آقای توکلی!، بابک زنجانی پاس نداده؟!
۴۰۲۸۴۸
۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
۱۷۱۷
محمد مهاجری در خبرآنلاین نوشت: "اگر آقای روحانی (در موضوع فیشهای نجومی) محکم برخورد کند، انتخابات سال آینده را نیز تضمین می کند که برنده شود و مردم پشت او ایستاده‌اند."/دکتر احمد توکلی
 محمد مهاجری در خبرآنلاین نوشت: "اگر آقای روحانی (در موضوع فیشهای نجومی) محکم برخورد کند، انتخابات سال آینده را نیز تضمین می کند که برنده شود و مردم پشت او ایستاده‌اند."/دکتر احمد توکلی

1- آقای احمدتوکلی نماینده محترم دوره های هفتم،هشتم ونهم مجلس، در دوسه ماه اخیر به اندازه همه 12 سالی که در مجلس بوده با رسانه ها حرف زده است.ایشان تشکیلانی را هم ایجاد کرده به نام "سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت". هم بابت حرف زدنها و هم به خاطر این تشکیلات جدید،ماجور باشند انشاءالله.

2-جناب آقای توکلی تقریبا تمام همت شان معطوف است به فیشهای حقوقی نجومی برخی مدیران. قطعا برای به نتیجه رسیدن چنین پرونده ای، حضور مرد پاکدستی که کمترین ان قلت و خدشه ای به او بتوان وارد کرد آقای توکلی است. باز هم ماجور باشند انشاءالله.

3- موضوع فیشهای حقوقی به اعتبار مملکت و دولت ضرر زد. اما جوری نبود که نشود جلوی ضرر را گرفت. دیوان محاسبات،حساب و کتاب کرد و معلوم شد 23میلیارد پول ملت به جیب مدیرانی رفته که نباید می رفت. در اینجا هم دزد حاضر است،هم بز. کسانی که حقوق کلان گرفته اند باید پدرشان را دراورد. حقوقها را باید ازحلقومشان بیرون کشید. حتی اگر در کابین همسرانشان است باید پس گرفت. از آن بالاتر باید بی آبرویشان کرد. حتی افرادی که توجیه می کنند این مبالغ قانونی بوده است باید رسوای شان کرد.

4- اما همه این مجازاتها فقط برای 23 میلیارد تومان است. یعنی در مقایسه با پرونده 9000میلیاردتومانی(2میلیون یورو) بابک زنجانی هیچ است. هیچ که نه، 7هزارم درصد است. اما همین مقدار کم هم باید حساب و کتاب داشته باشد.

ولی بابک زنجانی و شرکا 9هزار میلیارد تومان خورده اند. نه فقط دستگاههای اجرایی و قضایی، که مردم را هم سر کار گذاشته اند. یک روز آدرس فلان بانک را در بهمان کشور خارجی می دهند و وقتی بررسی می شود پوچ در می آید. روز دیگر می گویند شرکا در راهند و چمدان بدست پولها را میاورند و... سریال سرکار گذاشتن همچنان ادامه دارد، اما آقای توکلی و تشکیلات دیدبان شفافیت و عدالت، سرش جای دیگری گرم است.

5- به نظر می آید آقای احمدتوکلی، نمی داند که توپی را که به سمت دروازه شوت می کند،چه کسی پاس داده است؟ شاید این توپ را بابک زنجانی سانتر کرده باشد. او دوست دارد توپ آقای توکلی گل شود و 9000میلیاردتومان معروف،در هیاهوی هلهله های شادمانه پس از گل،فراموش شود.

در سلامت نفس جناب توکلی کمترین بحثی نیست اما انگار زمین بازی ایشان را بابک زنجانی ها تعیین کرده اند.

6- گفته شده است پرونده های دیگری نظیر پرونده 9000میلیاردی وجود دارد که هنوز گشوده نشده. می شود انتظار داشت بعد از پرونده فیشهای حقوقی، آقای توکلی سراغ آنها هم برود؟ یا قرار است بازی در زمین بابک زنجانی ادامه یابد؟

7- نتیجه همه آنچه در بالا آمد این است:"آدمهای خوب و حتی باهوش هم ممکن است بازی بخورند."
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1395/07/19
به نظر می رسد نویسنده محترم با دید جناحی فکر می کنند مبلغ اعلامی شان کم هست باید مبالغ دیگری توسط مدیران دولت روحانی ..
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1395/07/19
ارقام برای امثال اقای توکلی و طیف هم ردیف ایشان مهم نیستند بلکه گروه و کسانی که مورد تایید گروه و یا طیف وابسته بهشون نباشد رو مخاطب قرار میدن و بازخواست میشن . باید پرسید از ایشون که عدالت رو چطور معنی میکنید ؟
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1395/07/20
واحتمال آخر:آقای توکلی تو تیمی داره بازی میکنه که مربیش بابک زنجانیه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج