بزرگترین دومینوی سوپر ماریو با ۸۱۰۰۰ بلوک
۳۸۳۰۹۶
۱۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
۲۱۸۸
دومینو را به نوعی می توان هنر چینش بلوک ها دانست. افراد بسیاری در سراسر جهان تلاش می کنند با چینش خلاقانه بلوک ها کنار یکدیگر، رکورد های مختلف در این زمینه را جا به جا نموده و نام خود را در کتاب گینس ثبت نمایند. اجرای دومینو همواره با استقبال تماشاگران رو به رو شده و افراد بسیاری از تماشای آن لذت می برند.
وب سایت روزیاتو - حامد آل محمد: دومینو را به نوعی می توان هنر چینش بلوک ها دانست. افراد بسیاری در سراسر جهان تلاش می کنند با چینش خلاقانه بلوک ها کنار یکدیگر، رکورد های مختلف در این زمینه را جا به جا نموده و نام خود را در کتاب گینس ثبت نمایند. اجرای دومینو همواره با استقبال تماشاگران رو به رو شده و افراد بسیاری از تماشای آن لذت می برند.

حالا یوتیوبری به نام «TheDominoKing» بزرگترین دومینوی ساخته شده از «سوپر ماریو» (Super Mario) را با استفاده از ۸۱۰۳۲ قطعه ساخته است. وی سعی دارد با توجه به شهرت این بازی، نامی برای خود دست و پا نماید.

معمولا وقت زیادی برای طراحی و ساخت دومینو ها صرف می شود، اما تمام آن در چند دقیقه فرو می ریزد. دومینوی سوپر ماریو بسیار خوب ساخته شده و تماشاگر را کاملا راضی می کند، لذا از شما دعوت می کنیم به تماشای ویدیوی این دومینو بنشینید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
بزرگترین دومینوی سوپر ماریو با ۸۱۰۰۰ بلوک 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج