3 نمایش جدید در تماشاخانه استاد انتظامی
۴۰۵۷۸۷
۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۸
۱۸۵۸
تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران از 25 مهر میزبان سه نمایش جدید است.
خبرآنلاین: تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران از 25 مهر میزبان سه نمایش جدید است.

شامگاه 25 مهرماه، تماشاخانه استاد انتظامی پذیرای سه اثر نمایشی جدید با عناوین «نان سال‌های جوانی» به کارگردانی احسان عرفانی، «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» به کارگردانی وحید نفر و «برگشتی در کار نیست» به کارگردانی مهدی میامی خواهد بود.

نمایش «نان سال‌های جوانی»، نوشته و کار احسان عرفانی روایتی با اقتباس از رمانی به همین نام از هاینریش بل را طرح می‌کند. در این نمایش وحید منتظری، پرستو قربانی ایفای نقش خواهند کرد و مصطفا مرادیان (طراح صحنه)، نسرین خرمی (طراح لباس)، کیا مهراط (سازنده موسیقی)، امین محمدی (مدیر تولید) و فاطیما بهارمست (مجری طرح) این نمایش را همراهی می‌کنند.

اجرای نمایش «نان سال‌های جوانی» هر روز ساعت 18 اجرا می‌شود که تا 15 آبان روی صحنه خواهد ماند.

نمایش دیگری که در ساعت 19:30 در تماشاخانه استاد انتظامی پذیرای مخاطبان خواهد بود، نمایش «همه چیز می گذرد، تو نمی گذری» نوشته محمد چرمشیر و کار وحید نفر است. در این نمایش بیتا معیریان به عنوان بازیگر ایفای نقش می کند. از دیگر عوامل آن می‌توان به سهیل مخبری (آهنگساز) و محمد شکری (دستیار کارگردان) یاد کرد. این نمایش نیز تا 15 آبان به روی صحنه خواهد بود.

«برگشتی در کار نیست» به کارگردانی مهدی میامی که ساعت 21 هر شب به روی صحنه خواهد رفت، آخرین اثر از مجموعه نمایش‌های آغاز فصل پاییز تماشاخانه استاد انتظامی خواهد بود.

در این نمایش که نوشته اریک بردول و ترجمه هوشنگ حسامی است، شهرام پوراسد، حامد نصرآبادیان، آهو کاظمی، طیبه میامی، ماهور رشیدا و امیر مهدی‌کیا به ایفای نقش می‌پردازند. هادی فدوی به عنوان طراح صحنه، حامد نصرآبادیان به عنوان طراح حرکت، احسان آنالویی به عنوان سازنده موسیقی و ثمین تحویلداری به عنوان طراح لباس، این اثر را همراهی می‌کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج