نورافشانی در برج میلاد
۳۹۰۳۸۲
۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۰
۲۲۶۲ 
همزمان با عید سعید غدیر و در قالب برنامه‌های دهه امامت و ولایت، جشنواره تابستانی دهکده جوانی و همچنین نمایشگاه رنگ صلح با حضور هنرمندان در کنار شهروندان به پایان می رسد.
خبرگزاری میزان: همزمان با عید سعید غدیر و در قالب برنامه‌های دهه امامت و ولایت، جشنواره تابستانی دهکده جوانی و همچنین نمایشگاه رنگ صلح با حضور هنرمندان در کنار شهروندان به پایان می رسد.

ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت به صورت گسترده در برج میلاد از ابتدای عید سعید قربان (22 شهریور ماه) آغاز شد و همزمان با این روز نمایشگاه نقاشی رنگ صلح همزمان با روز جهانی صلح با حضور هنرمندان و آثاری از بازیگران سینما همچون آهو خردمند و حسین محجوبی نیز در کنار نقاشی های کودکان می درخشید.

در ادامه برنامه‌های دهه ولایت و امامت، همزمان با عید سعید غدیر قرار است جشنواره تابستانی دهکده جوانی برج میلاد که به مدت 62 شب با برنامه‌های مختلف و شاد میزبان شهروندان و جوانان بود، به کار خود پایان دهد.

مراسم اختتامیه این جشنواره دوشنبه 29 شهریورماه ساعت 9 صبح در مرکز همایش های برج میلاد تهران و با حضور گسترده شهروندان برگزار می شود. همچنین قرار است به مناسبت عید امامت و ولایت مراسم ویژه نورافشانی ساعت21 همان شب در برج میلاد تهران برگزار شود.

یکی دیگر از ویژه برنامه های دهه ولایت و امامت برگزاری زیارت عاشورا ویژه سادات جوان است که این مراسم امشب (شنبه 27 شهریور) ماه با حضور گروهی از جوانان سید در گنبد آسمان برج میلاد تهران برگزار می شود و به همین مناسبت زیارت عاشورا نیز توسط آنها قرائت خواهد شد.

برگزاری نشستهای تخصصی "غدیرشناسی" در روز پنج شنبه 25 و جمعه 26 شهریور ماه با حضور استادان رائفی پور و تقی پور در قالب جشنواره دهکده جوانی، آذین بندی و چراغانی بسیار ویژه و همچنین برپایی استیج شاد و هنری برای مخاطبان جشنواره دهکده جوانی به ویژه در ایام دهه ولایت و امامت، خلق آثار تجسمی با موضوع امام علی (ع) توسط هنرمندان در محوطه برج میلاد از دیگر برنامه‌های این دهه بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج