فردا با حمله زامبی ها دنیا تمام می شود!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۸۶۲۲
۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۳۴
۸۱۰۶
فردا روز موعود شایعه پایان جهان است. روزی که از مدت ها قبل در بسیاری از سایت ها و شبکه های خبری اخبار داغی در مورد آن منتشر می شود و البته معتقدان بسیاری هم در سراسر دنیا دارد.
 
 
 
 
 تماشا: فردا روز موعود شایعه پایان جهان است. روزی که از مدت ها قبل در بسیاری از سایت ها و شبکه های خبری اخبار داغی در مورد آن منتشر می شود و البته معتقدان بسیاری هم در سراسر دنیا دارد.

 از جمله شایعات مطرح شده در این بازار، دیده شدن همزمان مریخ و ماه در آسمان، تاریکی 3 روزه خورشید و سیارک ویرانگر است که این روزها دغدغه بسیاری از مردم شده است.

بر اساس نظرسنجی های انجام شده توسط شرکت Global Public Affairs که با حضور 16 هزار نفر از 20 کشور جهان صورت گرفت مشخص شده که مردم آمریکا و ترکیه بالاترین میزان خرافات نسبت به قریب الوقوع بودن پایان دنیا را دارند. در این میان بلژیک و انگلیس کمترین میزان را به خود اختصاص داده اند.

به گزارش رویترز، در میان مردم جهان، از هر 7 نفر یک نفر به پایان جهان در سال 2012 اعتقاد دارد. آمریکا و ترکیه نیز با 22 درصد در کنار آرژانتین و آفریقای جنوبی بالاترین میزان باور به پایان جهان را دارند. همچنین بر اساس این نظرسنجی، افرد کم سواد و پایین 35 سال نیز بیشتر به پایان دنیا در 2012 اعتقاد دارند. همچنین وب سایتی با نام 21 December 2012 طراحی شده است و بیشتر شایعات حادث روز پایانی دنیا در اینجا دامن زده می شود. در این وب سایت اجناسی با طرح لوگوهای پایان دنیا به فروش می رسد.

درخواست دولت روسیه از کشیش ها

به گزارش سایت روسی rbth، روسیه از خرافاتی ترین کشورهای دنیاست و 13 درصد از آنها اعتقاد دارند که دنیا در 21 دسامبر یعنی فردا به پایان خواهد رسید. به گزارش نیویورک تایمز، وحشت از پایان دنیا در بخش های مرزی روسیه به خصوص با چین آنقدر زیاد است که دولت از کشیش ها درخواست کمک کرده است. بنا بر این گزارش، همچنین در جنوب روسیه مردم شروع به ساخت گذرگاه های سرپوشیده به سبک قبایل مایا کرده اند. به گزارش چاینا دیلی در چین هم اوضاع چندان خوب نیست و پلیس چین دست به کار شده و به خاطر شایعات پایان دنیا، افراد زیادی را در این کشور که به دلیل شایعات به مغازه ها یورش برده اند را بازداشت کرده اند.

افزایش خرید اسلحه به خاطر حمله زامبی ها

خرید اسلحه در روزهای اخیر در آمریکا چند برابر شده است، زیرا بسیاری اعتقاد دارند که در 21 دسامبر زامبی ها حمله ور شده و برای دفاع در برابر آنها باید آمادگی کامل داشته باشند. در حالی که فردا بیست و یک دسامبر یا همان روز شایعه پایان جهان است بعضی آمریکایی ها دست به ساخت پناهگاه های ضد بمب زده اند که داخل آن مانند یک خانه با تجهیزات کامل است. گفته می شود این تانکر که در برابر بمب های هسته ای و شیمیایی مقاوم است حدود 64 هزار دلار فروخته می شود. در این میان مردم شیلی در روز 21 دسامبر قصد کار کردن ندارند و حتی بعضی از کارمندان تقاضای دریافت حقوق خود را زودتر از موعد کرده اند تا شاید در پایان جهان به دردشان بخورد.

روز پرسود برای هتلداران، وام ویژه پایان دنیا

به نظر می رسد روز پایان تقویم مایاها روز خوشبختی برای هتلداران در بعضی از نقاط دنیا باشد. به گزارش خبرگزاری ان بی سی، بسیاری از هتل ها و رستوران ها با تبلیغات فراوان از مردم می خواهند تا آخرین روزهای عمر خود را به آنجا بروند. برای مثال، بسته هایی به قیمت 79 هزار دلار پیشنهاد می دهند تا در این آخرین روزها مسافرانشان، با یک روحانی مایایی و یک هلی کوپتر شخصی و متخصص باستانشناسی به سفرهای تاریخی بروند. بانک ها هم این وسط بی بهره نبوده اند، بانک کالیفرنیایی لاتیتود، طرح ویژه ای با نام وام ویژه پایان دنیا اجرا کرده است. بنا بر این طرح، در صورتی که دنیا پایان یابد نیازی به بازپرداخت وام ندارید.

دروغ بزرگ

با تمام این شایعات و این اتفاق ها در سراسر دنیا، دانشمندان پیش بینی تغییرات شوم برای زمین در 21 دسامبر سال 2012 میلادی را که تنها یک روز به آن باقی مانده است را دروغ می دانند. به گزارش مهر، مسئول آموزش مرکز نجوم ادیب در اصفهان در این باره می گوید: «پیش بینی تغییرات شوم یا سرنوشت مرگبار برای زمین در 21 دسامبر 2012 میلادی دروغ و بی اساس است و در قرن های گذشته نیز بارها سرنوشت شومی برای زمین پیش بینی شده بود.»

به گفته ژاله موزون برخورد نیبرو با زمین، توفان خورشیدی و تسخیر دنیا به وسیله تاسیسات هارپ که برای مطالعه بر لایه های مختلف زمین ساخته شده است یک دروغ بزرگ است. وی افزود: «اگر جرم یا سیارکی در مسیر برخورد با زمین باشد از سال ها قبل مدار آن را می توان محاسبه کرد.»
مسئول آموزش مرکز نجوم ادیب در اصفهان همچنین می گوید: »هر سال در شب یلدا زمین و خورشید با مرکز کهکشان راه شیری هم خط می شوند و تاکنون که هیچ پیامد شومی در پی نداشته است.»
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:25 - 1391/09/30
اگر این اراجیف درست در نیاد چه کسی پاسخگو خواهد بود؟؟ مردمانی که باور دارن، اگر چیزی نشه خجالت میکشن؟؟؟؟
پاسخ ها
شمالی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
همونایی جواب میدن که ارم پپسی رو روی ماه فرستادن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:25 - 1391/09/30
از آمریکایی ها که بیش از این نمیشه توقع داشت.80% آمریکایی ها نمی دونن خورشید یه ستارس نه سیاره!
آمریکا که الان معدن فراماسونری و شیطان پرستیه.آفریقا و ترکیه و چینم که ید طولا در زمینه ارتباط با شیاطین و جادوگری دارن.در این میان من فقط برای ایرانیا افسوس می خوردم که باسواد و بی سواد،روشن فکر و سنتی این قدر کوته فکر و سطحی نگرن.این همه رائفی پور خودشو خفه کرد که:بابا اینا بازی فراماسونرهاست گول نخورید.انقدر دلیل و مدرک آورد..اما کو گوشه شنوا.حضرت محمد مصطفی ص با اون همه عظمت و بزرگی فرمودن نه من نه هیچ کس دیگر از پایان دنیا خبر ندارد و هر کس چنین ادعایی کند مشرک است.یکم ایمان بیاریم تا به آرامش برسیم و از این سردرگمی رهایی یابیم
پاسخ ها
maryam
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۱
ببخشید اشتباهی منفی دادم اینم +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
HB
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۳
ایول به شما با این همه اطلاعات
+ یه مثبت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:07 - 1391/09/30
نغمه خانوم حرص نخور ما هم خودمون رو تو اين سايت خفه كرديم تا يه نفر رو روشن كنيم نشد.
تبت يدا أبي لهب وتب".
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:11 - 1391/09/30
why so srious پسر ول کن هیجانش رو بچسب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:17 - 1391/09/30
یک دروغ بزرگ!!!!!!!!هر ((انسانی))نه آمریکایی ها با توجه و برسی به عقل خودشون میتونن اینو استدلال کنن که هیچ تغییری در این غول آبی ما فردا به وجود نمیاد.خود منم اولش باورم شد.الانم تو مرکز نجوم ایران به همه مردم عزیزم اعلام میکنم فردا قرار نیست هیچ اتفاقی بیافتد.رررررراحت یلداتونو بگذرونین!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:36 - 1391/09/30
چه دقییم تاریخ ساعت گذاشتن فرماسونا سال 2000 می گفتن ولی چون اینترنت تا این حد نبود تا این حد بزرگ نشد کسی که به خدا اعتقاد داشته باشه این شایعه ها رو باور نمی کنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:28 - 1391/10/01
مسخره ها الان شب یلدا است ساعت 1 : 27 نیمه شبه . چرا هیچی نشششششششششششششششد ؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۳
یکم دیگه صبر کـــن
samira
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
جناب کاربر اینم صبببببببببببببببببببببببببببر چی شد؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:13 - 1391/10/01
21 دسامبر هم تموم شد.همش اراجیف بود...نغمه رائفک پور رو خوب اومدی
پاسخ ها
HB
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۳
اون رائفی پوره نه رائفک پور
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر