«دوستان با محبت» حمید جبلی رونمایی می‌شود
۳۸۳۸۹۳
۱۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
۲۱۹۷
جشن امضا و رونمایی از کتاب ˝دوستان با محبت˝ به نویسندگی حمید جبلی به بهانه شصت و هفتمین زادروز رضا ژیان بازیگر و کارگردان فقید تئاتر، تلویزیون و سینما در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.
هنرآنلاین: جشن امضا و رونمایی از کتاب ˝دوستان با محبت˝ به نویسندگی حمید جبلی به بهانه شصت و هفتمین زادروز رضا ژیان بازیگر و کارگردان فقید تئاتر، تلویزیون و سینما در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

˝دوستان با محبت˝ حمید جبلی رونمایی می‌شود

 به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، جشن امضا و رونمایی از کتاب "دوستان با محبت" به نویسندگی حمید جبلی به بهانه شصت و هفتمین زادروز رضا ژیان بازیگر و کارگردان فقید تئاتر، تلویزیون و سینما ساعت 18:30 روز شنبه 20 شهریور ماه در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

نمایشنامه "دوستان با محبت" از جمله آثار نمایشی موفق مجموعه تئاتر شهر است که فروردین ماه سال 77 به نویسندگی حمید جبلی ، کارگردانی رضا ژیان و بازی اکبرعبدی، حمید جبلی، رضا ژیان، لیلی رشیدی، هاشم روحانی، هوشنگ قوانلو، محمدژیان و اصغر عبدی در تالار اصلی این مجموعه روی صحنه رفت.

حمید جبلی و محمد ژیان برگزارکنندگان جشن امضا و رونمایی کتاب"دوستان با محبت" در یادداشتی به مناسبت برگزاری این مراسم عنوان کرده اند: " به مناسبت شصت و هفتمین زادروز رضا ژیان، بزرگ مرد تئاتر، با دوستان با محبت اس دور هم جمع می شویم تا یادش را گرامی بداریم و از کتاب یکی از نمایشنامه هایی که ایشان روزگاری آن را کارگردانی کردند، رونمایی کنیم. شنبه 20 شهریور ساعت 18:30 منتظر دوستان با محبت این هنرمند هستیم. حمید جبلی/ رضا ژیان"

جشن امضا و رونمایی کتاب "دوستان با محبت" با همکاری تئاتر شهر و انتشارات "پریان" ساعت 18:30 روز شنبه 20 شهریور ماه در تالار اصلی تئاتر شهر برگزار می شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج