راز زندگی موفق شهرام شکوهی و همسرش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۳۸۱۷۵
۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۵
۳۰۱۶۶
گپي مختصر با شهرام شكوهي و همسرش، دلارام داشتيم تا رازهاي يك زندگي زناشويي موفق را از قول اين زوج بشنويم. دلارام، همسر شهرام متولد سال 59 است و ملودي دختر 4ساله‌اي است كه حاصل اين زندگي مشترك است.
برترین مجله اینترنتی ایران

مجله ایده آل:  شهرام شكوهي از خوانندگان تازه‌وارد دنياي حرفه‌اي موسيقي است كه تقريبا يك سال از انتشار آلبوم اولش مي‌گذرد اما زندگي مشترك او نزديك 6 سال است كه شروع شده و حضور دختر كوچولوي آنها به نام ملودي، گرمي اين زندگي را بيشتر كرده است. گپي مختصر با شهرام شكوهي و همسرش، دلارام داشتيم تا رازهاي يك زندگي زناشويي موفق را از قول اين زوج بشنويم. دلارام، همسر شهرام متولد سال 59 است و ملودي دختر 4ساله‌اي است كه حاصل اين زندگي مشترك است.

زندگی موفق شهرام شکوهی و همسرش

شهرام: وجود ملودي در زندگي واقعا به من انگيزه داد. وقتي شما خانواده داريد و مسئوليت آنها بر‌عهده شماست هر كاري كه انجام مي‌دهيد براي خوشبختي آنهاست؛ اگر من آدم مجردي باشم كه هيچ هدفي در زندگي نداشته باشم، ممكن است به جاي اينكه يك مسير حساب شده را طي كنم، خيلي دلبخواهي كار ‌كنم؛ بنابراين داشتن خانواده باعث مي‌شود منسجم‌تر كار كنيد؛ اين همان هنرمند متعهد است. وقتي شما نگران بچه خودتان باشيد كه گرفتار فلان آفت نشود، خب طبيعتا اين نگراني فردا براي همسايه شما هم به وجود مي‌آيد؛ در يك جمله: اگر براي خانواده خودت نگراني داشته باشي براي همه افراد جامعه هم  نگراني.

مردها بي‌انصاف هستند:

دلارام: مردها كلا بي‌انصاف هستند و هرقدر كه به آنها كمك كنيد باز هم به نظرشان شما كم‌كاري كرده‌ايد. هرقدر هم از خودگذشتگي كنيد باز هم توقع مردها بيشتر است؛ البته من اين را در مورد شهرام نمي‌گويم چون اصلا چنين آدمي نيست و هميشه قدردان بوده اما من هميشه از خيلي چيزها كه مربوط به خودم مي‌شده، گذشتم تا كمك حال شهرام باشم و خيلي از مواقع به دليل اينكه درگير بوده از خيلي تفريحاتي كه دوست داشتم با هم داشته باشيم گذشتم و با روي خوش با اين قبيل مسائل برخورد كردم تا فشار كمتري به شهرام وارد شود و بتواند در كارش پيشرفت كند؛ مثلا در غذا درست كردن بايد احتياط كنم و از ادويه‌جات و غذاهاي سرخ‌شده استفاده نكنم تا به حنجره‌اش آسيبي وارد نشود؛ هرچند كه خيلي قدرشناس است اما فكر مي‌كنم يك جاهايي مي‌توانسته منصف‌تر باشد. البته بي‌انصافي هم نمي‌شود گفت چون به‌نوعي، خصلت آقايان است كه متوقع هستند.

زندگی موفق شهرام شکوهی و همسرش

  ماجراي چاي روز خواستگاري

دلارام: شهرام خيلي چاي‌خور است و من هم با فلسفه چاي ريختن روز خواستگاري مشكل دارم. روز خواستگاري وقتي قرار بود چاي بياورم به مادرم گفته بودم كه چاي را در آشپزخانه در استكان‌ها بريزد و آماده كند. بعد از چند دقيقه من به آشپزخانه رفتم و چاي را آوردم و همه چيز طبق برنامه‌ پيش رفت و چون آن موقع‌ها نمي‌دانستم كه شهرام خيلي چاي‌ دوست دارد، فكر نمي‌كردم چند دقيقه بعد دوباره چاي بخواهد. وقتي شهرام دوباره چاي خواست، به آشپزخانه رفتم و ديدم زير كتري خاموش است و از همان چاي كه يخ كرده بود، يك استكان ريختم و براي شهرام آوردم و با نگاه منظورم را به او رساندم كه در جمع به روي خودش نياورد چاي يخ كرده و شهرام خيلي خوب فيلم بازي كرد و طوري چاي را خورد كه كسي متوجه نشد!

  موفقيت در موسيقي با همراهي همسر

شهرام: بدون وجود دلارام ادامه فعاليت در زمينه موسيقي براي من امكان‌پذير نيست. چون موسيقي اصلا كاری معمولي نيست؛ هم از نظر بازخوردهايي كه در محيط بيرون از خانه وجود دارد كه معمولا در روابط خانوادگي مشكل ايجاد مي‌كند و هم نوع كار. به عنوان مثال يكي از مواردي كه در گذشته دلارام با آن مشكل داشت ساعت كاري من بود. چون كار موسيقي تازه از ساعت 9 شب شروع مي‌شود و تا 6 صبح ادامه دارد و مثل يك كار اداري نيست كه ساعت كار مشخصي داشته باشد. ممكن است كسي كه در اين زمينه فعاليت مي‌كند يك ماه كامل در خانه باشد اما 2 ماه اصلا نتواند به خانه بيايد. به هر حال اين اتفاقات وجود دارد؛ مثلا در روند توليد آلبوم علاوه بر اينكه حضور فيزيكي نداري، حتي مواقعي هم كه هستي، درگيري فكري داري و اينجا خانواده بايد تحمل كند.

دلارام: رابطه ما به دليل اعتمادي كه در آن وجود دارد خيلي كم دچار مشكل مي‌شود چون رابطه من و شهرام مثل رابطه 2 دوست صميمي است و اگر جايي مشكلي پيش بيايد با هم صحبت كرده و مشكل را حل مي‌كنيم.

زندگی موفق شهرام شکوهی و همسرش

   کار مشکل​زا نيست

دلارام: به نظر من در زندگي مشترك شهرت خيلي اهميت ندارد چون بستگي به ذات آدم دارد كه در زندگي چه رفتار و اخلاقي داشته باشد. وقتي كسي تعهد دارد، ديگر شهرت داشتن يا نداشتن خيلي نمي‌تواند در نحوه زندگي او تاثيري داشته باشد اما بالاخره يكسري مشكلات خواه‌ناخواه وجود دارد كه خوشبختانه تا به امروز توانسته‌ايم آن را مديريت كنيم.

  مشکل از خانم​هاست يا آقايان؟

شهرام: اعتماد نداشتن، اصولا مشكل خانم‌هاست. بيشتر خانم‌ها هستند كه اعتماد ندارند اما من هميشه به دلارام اعتماد داشته‌ام.

دلارام: اتفاقا من با اين حرف مخالفم چون آقايان كارهايي مي‌كنند كه باعث مي‌شود خانم‌‌ها بدبين شوند و اصولا خانم‌ها از اول اينطوري نبودند. اگر مشكلي وجود داشته باشد كه زن و شوهر، يك مقدار نسبت به هم بدبين شوند مطمئنا يكي از طرفين بايد كوتاه بيايد تا مشكل حل شود اما در مورد رابطه ما خوشبختانه چنين مشكلاتي تا به حال نداشته‌ايم. مسلما در هر زندگي يك مقدار بالا و پايين وجود دارد اما در همان اوايل در مورد اين موضوعات صحبت كرديم چون به هر حال در اوايل زندگي مشترك شناخت كافي نسبت به هم نداشتيم؛ بنابراين سعي كرديم مسائل را بين خودمان حل كنيم هرچند كه در اوايل، فعاليت‌هاي هنري شهرام به شدت امروز نبود؛ بعد از اينكه كمي زمان گذشت و فعاليت‌هاي شهرام حرفه‌اي شد، خب بالطبع مشكلات جديدي به وجود آمد كه تعدادي از آنها حل شد اما بعضي از آنها روي هم ماند و تلنبار شد اما خب يك اتفاق همه چيز را تغيير  داد و مسير زندگي ما عوض و اعتماد بين ما صد درصد شد.

   قوانين توافقي

دلارام: قبل از ازدواج شهرام از من پرسيد كه با شغلش مشكلي دارم يا نه و من هم گفتم نه، چون فكر نمي‌كردم كه دايره اين كار وسعت پيدا كند و اوايل يك مقدار هم مخالفت مي‌كردم و خيلي تمايل نداشتم كه به صورت حرفه‌اي وارد اين كار شود اما هرچه فكر كردم، ديدم با اين طرز فكر دارم جلوي علاقه و رشد شهرام را مي‌گيرم. وقتي اينقدر در اين زمينه استعداد دارد به خودم اجازه ندادم كه اين حق را از او بگيرم؛ بنابراين يكسري قوانين بين خودمان گذاشتيم كه تا وقتي طبق اين قوانين پيش برويم مشكلي پيش نخواهد آمد. اين قوانين راجع به رفت‌وآمدها، ساعت‌هاي كار و... كه به صورت توافقي بود و قسمت عمده‌اي از مشكلات ما را حل كرده است.

شك از كجا شروع مي‌شود؟

شهرام: راستش را بخواهيد من تا به حال به شك كردن فكر نكردم و كلا آدمي هستم كه اعتماد كردن را دوست دارم و به نظرم هيچ‌كس دزد نيست مگر اينكه خلافش ثابت شود و خودم هم به دنبال اين نمي‌روم كه خلافش به من ثابت شود. هرچند بارها پيش آمده كه اشخاصي بوده‌اند كه از اعتماد من سوءاستفاده كنند. در چنين شرايطي تنها كاري كه مي‌كنم اين است كه آن شخص را به طور كامل كنار مي‌گذارم و ارتباطم را با او محدود مي‌‌كنم. به نظر من اصلا آدم بد وجود ندارد؛ حتي كساني كه همه مي‌‌گويند آدم بدي هستند، باز هم مي‌تواني در آنها جنبه‌هاي مثبت پيدا كني چون ذات همه آدم‌ها خوب است و همه ذات‌شان را از خداوند گرفته‌اند؛ بنابراين به نظرم آدم بدذات وجود ندارد و شرايط محيط و تربيت خانوادگي است كه روي آدم تاثير مي‌گذارد.

زندگی موفق شهرام شکوهی و همسرش

هركسي را بهر كاري ساختند

شهرام:  اعتقاد دارم كه هركسي براي كاري به دنيا مي‌آيد. من قبل از موسيقي خيلي چيزها و كارها را امتحان كردم؛ هرچند كه در آن زمان هم موسيقي را به صورت تفريحي دنبال مي‌كردم اما هيچ‌كدام از آن كارها براي من ساخته نشده بود و اين كار خوشبختانه تاثير بدي روي زندگي خصوصي من نداشته است؛ به خصوص اينكه در حال حاضر خيلي‌ها من را به قيافه نمي‌شناسند.

  زندگي مجردي آرامش ندارد

شهرام: هركسي در مرحله‌اي در زندگي نياز پيدا مي‌‌كند كه ازدواج كند ولي خب، بعضي از تبعات قبل از شهرت باعث مي‌شود از ازدواج كردن فاصله بگيريد يا گاهي آنقدر مشكلات‌تان زياد مي‌شود كه باعث مي‌شود تصميم بگيريد آدم ديگري را درگير مشكلات‌تان نكنيد. در كار ما بحث آرامش خيلي مهم است و بايد آرامش فكري داشته باشي تا بتواني روي كارت تمركز كني و كار خوبي ارائه دهي. معمولا زندگي‌هاي مجردي فاقد اين آرامش است. اثر يك هنرمند درحقيقت آينه‌اي از زندگي و محيط اطراف و خانواده اوست؛ بنابراين اگر يك اثر هنري خوب و دلنشين است، مطمئن باشيد از محيط شكل گرفته كه آن هم خوب و دلنشين بوده و بالعكس اگر از يك زندگي پرتلاطم و پردردسر شكل گرفته بود مطمئنا اثر خوبي روي بيننده يا شنونده نمي‌‌گذاشت.


انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1391/09/26
تینا جان نظری راجع به خوشگلی و زشتی خانومش نداری یا فقط بلدی راجع به شهاب حسینی بد گویی کنی؟
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1391/09/26
اصلا ازش خوشم نمیاد ولی به احترام شما مسولین سایت که زحمت کشیدید و این مطلب را گذاشتید و هواداران این خواننده سکوت میکنم و میگم
فقط و فقط فرزاد فرزین
ودر رپ فقط وفقط یاس
پاسخ ها
هموطن
United Kingdom
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
بالاخره هركسي يه تعدادي طرفدار داره يه تعدادي مخالف،حالا نميدونم شما چرا و در مورد چي سكوت ميكنين.همينكه به اعتقاد ديگران احترام قايل شديد ممنون
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1391/09/26
خواننده بسیار خوش صدا و خلاق
پاسخ ها
فرنوش
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۶
صداشون خوبه ولی من هر وقت میشنوم دلم میگیره . تو صداش یه غم داره
Netherlands
00:58 - 1391/09/27
هنرمند و استاد بی نظیر ، خلاق و متواضع . امیدوارم همیشه موفق باشه .
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1391/09/27
سبک اسپانیایی ترانه های آقای شکوهی بسیاردلنشینه.همواره درکنارخانواده تان درآرامش...
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1391/09/27
بيا با من مدارا كن كه من مجنونم و مستم....
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1391/09/28
کارهای آقای شکوهی هم بسیار عالیست.برای ایشان و خانواده ی محترمشان آرزومند بهترینها هستم.
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1391/10/04
واقعا صداش حرف نداره...
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1391/10/16
مرحبا کاربر جان از حرفت خیلی خوشم اومد شما هم مثل من همه جا هستید راستی آدرس کافی شاپ هنر را دادم امیدوارم خوانده باشی
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1392/03/12
بی نظیره..اهنگاش احساسه ادمو نوازش میده
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1392/03/15
من خیلی از شهرام خوشم میاد وهمچنین از اهنگاش وبخصوص از اهنگه وای از هوس امید وارم زندگی خوبی با خانواده اش داشته باشد.
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1392/04/06
من عاشق این صدای بم هستم صدای آقای شکوهی احساسی بی نظیر در من ایجاد میکنه که باعث شده من هر روز آهنگاشونو گوش بدم(طوری که انگار عضوی از خانواده ی من هستند)بخاطر طرفداراتون به خوندنتون ادامه بدهید.
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1392/04/15
من عاشق این صدام...مدام در حال پخشه توی خونه...خصوصا اسیری....چقدر باهاش ریه کردم....
بقول فرزانه جون خواهشا به خوندن ادامه بدید.....بخاطر ملودی.......
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1392/04/15
من عاشق این صدام...مدام در حال پخشه توی خونه...خصوصا اسیری....چقدر باهاش ریه کردم....
بقول فرزانه جون خواهشا به خوندن ادامه بدید.....بخاطر ملودی.......
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1392/07/11
فقط و فقط حامد زمانی
پاسخ ها
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۶
منم با شما موافقم
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1393/02/21
اسطوره خوانندگی هستن ایشون فوق العادس صداشون واقعا از ته دل دوسشون دارم منتظر آهنگ های جدیدشون هم هستیم.
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1393/06/22
دوسشون دارم خیلیییی.......
استاد شکوهی صدای خاص ایران
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1394/08/05
اگه یک روز صداشون رو گوش ندم انگار ی چیزی گم کردم انشاءا.......همیشه در کنار خانواده شاد وموفق باشند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
ادیب_3
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
ادیب_4
عارفی_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر