مرگ دردناک زن جوان به خاطر یک بسته سیگار!
۳۸۰۴۱
۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۷
۷۹۳۸
3 پسر 14 ساله هنگام بحث بر سر یک بسته سیگار، زن جوانی را با شلیک گلوله کشتند.
روزنامه ایران: 3 پسر 14 ساله در پنسیلوانیا هنگام بحث بر سر یک بسته سیگار، زن جوانی را با شلیک گلوله کشتند.

دو تن از آنها پس از ارتکاب جرم از صحنه فرار کرده‌اند ولی مأموران پلیس جوان سوم به نام کایل گاسبی را دستگیر کرده​اند که به جرم توطئه و ارتکاب قتل در زندان به سر می‌برد.

گزارش پلیس نشان مي​دهد که دو مظنون دیگر، مارکوس ولاسکوئز و توداویا کلکلی، پس از قتل زن جوان عکس‌‌‌هایی از خود را با تفنگشان در صفحه فیس‌بوک خود به نمایش گذاشته‌اند.

قربانی این حادثه کایلا پترسون زنی 22 ساله و مادر 2 کودک است که در صحنه حادثه جان خود را از دست داد. به گزارش مأموران پلیس پنسیلوانیا، پسران از فروشگاهی در نزدیکی محل حادثه بیرون آمده بودند که سر سیگار با یکدیگر بحثشان شد و یکی از 3نوجوان اسلحه‌ای از جیبش بیرون آورد و شلیک کرد.

در آن لحظه، کایلا پترسون به همراه شوهر خود بیرون از خانه‌اش ایستاده بود که گلوله تفنگ به او خورد و باعث مرگش شد. مایلی جونز، سخنگوی پلیس در این ارتباط گفت: این حادثه بسیار نگران‌کننده است که نوجوانانی با سن کم درگیر چنین حادثه‌ای می‌شوند.


ما هر دو پسر فراری را دستگیر خواهیم کرد. آنها با جسارت زیادی پس از قتل زن جوان عکس‌‌‌های خود را با دو تفنگ متفاوت در صفحه فیس‌بوکشان قرار داده‌اند. سوابق جوانان نشان می‌دهد که آنها در دبیرستان نیز رفتار آشوبگرانه‌ای داشته‌ و تخلفاتی انجام داده‌اند. 
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:47 - 1391/09/22
واقعا تاسف بر انگیزه به این میگن تیر غیب ها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:23 - 1391/09/26
پنسیلوانیا مرکز تولید پنی سیلین هست یک کارخونه بزرگ تولید پنی سیلین احتمالا داره
FRANCE
01:40 - 1391/09/26
حیف که تو امریکا ،مجازات اعدام نیست بنظر من باید هر سه نفر این بچه های اراذل رو ، اعدام کرد اونهم توی ملع عام !! اگر توی هر شه و ایالت امریکا ، چند تا از این اعدام ها انجام بدن ، ژنان امنیتی برقرار میشه که نگو و نپرس !!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج