قهر کاظمیان از تمرین پرسپولیس
۳۸۲۹۰
۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۳
۴۱۵۴
گل محمدی 5 بازیکن را در فهرست مازاد قرار داد
جواد کاظمیان، دیروز قرار گرفتنش در فهرست مازاد پرسپولیس را تایید کرد. او دیروز صبح در تمرین پرسپولیس با گل محمدی صحبت کرد و بعد از آن هم با ناراحتی از ورزشگاه خارج شد.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: یحیی گل محمدی، سرمربی جدید پرسپولیسی ها پس از توافق با رویانیان و پذیرش مربیگری این تیم برای ادامه فصل، فهرست مازادش را به مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرد. باشگاه پرسپولیس هم با بازیکنانی که در فهرست گل محمدی برای نیم فصل دوم نیستند تماس گرفته و از آنها خواسته تیم جدیدشان را معرفی کنند.

جواد کاظمیان، دیروز قرار گرفتنش در فهرست مازاد پرسپولیس را تایید کرد. او دیروز صبح در تمرین پرسپولیس با گل محمدی صحبت کرد و بعد از آن هم با ناراحتی از ورزشگاه خارج شد. کاظمیان به فارس گفت نمی داند باید چه عکس العملی نشان بدهد: «ناراحتم. چه حرفی بزنم؟ فعلا حرفی برای گفتن ندارم.»

کاظمیان این فصل با یک گل و یک پاس گل، نسبت به دقایق حضورش عملکرد بدی نداشت اما گل محمدی او را از فهرست سرخپوشان برای نیم فصل دوم خارج کرده است. افشین اسماعیل زاده و سعید قدمی، اولین بازیکنانی بودند که در فهرست مازاد گل محمدی قرار گرفتند.

 اسماعیل زاده در اولین بازی فصل پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان 45 دقیقه بازی کرد و پس از آن سکونشین شد. قدمی هم به جز بازی های دوستانه، در نیم فصل اول حتی یک بار هم مورد استفاده قرار نگرفت. مهرزاد معدنچی و سامان آقا زمانی هم باید تا قبل از نقل و انتقالات نیم فصل، یک تیم جدید برای خودشان پیدا کنند، دو بازیکنی که عملکردشان در نیم فصل اول با انتقادات زیادی همراه بود.

با جدایی کاظمیان، معدنچی، آقازمانی، اسماعیل زاده و قدمی، جا برای خرید بازیکنان جدیدی که پرسپولیسی ها زیر نظر دارند باز می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج