مورينيو: قهرماني در لاليگا غيرممکن است
۳۸۳۶۸
۲۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۷
۱۲۰۸
پس از تساوي خانگي رئال مادريد مقابل اسپانيول در کنفرانس خبري بيش از آنکه جو سرزنش در کنفرانس مطبوعاتي ديده شود، حسرت و افسوس به چشم مي‌خورد تا آقاي خاص اقرار کند که رسيدن به قهرماني در لاليگا عملا غيرممکن است.
خبگزاری فارس: پس از تساوي خانگي رئال مادريد مقابل اسپانيول در کنفرانس خبري بيش از آنکه جو سرزنش در کنفرانس مطبوعاتي ديده شود، حسرت و افسوس به چشم مي‌خورد تا آقاي خاص اقرار کند که رسيدن به قهرماني در لاليگا عملا غيرممکن است.

وي درباره اين بازي اظهار داشت: کريستيانو بازي خوبي را به نمايش گذاشت؛ اما هم‌تيمي‌هاي او اينگونه نبودند. اين بار طرز تفکر تيم خوب بود اما از کمبود پاس‌هاي صحيح و شانس رنج برديم. با تلاشي که بازيکنان انجام دادند، شايسته پيروزي بوديم اما فرصت‌هاي بسيار خوبي را از دست داديم.

 مورينيو با بيان اينکه مطمئنم بازيکنان با من هستند، افزود: قهرماني عملا غيرممکن است. اختلاف ما به 13 امتياز رسيده است که در اين مرحله بسيار زياد است. سال گذشته در فوريه يا مارس 10 امتياز پيش بوديم و توانستيم با قهرماني فصل را به پايان برسانيم. اگر بتوانيم در لاليگا هم بهتر کار کنيم به ما کمک خواهد کرد تا در کوپا دل‌ري و ليگ قهرمانان نيز بهتر ظاهر شويم.

وي ادامه داد: هرگز در چنين موقعيتي قرار نگرفته بودم. امتيازات فراواني را از دست داده‌ايم و تيم از اهدافش بسيار دور شده است. اولين بار است که چنين چيزي را تجربه مي‌کنم؛ اما نمي‌خواهم از آن يک نمايشنامه بسازم. مانند يک مرحله جديد در زندگي‌ام به آن نگاه مي‌کنم. براي اينکه فصل را تا جايي که مي‌توانم خوب به پايان برسانم، قدرت کمي ندارم

سرمربي رئال مادريد در خصوص تعويض مودريچ بين دو نيمه تأکيد کرد: وي براي بازي در دو مسابقه در فاصله 3 روز مشکل داشت. وقتي دو بار متوالي در ترکيب اصلي حاضر شد، نتوانست به خوبي جواب بدهد؛ اما از اينکه او را بيرون کشيدم ناراحت شدم زيرا شايسته آن نبود. به هر حال فکر کردم دي ماريا بتواند کمک زيادي به تيم بکند و همين طور هم بود.
وي در خصوص گل‌هايي که وارد دروازه رئال مادريد شد، گفت: نمي‌خواهم به اين سوال پاسخ بدهم. شما خبرنگاران ورزشي مي‌توانيد بدون اينکه مرا وادار به صحبت کنيد تحليل خودتان را بنويسيد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج