kas nabayad be aghaya estakhri tohin konad.
vagar na man ra dar moghabela khoodeshon mebinand. ghabal tavajohe hamagi va taza varavdha.
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1392/06/05
salam bachaha. mekhastam bedonam aya shahrokh vaghan sigar mikasha ya na khahash mekonam be soalam yale javab beda.
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1392/06/06
cha kasee shomara aghaya estakhri ro dara.
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1392/06/06
دیگه دارم عصبانی میشم چرا خبری از آقای استخری نیست؟ یکی جواب من بده
پاسخ ها
نگین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۹
برات خبر دارم
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1392/06/06
chara bayad khabari az aghaye estakhri basha. rasti agar asabani she. mekhay chikar koni.
montazar javabetoon hastam.
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1392/06/07
آره _نه فیلم جدیدی از ایشون هست.نه مصاحبه ی جدیدی ازز اشون مثل این که زمان متوقف شده؟
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1392/06/08
تیپت عالی
پاسخ ها
گل پری
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
چرا منفی دادین بی انصافا؟
خیلی خوش تیپه که!!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1392/06/08
bayad begam ke saryala delnavazan har rooz suata 15.55 az shabake khoozestan pakhsh misha va takraresh suata 1 bamdud.
omid varam nagah konid.
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1392/06/09
امیدوارم نا امیدتان نکنم شاهرخ ازدواج کرده
پاسخ ها
ميترا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۰
ميشه بگي از كجا فهميدي؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۲
تعطیل شدن وب رسمی به خاطر سوال های بچه ها در مورد ازدواجشون
حلقه ی ازدواج دستشون توی جشنواره کیش
حلقه ی ازدواج دستشون توی جشن رمضان
واز همه مهمتر اینکه خودشون توی صفحه ی اینستاگرامشون اعلام کردن که خیلی وقته ازدواج کردن وهمسرشون هم توی اکران های خصوصی همراهشون بوده...
حالا شماها بازم می خواید خودتون گول بزنید وفکرکنید ازدواج نکرده؟!
به قول ترنم جون ممکنه با این اتفاق ناامید بشید ولی به هر حال این یه واقعیته که باید باهاش کنار بیاید...
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1392/06/10
به نظر من شاهرخ خ خ خ خ خ تكه
Iran, Islamic Republic of
03:26 - 1392/06/11
من خودم شاهرخم
همتونو دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1392/06/11
باباخیلی باحالی شاهرخ جون خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1392/06/11
aghate karbar. lotfan kamtae dooroogh begid.
fakr koonam ke shoma diichare tavahome shodid.
cooon khaileeha dost darand jaye shahrokh bashand.
agar rast migi sabet koon.
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1392/06/12
چجوری میتونم شمارتونو داشته باشم؟من خیلی دوووووستوننننننننن دارم
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1392/06/12
اره بچه ها ایشون ازدواج کرده چون اقای علی ضیا تو یکی از برنامه هاشون گفتن شاهرخ استخری ازدواج کرده
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1392/06/12
mobina khanom shoma chara harfash ro bavar mikonid.
in ghadr zood etamad nakonid .
ieshon bayad sabet koonan..
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1392/06/12
محمد چرا افغانی تایپ میکنیی؟

از بس بچه گلیه اگرم ازدواج کرده باشه میاد شما رو هم میگیره ههههههههه

خیلی ناقص العقلین بابا . چه انتظاری دارین که بیاد با شما ازدواج کنه
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۸
دمت گرم حرف حساب زدی
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1392/06/13
avalash bayad begam ke man hamisha englisi tayp mikonam.
va badesh bayad begam ke agar aghaye estakhri ezdavaj koonand be hala man farghi namikoona.
va man aslan be harfa shomaha tavajoh namikoonam choon shoma khailee dost darin shayeh doorost koonin.
dar zamn aghaye karbar movazabe harf zadanatoon bashed.
va kamtar dooroogh begid.
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1392/06/13
doorooghe shahrokh estakhri ezdevaj nakarde.
harf haye in aghaye karbar ro bavar nakonid.lotfan.
-
14:52 - 1392/06/13
بابا اون طفلک ک با عینکش درگیر نیس اینا عکسای تبلیغاتیه دوستااااااااااااااااااااان من یکی از بازیگرا دوستمه دوست ک نه فامیلیم بابا اینا چنگیم به دل نمیزنن من خودم بازیگر تئاترم اما ارزش خودتونو بدونید شاید شما بهتر از اونا باشید
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1392/06/14
baraye baziiha mesla aghaye karbar motasefam ke khoodeshono jaye aghaye estakhri mizaran.va badesh migan aghaye estakhri ezdevaj karde. shoma nabayad harfaye chanin kasi ro bavar konid.
va harfe nastaran khanom doorost hast.
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1392/06/14
از صمیم قلب دوست دارم و عاشقتم شاهرخ جان
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1392/06/15
محمد
تو چرا کاسه داغتر از آش شدی
جالب اینجاست که انگلیسی ، افغانی تایپ میکنی :دی
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1392/06/15
kheili bebakhshid ha vaghti shoma balad nisti bekhooni man chi kar konam.
rasti magar shoma merikh navard hastid.
morteza rast gofteh bood ke dar khanevadeye shoma adab tadris nashode.
rasti agar vaght kardi az emrooz booro kelase zaban khodeto sabtenam koon. ta shayad befahmi man hamishe dooroost type mikonam.
kamtar dooroogh begoo. barat motasefam.aghaye karbar.
harfi baraye goftan dar moghabele man darid ya na taslim shodi.
be har hall behet tosia mikonam ke ba man dar nayofti.vagarna har chi didi az cheshme khoodet didi. emtahanesh majanie.
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1392/06/15
karbaran aziz raftare aghaye karbar man ro yade ye zarbol masal mindaze ke megan gorbe dastesh be goosht nemirese miga boo mide.
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1392/06/15
اولا هر وقت گفتن جسد تو(محمد) بپر وسط. ثانیا طرف مخاطب من ایرانی ها بودند نه افغانی ها. برو یکم رو فارسیت کار کن.در ضمن آقای استخری اگر ازدواج کرده بود خبرش مثل بمب می ترکید.حداقل یه عکس ازش تو اینترنت میذاشتن.پس باور نکنید. شایعست. هر کی مدرک داره رو کنه تا بقیه هم ببینن
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1392/06/16
avalan agha saeed bayad begam ke man farsim kheily ghavi hastesh.
sanian aghaye karbar va reyhane khanom boodand ke goftand ke aghaye estakhri ezdevaj karde.
dae zemn man irani hastam.
kasani ke mesle shoma besavad bashand az in behtar nemishan. agar yekam deghat karde boodi mifahmidi ke man goftam ke aghaye estakhri ezdevaj nakarde.
shoma ham mesle aghaye karbar bayad beravid kelase zaban. va aslan fekr nemikardam ke shoma ham mesle aghaye karbar ingilisi balad nistid bekhoonid.
va bayad begam ke shoma ye adame .
.bishakhsiat va bi adab hastid.be dalile in ke be .shakhsiate digaran tohin mikonid.dar zemn agar man be in soorat type mikonam be in dalile ke zaban computeram farsi nemishe. va momken ast ke dar bazi az jaha kalamei ra eshtebahi type kardam. vali shomaha fekr mokonid ke man afghani type mikonam ke in tarze fekre shoma dar morede man kamelan eshtebahe.
omidvaram digar az in fekr ha nakonid agha saeed.rasti agar be in bi ehteramiha edame bedid. man saket nemishinam ta shoma va digaran be shakhsiat man bi ehterami konid.
rasti in ghadr zood dar morede adamaghezavat nakonid.
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1392/06/16
محمداقا شما اگه حرف نزنی نمیگن لالی فهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دیگه لازم نیست نظربدی افرین پسرخوب
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1392/06/16
خاک توسرتون به جای که بنویسین خوشکله وعاشقشم بنویسین متنفرم تو دلت مگه دارید تا اون نخونه فک کنه شاهزاده است به ضررتونه
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1392/06/17
mahsa khanom agar man dar barabare harfaye aghaye karbar va agha saeed sookoot konam . digaran ham be man tohin mikonan. dar zemn man in ghadr bikar nistam ke biam javabe chenin kasani ro bedam. vali vaghti payeh aberoo dar mion bashe majbooram ke javab bedam.dar zemn man faghat javabe kasani ke be aghaye estakhri tohin koonan ro midam. rasti behtare ke be baziha befamonam ke aghaye estakhri az shahzade ham bartare
ghabel tavajohe baziha.
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1392/06/17
خودت فهمیدی چی گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1392/06/17
محمداقاقصد توهین ندارم ب ما چ ربطی داره که اقای استخری ازدواج کردن یا ن زندگی شخصی اقای استخری ن ب من ربطی داره ن ب شما اگه بیکار نیستی پس چرا جواب میدی هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه من ب اقای استخری توهین کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرکسی هم ک نظرمیده ب شما ربطی نداره ک جوابشون رو بدید لطفا دیگه نظرندید
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1392/06/17
اقای استخری ازدواج کردن اگه نکرده بودن من که مریض نیستم بیام دوروغ بگم لابد یه چیزی میدونم که دارم میگم دیگه.
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1392/06/17
reyhane khanom lotfan in harfa ro be agha saeed begid. na be man.
ta ieshon ham mesle digaran motavaje raftare zeshteshon beshan..
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1392/06/18
بابا بخدا زن نداره من از یکی از کارگردانا پرسیدم چرادورغ میگید بابا ب پیر ب پیغبر زن نداره اگه مدرک دارید رو کنید من با اقا سعید موافقم اقاسعید ای ول*
پاسخ ها
ميترا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۸
منم ميگم زن نداره ولي اون حلقه ي تو دستش چي؟؟؟
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
چه فرقی کنه خوشبخت باشه!!
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1392/06/18
من عاشق شما هستم
پاسخ ها
پریسا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
هالم رو بهم زدی
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1392/06/18
pariya khanom vaghti balad nisti bekhooni be man gir nade.
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1392/06/18
mahsa khanom avalan bayad begam ke hameye harfhaie ke be man zadid tohin bood.
va amma javabe soalatetoon.
man nagoftam ke ezdevaj kardane aghaye estakhri be shoma marboote va hamchenin zendegieh shakhsishon.agar goftam sabet konid.
man faghat baraye in ke az aghaye estakhri tarafdari konam nazar midam va garna vaghtam ba arzesh tar az in harfast ke biam javabe digaran ro beda. va aslan ham bikar nistam ke bekham chenin kare bi arzeshi
manzooram javab dadane digarane ro anjam bedam.va shoma manzooram ro dar morede kasani ke be aghaye estakhri tohin mikonand ro eshtebah fahmidid. balke man faghat baratoon mesal zadam. vali shoma fekrkardid ke man be shoma goftam ke dar in mored eshtebah kardid.
har kas nazare bad dar morede aghaye estakhrin bede man nemitoonam saket basham. pas agar shoma ham be jaye man .boodid hamin kar ro mikardid.pas az man nakhahid ke nazar nadam.
va agar bare digar be man tohin konid man sabram labriz mishavad va majboor misham javabetoon ro mesle khodetoon bedam.
va az reyhane khanom bekhahid ke dar morede ezdevaje aghaye estakhri tozih bede.
chon ieshon migan aghaye estaskhri ezdevaj karde. va omid varam motavajeh raftare zeshtetoon shode bashid
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1392/06/18
وای خدا!!! نگین شاهرخ ازوداج کرده! من میمیرم!!! من 10 سالمه از 2 سالگی عاشق شاهرخ بودم...دارم میمیرم از عشقش!! با قلب من بازی نکنین..:(
پاسخ ها
گل پری
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
چرا چرت میگی؟!
شاهرخ تازه 6ساله که بازیگر شده بعد تو چه جوری از 8سال پیش می شناختیش؟
درضمن آقای شاهرخ استخری ازدواج کـــــــــــــــــــــــــــردند...
zahra
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
خدا شفات بده!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
به قول زهرا خدا شفات بده
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
ازش بدم میاد
سلنا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
پری هم توچرت میگی وهم سارا اصلا ازدواج نکرده دل بهش نبندید چون او پسر خاله منه و عاشقه منه باور کنید به جون شما سلنا از تهران
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1392/06/19
اقا محمد واقعا شما نمیتونید حرف نزنید.ایشون ازدواج کردن اگه نکرده بودن اینقدر توی برنامه "جشن رمضان" صحبت و نمی پیچوندن یا اگه ازدواج نکرده بودن اون حلقه رو دستشون نمی کردن اینم مدرک مهسا9 خانوم چندتا دیگه ام دارم که نمی تونم بگم چون اینقدر شماها بی جنبه و لوسید.
پاسخ ها
mahsa9
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۱
ریحانه خانوم درست حرف بزن این چ طرز حرف زدنه خودت لوسی ب بچه های این سایت بی احترامی نکن اصلا زن داره یا نداره هرکس که حلقه توی دستش باشه یعنی ازدواج کرده من خودم از یکی از کارگردان ها پرسیدم مدرک شما که نشد دلیل
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1392/06/19
این چیزایی که گفتم هم با خانوم مهسا 9 هم با اقا سعید هم با بقیه ی کسایی که واسه ازدواج اقای sh مدرک میخوان
Iran, Islamic Republic of
02:19 - 1392/06/19
اقای محمد من از شما یه سوال داشتم .اقای استخری مگه پسرخالته یا فامیلته یا عضوی از خانوادته یا باهات نسبت خونی داره یا شایدم رفیق فابریکت ما خبر نداشتیم که اینقدر سنگشو به سینه میزنی؟
از قدیم گفتن واسه کسی بمیر که برات تب کنه.
بعدشم ایشون داره با خیال راحت زندگیشو میکنه شما ها هم زندگیتونو کنید اینقدرم تو زندگی شخصی دیگران دخالت نکنید.اصن شاید اقای استخری نخواد کسی بفهمه که ازدواج کرده اصن شاید دوس نداشته باشه کسی اینقدر تو زندگیش سرک بکشه. هااا؟بد میگم بچه ها؟ به نظرم دیگه این بحث و تمومش کنید.اگه شما واقعا طرفدارای اقای استخری هستین کاری بنید که باعث خوشحالیشون بشه نه ناراحتیشون.
از ما گفتن بود
Iran, Islamic Republic of
03:45 - 1392/06/19
سلا.من اولین بارم میشه که به شمانظرمیدم خیلی زیادبه بازیتون علاقه دارم.وازجهتی به قدری شبیه شماهستم که تومدرسه وخونه اسم من وگذاشتن شاهرخ.البته جسارت نباشه آقاشاهرخ!من ساکن مشهدهستم چهارم تجربی
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1392/06/19
عالیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
شاهرخ
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1392/06/19
avalan reyhane khanom aghaye estakhri na pesarkhalame na familame na ozvi az khanevadame va na rafigh fabrik. man dost nadaram ke ba kasi aslan dost basham hatta agar aghye estakhri bashe.
zarboll masale shoma doorost vali bayad begam ke aghaye estakhri agar bedoonan ke kasi as ieshom inghadr tarafdari mikoone shayed dar zamane marge man baram tab kone. omid varam manzoore man ro fahmide bashid.
va man ham nemikham ke dar zendegieh ieshon dekhalat konam.va dar morede in ghaziyeh harfi nemizanam.
rasti reyhane khanom ye zarboll masal hast ke mige marghane ba tajrobe ra ba dane nemishe be dam andakht.
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1392/06/19
bebakhshid aghaye shirpanjeh man az shoma ye soal dashtam ke khaili ham be javabesh konjkav shodam mikhastam bedonam shoma az che nazari shabihe aghaye estakhri hastid. agar javab bedid lotfe bozorgi be man kardid..
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1392/06/19
قیافت افتضاحه عینکاتم خیلی زشته بهت نمیاد درکل مرده شور اون قیافتو ببرن
پاسخ ها
گل پری
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
بی سلیقه ی بی تربیت!
معلوم نیست خودت کی هستی که به اقای استخری (عزیز)حسودیت شده...!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
اره
United States
20:36 - 1392/06/19
سلام بچه ها من یه پیشنهاد دارم. شماره عابر محمد رو بگیریم نفری 1000تومن براش واریز کنیم که طفلک بتونه یه کیبورد فارسی بخره. اخه یکی نیست بگه بابا تو که بلد نیستی چرا انگلیسی تایپ میکنی.کامنتاش هم هر کدوم شونصد مترن.چه اعتماد به نفسی هم داره بقیه رو بی سواد خطاب میکنه. من موندم انگلیسی رو چطور پاس کرده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
باشه سعید جان
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1392/06/20
nazar man darmorde bazei aghay estakhri moosbat ast.
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1392/06/20
اره واقعا منم با اقا سعید موافقم
پاسخ ها
نگین
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۹
منم موافقم
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1392/06/20
zohre khanom shoma bisaligheied ma chi kar konim aghaye estakhri az hameye bazigaran khosh ghiafetar hastan.dar zemn kasi az shoma dar morede ghiafeye ieshon nazar nakhast.babate goftane in jomle motasefam vali bayad begam ke moshkel az cheshmaye khodetoone ke zesht mibine na az aghaye estakhri.
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1392/06/20
avalan agha saeed az ghadim goftand ke har ke ba danatar az khod jadal konad ta bedanand ke danast bedanand ke nadanast.
dar edame bayad begam ke shoma lotf konid va in 1000tomania ro baraye kelas zabanetoon negah darid chon hichi az ingilisi nemidonid va bish az har kase digar niaz darid.man nagoftam ke ingilisi balad nistam balad nistam balke goftam momkene dar bazi az jaha ke havasam naboode eshtebahi horofi ro type karde basham. pas harf too dahane adam nazarid.shoma goftid ke nemidonid ke man che jori ingilisi ro pas kardam dar javabe shoma bayad begam ke shoma kollan adame aghab mandehie hastid man ingilisim khaili ghaviye vali vaghti adamaye bi savadi mesle shoma nemitoonan bekhonan man chi kar konam.
va behtare bedonid az nazare khaili az dabirane ingilisi hich kasi dar in sean behtar az man nist. ghabel tavajohe bisavadan.va be shoma ham pishnahad mikonam ke khodetoon ro har che zoodtar sabte nam konid va az terme starter shorooa konid.
agar fekr kardid man senam khaili balast masalan15ya16ya17 bayad begam ke sakht dar eshtebahi.
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1392/06/20
reyhane khanom shoma ke ba agha saeed movafegid bayad begam ke in kare shoma man ro yade ye zarboll masal mindaze ke migan [kasi ke az ahmagh taraf dari konad ahmagh tar az ost.]
omid varam ke manzooram ro fahmide bashid.
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1392/06/20
bebakhshid reyhane ost eshtebahe dar asl oost be in soorat neveshte mishe. havasam nabood eshtebahi type kardam. mazerat mikham.
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1392/06/20
بچه بازی شده اینجاها بچه های 12 ساله برید سر درس و مشقتون
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1392/06/20
aghaye karbar negaran nabashid bezarid mahe mehr biad.badesh hatman in kar ro mikonam.
rasti bachehaye12sale na13 sale.
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1392/06/20
کاربر گرامی ببخشیدا ولی بتوچه که ما ها چی میگیم بدشم دفه ی اخرت باشه با بزرگترت اینجوری صحبت میکنی خوبه 12 سالتم بیشتر نیس اینقد روت زیاده
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
ایول ریحانه خانم. ضایش کردی اساسی.یه جوری حرف میزنه انگار خودش علامه ی دهره
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1392/06/20
reyhane khanom man13salame na12.
ye bar fekr nakonid ke man adame biadabi hastam. bekhoda man khaili ham baadabam vali shoma ha khaili be man tohin kardid man be shomaha goftam ke tohin nakonid vali shomaha gooshnakardid pas moghasere asli shomaha hastid.
dar zemn az ghadim goftan ke bozirgi be sean nist be aghl ast.
va agar be kasi biehterami kardam mazerat mikham.
omid varam dige harfe badi dar morede man nazanid.manzooram bazi az karbaran bood ke be man tohin kardand.
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1392/06/21
بچه جون برو دنبال کارو زندگیت سایت شده پر از اسم شما محمد اقا بسه دیگه اه
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1392/06/21
بچه ها شاهرخ دقیقا چندسالشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
lمتولد1359این14 مهرکه بیادمیشه33ساله
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1392/06/21
واقعاواسه دخترایی ک دوستاشتنشونو انقدرراحت واس هرکس حراج میذارن متاسفم... همتون فیگورید...بابابرید دنبال زندگیه خودتون ... کلاهمتون بیخید
United States
21:06 - 1392/06/21
مهسا خانم راست میگه بچه ها این محمد کیه که اصلا ما داریم در موردش صحبت میکنیم. بذارین هرچی دلش میخواد بلغور کنه.همش میخواد نظر همه رو به خودش جلب کنه. شاهرخ استخری متولد 14 مهر 1359.الان 32 سالشه ولی مهر ماه که برسه میره تو33سال.
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1392/06/21
shahrokh bere khejalat bekeshe ke mohaye dastesh ro tigh mizane va abroohash ro ham bar midare ba shekle zeshtesh. shahrokh zesht tarin adam dar donyast.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
اه...اه...اه...!
الهام برو بمیر بااین نظرت!
اصلاخودت فهمیدی چی گفتی؟!
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1392/06/21
مهسا خانوم اقای استخری سال پنجاه و نه به دنیا اومدن یعنی الان 32 و خورده ای سالشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
آخه این دیگه منفی دادن داشت؟
ایشالا خداشفاتون بده!
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1392/06/22
بچه ها شما ها از ملیحه و وب خبر دارین؟؟؟
من که دیگه فکر نکنم اون وب اداره شه به نظر من دیگه اون وب واسه همیشه تعطیل شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
وبلاگ رسمی فعال شد
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1392/06/23
reyhane khanom oon web be darde khodesh mikhore. chon hameye matalebesh ro az rooye web lake parastoo khanom copy mikard va ieshon aslan ba aghaye estakhri dar ertebat nistand.va aghaye estakhri hich web laki ro edare nemikonand. va tanha kasi ke ba aghaye estakhri dar ertebate parastoo khanom hastesh chon tooye web lskesh ye mosahebeh ba aghaye estakhri dar mahe ramazan darand.pas doonbale web va maliheh khanom narid. va khedmate yeki az karbaran ke bisavad hast bayad begam agar man nazare digaran ro be khodam jalb konam be man chi mirese .khaheshan az in jor noa harfhaye bi rabt va bimaze nazanid.
ghabel tavajoheh agha saeed.
kheyli bebakhshid ha mahsa khanom nazar dadane man be kasi marboot nemishe va man ham ba kare shomaha kari nadaram pas lotfan in ghadr be man nagid ke nazar nadeh.
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1392/06/23
خیلی خوب بازی میکنه حیف که فاصله ها تموم شد.
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1392/06/23
بچه ها فکرکنم این اقا محمد نمیخواد تمومش کنه اگر شما ها جواب ایشون رو ندید دیگه سایت پر از اسم ایشون نمیشه بابا بیخیال این اقامحمد بشین اقامحمد اتفاقا خیلی هم ب من مربوطه البته ببخشیدا اخه بچه جون هنوز دهنت بوی شیر ب بزرگ ترت احترام بزاز افرین پسر خوب
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1392/06/23
mahsa khanom nazar dadane man be shoma che rabti dare.
baramam mohem nist ke javabe man ro bedan ya na chon man be javabe digaran niazi nadaram man mesle baziha nistam ke montazer javabe kasi basham ta bela fasele javabesh ro bedam.
va agar man dar in ja nazar midam faghat be khatere aghaye estakhri hastesh.
babate goftane in jomle moteasefam vali bayad khedmatetoon arz konam ke man ta vaghti delam bekhad va az tarafdaraye aghaye estakhri basham nazar midam va kasi ham nemitoone manea in kar she.
be joza ye nafar ke esmesh ro nemigiram.
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1392/06/23
lotfan be in address[nertz3.rssing.com]beravid va baad roye gozine ya kadri ke neveshteh[browse all [18 articles]kileek konid va mataleb ro bekhonid ta be harfe man dar morede khanom maliheh va kheylee cheezhaye digar ro bekhonid hamcheneen mosahebeye jadide aghaye estakhri ke yek ghesmatesh ajib bood. agar bekhooneed khoodetoon motavajeh misheed.
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1392/06/23
خـــــــــــــــیلی عالی بازی میکنه
United States
20:55 - 1392/06/23
آخی بچه ها محمد گناه داره. بذارین نظر بده. ولی باید قول بده پسر خوبی باشه و دیگه دری وری نگه من یکی که واقعا حوصله خوندن کامنتای محمد رو ندارم. اگه کیبوردت فارسیه ویندوزت هم فارسی ساز داره چرا فارسی تایپ نمیکنی؟؟؟ اینجوری دیگه تیکه بهت نمیندازن و مجبور نیستی کل کل کنی.... بچه ها تا حالا سابقه داشته که این همه مدت از آقای استخری خبری نباشه؟؟نکنه برای همیشه از صحنه سینما و تلوزیون رفته باشه ؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1392/06/23
بابا ما فهمیدیم انگلسی بلدی هرچقدر دوس داری نظر بده محمداقا فکر کردی ما دشمنای اقای استخری هستیم نه ما هم اقای استخری رو دوسش داریم خیلی بیکارید من برای وقت خودم ارزش قائلم مثل شما نیستم که انقدر نظر بدم فهمیدی پسرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
06:49 - 1392/06/24
khak bar sarat shahrokh.
6mah gozashteh valee hatta yeh kar behesh pishnahad nashodeh. be in bazigar del nabandid.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
آقای استخری پیشنهاد دارن ولی خودشون راضی نمیشن در هر کاری بازی کنن
درضمن خاک توسرخودت بی تربیت!
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1392/06/24
من یکی از طرفدار های پرو پاقرصتم
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1392/06/24
اقا سعید واقعا راست میگی برای همیشه از سینما رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۴
نمیدونم گفتم شاید. منم مثل شما بی خبرم. اما امیدوارم اینجوری نباشه
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1392/06/24
mahasa khanom bayad begam ke man hameye karam ro too yeh zamane moshakhas anjam midam va vaghti ham ke karam tamam shod miam va nazarat ro check mikonam pas nasanjide harf nazaneed mahasa khanom. agha saeed man key harfe bi rabti zadam.
agar be tamaskhor kardane man edame bedid dar vaghea be khodetoon bi ehterami kardid.
khoda kone aghaye estakhri doore bazigari ro khat bekeshe va az in arse biroon bere.agar be tamaskhor kardane man edame bedin man bazam javabe shomaha ro nemidam. chon man ghader be javab dadane afrade bi adab nistam.
ghabel tavajoheh agha saeed va mahsa khanom.
dar zemn shoma tarf dare aghaye estakhri nistid va dar in mored ham shak nadaram
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1392/06/24
الهام آخه تو که طرفدار شاهرخ نیستی واسه چی میای تو این وبلاگ. اولا که ابروهاشو برنمیداره چشمای کور شدتو باز کن عکساشو نگاه کن تا بفهمی. ثانیا تیغ کشیدن دست و پا یا هرجای دیگه بدن به جز فک پایین برای مرد هیچ اشکالی نداره. در ضمن شاهرخ هر فیلمنامه ای رو بازی نمیکنه. نمیدونستی بدون
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1392/06/24
khoda kone aghaye estakhri in arse ro tark konan chon fekr namikonam movafagh beshan. akhe ki gofte bazigari shoghl mishe.
zood ghezavat nemikonam valee in sharayet be zarare ieshoneh har chand ke man dar hadi nistam ke dar morede kareshon harf ziyad bezanam. va faghat az sare del soozi in harf ro zadam.
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۵
آقای استخری آسون بازیگر نشدن که بخوان به همین راحتی کارشون رو کنار بذارن.درضمن خیلیم موفق تر از خیلی از بازیگرای هم دورشون هستن.اشالا که روز به روز موفق ترهم خواهند شد.
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1392/06/25
pas mard boodan be neshaneye chi hastesh booro saeed khan az in harfa ziyad shenidam
agar betooni sabet koni ke tigh zadane dast va pa baraye mard khoobe shoma har kari ke begid anjam midam.
khodavand az mardani ke khod ra shabihe zanan mikonand khashm gir mishavad va baraks.shahrokh well matale bikar va allaf hastesh.jaye shahrokh tooye jahaname.barash moteasefam.heyf ke esme mard rosh gozashtan heyf.va kar haye zanaro anjam mide.
iam sorry for shahrokh estakhri.
he is silly and ugly.
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۶
خوشم میاد هر کی می خواد از شاهرخ استخری بد بگه یه چیزایی میگه که هر بچه 2 ساله ایم میفهمه دروغ ومسخرس!
یکی می گفت چرا شاهرخ استخری کرم برنزه می زنه به صورتش!!!
از بس این پسرماهه وهیچ خصوصیت بدی توش پیدا نمی کنن مجبور میشن دست به دامن همچین مضخرفاتی بشن!
آخه مگه شاهرخ مثل تو دیوونست که موهای دستشو تیغ بزنه!؟اون در حالت عادی به اندازه ی کافی جذاب هست ونیازی به خودنمایی نداره.جهنمم جای توئه که همچین دروغایی رو درمورد هنرمند مملکت درمیاری!
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1392/06/25
pariya khanom manam in ro midonam vali in oozaa be zarare ieshon tamam mishe va agar in sharayet be in soorat pish bere ieshon tarafdarashon ro kam kam az dast midan pas behtare az in arse khodeshon ro kenar bekeshan.shoma goftid ke ieshon az bazigaraye ham doorashon movafagh tar boodan bayad begam ke shoma nabayad bazigarane khoobi mesle aghaye mehdi mahani va hossein mehri ro faramosh konid chon az aghaye estakgri movafagh tar boodan. pas khaheshan zood ghezavat nakonid. key mikhan movafagh beshan1mahe dige ya na1sale dige.
be nazaram man ieshon bayad edame tahsil bedan chon shanse ieshon baraye movafaghiyat dar in arse kheyli kame. az goftane in jomalat moteasefam.
man nemikham baraye ieshon takleef moshakhas konam valee in cheezi hastesh ke bayad aghaye estakhri be paziratesh..
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۶
اگه تعریفمون از طرفدار یکی مثل شما باشه بله ممکنه کم کم طرفداراشون رو از دست بدن!ولی ما طرفدارای واقعی هرگز پاپس نمی کشیم و درهر شرایطی طرفدار ایشون می مونیم!
آقای استخری تحصیلات دانشگاهی دارن،اگه نمی دونی بدون!
آقای استخری فعالیتشون رو در این عرصه ادامه میدن وایشالا روز به روز هم موفق تر خواهند شد به کوری چشم حسودا وبد خواها!!!
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1392/06/25
محمد اگر یک کلمه دیگه حرف بزنی خودت میدونی حال همه رو داری به هم میزنی.وقتی سنت کمه و بلدنیستی حرف بزنی حق نداری با بزرگترات کلکل کنی.برو هر وقت بزرگ شدی بیا نظر بده.آفرین پسر خوب
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1392/06/25
بچه ها سلام...
اقای استخری توی سریال جدید اقای سهیلی زاده دارن بازی میکنن اسم سریالم بی خانمان.بعدشم الهام خانوم اقا سعید راست میگه تو که از اقای استخری خوشت نمیاد دیگه تو وبلاگایی که به ایشون مربوطه نیا
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۶
حضور آقای استخری در این سریال کنسل شده دوست عزیز
خودشون توی اینستا گفتن
راستی توهمون ریحانه ای که تو وبلاگ رسمی بعد اسمت :)) ميذاری؟
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1392/06/25
سلام بچه ها. وبلاگ رسمی بروز شده پست خرداد ماه فعاله. قابل توجه بعضی ها. در ضمن محمد تو نمیخواد در مورد آقای استخری اظهار نظر کنی.
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1392/06/26
بچه ها این محمد اگه حرفی میزنه اندازه عقلش میزنه شما زیاد جدی نگیرید بچه ست دیگه
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۷
ریحانه جان من از شما خواهش می کنم دیگه جواب ایشونو ندی تا اونم حرفی برای زدن نداشته باشه،کل صفحه شده اسم محمد تازه کامنتاشم کامنت نیست که طوماره!اونم به انگلیسی واقعا خوندنش حوصله می خواد!!
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1392/06/26
نه پریا من اون نیستم من همه جا همین اسمو مینویسم
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1392/06/27
زهره ما که نمیام بگیم اون میاد این چیزارو میخونه چون که ماطرفداراشیم عاشقشیم میمیریم براش اگه ناراحتی نیا اینجاااا خواهشا
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1392/06/27
حالا شاهرخ چه ازدواج کنه چه نکنه اگه ازدواج کرده خوش بخت بشه اگه هم نکرده نمیاد شماهارو بگیره که ای بابا
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
دمت گرم حرف حساب زدی
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1392/06/28
ای بابا شما چه گیری دادین به ازدواج شاهرخ. هرکسی یه قسمتی داره. شاید قسمت شاهرخ اینه که تا آخر عمرش مجرد بمونه شایدم به همین زودیا شیرینیشو خوردیم. بابا بی خیال برین دنبال زندگیتون.به قول معروف به فکر نون باشین که خربزه آب است
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1392/06/31
سلام عشقم شاهرخ جون من به خاطر تو از شوهرم جدا شدم واميدوارم توهم منو واقغا مثل خودم دوست داشته باشي كه من به خاطر تو زندگي مو خراب كردم وواسه خودم يك سراب ساختم من از تربت حيديه هستم
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۶
متاسفم برات
منم خیلی دوسش دارم،درحد بازیگر مورد علاقم ولی شما واقعا دارین آیندتونو نابود میکنین...
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1392/07/01
منم چهره ام کپ شماست حتی یه کوچولوخوشگلتر
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1392/07/03
من خیلی شما اقی استخری رودوست دارم یکی ازدوستام که واسه شما میمیره میشه شمارتون رو به من بدین؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1392/07/03
مینا خانوم فک کردی اقای استخری شمارشو ب شما میده واقعا که چقدر شماها تخیلی هستیداه اه اه بی جنبه ها اقا رضا شما چقدر اعتماد ب نفس دارید بابا خوشکل بسه مریم جان فک کردی الان اقای استخری میان با شما ازدواج میکنن انقدر دورو برش دختر هست پس در ارزوی ازدواج با اقای استخری بمونید گلم
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1392/07/04
منم عاشق شاهرخ استخری هستم ولی همچین توقعی ندارم که باهاش ازدواج کنم یا شمارشوبهم بده بعدشم اقای شاهرخ استخری نمیاد بشینه این مزخرفات شماروبخونهok؟
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1392/07/04
سلام مرسی ازنظراتتون.
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1392/07/04
غلط کردین گفتین زشته دوست دارم قیافه ی خودتونو ببینم معلوم نیست چه گوریل هایی هستید ما کسائی هستیم که جونمون واسه شاهرخ در میره اگه یه بار دیگه بهش چیزی بگین یه چیزایی میشنوین که نباید بشنوین
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1392/07/05
واقعا براتون متاسفم نمیدونم چی بهتون بگم.IQتون در حد زیر صفزه.من نمیدونم این دخترا چی تو فکرشون میگذره. مردا دو دستن یه عده ای زن دارن یه عده ای عقل دارن. پس شاهرخ جزء دسته دومه. ایول شاهرخ دمت گرم. تاآخر عمرت مجرد بمون
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۶
مجرد نیست زن داره...
تازه بعضیا که میگن بچه هم داره،یه دخترکوچولو!
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1392/07/06
مرسی از نظارتتون ممنون
Iran, Islamic Republic of
05:59 - 1392/07/07
اول از همه جواب کسانی که به من بی احترامی کردند.
اقا شهاب چرا در کاری که به شما مریوط نیست دخالت می کنید.می دونید شنیدن حرف های من برای شماها سخت هستش چون هیچ وقت حقیقت رو نپذیرفتید و از نظر من شما بیمار هستید واقعا برات متاسفم و امیدوارم حالت خوب شه.راستی اقا شهاب یا حرفی بزن که از خاموشی بهتر باشد یا خاموش باش.من حرف زدن رو از همه ادم ها بهتر می دونم حتی اداب حرف زدنو.
خانوم ریحانه بیات من اون نظر شما رو که به من بی احترامی کردید نشان دهنده جاهلیت شما بود و من ضریب هوشیم خیلی هم بالا هستش و همچنین این که خیلی باهوشم همه رو مثل خودتون جاهل تصور نکنید ریحانه خانوم.
می دونید پریا خانوم شما گفتید بهترین بازیگر مملکت اقای استخری هستش و من در جواب شما باید بگم که از قدیم گفتن حتی بهترین شناگران غرق می شوند. چه برسه به اقای استخری.امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید.
من هم می دونم که ایشون تحصیلات دانشگاهی دارن ولی منظورم این بود که باید درسشو ادامه می داد در دانشگاه .واقعا برای اقای استخری متاسفم چون یازیگری شغل مناسبی نیستش و باید ادامه تحصیل می دادن واقعا براش متاسفم.
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1392/07/07
پریا خانوم اولا من گفته بودم که اگر اقای استخری با این اوضاع پیش برن محبوبیت خودشو در میان مردم از دست میده. در واقع منظور من دیگران بود نه خودم.و باید بگم که اقای استخری برای من جایگاه محفوظی دارن اگر نمی دونستید حالا بدونید.شماها فکر می کنید که طرفدار واقعی اقای استخری هستید باید بگم که اشتباه می کنید چون شماها با دست های خودتون اقای استخری رو در معرض خطر قرار می دهید بهتون بر نخوره شما ها که خودتون رو طرفدار اقای استخری می دونید باید به شماها بگم که طرفدار واقعی اقای استخری فقط من هستم نه شماها.قابل توجه همه کاربران.
و شماها هم باید بپذیرید که اقای استخری در این عرصه هیچ موفقیتی کسب نمی کنن.
و خواهشا بی احترامی نکنید.شماها طرفدار اقای استخری نیستید و نخواهید بود.
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1392/07/07
محمد تو همچنان متاسف باش تا اموراتت بگذره تو نمیخواد برا شاهرخ دلسوزی کنی اون خودش بهتر میدونه چیکار کنه چه عجب بلاخره یه دفعه فارسی نوشتی . اگر شاهرخ زن داره پس چرا این دخترا ول کنش نیستن. بابا برین دنبال زندگیتون چیزی که زیاده شوهر. تا چند روز پیش میگفتن زن داره حالا پریا میگه بچه هم داره. لابد فردا هم میگن دخترشو شوهر داد.من که تا حالا هیچ دلیل محکمی ندیدم که ثابت کنه شاهرخ ازدواج کرده. ولی براش آرزوی خوشبختی میکنم
پاسخ ها
پریا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
منم قضیه ی زن وبچه رو فقط شنیدم وگرنه مطمئن نیستم.
منم مثل شما در هر صورتی براشون آرزوی خوشبختی وموفقیت می کنم وکاملا باهاتون موافقم
اینم تنها به این دلیله که هوادار واقعیم