چطور در یک هفته تا 8 کیلو وزن کم کنیم؟!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۹۳۹۲۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
۴۶۴۰۴۵
البته که راه‌های سریع کاهش وزن معمولا نتیجه پایداری ندارند و باید پس از کاهش وزن خود رژیم غذایی مناسبی را دنبال کنید و در کنار آن حتما به ورزش و پیاده روی بپردازید، اما اگر در مخمصه‌ای گرفتار شده اید و باید حتما چند کیلو وزنتان را کم کنید این رژیم به شما کمک می‌کند به روشی طبیعی و بدون آسیب رساندن به بدن خود این کار را انجام دهید.
برترین ها - ترجمه از نگین فانی نام: آیا به دنبال سریع ترین راه برای کاهش وزن هستید؟  قرار است یک هفته دیگر به جشنی بروید ولی لباس هایتان برایتان کوچک شده اند؟ این رژیم به شما کمک می کند در کوتاهترین زمان ممکن وزن خود را تا 8 کیلوگرم کاهش دهید.
 
البته که راه های سریع کاهش وزن معمولا نتیجه پایداری ندارند و باید پس از کاهش وزن خود رژیم غذایی مناسبی را دنبال کنید و در کنار آن حتما به ورزش و پیاده روی بپردازید، اما اگر در مخمصه ای گرفتار شده اید و باید حتما چند کیلو وزنتان را کم کنید این رژیم به شما کمک می کند به روشی طبیعی و بدون آسیب رساندن به بدن خود این کار را انجام دهید.
 
البته این نکته را در نظر داشته باشید که میزان تغییر وزن افراد مختلف می تواند کاملا متفاوت باشد، اما در این که وزن کم می کنید هیچ شکی نیست. همچنین یادتان باشد که تقلب نکردن و رعایت مو به موی برنامه داده شده شرط لازم برای رسیدن به نتیجه مطلوب است.
 
چطور در یک هفته تا 8 کیلو وزن کم کنیم؟!
 
این رژیم غذایی که به نام رژیم «جنرال موتورز» (GM) معروف است یکی از سریع ترین روش های سالم و طبیعی برای کاهش وزن است. این برنامه غذایی برای تمام گروه های سنی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد اما نباید برای بیش از دو هفته متوالی آن را ادامه دهید. پس از یک هفته استراحت، البته بدون منفجر کردن خودتان با انواع خوراکی های پرکالری، اگر خواستید می توانید یک دوره دو هفته ای دیگر نیز از این رژیم استفاده کنید.
 
طی دوره ای که این برنامه غذایی را دنبال می کنید در نظر داشته باشید که تا جای ممکن از موقعیت های استرس زا دوری کرده و خواب کافی داشته باشید. همچنین به هیچ عنوان کمتر از حد مجاز غذا نخورید و به خودتان گرسنگی ندهید! سعی کنید تا آخرین روز خودتان را وزن نکنید و اگر هم دیدید بعد از گذشت چند روز وزن کم نکرده اید رژیم را رها نکرده و حتما تا روز هفتم ادامه دهید.

روز اول

این روز مهم ترین روز در رژیم غذایی شما است. امروز شما باید فقط میوه بخورید؛ هر میوه ای که دلتان می خواهد، هر وقت  و هر چقدر که دلتان بخواهد. تنها میوه ای که در این روز مجاز به خوردن آن نیستید موز است. برخی از میوه هایی که برای این روز توصیه می شوند سیب، هندوانه، خربزه و انار هستند. شما باید بین 8 تا 12 لیوان آب هم بنوشید و به غیر از آب و میوه از کنار هیچ خوردنی دیگری حتی رد هم نشوید. هر گاه احساس گرسنگی کردید باز هم میوه و آب بخورید.

روز دوم

امروز روز سبزیجات است و در تمام روز به غیر از سبزیجات هیچ چیز دیگری نباید بخورید. شما می توانید انواع سبزیجات را به صورت خام و یا پخته مصرف کنید. فقط حواستان باشد که به هیچ عنوان در طبخ این سبزیجات از هیچ گونه روغنی استفاده نکنید. آب پز کردن سبزیجات روش خلی خوبی میتواند باشد. حتی می توانید سیب زمینی آبپز هم بخورید، اما بهتر است آن را برای وعده صبحانه مصرف کنید تا کربوهیدرات های آن طی روز بسوزند.
 
برخی سبزیجات مفیدی که می توانید در این روز مصرف کنید عبارتند از لوبیای پخته، هویج، بروکلی، خیار، کدو، کاهو و کلم. می توانید برای خودتان از ترکیب این سبزیجات سالاد درست کرده و آن را با آبلیمو و یا سرکه سیب بخورید. طبیعتا فعالیت سیستم گوارشی شما افزایش پیدا کرده و بیشتر به دستشویی خواهید رفت، جای هیچ گونه نگرانی نیست.  فراموش نکنید در این روز هم 8 تا 12 لیوان آب در طول روز مصرف کنید.
 
چطور در یک هفته تا 8 کیلو وزن کم کنیم؟!
 
روز سوم

شما در روز سوم اجازه دارید در طول روز از انواع میوه جات و سبزیجات به غیر از موز و سیب زمینی استفاده کنید. می توانید صبح را با میوه جات شروع کرده و برای ناهار از سبزیجات به شکل سوپ یا سالاد استفاده کنید، سپس برای میان وعده عصرتان از میوه و برای شام مجددا از سبزیجات استفاده کنید. ترتیب استفاده از میوه ها و سبزیجات و یا ترکیب کردن آنها کاملا به خودتان بستگی دارد. امروز هم باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

روز چهارم

امروز روز موز و شیر است! به غیر از این دو شما هیچ چیز دیگری نباید بخورید. البته جای هیچ گونه نگرانی نیست، زیرا شما اجازه دارید بین 8 تا 10 موزهمراه با سه لیوان شیر در این روز بخورید. شاید فکر کنید که ممکن است احساس گرسنگی شما را اذیت کند، اما بر خلاف آنچه شما فکر می کنید این میزان از شیر و موز شما را در تمام روز سیر نگه خواهد داشت.
 
تنها نکته ای که باید رعایت کنید این است که سهمیه شیر و موز خود را به صورت مناسب برای تمام روزتان تقسیم کنید. سعی کنید سه لیوان شیرتان را برای صبحانه، ناهار و شامتان بگذارید تا همراه با موز احساس سیری بیشتری به شما بدهد. آب خوردن را فراموش نکنید، آن هم 8 تا 12 لیوان!
 
چطور در یک هفته تا 8 کیلو وزن کم کنیم؟!
روز پنجم

شما بیش از نیمی از راه را طی کرده اید و امروز می تواند یک روز رویایی باشد، زیرا بالاخره اجازه دارید یک پیمانه برنج بخورید! البته این برنج باید بدون هیچ گونه روغنی پخته شده باشد. در طول روز حتما 6 تا 7 عدد گوجه فرنگی تازه بخورید. از آنجایی که خوردن گوجه فرنگی اسید اوریک بدنتان را افزایش خواهد داد حتما باید حداقل 10-12 لیوان آب بخورید. شما همچنین مجاز به خوردن سوپ سبزیجات بدون روغن شامل کدو، کلم، هویج و بروکلی، هستید. میوه هایی که امروز می توانید بخورید سیب، پرتقال و گریپ فروت هستند.

روز ششم

امروز هم یک پیمانه برنج در برنامه غذایی شما قرار دارد که  می توانید آن را برای وعده ناهار مصرف کنید. بقیه روز را باید با خوردن سبزیجات به صورت خام یا پخته بگذرانید. طبق معمول هر روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. تا روز ششم شما حتما احساس سبکی خواهید کرد و عملکرد سیستم گوارشیتان نیز بهبود پیدا کرده و متابولیسم بدنتان افزایش پیدا کرده است.
 
چطور در یک هفته تا 8 کیلو وزن کم کنیم؟!
 
روز هفتم

شما موفق شدید! امروز روز آخر است و شما می توانید همان برنامه ای که در روز ششم داشته اید را تکرار کنید، اما یک لیوان آبمیوه طبیعی که خودتان در منزل تهیه کرده اید را هم به این برنامه غذایی اضافه کنید. همان مقدار آبی که هر روز این هفته نوشیده اید را امروز هم باید تکرار کنید. در پایان روز خودتان را وزن کنید و نتیجه زحمات یک هفته ای خود را ببینید، اگر در آینه نگاه کنید خواهید دید که پوستتان نیز روشن تر و شفاف تر شده است. آن چه در ظاهر می بینید تنها بخشی از مزایای این رژیم یک هفته ای است. یادتان باشد که چقدر در این هفته تلاش کرده اید و آن را با پرخوری کردن در روزهای آینده از بین نبرید.

نکته 1: برای رسیدن به نتایج بهتر روزی 45 دقیقه پیاده روی را در برنامه خود بگنجانید.

نکته 2: شما مجاز هستید هر چقدر که خودتان می خواهید چای سبز و قهوه، البته بدون شیر و شکر، بنوشید.
انتشار یافته: 251
در انتظار بررسی:76
Iran (Islamic Republic of)
12:51 - 1395/07/12
این برنامه کاملا غیر علمی و بسیار بسیار خطرناک است-از سایت وزین برترینها انتظار میرود مطالب بی پایه و اساس را منتشر نکند تا سلامتی کسی به خطر نیوفتد-ممنون
پاسخ ها
مریمی
-
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۲
جناب آقای صابر ، اولا که من این رژیمو گرفتم و هیچگونه مشکلی نداشتم ؛ چون سرشار از میوه ها و سبزیجاته و حتی توو یه روزش شما میتونی برنجم بخوری ثانیاً این رژیم فقط هفت روزه و فکر نمیکنم توو این مدت اتفاق خاصی برا کسی بیافته ، من توو این یه هفته ای که این رژیم رو داشتم 8 کیلو لاغر نشدم ولی واقعن توو این مدت بیشتر به سلامتی و غذا خوردنم فکر کردم و فهمیدم که باید درست غذا بخورم در واقع این رژیم درست غذا خوردنو یاد آدم میده . موفق باشید
Behnavaz
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
من تاحالا چند بار این رژیمو گرفتم طوریم نشد هیچ. تازه بشاش تر و سالم تر هم شدم
مریمی
-
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
دوستان عزیز من این رژیمو هر چن وقت یکبار میگیرم ، مصلن هر سه ماه یکبار توو یه هفته ش اینکارو انجام میدم ، الان که به وزن ایده آل رسیدم خودم یه سری از غذاهاشو تغییر میدم یا کم و زیاد میکنم ولی هیچ مشکلی بوجود نیومده ، شمام لازم نیس حتمن همون کارارو انجام بدین مهم اینه که درست غذا خوردن و سالم غذا خوردن یاد بگیریم ، به نظر من این رژیم بیشتر رو دریافت کالری غذاها تاکید داره که شما میتونید با هر غذایی که دوس دارین و از نظر غذایی کالری کمتری داره جایگزین کنید.
یاسمین
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
شما‌ کاملا دارید اشتباه میکنید من در طول یک هفته از ۶۰ کیلو به ۵۴ کیلو تبدیل شدم ولی چربی سوزی افراد باهم فرق میکند
حمیدی..... باران
Germany
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۶
کمکم کنیدتا لاغر شو م حر کاری میکنم لاغر نمیشم شکم و پهلو دارم
من ۱۱ سالمه
میترا
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
چی بخورم لاغر شم
soloo
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
خداوکیلی کسی انجام داده واقعا نتیجه گرفته باشه؟
اریا
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
من می خوام وزن کم کنم توکل به خدا
محمدرضا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
به جای موز چه میوه ای میشه خورد
Iran (Islamic Republic of)
14:51 - 1395/07/12
خانم مریمی-بنده اگر مورد قبول واقع شود متخصص تغذیه هستم و بر مبنای علمی توصیه کردم و از سر دلسوزی-که دلایل علمی هم از حوصله این بحث خارج است-ولی اگر کسی به فکر سلامتی خود نباشد مختار است-موفق باشید.
پاسخ ها
مریمی
-
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
بازم ممنون جناب ، پاینده باشید...
ریحانه
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
بخشید من تازه میخوام این رژیم رو شروع کنم میشه در روز اول از آب میوه طبیعی هم استفاده کنم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
واقعا لاغر میکنه یان
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
توکل به خدا منم میخواک از فردا رژییم رو شروع کنم
Iran (Islamic Republic of)
19:17 - 1395/07/12
خانم مریمی-بنده اگر مورد قبول واقع شود متخصص تغذیه هستم و بر مبنای علمی توصیه کردم و از سر دلسوزی-که دلایل علمی هم از حوصله این بحث خارج است-ولی اگر کسی به فکر سلامتی خود نباشد مختار است-موفق باشید.
Iran (Islamic Republic of)
22:02 - 1395/07/12
اگه ضرورتی باشه برای کاهش وزن خوبه،...البته کاهش وزنش ماندگار نیست و بنظرم بر میگرده.
تغییر برنامه عذایی باید درست و طولانی مدت باشه.
پاسخ ها
سحر
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۰
من این رزیم رو گرفتم و 8 کیلو کم کردم و یچ اثرات بدی هم نداته.رزیمش عالیه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۱
خب میتونیم همه ی هفته هاروابنجوری تکرارکنیم
United States of America
05:53 - 1395/07/13
چرا بايد كسي احتياج داشته باشه در يه مدت كوتاه وزن كم كنه؟ تاريخ عروسي كه مشخصه خوب زودتر به فكر ميفته ديگه! من كه اصلا نميفهمم دليل اين رژيم ها رو و اين عجله رو! من ١٧ كيلو در عرض يك سال كم كردم و هيچ وقت هم دوباره چاق نشدم. البته متاسفانه الان احتياج دارم ٤ كيلو به وزنم اضافه كنم ولي وزنم تكون نميخوره
پاسخ ها
نازی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
واقعا دوستان این رژیم رو اگه استفاده کردین و خوب بوده بگین یعنی وزنی که کم کردیم بر نگشته؟
Iran (Islamic Republic of)
18:44 - 1395/07/13
چرت و پرت مطلقه
آدم به هیچ عنوان تو یک هفته 8 کیلو کم نمیشه
من خودم 33کیلو وزن کم کردم 10 ماه طول کشید ولی اصولی
همه چیز میخوردم ولی خیلی کم و بجا میخوردم روزی یک ساعت هم پیاده روی میکردم
تاکید میکنم همه چیز ولی کم
پاسخ ها
peranses
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
منم این رژیمو گرفتم عالی بود من 75 کیلو بودم وزنم شده بود 69 کیلو واقعا عالیه می‌خوام. بازم این رژیمو بگیرم تا کل اضافه وزنم بره
Germany
00:58 - 1395/07/24
کسانی این رژیم را انجام ریزش مو نگرفتند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۶
من این رژیم رو گرفتم، نزدیک به سه کیلو کم کردم، موهام هم نریخت
Iran (Islamic Republic of)
17:20 - 1395/07/30
سلام منم فكر ميكنم فيبر و ويتامين داره به اندازه كافي بعدش هم برنج و شامل ميشه پس خيلي خطر ناك نيست من كه امتحانش ميكنم حتما
Iran (Islamic Republic of)
18:07 - 1395/08/01
سلام ،من هفته قبل یعنی از 24 تا 30 مهر95 ،این رژیم رو گرفتم .اون هم به خاطر ایستی که در کاهش وزن داشتم.خیلی سخت بود .امروز متوجه شدم حدود 2.5 کیلوگرم کردم.ولی خیلی خوشحالم که اراده به خرج دادم و موفق شدم ،هرچند نخوردن قند،نان ،پنیر،ماست،گوشت و عدم استفاده از حتی یک قطره روغن و کره واقعا سخت بود.این رژیم باعث سم زدایی بدن میشه و بقول دوستمون ادم متوجه میشه درست خوردن یعنی چی....فقط یک نکته چون برنامه عذایی روز 4 سخت بود من متن اصلی رو پیدا کردم که نوشته بود خوردن یک کاسه سوپ سبزیجات مجازه....برای جایگزین پروتئین هم میشه از قارچ استفاده کرد.من ریزش مو نداشتم.
Iran (Islamic Republic of)
19:47 - 1395/08/01
سلام ،من هفته قبل یعنی از 24 تا 30 مهر95 ،این رژیم رو گرفتم .اون هم به خاطر ایستی که در کاهش وزن داشتم.خیلی سخت بود .امروز متوجه شدم حدود 2.5 کیلوگرم کردم.ولی خیلی خوشحالم که اراده به خرج دادم و موفق شدم ،هرچند نخوردن قند،نان ،پنیر،ماست،گوشت و عدم استفاده از حتی یک قطره روغن و کره واقعا سخت بود.این رژیم باعث سم زدایی بدن میشه و بقول دوستمون ادم متوجه میشه درست خوردن یعنی چی....فقط یک نکته چون برنامه عذایی روز 4 سخت بود من متن اصلی رو پیدا کردم که نوشته بود خوردن یک کاسه سوپ سبزیجات مجازه....برای جایگزین پروتئین هم میشه از قارچ استفاده کرد.من ریزش مو نداشتم.
Iran (Islamic Republic of)
21:33 - 1396/02/09
ببینید دوستان از ن ظر رژیم خوبه بعد یک هفته است اما من مصل چینی ها میکنم ۲۰. ۸۰. یعنی چی یعنی ۸۰درصد غذاتو بخور و ۲۰درصد ان رو پس بده با این کار در یک سال ۸کیلو وزنم کم شد صبور باشید ممنون
Iran (Islamic Republic of)
13:15 - 1396/03/14
به نظرم این رژیم فوق العاده است با اینکه من همش در حال خوردن هستم هر چقدر دلم میخواد میوه و سبزی میخورم ولی همش در حال کم کردن هستم خودم وزن میکنم باورم نمیشه من هر رژیمی میگرفتم جواب نمیداد وزنم ثابت بود کم خوری میکردم خیلی هم سختم بود ولی این واقعا عالی!
Iran (Islamic Republic of)
14:01 - 1396/03/31
سلام من بیست کیلو اضافه وزن دارم باید چیکار کنم تورو خدا کمکم کنید واقعا خسته شدم استرس گرفتم
Iran (Islamic Republic of)
01:14 - 1396/04/12
سلام خسته نباشید ببخشید خانم شکیبا شما چقد وزن کم کردی؟من حدودا20کیلو اضافه وزن دارم دوس دارم تا آخر تابستون حتما این20کیلو رو کم کنم به نظرتون ممکنه
Iran (Islamic Republic of)
14:14 - 1396/04/14
سلام من حدود ۷ کیلو اضافه وزن دارم ولی دلم میخواد علاوه بر اون ۱۰ کیلو هم وزن کم کنم تا ب وزن ایده عالم برسم ب نظرتون این رژیم مناسبه؟
Iran (Islamic Republic of)
15:06 - 1396/04/20
این رژیم واقا عالی من در طول یک هفته حدود۳تا۴ کیلو وزن کم کردم
Iran (Islamic Republic of)
20:04 - 1396/05/10
اصلا ممکن نیست توی یک هفته 3الي 4کيلووزن کم کنید حداقل کم کردن وزن در ماه 4کيلو است که به شما آسیبی نرسد
Iran (Islamic Republic of)
00:39 - 1396/05/11
سلام نظر من اینه که کسی نمیتونه به کسه دیگه ای بگه این رژیم بده یا خوبه چون بدن هرکس یه طور چربی میسورونه من در یک هفته با این رژیم ۱۱ کیلو وزن کم کردم
پاسخ ها
معصومه
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
واقعادرعرض یکهفته۱۱کیلولاغرکردی !!واقعاعالیه...منم تصمیم دارم رژیم بگیرم ولی این رژیم غذایی عالیه
رها
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
سلام ببخشید میشه بدونم چندتا موز مصرف کردید؟
Iran (Islamic Republic of)
03:17 - 1396/05/13
دوستان من اضافه وزن ندارم ولی برای سلامت بدنم و عادت به تغذیه سالم این رژیم رو میخام حتما امتحان کنم چون دوست کره ایم که پزشکش دکتر کوکو هست این رژیم رو براش تجویز کرده و تضمینیه و میدونم که فوق العاده س
چون کره ای ها عاشق غذا هستن و به سلامت و پوستشون هم خیلی اهمیت میدن بخاطر همین این رژیم رو انتخاب میکنن چون هم میتونن به راحتی میوه و...بخورن و در عین حال وزن هم کم کنن
فقط یک چیزی رو بگم این رژیم ها در همه افراد جواب نمیده و ممکنه فرد خیلی جزیی وزن کم کنه که دلیلش چربی های اشباع شده بدن فرد هست هرچه قدر لایه های چربی کمتر و فرد جوانتر باشه این رژیم ها کمک بیشتری بهش میکنن و بالعکس
وقتی امتحانش کردم بازم میام نظر میدم
Iran (Islamic Republic of)
14:54 - 1396/05/21
واقعا همچین چیزی وجود داره
پاسخ ها
سارا
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
واقعا میشه اینقدکم کرد؟
Iran (Islamic Republic of)
15:29 - 1396/06/07
ولی من در طول یک هفته ۴ کیلو کم کردم
Iran (Islamic Republic of)
20:46 - 1396/06/07
سلام ممنون از مطالب مفیدتان
Iran (Islamic Republic of)
19:24 - 1396/06/10
همش دروغه اخه موز کجاش چربی سوز پر کالری ترین میوه موزه بعد می خوای ۱۲تا موز بوخوری
Iran (Islamic Republic of)
10:16 - 1396/06/30
سلام این رژیم برای سن ۱۲ سال با وزن ۴۰ خوبه یا ضرر داره
Iran (Islamic Republic of)
14:40 - 1396/08/12
من 12 کیلو اضافه وزن دارم حتما از این رژیم استفاده میکنم ببینم نتیجه میگیرم یا نه ولی چون سرشار از میوه و سبزیجاته فک نکنم مشکلی ایجاد کنه
Iran (Islamic Republic of)
16:21 - 1396/08/20
من امروز شروع کردم اخر هفته وزنمو میگم چقد کم کردم ببینم راسته یا دروغ
Iran (Islamic Republic of)
04:01 - 1396/08/24
سلام من توی یک ماه نیم نزدیک 7کیلو چاق شدم فکر میکنم دلیلش این بود چون ورزش سنگین وبه همراه رژیم داشتم همیشه وتواین یک ماه ونیم به دلیل استرس فقط میخوردم وورزش نمیکردم این اتفاق افتاد به نظر میرسه رژیم خوبی باشه فقط میشه توضیح بدید دلیل وجود 10موز تورژیم چیه چون هیچ دکتر تغذیه موز رو پیشنهاد نمیده ممنون میشم توضیح بدید
United States of America
23:24 - 1396/08/26
من هفته پيش اين رژيم رو امتحان كردم و سه كيلو لاغرشدم، البته تمام موارد رو رعايت نكردم، مثلا اينكه يه مقدار كمي آجيل ميخوردم هر روز. به نظرم رژيم خوبي بود، من هميشه وقتي يك مقدار كه گرسنگي ميكشم، سردرد ميگيريم، ولي اين رژيم باعث سردرد نشد، و همونطور كه آقاي دكتر گفتن، در پايان هفته احساس ميكنم پوستم شفافتر از قبل شده. و در نهايت مهمترين موضوع اينه كه فكر ميكنم اين رژيم باعث شده بيشتر در انتخاب مواد غذايي كه ميخورم دقت كنم
Iran (Islamic Republic of)
22:32 - 1396/09/08
سلام ببخشيد مى خواستم بدونم ٣ روز اخر رژيم
برنج خالى بايد ميل كنيم يا مثله عدس پلو،لوبيا پلو و....
Afghanistan
14:16 - 1396/09/26
سلام من مسابقات بکس در پیش دارم و من میخواهم ۶ کیلو وزن خود را کم کنم اگر این کار را انجام بدهم من را ضعیف نمیکند و ضرری ندارد لطفا زودتر جواب بدین که وقت کم دارم لطفا تشکر
Iran (Islamic Republic of)
01:59 - 1396/09/29
سلام دوستان من هم میخوام از روز شنبه این رژیم رو امتحان کنم تا جمعه ببینم آیا وزن کم میکنم،حتما آمار بهتون میدم
Iran (Islamic Republic of)
01:05 - 1396/10/02
سلام ببخشید میخواستم بدونم منظورتون از یک پیمانه برنج چقده؟و همچنین که برنج خالی بابد باشه؟
Iran (Islamic Republic of)
06:16 - 1396/10/05
ببخشی مصرف آب بیشتر از 12لیوان نشه ...هرچقدر خواستیم بخوریم
Iran (Islamic Republic of)
23:57 - 1396/10/18
من سه روز شروع کردم خیلی سخت نیست وزنمم یک کیلو کم شده روز اخر هم بهتون می گم
Iran (Islamic Republic of)
18:44 - 1396/10/23
سلام من سيزده سالمه و دخترم، به يه مشاور تغذيه هم رفتم گفت أظافه وزن نداري ولي وخودم چاق نسيتم فقط يكم پرم همينجوري دوس دارم١٠كيلو كم كنم چيكار كنم وزنم٥٦وقد١٦٠
Iran (Islamic Republic of)
17:57 - 1396/10/28
سلام من الان 13 سالمه و 68 کیلو هستم . آخر هفته ی بعد بهتون میگم چقدر کم کردم
Afghanistan
20:13 - 1396/11/06
سلام من ۱۲ سالمه و ۶۰ کیلو هستم ۲ ماه که باشگاه میرم برعلاوه اینکه لاغر نشدم ۲ کیلو چاق هم شدم ببینم چه میشه
Iran (Islamic Republic of)
23:26 - 1396/11/12
ببخشید این رژیم بعد ها دوباره برنمیگرده؟!؟!
Iran (Islamic Republic of)
15:37 - 1396/11/20
سلام
همونطور که اقا صابر گفتند این رژیم یه رژیم غیر علمیه
چون وزن کم کردن زیاد اونم تو یک هفته
باعث تغییر جای کلیه ها میشه
چون چربی ها هم نقش ضربه گیر برای کلیه ها دارند و هم توی جایگیریشون موثرند

این جایه جایی کلیه تو بیشتر افراد دچار گره خوردن میزنای و اختلال تو ادرار میشه
Afghanistan
17:58 - 1396/11/22
سلام به همه..به نظر من اگه پیاده روی کنید و حرکات ورزشی رو انجام بدید بهتره و البته متوجه غذا خوردنتون هم باشید مثلا صبح میتونین از پنیر استفاده کنین با نون جو و نهار هم ماکارانی رو امتحان کنید و شب هم یک لیوان ماست کم چرب و هر روز میتونین این برنامه رو عوض کنید.مثلا جای ماست رو با سوپ و جای سوپ رو با اسفناج و لوبیا البته پخته شده با مقدار کمی روغن تغییر بدید..موفق باشید.
Iran (Islamic Republic of)
15:15 - 1396/11/24
با سلام منم اين رژيم رو شروع کردم
Iran (Islamic Republic of)
12:57 - 1396/11/28
سلام من امروز رژیم رو شروع کررم و آخر هفته حتما میگم که چقدر کم کردم
اما تعریفشو زیاد شنیدم.
Iran (Islamic Republic of)
14:15 - 1396/12/01
من امروز روز دوممه و 1.5 کیلو کم کردمممممممممممم یوهوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
Iran (Islamic Republic of)
04:08 - 1396/12/03
به نظر من دروغ توی یه روز
۱۰تا موز بخوری
Iran (Islamic Republic of)
03:33 - 1396/12/04
سلام دوستان.من این رژیمو امتحان کردم.توی دو هفته ۹ کیلو وزن کم کردم .پوستم خیلی شفاف تر شده و احساس سبکی بینظیری دارم.هیچ اسیبی هم به بدنم وارد نشد اما محض احتیاط یه امپول تقویتی ویتامینه تزریق کردم.خیلی ممنونم از این سایت عالی.
پاسخ ها
مریم
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
واقعا میگین
امیررضا
Seychelles
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۶
از کجا بدونم تو راست میگی
Iran (Islamic Republic of)
18:41 - 1396/12/07
سلام نمیدونم واقعیه یا نه ولی من واقعا از فردا استارت میزنم انیوارم نتیجه مطلوب ر و کسب کنم
Iran (Islamic Republic of)
23:03 - 1396/12/10
من این رژیمو گرفتم... الان روز پنجمم ... بجز روز ۴ بقیش خوب بود. خیلی احساس سبکی میکنم... اصلا هم ریزش مو نگرفتم..
Iran (Islamic Republic of)
19:27 - 1396/12/13
منم این رژیمو گرفتم امروز روز دوممه تا اخر هفته اطلاع میدم چقد کم کردم
پاسخ ها
سارینا
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۰
من برای خوشتیپیتون این رژیم رو دادم
Iran (Islamic Republic of)
19:45 - 1396/12/16
سلام, اگه بخوام این رژیم و توی دو هفته بگیرم، توی هفته دوم باید دوباره مثل هفته اول، از اول شروع کنم؟
Iran (Islamic Republic of)
18:02 - 1396/12/20
اره دیگه احتمالا مهتاب جون
Iran (Islamic Republic of)
18:04 - 1396/12/20
من دو کیلو ونیم کم کردم با این رژیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۰
درستانجام دادی
Iran (Islamic Republic of)
22:11 - 1396/12/29
سلام آیا میشه گوجه رو در روز پنجم حذف کنیم؟
Iran (Islamic Republic of)
22:11 - 1396/12/29
سلام آیا میشه گوجه رو در روز پنجم حذف کنیم؟
پاسخ ها
Donya
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
بنظرم بازد گوجه رو حذف کرد
Iran (Islamic Republic of)
02:51 - 1397/01/03
ميشه وقتي در روز دوم سبزيجات ميخوريم با ابليمو يا نمك مصرف كنيم؟يا ادويه بزنيم
Iran (Islamic Republic of)
18:05 - 1397/01/16
سلام منن این رژیمو انجام دادم و همه چیزم رعایت کردم حتی لوبیاوسیب زمینیم نخوردم و موزم پنج تا خوردم ولی بازم وزنم کم نشد و فقط 200گرم کم کردم
Germany
21:20 - 1397/01/25
آیا حتما یک هفته وزن کاهش میاد
Iran (Islamic Republic of)
11:56 - 1397/02/05
سلام من ۷ کیلو اضافه وزن دارم باید بشم ۵۶ کیلو بنظرتون این رژیم جواب میده؟
Iran (Islamic Republic of)
23:46 - 1397/02/15
سلام من از این رژیم متمعن نیستم دوست دارم خیلی خیلی لاغر شوم یعنی اگر کسی این رژراانجام داد ولاغر شد بم بگه
پاسخ ها
مجتبی
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
من این رژیم ر گرفتم عالیه فقط چون خودم یه کم رعایت نکردم 4 کیلو کم کردم
Iran (Islamic Republic of)
16:19 - 1397/02/17
سلام دوستان من هم این رژیم رودارم انجام میدم امروزروزسوم هست ولی هنوزکیلونکردم امیدوارم ک لاغریشم
Iran (Islamic Republic of)
21:49 - 1397/02/21
سلام عزیزام در این روز های رژی اگه بستنی بخوریم اشکالی داره
پاسخ ها
يه دخي مردادي
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
بستني چاق كنندست و اشكال داره
Iran (Islamic Republic of)
13:03 - 1397/02/23
سلام من روز دوم هستم منظورش از یک پیمانه برنج یک پیمانه برنج پخته هس؟وپیمانه چه اندازه ای؟
پاسخ ها
ساینا
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
من برنج رو کمتر از یک پیمانه می گیرم و بعد از اینکه تو آب جوشید و نرم شد سبزیجاتی مثل شوید یا کرفس و نعناع داخلش می ریزم و میزارم دم بکشه. اینجوری حجمش هم بیشتر میشه و راحتر سیر میشم
United States of America
09:29 - 1397/03/01
سلام. من هم امروز روز سوم هستم. تا الان یک و صد کم کردم. امیدوارم تا آخرش بتونم خوب پیش برم.
Iran (Islamic Republic of)
14:57 - 1397/03/04
سلام دوستان من 64 کیلو وزنمه ایا این رژیم ج میده و 10 کیلو کم کنم ....؟؟؟!!
Iran (Islamic Republic of)
10:11 - 1397/03/05
من با جواب خانم مریم که دوست کره ای دارن موافقم
Iran (Islamic Republic of)
14:36 - 1397/03/05
سلام به نظرم این رژیم اشتباه ادم باید کنترل روی خودش داشته باشه ما که نمی‌توانیم تا آخر عمر مون همچین رژیمی داشته باشیم و خودمون از همه مواد مغذی منع کنیم
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
تا آخر عمر چیه....فقط یک هفته نه بیشتر
Iran (Islamic Republic of)
16:47 - 1397/03/15
من تو یه هفته ۵کیلو کم کردم با این رژیم و واقعا عالی بود
Iran (Islamic Republic of)
01:24 - 1397/03/17
سلام چیکار کنم که وزنم کم شه خیلی چاق شدم نمیدونم چرا حی همش ضعف میکنم و 10 کیلو اضافه وزن دارگ تورو خدا بکید چیکنموزنم بیاد پاین از 70 بشه حداقل 50 .. .؟؟!!!
Iran (Islamic Republic of)
17:57 - 1397/03/19
من دو هفته دیگه تولدمه ۱۲سالمه ۵۶ کیلو ام به نظرتون با این رژیم می تونم تو دو هفته ۱۰ کیلو وزن کم کنم
لطفا نظراتتون رو بگین خیلی برام مهمه
Iran (Islamic Republic of)
16:56 - 1397/04/03
فقط میگه بخور این همه میوه و شیرو سبزی از کجا باریم خخخ بدرد نمی خورد
Iran (Islamic Republic of)
22:47 - 1397/04/05
سلام من قبل از رژیم 68کیلو بودم توی یک هفته تونستم ۱۰کیلو لاغرکنم آسیبی هم ندیدم و پوستم کمتر جوش می زنه
پاسخ ها
Hana
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۱
انقدر دروغ به خورد مردم ندید خجالت بکشید
Afghanistan
19:11 - 1397/04/07
مه نمی فامم که بگیرم یا نی یکی یک چیز میگه و دگه هم دگه چیز اوووف
Iran (Islamic Republic of)
17:37 - 1397/04/13
سلام من از امروز شروع کردم اگه تاثیری داشت حتما اعلام می کنم
Iran (Islamic Republic of)
19:04 - 1397/04/14
سلام ۱۶ سالمه ۸۰ کیلو ام خیلی چاقم چیکار کنم لاغر بشم تورو خدا کمکم کنید
Iran (Islamic Republic of)
02:49 - 1397/04/16
از نظر من يك هفته ٧ كيلو به نفع ماست
Hong Kong
15:36 - 1397/04/16
ببخشید من گوجه فرنگی دوست ندارم چه چیزی را باید جایگزین کنم
Iran (Islamic Republic of)
01:20 - 1397/04/19
امروز روز پنجمه منه روزه دوم ۲کیلو کم کردم رژیمه خوبیه
Iran (Islamic Republic of)
03:22 - 1397/04/21
سلام دوستان منم از فردا شروع میکنم
Iran (Islamic Republic of)
12:29 - 1397/04/22
نمیسه بجای برنج گوشت بخوری؟
Iran (Islamic Republic of)
17:44 - 1397/04/25
این رژیم عالییه میتونی به جای برنج روز پنجم گوشت گاو بخوری
و به جای برنج روز ششم میتونید برنج قهوه ای و سوپ بخورید من خودم 4 کیلو کم کردم
Iran (Islamic Republic of)
12:22 - 1397/05/04
سلام من ۱۴سالمه قدم۱۶۷و وزنم۶۰ ایا نیازی به وزن کم کردن دارم؟
پاسخ ها
مهراد
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
ن عزیزم شما مناسبی،، فقط چون نوجوان هستی سعی کن که هر روز ورزش و تحرک داشته باشی و سبزیجات مصرف کنی تا شکم نزنی.
Germany
22:35 - 1397/05/04
سلام دوستان من امروز روز اول بود یکم سخت بود اما احساس گشنگی زیاد نکردم انشاءالله وزنم کم بشه فقط صبح چایی رو باشکر خوردم وبعدش فقط میوه خوردم
Iran (Islamic Republic of)
23:38 - 1397/05/04
من خودم 70کیلو بودم و الان شدم 67کیلو واقعا رو من اثر کرد
Iran (Islamic Republic of)
23:38 - 1397/05/04
من خودم 70کیلو بودم و الان شدم 67کیلو واقعا رو من اثر کرد
Iran (Islamic Republic of)
23:38 - 1397/05/04
من خودم 70کیلو بودم و الان شدم 67کیلو واقعا رو من اثر کرد
Iran (Islamic Republic of)
23:38 - 1397/05/04
من خودم 70کیلو بودم و الان شدم 67کیلو واقعا رو من اثر کرد
Iran (Islamic Republic of)
23:38 - 1397/05/04
من خودم 70کیلو بودم و الان شدم 67کیلو واقعا رو من اثر کرد
Iran (Islamic Republic of)
23:38 - 1397/05/04
من خودم 70کیلو بودم و الان شدم 67کیلو واقعا رو من اثر کرد
Iran (Islamic Republic of)
18:28 - 1397/05/05
ممنون ازکمکتون امروز روز دوم منه و ۱:۵کم کردم وخیلی احساس سبکی دارم
من برای تیم ملی دارم وزن کم میکنم امیدوارم نتیجه بهتری بهم بده
Iran (Islamic Republic of)
14:44 - 1397/05/08
من این رژیم رو امتحان کردم و سه کیلو وزن کم کردم
Iran (Islamic Republic of)
20:09 - 1397/05/10
سلام من 12 سالمه .این رزیمم رو روزچهار شنبه شروع کردم و امروز تموم شد.من 50 کیلو بودم و الان شدم 42 .خیلی عالیه.من که راضی بودم.و هیچ اثرات بدی هم داشت.عالیییی بود ممنون از رزیمتون ممون
Iran (Islamic Republic of)
09:49 - 1397/05/13
سلام
من 20 روز دیگه عروسیمه
10 کیلو اضافه وزن دارم
این رژیم را از فردا شروع میکنم و نتیجه را بهتون میگم. دعام کنید
Iran (Islamic Republic of)
01:05 - 1397/05/14
من ۲ ماه تو رژیمم و روزی ۳ ساعت ورزش میکنم اما فقط تونستم ۸ کیلو کم کنم.. الان همچنان ۱۸ کیلو اضافه دارم و آخر ماه هم عروسی دعوتیم.. امروز شروع کردم به انجام دادن این رژیم. امیدوارم جواب بده و حداقل نصف اضافه وزنمو کم کنم.. اگر جواب داد خبرتون میکنم
Iran (Islamic Republic of)
11:49 - 1397/05/16
سلام... من امروز روز ادامه برام دعا کنید اضافه و زنم بره بعد یه هفته نتیجه رو میگم .
Iran (Islamic Republic of)
21:42 - 1397/05/17
سلام من تازه دو روزه این رژیمو گرفتم برای رور سوم میشه سوپ جو بدون روغن درست کرد؟
United States of America
23:53 - 1397/05/17
سلام میگم خب بعد کم کردن این وزن چیکار کنیم برنگرده؟ من یه ماه دیگه عروسیم ومیخوام از فردا شرو کنم رژیم رو ۹ کیلو اضافه وزن دارم به نظرتون اگ کم شد چ کنم تا موقع عروسیم برنگرده؟
Iran (Islamic Republic of)
23:19 - 1397/05/18
سلام من 95کیلو هستم مشکل معده دارم زخم معده شدید مشکل کم خونی هم دارم 25درصد تالاسمی ودوست دارم این رژیم رو بگیرم با این مشکلاتی که دارم میترسم کم بیارم اگه این رژیم بگیرم مشکلی برام پیش نمیاد
Iran (Islamic Republic of)
02:14 - 1397/05/19
سلام من 13 سالمه وزنم 80 آخر هفته میگم چند کیلو هستم
Iran (Islamic Republic of)
13:34 - 1397/05/19
من99کیلو هستم و22 کیلو اضافه دارم ایا این رژیم رو چند هفته میتونم ادامه بدم؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
19:04 - 1397/05/21
من ۲۱سالمه و ۸۸کیلو هستم چربی روم پا و شکم دارم این رژیم خوبه؟
Iran (Islamic Republic of)
15:30 - 1397/05/31
سلام منم شروع کردم روز دوم هستم خیلی خوبه والا اذیت نمیشی
Iran (Islamic Republic of)
02:11 - 1397/06/02
سلام من ۱۴ سالمه و۵۰کیلوهستم قدمم ۱۵۱اضافه وزن دارم؟
پاسخ ها
gelareh
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
اره
Iran (Islamic Republic of)
14:37 - 1397/06/02
من هم از امروز شروع کردم فکنم جواب بده
Iran (Islamic Republic of)
15:32 - 1397/06/03
سلام من مسابقات کنگ فودر پیشدارم این رژیم را بگیرم
Iran (Islamic Republic of)
23:26 - 1397/06/05
سلام من شش كيلو اضافه وزن دارم واقعا مي تونم با اين رزيم اين مقدار وزن رو كم كنم . لطفا بهم جواب بديد.
Iran (Islamic Republic of)
22:59 - 1397/06/09
من ٣ كيلو أضافه وزن دارم دوس دارم تو سه روز از بين بره
Iran (Islamic Republic of)
09:36 - 1397/06/12
سلام من امروز روز سوم رژیم هستم البته خیلی رعایت نکردم 78.1 بودم با قد 168 امروز وزن کردم 76.4 هستم
Iran (Islamic Republic of)
09:38 - 1397/06/14
سلام من امروز روز پنجم رژیم هستم تا امروز صبح دو کیلو هفتصد کم کردم البته خیلی کم رعایت کردم
Netherlands
13:45 - 1397/06/19
من امروز روز سومه رژیممه...یکونیم کم کردم...ولی خ گشنمه☹️
پاسخ ها
مريم
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
جدن روت تاثثير داشته؟؟منم خيلي دوست دارم امتحان كنم
موژان
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
من۱۳سالمه متاسفانه ۸۲ کیلوام میترسم به این رژیم اعتماد کنم میشه کمکم کنید؟
Iran (Islamic Republic of)
01:16 - 1397/06/20
من میخواستم پرسم واقعا تاثیر داره اخه من دوسانس باشگاه کار میکنم برام ضرر نداره

حتی صبح میرم اداره
Iran (Islamic Republic of)
01:18 - 1397/06/20
سلام میخواستم بدونم من صبح میرم اداره یا بعد ظهر میدم باشگاه دو سانس کار میکنم برام ضرر نداره
Iran (Islamic Republic of)
20:04 - 1397/06/25
من‌تازه میخوام این رژیم رو بگیرم اگه خوب نیست نگیرم تو رو خدا کمکم کنید
Iran (Islamic Republic of)
04:17 - 1397/06/30
سلام ...من 2ث کیلو توی سه ماه کم کردم ....ولی میخوام از فردا شروع کنم بهتون خبر میدم فردا جمعه شروغ
Iran (Islamic Republic of)
21:11 - 1397/06/30
سلام ..من امروز روز اول تمام کردم ..اصلا اذیت نشدم ...ببینم فردا چطوره ...انشا الله خدا کمک کنه ....من 130 کیلو بودم و توی 3 ماه رسیدم 108 6 روز دیگه پست میزارم میگم چند کیلو کم کردم
Iran (Islamic Republic of)
00:43 - 1397/07/03
بچه ها امروز روز. چهارم بود. وزن کردم.1 کیلو. کم کردم اصلا نمیرزه به اذیتش
Iran (Islamic Republic of)
20:18 - 1397/07/04
سلام والله که من رعایت. کردم. و هیچی کم نکردم ...مردم سر کار نزارید دلم میسوزه چقدر تلاش کرذم
پاسخ ها
نسترن
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
خدا خیرت بده افسانه جان که نوشتی
عزیزم سعی کن هر روز 1 ساعت بری پیاده روی.
با وزن 108 کیلو مطمئن باش در ماه ۶ کیلو رو لاغر میکنی.
من خودم 89 کیلو بودم الان بعد شش ماه با پیاده روی شدم 68.
Iran (Islamic Republic of)
22:36 - 1397/07/12
این پیشنهاد واقعا عالیه من 76 کیلو بودم الان شدم 65 کیلو وزن ایده عالمو گرفتم متشکرم
Iran (Islamic Republic of)
14:33 - 1397/07/19
عالیه مرسی از راهنمایتون خیلی خوب بود من ۷ کیلو کم کردم
Iran (Islamic Republic of)
14:36 - 1397/07/19
سلام و درود بر شما

هیچ چیز همچون گیاه خواری نمیتونه مفید واقع بشه که هم پاداش فیزیکی و هم پاداش روحی به همراه خواهد داشت حتی برای کسانی که از درد شهوت رانی رنج میبرند
سپاس
Germany
21:04 - 1397/07/19
ببخشید تو مرحله ی چهارم کنار برنج چه غذاهای دیگه ای هم میشه مصرف کرد؟
Iran (Islamic Republic of)
20:24 - 1397/07/27
بجای روز شیر موز چه چیزی رو میتونیم جایگزین کنیم؟؟
Iran (Islamic Republic of)
22:07 - 1397/08/08
واقعا تاثیر داره توروخدا بگین من خیلی سختمه رژیم بگیرم
Iran (Islamic Republic of)
12:45 - 1397/08/09
من امروز شروع کردم نتیجرو بهتون میگم.68 کیلو ایشالا اخر هفته 60 کیلو ام
Iran (Islamic Republic of)
15:14 - 1397/08/13
سلام منم خیلی دوس دارم لاغر کنم الان تقریبا ی هفته ک هیچ غذایی نخوردم اگه هم در روز خیلی گرسنه شم ی لیوان شیر با چنتا خرما میخورم مصرف چایی سبز هم در روز زیاد دارم حس میکنم سبک شدم اما دقیقا نمیدونم چقدر کم کردم حالام نمیدونم این رژیم رو شروع کنم یا نه
Iran (Islamic Republic of)
22:26 - 1397/08/19
منم 24روز دیگه عروسیه دختر خالمه و میخوام ش
ساقدوش بشم ول 52کیلو هستم و قدم هم 144سنم هم 12ولی میگم این رژیم برای من ضرری نداره لطفا یه نفر جواب بده
Iran (Islamic Republic of)
01:17 - 1397/08/26
سلام دوستان عزیز من ۳۰ سالمه وزنم هم ۱۰۰ کیلو هستش انشالله ازفردا استارت این رژیم رو میزنم و آخره هفته نتیجه رو بهتون میگم انشالله با توکل به خدا نتیجه میگیرم یا علی مدد
پاسخ ها
مهراد
Germany
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
موفق باشی دوست عزیز. ولی هیچ وقت نگو از فردا یه کاری رو شروع میکنم، از همین حالا شروع کن. امروز همون فردا دیروزه
Iran (Islamic Republic of)
09:12 - 1397/08/26
سلام اين رژيمو امروز شروع كردم فقط يه سوال چاي سبز يا قهوه تا چندليوان مجاز هستيم؟ و از روز اول ميشه مصرف كرد؟
Germany
13:22 - 1397/08/26
منم ۱۸ کیلو اضافه دارم،عروسی هم دعوتیم همه فامیلامونن مثل باربی میمونن، امیدوارم بتونم با این رژیم لاغر بشم
Iran (Islamic Republic of)
19:32 - 1397/08/29
درود من این رژیم رو از 5شنبه شروع میکنم فردا آزمون داریم 7 تا درس امتحان فکرنکنم نتونم بخورم من توی 3 ماه 10 کیلو کم کردم الان 80 کیلو هستم به امید خدا بشم 70 بعد یک هفته بهتون میگم جواب داد یا نه :)
Iran (Islamic Republic of)
01:35 - 1397/09/21
من ۱۲ کیلو اضافه فزن دارم نمیدونم که اگه رژیم رو بگیرم این ۱۲ کیلوم کم بشه . البته با این حرفایی که شما میزنید حتما میشه
Iran (Islamic Republic of)
15:32 - 1397/09/23
من جمعه 30اذرمسابقه ووشودارم باید56باشم ولی الان 60کیلووزنمه چون کنکوردازم ورزشم کم شدالان4کیلواضافه وزن دارم...خواهش میکنم بمن بگین اسن رژیم بمن کمک میکن چون تورژیم غذایی روزهفتم داره ولی من اگ ازفرداشروع کنم روزهفتم مسابقه دارم...خواهش میکنم بمن بگین چیکارکنم...18سالمه
Turkey
20:24 - 1397/09/23
من روز سوم رژیم هستم و موقعی که تصمیم به رژیم گرفتم خودم رو وزن نکردم و نمیدونم چقد قراره وزن کم کنم ولی میدونم بعد از پایان یک هفته روی خوردنم کنترول دارم و درست سالم و به موقع غذا میخورم .
این رژیم سخت هست ولی خطرناک نیست ،خواستن توانستن هست اگر تصمیم داری وزن کم کنی واسش سختی بکش و تسلیم نشو
Iran (Islamic Republic of)
21:57 - 1397/09/26
من امروز روز چهارم رژیم هستم و حدود ۳کیلو کم کردم واصلا هم اذیت نشدم
Iran (Islamic Republic of)
20:48 - 1397/09/27
ممن رژیم رو گرفتم و حدود سه کیلو وزن کم کردم .بنظرم عالیه فقط ی کم اراده نیازه
Iran (Islamic Republic of)
15:03 - 1397/09/30
من دو کیلو اضافه وزن دارم به سختی وزنم میاد پایین امتحان کنم ببینم چی میشه
Iran (Islamic Republic of)
08:26 - 1397/10/08
سلام من رژیم گرفتم خیلی خوب بود واقعا وزن کم کردم ولی بعد معدم کوچیک شد وقتی تو غذا خوردن زیاد روی میکردم بالا میاوردم خیلی خوب بود بازم میخوام شروع کنم
Iran (Islamic Republic of)
20:52 - 1397/10/10
سلام من امروز روز اولمه انشالا که کم شم 20کیلوباید کم کنم اما حاضرم حداقل 10کیلوکم کنم فعلا پناه به خدا الان 90هستم تا اخر هفته معلوم میشه بهتون خبر میدم.فقط سئوال چندتا خرما خوردم امروز خراب میشه رژیمم یعنی؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
20:47 - 1397/10/12
سلام .منم 74کیلویم منم میخوام شروع کنم انشاالله کم کنم من رژیم کانادای رو گرفتم 6کیلو کم کردم بازگشتش خیلی کم بود ولی این رژیمو حتما امتحان میکنم باشگاهم هر روز میرم بعد از یک هفته حتما خبر شو میدم دوست دارم 9کیلو کم کنم
Iran (Islamic Republic of)
23:28 - 1397/10/14
سلام منم از فردا شروع میکنم ببینم چقدر کم میکنم من توی یک سال 23کیلوبادکتر تغذیه کم کردم این رژیم را میگیرم ببینم تاثیر داره یا نه.........
Iran (Islamic Republic of)
10:56 - 1397/10/23
سلام
بجای این حرفها یه کم به خودتون سختی بدین و در روز یک ساعت پیاده روی کنین و غذاهای چرب مثل ماکارونی - بستنی - شیرینی و غذاهای سرخ کردنی را حذف کنید و بقیه غذاهارو هم کمتر بخورید و هیچ وقت سر سفره سیر نشید
اینطوری ماهی 4 تا 5 کیلو کم میکنید و بعد ار چهار ماه تغییر میکنید.
این بهترین روش واسه وزن کم کردنه . با اون روش که هفته ای 7 یا 8 کیلو کم کنید نمیشه وزن کم کرد اگه هم کم بشه بعدا یه جای بدنتون از کار میفته
Iran (Islamic Republic of)
11:48 - 1397/10/28
من این رژیم رو گرفتم ۳کیلو کم کردم ولی دوباره برگشت به نظرم این کاهش وزن برای از دست دادن اب بدن هست توصیه میکنم سلامتی خودتون رو به خطر نندازین واز راه درست و اصولی کم کنین که برنگرده
پاسخ ها
سحر
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
چطور ؟؟این رژیم ک سرشار از سبزیحات و میوه های پرآب و مصرف اب فراوان هست.جطور اب ازدست میدیم ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
22:02 - 1397/11/03
سلام دوستان خواهشن اگه واقعا تاثیر داره بگید من برا شغلم واقعا باید وزن کم کنم
Iran (Islamic Republic of)
22:02 - 1397/11/03
سلام دوستان خواهشن اگه واقعا تاثیر داره بگید من برا شغلم واقعا باید وزن کم کنم
Iran (Islamic Republic of)
20:36 - 1397/11/08
دوستانی که میگن کم نکردن ایا واقعا رژیمو رعایت کردین یا نه ؟
پاسخ ها
Ftme
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۱
حتما ورزش نکردن چون ورزش و تحرک خیلی تاثیرداره شما اگ بخای روزی نیم کیلو ام کم کنی باید3500کالری بسوزونی و این یعنی بین7تا8ساعت ورزش تند من روز اول رژیممه و کلا 7کیلو اضافه وزن دارم امیدوارم تو این7 روز 4کیلوکم کنم♡
Iran (Islamic Republic of)
18:08 - 1397/11/20
من ۲۳ کیلو وزن اضافه دارم چهارده سالمه تورو خداوندی که امتحان کردن نتیجه گرفتن به ما هم بگن
Iran (Islamic Republic of)
12:59 - 1397/11/27
من امروز روزه ششمه و وزنم از نود و هفت اومده نود و یک کیلو شاید دوباره این هفته دوباره بگیرم به نظرتون عیبی نداره
Iran (Islamic Republic of)
14:42 - 1397/11/30
بچه ها اگه واقعا رعایت کنید جواب میده چای سیاه سبز اینا اگه قند نخورین اشکال ندارع من غیر این رژیم خودم برای خودم رژیم خسلی سنگین چیدم الان رفتم پیش کارشناس تغذیه شدم ۷۶قبلش ۸۴بودم ۲۲سالم رژیمم فقط شیر یک قند یک لقمه نون هروقت گرسنم میشد یک لقمه نون پنیر شبم یک تخم مرغ ابپز مثلا با گوجه بدون نون یا فقط یک لقمه درضمن راجب این رژیمم مطمعنم درست موز هم درست کالاری بالایی داره اما چربی سوز قوی موفق باشید
Germany
11:00 - 1397/12/09
سلام دوستان . من یه رژیم گرفتم که همش گیاهی هست و باهاش وزن کم کردم و الان بعد از 1 سال وزنم ثابت روی وزن استاندارد بدنم هست .اینم پیج اینستاگرامشه .خیلی عالیه ek30ir_joopar
Iran (Islamic Republic of)
16:51 - 1397/12/09
سلام من ۹۲ کیلوم قدم ۱۸۳ و از شنبه میخام این رژیم و انجام بدم فقط ی سوال قلیون کشیدن ک ضرری میرسونه لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
نه اصلن ضرری نداره
Iran (Islamic Republic of)
21:19 - 1397/12/10
سلام من معدم بزرگه و هر وقت بیام این ژیمو بگیرم تا ظهر نمیتونم دوم بیارم باید چکار کنم
پاسخ ها
سحر
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
مقدار سبزیحاتو زیاد مصرف کن یه سبد کاهو بذار کنارت یکسره بخور.کالریش خیلی خیلی کمه
Iran (Islamic Republic of)
03:43 - 1397/12/13
من امروز شروع كردم اميداورم جواب بده خبرشو ميدم
Iran (Islamic Republic of)
00:07 - 1397/12/21
من این رژیم گرفتم ۳کیلو کم کردم .ولی روزهای اخر سر گیجه گرفتم .
Iran (Islamic Republic of)
23:51 - 1397/12/22
من امروزروزاولمه یک ونیم کیلوکم کردم روزاخر باز اطلاع میدم نیم ساعتم پیاده روی کردم
Iran (Islamic Republic of)
03:42 - 1398/01/08
واقعا 8کیلو کم میکنید بنظرم چرته
Iran (Islamic Republic of)
03:42 - 1398/01/08
واقعا 8کیلو کم میکنید بنظرم چرته
پاسخ ها
مهسا
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۳
من ۲ کیلو کم کردم
Seychelles
13:33 - 1398/01/16
من امروزشروع کردم آخرهفته نتیجه رو بهتون میگم
Iran (Islamic Republic of)
01:16 - 1398/01/23
خوب چرا نتیجه هاتون رو نمیگین ....
ما هم میخواهیم وزن کم کنیم ....
تا از تجربه های شما استفاده کنیم رژیم پیش ببریم ...
Afghanistan
13:54 - 1398/01/24
دوستان عزیز این برنامه ی رژیمی خیلی خوب و تاثیر گذار است مه در مدت ۴ روز ۵ کیلو وزن کم کردم تمام فامیل حیران ماندند که در مدت کم وزن زیاد کم کردم
مه واقعان راضی بودم
Iran (Islamic Republic of)
12:57 - 1398/02/07
سلام خسته نباشید میشه با این رژیم قرص دگزامتازون هم مصرف کنیم لاغر هم بشیم
Iran (Islamic Republic of)
19:29 - 1398/02/20
من ۲۲سالمه۱۲۰کیلو بودم طی۴ماه به وزنه۸۱رسیدم بادویدن
Iran (Islamic Republic of)
20:19 - 1398/03/04
من پارسال رژیم گرفتم و توی 20 روز 15 کیلو کم کردم اما توی سال کنکورم همش برگشت رژیم سریع سریعم برمیگرده باید تا چند ماه خوردنتونو کنترل کنید یا به نظر من پیش یه دکتر تغذیه برید بعد چند ماه که عادت خوردنتون پایدار شد و به یه چیز نسبی ایده ال رسیدید وزنتون برنمیگرده منم میخوام همین رژیم یه هفته ای رو بگیرم به نظرم برنامه خوبیه لاعقل از مال من بهتره .
Iran (Islamic Republic of)
20:22 - 1398/03/04
ولی کنار رژیم حتمن باید ورزش کنید چون به فقط رژیم صورتتون خیلی لاغر میشه و شاید پوستتونم بیفته
Iran (Islamic Republic of)
06:11 - 1398/03/08
من 65کیلو هستم و می خواهم تا تولو برادرم که فقط سی روز دیگر است 37کیلو شوم لطفا کمکم کنید ممنون اقی برای ما دردسر داره درست می کنه
Iran (Islamic Republic of)
21:40 - 1398/03/16
سلام من روز دوم رژیم هستم و خودم رو هنوز وزن نکردم فقط یه سوال داشتم بعد از رژیم چیکار کنیم که وزن بر نگرده
Iran (Islamic Republic of)
12:25 - 1398/04/02
به نظر سخت نمیاد خصوصا اینکه ادم میتونه میوه بخوره و این باعث میشه حرص ادم به خوردن خوراکی که همیشه با تنقلات رفع میشه رفع بشه من فقط حدود همین هشت کیلو رو اضافه وزن دارم میخوام از فردا شروع کنم امیدوارم نتیجه بگیرم بعد از یک هفته میام نظرم رو بهتون میگم
Iran (Islamic Republic of)
15:17 - 1398/04/02
من احساس میکنم دیگه لاغر نمیشم ولی اگه واقعا نخورم زود رواندامم تاثیر داره
Iran (Islamic Republic of)
16:54 - 1398/04/08
به جای این کارا روزانه 2 ساعت ورزش کنیدو معجون های لاغری بخورید
Iran (Islamic Republic of)
16:54 - 1398/04/08
به جای این کارا روزانه 2 ساعت ورزش کنیدو معجون های لاغری بخورید
Iran (Islamic Republic of)
17:49 - 1398/04/10
سلام رژیم خوبیه منم از شنبه شروع میکنم
Romania
20:31 - 1398/04/10
سلام منم میخوام این رژیم رو امتحان کنم.هرچیز که شد رو اطلاع میدم به امید موفقیت.
Iran (Islamic Republic of)
12:52 - 1398/04/12
من از امروز شروع کردم
دفعه های قبلم گرفتم خیلی خوب بود
ولی تا ۱۰ روز دیگه یه جای مهم باید برم
واسه همین خیلی جدی تر ادامه میدم
Iran (Islamic Republic of)
12:10 - 1398/04/17
سلام من یه ماه دیگه عروسیمه امروز شروع کردم.انشالله جواب بده
Iran (Islamic Republic of)
16:39 - 1398/04/18
سلام من ۹روزدیگه مسابقه دارم و باید۹کیلو گرم کم کنم شما میگین چیکار کنم واقعا این رژیمو بگیرم می تونم کم کنم
United States of America
02:43 - 1398/04/23
من این رژیمو گرفتم وسط های روزسوم چون هم ۴۵مبن به گفته خودشون پیاده روی میکردم هم به خود رژیم خیلی پایبند بودم به قدری ضعف کردم که داشتنم غش میکردم به نظرم اینرژیم هیچ پایه واساس علمی نداره پس سلامتیتون رو به خطر نندازین واقع وزن آدم به یکباره اضافه نشده که به بکباره ازبین بره حتما طبعاتی رو همراهش داره لطفامراقب خودتون باشین والکی دنبال راه میانبر نباشین چون واقعا ممکنه اسیب بینین...
United States of America
17:43 - 1398/04/23
من این رژیمو گرفتم وسط های روزسوم چون هم ۴۵مبن به گفته خودشون پیاده روی میکردم هم به خود رژیم خیلی پایبند بودم به قدری ضعف کردم که داشتنم غش میکردم به نظرم اینرژیم هیچ پایه واساس علمی نداره پس سلامتیتون رو به خطر نندازین واقع وزن آدم به یکباره اضافه نشده که به بکباره ازبین بره حتما طبعاتی رو همراهش داره لطفامراقب خودتون باشین والکی دنبال راه میانبر نباشین چون واقعا ممکنه اسیب بینین...
Iran (Islamic Republic of)
01:05 - 1398/04/24
ممنون از مطالب خوبتون بچه هامن میگیرم و له شما اطلاع میدم خدا کنه واقیعیی باشه چون من دوست دارم لاغر شوم
Iran (Islamic Republic of)
20:17 - 1398/04/26
هیچ اسیبی به بدن
نمیرسونه
Afghanistan
13:17 - 1398/05/09
من امتحان کردم زیاد خوب اس تشکر بسیار زیاد
Afghanistan
13:17 - 1398/05/09
من امتحان کردم زیاد خوب اس تشکر بسیار زیاد
Iran (Islamic Republic of)
14:25 - 1398/05/09
من 67 کیلو هستم قدم هم 173 است 2یا 1 کیلو اضافه دارم اما دوست دارم وزنم کم تر بشه ایا این رژیم واقعیه ؟ لطفا پاسخ دهید
Iran (Islamic Republic of)
00:57 - 1398/06/22
از 22 شهریور شروع میکنم نتیجشو پنجشنبه میگم..
Iran (Islamic Republic of)
00:57 - 1398/06/22
از 22 شهریور شروع میکنم نتیجشو پنجشنبه میگم..
Iran (Islamic Republic of)
08:27 - 1398/06/24
اینجوری خیلی اذیت میشین شما از میان وعده ها حتی میوه دست بکشید واز بین سه وعده غذاییتون شام رو هم نخورید بعد نتیجش میبینید البته در طول یک ماه
Iran (Islamic Republic of)
00:24 - 1398/06/29
اب بدن کم میشه احساس میکنید که لاغر شدید باید چربیها بسوزه تا لاغری بدون برگشت شد اون هم مدتی طول میکشه
Netherlands
19:36 - 1398/08/14
میشه جای موزو شیر همون خوراک سبزیجاتو خورد؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
00:22 - 1398/08/22
من روز سوم رژیم احساس سبکی نیکنم و اصلا اذیت نشدم
Iran (Islamic Republic of)
21:24 - 1398/09/10
در دوران شیردهی مشکلی دارد
Iran (Islamic Republic of)
16:02 - 1398/10/18
دوستان من از فردا
می خواهم شروع کنم هرچی شد اینجا میگم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
منم از فردا شروع میکنم به امید موفقیت...همه چی به اراده تو بستگی داره
Iran (Islamic Republic of)
15:54 - 1398/10/23
من امروز شروع کردم ببینم چیمیش خدابزرگه
Iran (Islamic Republic of)
16:04 - 1398/10/26
بچه ها من این رژیم را با هزار امید گرفتم وفقط ۲ کیلو لاغر شدم
Iran (Islamic Republic of)
21:45 - 1398/10/30
سلام. تجربه شخصی خود من با رژیم کتوژنیک رو می تونید با اسم من سرچ بزنید و بخونید: اینجا فضای زیادی برای توضیح نیست. اولین تجربه موفق من بود که بعد از سالها تجربه ناموفق به دست اومد و هنوز هم ادامه داره...
Iran (Islamic Republic of)
16:59 - 1398/11/11
من دخترم و 12 سالمه قدم168 ووزنم74 وزنم زیاده چیکنم لاغربشم حداق بشم68، کیلو
Iran (Islamic Republic of)
23:36 - 1398/11/15
سلام من ۱۸سالمه و ۹۳.۱کیلو گرم واقعا رژیمش حالی من وقتی شروع کردم ۹۵.۶کیلو گرم بودم ولی الان نه خیلی خوب دارم کم میکنم ممنونم
Iran (Islamic Republic of)
23:11 - 1398/12/02
من قدم 173 وزم 87 مربی بدن سازیم میگه کم نکن ولیی من مسابقه بوکس دارم باید برسم به 80 ایا این رژیم تعصیر گذار است ممنون میشم جواب بدین
Iran (Islamic Republic of)
14:11 - 1398/12/14
سلام ببخشید استفاده از نون کم کالری باعث اختلال در این رژیم میشه؟؟؟
Afghanistan
14:27 - 1398/12/24
من از همین شنبه شروع میکنم رژیم خوبییه فقط بعد از یک هفته پر خوری نکنیم
Iran (Islamic Republic of)
23:06 - 1399/01/04
سلام

من از ۵ فروردین شروع میکنم

هفته بعد نتیجه رو اعلام میکنم .

در حال حاضر ۷۲.۵ هستم
Iran (Islamic Republic of)
02:04 - 1399/01/13
نمیدونم منم بگیرم وزنم کم میشه
Iran (Islamic Republic of)
21:36 - 1399/02/02
با سلام خدمت دوستان محترم من هم این رژیمو امتحان کردم ودر عرض یک هفته ۴کیلو کاهش وزن داشتم ولی یه مشکلی که دارم اینکه بعد از ۲روزشکستن رژیم ۲کیلو اضافه کردم ومجبور شدم که دوباره رژیمو ادامه بدم ممنون میشم برای پایداری رژیم راهنماییم کنید سپاس
Iran (Islamic Republic of)
03:57 - 1399/02/03
من با قد ۱۶۰ وزن ۶۴:۴۰۰ روز سوم رژیم تمام شد ، باید بگم که تا امروز ۱:۵۰۰ وزن کم کردم ولی فقط روز اول احساس خوبی داشتم روز دوم خیلی سخت و روز سوم صبح با معده درد مواجه شدم که با شربت رانیتیدین خوب شدم ولی عصری سر درد داشتم و از لحاظ روحی ضعیف شدم ، امروز خیلی گریه کردم و حساس شدم به نظر من این رژیم خیلی خوب نیست و باعث فشار روانی میشه در ضمن فکر نمیکنم ۸ کیلو کم کردن در این مدت کم عملی باشه ، واقعا دوست داشتم که این رژیم امتحان کنم ، نظرم منفیه
Iran (Islamic Republic of)
16:22 - 1399/02/03
برای پایدار بودن رژیم راهنمایی کنیدکه چه مواردی باید رعایت بشه ممنون
Iran (Islamic Republic of)
11:57 - 1399/02/04
باسلام خدمت دوستان مشکل من هم مثل آقای امین هست چون من رژیم گرفتم بعد از تموم شدن رژیم دوباره در طی ۲روز وزنم اضافه شد لطفا راهنمایی کنید سپاس
Iran (Islamic Republic of)
16:32 - 1399/05/01
سلام خسته نباشید. من یه سوال داشتم لطف می کنید راهنماییم کنید.
من حدود 3 کیلو اضافه وزن دارم اون هم برمیگرده به قسمت شکم و مخصوصا معده وگرنه سایر قسمت های بدنم نرمال هست. چیکار باید بکنم؟ یبوست هم دارم
Iran (Islamic Republic of)
10:40 - 1399/06/01
من 10 کیلو اضافه وزن دارم ایا این جواب میده
Iran (Islamic Republic of)
11:33 - 1400/02/12
من ۱۲ سالمه میخوام ۱ ماهه لاغر شم چی بخورم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان