برگزاری سوپرکاپ ایتالیا با حضور ستارگان والیبال
۳۹۳۷۷۸
۰۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۹
۱۲۸۸
سوپرکاپ والیبال ایتالیا فصل جدید خود را با حضور ستاره های جهان آغاز می‌کند.
خبرگزاری ایسنا: رقابت‌های سوپر کاپ والیبال ایتالیا در فصل جدید با حضور ستارگان دنیای والیبال برگزار می‌شود. این برای نخستین‌بار است که این تعداد بازیکن سطح اول جهان در این لیگ حضور دارند.

اروین نگاپت (مودنا) از تیم ملی فرانسه، ایوان زایتسف (پروجا) از تیم ملی ایتالیا، عثمانی خوآنتورنا (لوبه) از تیم ملی ایتالیا، کوین لروکس (مودنا) از تیم ملی فرانسه، اسوتان سوکولوف (لوبه) از تیم بلغارستان، لوسیانو دچکو (پروجا) از تیم ملی آرژانتین، مکسول هولت (مودنا) از تیم ملی آمریکا، مارکو پودراشچنین (پروجا) از تیم ملی صربستان، سیمونه جیانلی (ترنتینو) از تیم ملی ایتالیا، سباستین سوله (ترنتینو) از تیم ملی آرژانتین، لوکا وتوری (مودنا) از تیم ملی ایتالیا، جنیا گربنیکوف (لوبه) ‌از تیم ملی فرانسه، جان استوکر (ترنتینو) از تیم ملی جمهوری چک، کلمن سبولج (لوبه) از تیم ملی اسلوونی، فلیپو لانزا (ترنتینو) از تیم ملی ایتالیا و امانوئله بیرارلی (پروجا) از تیم ملی ایتالیا از جمله بازیکنان مطرح حاضر در فصل جدید لیگ والیبال ایتالیا هستند.

الکساندر آتناسویچ (پروجا) از تیم ملی صربستان و میکا کریستینسن (لوبه) از تیم ملی آمریکا نیز به دلیل مصدومیت در اوایل این فصل سوپرکاپ ایتالیا حضور ندارند.

اسلوبودان کواچ سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران نیز به عنوان سرمربی تیم پروجا حضور دارد.

با وجود حضور بازیکنانی از تیم های اسلوونی و جمهوری چک اما هیچ بازیکن ایرانی در لیست لژیونرهای قرار ندارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج