واکنش ایران به اعطای جایزه به نسرین ستوده
۳۸۳۵۷
۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۶
۴۴۱۷
سخنگوی وزارت امورخارجه اعطای جایزه ساخاروف را با اهداف سیاسی مرتبط دانست و بیان داشت: پارلمان اروپا بهتر است به جای اعطای جایزه با اهداف سیاسی ، به موارد متعدد نقض حقوق انسانی در کشورهای اروپایی بپردازد.
خبرگزاری مهر: سخنگوی وزارت امورخارجه اعطای جایزه ساخاروف را با اهداف سیاسی مرتبط دانست و بیان داشت: پارلمان اروپا بهتر است به جای اعطای جایزه با اهداف سیاسی ، به موارد متعدد نقض حقوق انسانی در کشورهای اروپایی بپردازد.

مهمان پرست در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اعطای جایزه ساخاروف به نسرین ستوده و جعفر پناهی اظهار داشت:  متاسفانه اتحادیه اروپا و نهادهای ذیربط ، نگاه گزینشی و ابزاری به مقوله حقوق بشر داشته و با طرح چنین مسائلی ، اهداف سیاسی را دنبال می کنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه چشم پوشی پارلمان اروپایی از جنایات صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی و تمرکز آنها بر موضوعات خاص را بیانگر نگاه گزینشی این پارلمان دانست و خاطر نشان کرد: پارلمان اروپا بهتر است به جای اعطای جایزه با اهداف سیاسی ، به موارد متعدد نقض حقوق انسانی در کشورهای اروپایی از جمله وضعیت ناگوار پناهندگان و مهاجران ، تبعیض علیه مسلمانان و سرکوب مطالبات و خواسته های به حق اجتماعی و اقتصادی شهروندان اروپایی بپردازد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
UNITED STATES
10:06 - 1391/09/27
دیروز هم گفتم . امروزم میگم ...... همش تکرار تکرار ... پاراگراف اول : "پارلمان اروپا بهتر است به جای اعطای جایزه با اهداف سیاسی ، به موارد متعدد نقض حقوق انسانی در کشورهای اروپایی بپردازد."

پاراگراف آخر : "خاطر نشان کرد: پارلمان اروپا بهتر است به جای اعطای جایزه با اهداف سیاسی ، به موارد متعدد نقض حقوق انسانی در کشورهای اروپایی .."

باور کنید خوانندگان با یک بار خواندن متوجه اخبار میشوند ..... نیازی به تکرار نیست .....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج