اوباما به جهنم دعوت شد!
۳۹۹۷۸۵
۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰
۲۹۸۷ 
«رودریگو دوترته» رئیس جمهوری فیلیپین در پی تصمیم واشنگتن مبنی بر عدم فروش تسلیحات به این کشور، تصمیم آمریکا را بی اهمیت خوانده و اوباما را به جهنم دعوت کرد.
خبرگزاری مهر: به گزارش رویترز، «رودریگو دوترته»، رئیس جمهوری فیلیپین طی سخنان امروز خود با اشاره به این که آمریکا از فروش سلاح به این کشور خودداری می کند، خطاب به رئیس جمهوری آمریکا گفت: برو به جهنم.

بر اساس این گزارش، رئیس جمهوری فیلیپین ضمن بی اهمیت خواندن تصمیم آمریکا در خصوص عدم فروش تسلیحات نظامی به کشورش گفت که فیلیپین می تواند تسلیحات مورد نیاز خود را از چین و روسیه تهیه کند.

وی همچنین در ادامه سخنان خود با بیان اینکه فیلیپین در حال بازبینی در متحدین خود است، دلیل این تصمیم را پس زده شدن کشورش از سوی واشنگتن دانست و گفت که من با آمریکا به هم می زنم. وی روشن نکرد که منظورش از به هم زدن چیست.

وی که این سخنان تند و تیز را در مانیل، پایتخت فیلیپین ایراد می کرد، با بیان اینکه روسیه و چین حاضر به فروش تسلیحات به کشورش شده اند، گفت: هرچند ممکن است شما از این سخنان ناخرسند شوید، اما حفظ تمامیت این جمهوری و سلامت مردم وظیفه من است.

وی افزود: اگر شما نمی خواهید تسلیحات بفروشید، من به سمت روسیه خواهم رفت. من فرماندهان نظامی را به روسیه فرستاده ام و روسیه گفته که نگران نباشید. ما هرآنچه که شما نیاز داشته باشد در اختیار داریم و به شما خواهیم داد.

«دوترته» همچنین در مورد موافقت چین با تحویل تسلیحات به کشورش افزود: اما در مورد چین، آنها گفتند فقط بیایید و امضا کنید تا همه چیز تحویل شما شود.

گفتنی است روابط میان دو کشور آمریکا و فیلیپین از زمان هشدار واشنگتن به این کشور در خصوص لزوم جلوگیری از اعدام معتادان و توزیع کنندگان مواد مخدر در فیلیپین که از سوی مانیل به عنوان دخالت در امور داخلی فیلیپین تلقی شده، به شدت رو به تیرگی گذاشته و منجر به ایجاد درگیری های لفظی شدید میان واشنگتن و مانیل شده است.
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1395/07/13
ادب میخای یاد بگیری باید بری فلیپین !رئیس جمهورش که اونجوری باشه وای بحال مردم عامی
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1395/07/13
واقعا من این ادم را دوست دارم مرد شجاع و با شرفی است
France
20:24 - 1395/07/13
یکی اینو از برق بکشه
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1395/07/13
یارو بیمار روانی هستش ' میخوای به هر قیمتی اسلحه بخری مردمو بکشی ' از فقر تمام اتفاقات پیش میاد ' برو واسه مردم امکانات و کار فراهم کن بعد بیا دستور کشتن بده
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1395/07/13
دمت گرم
آیوس تالاگا
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1395/07/13
اقای دوته اگرراستگوهستی پای حرفهایت باش باآمریکا قطع رابطه کن برای همیشه درتمام خیابانهای مانیل بنویس مرگ برآمریکا .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج