اوبر تاکسی پرنده می سازد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۹۹۶۲۰
۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳
۵۳۳۰
اگر شما در ده سال آینده از شرکت Uber یک تاکسی درخواست کنید به احتمال فراوان یک خودروی بدون راننده برای شما فرستاده خواهد شد. اما همچنین ممکن است که اصلاً اتومبیلی در کار نباشد.
وب سایت کلیک: اگر شما در ده سال آینده از شرکت Uber یک تاکسی درخواست کنید به احتمال فراوان یک خودروی بدون راننده برای شما فرستاده خواهد شد. اما همچنین ممکن است که اصلاً اتومبیلی در کار نباشد.
 
 اوبر تاکسی پرنده می سازد

این شرکت مدرن فعال در حوزه تاکسی، در حال کار بر روی فناوری است که هواپیماهای بدون سرنشین مسافربری را قادر می کند تا مسافران خود را در سفرهای کوتاه شهری منتقل کنند، چشم اندازی که این فناوری از آینده ترسیم می کند به گونه ای است که در آن خطوط هوایی توسط هواپیماهای رفت و آمد کننده Uber نشانه گذاری و مشخص شده اند.

جِف هولدن، مدیر تولید Uber، به وب سایت فناوری Recode می گوید که این شرکت در حال پژوهش بر روی ” فناوری نشست و برخاست عمودی (VTOL) ” است. در هواپیمای VTOL به جای ملخ هلی کوپتر، از بال های ثابت همانند هواپیما استفاده شده که آنها را قادر می سازد تا نشست و برخاست عمودی خود را در سکوت بیشتری انجام دهند.

هواپیماهای مسافری آمازون اخیراً در شهر کمبریج شایر مورد آزمایش قرار گرفته اند. در این هواپیماها از یک فناوری مشابه برای کاهش صدا و افزایش دامنه پروازی استفاده شده است.
هولدن می گوید شرکت Uber قصد دارد تا ” به مشتریانش گزینه های متعددی برای سفر ارائه کند ” و این فناوری در یک دهه آینده قابل دسترسی خواهد بود.

او به این نکته اشاره می کند که انتقال ترافیک از جاده ها به آسمان می تواند ازدحام و زمان سفرهای بین شهری را به شدت کاهش دهد و عقیده دارد که ” این فناوری می تواند شهرها و نوع کار و زندگی ما را تغییر دهد ". او پیش بینی می کند که در آینده نشست و برخاست هواپیماها از روی پشت بام ساختمان ها انجام خواهد شد.

اگرچه این ایده ممکن است دور از ذهن به نظر برسد، اما Uber تنها شرکتی نیست که در حال پژوهش بر روی هواپیماهای حمل مسافر است. در اوایل امسال شرکت چینی Ehang از هواپیمای تک سرنشین ۱۸۴ خود که یک هواپیمای چهار ملخه خودکار است رونمایی کرد، انرژی باتری این هواپیما برای ۲۳ دقیقه پرواز کافی است. هواپیمای ۱۸۴، که طبق برنامه قرار است تا پایان امسال عرضه شود، انتظار می رود بیش از ۳۰۰ هزار دلار (۲۳۲ هزار پوند) قیمت داشته باشد.

لری پیج، موسس شرکت گوگل یکی از حامیان اصلی اتومبیل های پرنده است به طوری که ۱۰۰ میلیون دلار از پول خود را بر روی شرکت های توسعه دهنده این فناوری سرمایه گذاری کرده است.

با این وجود، پر کردن آسمان با هواپیماهای حمل مسافر در ده سال آینده یک تعهد بلند پروازانه است و به تهیه و تنظیم صدها صفحه قوانین جدید نیازمند خواهد بود، زیرا لازم به توضیح نیست که مصرف کنندگان قرار است جان خود را به این هواپیمای خودکار کوچک بسپارند. همچنین توسعه این فناوری به احتمال فراوان به شدت پر هزینه خواهد بود.

شرکت Uber مدتهاست که در توسعه این فناوری پیشرو است. این شرکت در اوایل این ماه تست سرویس اتومبیل بدون راننده خود را در پیتسبورگ آغاز کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر