سرورهای FIFA 17 از کار افتادند
۳۹۶۳۳۷
۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲
۱۶۱۸ 
یک روزی است که از عرضه‌ی جدیدترین شماره از مجموعه بازی‌های فیفا می‌گذرد و استقبال از این بازی به قدری زیاد بوده است که سرورهای آن از کار افتاده‌اند.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: یک روزی است که از عرضه‌ی جدیدترین شماره از مجموعه بازی‌های فیفا می‌گذرد و استقبال از این بازی به قدری زیاد بوده است که سرورهای آن از کار افتاده‌اند. نکته‌ی مهم این جا است که FIFA 17، هنوز در ناحیه‌ای به غیر از امریکای شمالی عرضه نشده است.
 
 استقبال فراوان از FIFA 17 سرورهای‌اش را از کار انداخت

در حالی که از کار افتادن سرورها در زمان عرضه‌ی بازی‌ها، به موضوعی معمول در صنعت بازی تبدیل شده است، باز هم می‌بینیم که بازی‌ها در زمان عرضه‌شان، حسابی مشکل سروردارند. با توجه به اینکه مخاطب اصلی مجموعه بازی‌های FIFA، کشورهای اروپایی و مخصوصا کشور انگلستان است، نمی‌دانیم زمانی که بازی در این نواحی عرضه می‌شود، قرار است با چه مشکلاتی روبرو باشیم.

 استقبال فراوان از FIFA 17 سرورهای‌اش را از کار انداخت

بخش آنلاین مجموعه بازی‌های FIFA، همیشه با مشکلاتی همراه بوده است؛ طوری که شرکت بازی‌سازی EA Sports خودش یک صفحه‌ی رسمی برای اعلام وضعیت سرورهای فیفا درست کرده است. این بازی‌ها هم‌چنین Match-Making خوبی ندارند، یعنی بازی‌کنان به درستی در بخش آنلاین مقابل هم قرار داده نمی‌شوند و ممکن است بازی‌کننده‌های خیلی قوی، به بازی‌کننده‌هایی که تازه بازی را شروع کرده‌اند، برخورد کنند.

ظاهرا مشکلات سرور، گریبان‌گیر بازی Battlefield 4 هم شده است.

FIFA 17 از سوی منتقدان مورد توجه قرار گرفته و نمرات بسیار خوبی گرفته است. این بازی قرار است فردا در کشورهای اروپایی به صورت رسمی عرضه شود. FIFA 17 روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس۳۶۰، پلی‌استیشن۴، پلی‌استیشن۳ رایانه‌های شخصی عرضه شده است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج