لباس خارجی، راز سرقت‌ را فاش کرد
۳۹۴۵۵۷
۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۳
۶۵۶۳
سردسته باند سرقت‌های سریالی لوازم داخل خودرو، درحالی که لباس‌های سرقت شده یکی از مالباختگان را به تن داشت از سوی مالباخته شناسایی و دقایقی بعد هم دستگیر شد.
روزنامه ایران: سردسته باند سرقت‌های سریالی لوازم داخل خودرو، درحالی که لباس‌های سرقت شده یکی از مالباختگان را به تن داشت از سوی مالباخته شناسایی و دقایقی بعد هم دستگیر شد.

هفته گذشته یک مهندس جوان وقتی از خانه بیرون آمد و سوار خودروی «زانتیا» شد، پی برد وسایل داخل خودرو‌اش هدف سرقت قرار گرفته است.

بنابراین بلافاصله موضوع را به پلیس اعلام کرد.

هنوز 12 ساعت از گزارش این سرقت نگذشته بود که مرد جوان بار دیگر با پلیس تماس گرفت و این بار خبر شناسایی سارق لوازم داخل خودرو‌اش را داد. او گفت: هنگام بازگشت از محل کارم مرد جوانی را دیدم که لباس‌هایی را به تن داشت که شب گذشته از داخل خودروام‌ سرقت شده بود.

مطمئن هستم لباس‌هایی که تن مرد جوان همسایه است، همان‌هایی است که چند وقت قبل برادرم از آلمان برایم فرستاده بود. حتی برچسب قیمت لباس هنوز به لباس دزد جوان آویزان است.به دنبال این تماس مأموران کلانتری بلافاصله وارد عمل شده و مرد جوان را دستگیر کردند.

وی سپس برای تحقیقات به شعبه 4 دادیاری دادسرای ویژه سرقت منتقل شد. او در تحقیقات مقدماتی مدعی شد که لباس‌ها را از یک دستفروش خریداری کرده است اما در ادامه چاره‌ای جز بیان حقیقت ندید.

مرد «شیشه‌ای» به دادیار «سیدامین میروکیلی» گفت: ما سه دزد شبرو هستیم که تخصص‌مان سرقت لوازم داخل خودرو است. من به همراه سالار و کیوان سوار بر موتورسیکلت در خیابان‌ها پرسه می‌زدیم و در فرصتی مناسب لوازم داخلی خودروها را سرقت می‌کردیم.تا به حال هم لوازم داخل 120 خودرو را در تهران سرقت کرده‌ایم.

 آخرین سرقت‌مان هم از خودروی «زانتیا»ی همسایه بود. من با دیدن لباس‌های گرانقیمت از خود بی‌خود شدم و زمان تقسیم اموال به همدستم گفتم سهم من این لباس‌های خارجی باشد. آنها هم قبول کردند غافل از اینکه این لباس‌ها بلای جانمان می‌شود.

به دنبال اعتراف‌های متهم جوان، دو همدست دیگر او نیز بازداشت شدند و تحقیقات پلیس از آنها ادامه دارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1395/07/05
تو که آبروی هر چی دزده بردی
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1395/07/05
دزد مگه آبرو داره؟!!
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1395/07/05
شاید ابرو داشته باشه شاید از فقر دزدی میکنه شاید برای اینکه بتونه یه لقمه غذا برای بچه و خانوادش دربیاره دزدی میکنه چرا ما اینقدر بی انصافیم؟؟؟چرا هیچ کداممون واسه هم نوع هامون کاری نمیکنیم؟؟؟واقعا جای تاسف داره
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1395/07/05
مثلاً الان تو انصاف داری؟ گدایی ب دزدی شرف داره. اگه بچه گرسنه داره بره کمرشو خم کنه کارگری کنه ن از دیوار مردم بالا بره! عادت کردیم همه چی اسون و مفت ب دست بیاد! آقا لباس خارجی دلش میخواس!!! عجب گرسنه شیک پوشی!!!
Iran, Islamic Republic of
02:28 - 1395/07/06
آناهید ،...
شما که دلتون برای دزدا میسوزه
حتما تا حالا شیشه ماشینتو نشکستن و مدارکتو بدزدن و هزارتا سو استفاده کنن از مدارکت
خدا کنه یه بار این اتفاق بیوفته برات
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج