تیم میلر «سونیک جوجه تیغی» را می‌سازد
۴۱۵۴۸۲
۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
۱۹۹۰
با کناره گیری تیم میلر کارگردان از پروژه «ددپول 2» او حالا قصد ساخت فیلم «سونیک» را دارد.
خبرگزاری صبا: با کناره گیری تیم میلر کارگردان از پروژه «ددپول 2» او حالا قصد ساخت فیلم «سونیک» را دارد.
 
کارگردان «ددپول»، «سونیک جوجه تیغی» را می‌سازد

دنباله ددپول با کناره گیری تیم میلر از منسب کارگردانی به دلیل اختلاف سلیقه با ستاره و تهیه کننده فیلم، رایان رینودلز ناامیدی بزرگی برای این پروژه بود.

میلر حالا پس از خروج از پروژه ددپول قصد ساخت فیلم «سونیک جوجه تیغی» را دارد، اما نه به عنوان یک کارگردان، بلکه او این فیلم را در کنار همکار قدیمی‌اش، جف فولر در اولین تجربه کارگردانی خود، تهیه کنندگی خواهد کرد. نیل ایچ.موریتز از فرنچایز «سریع و خشمگین» نیز از تهیه کنندگان فیلمی است که پتریک کیسی و جاش میلر فیلمنامه آن را نوشته‌اند.

برنامه اصلی ساخت یک لایو-اکشن/CGI بر اساس بازی ویدئویی درباره سونیک و دوستان حیوان‌اش است، مثل تیلز، ناکلز و در کنار ماجراهایی که دکتر اگمن روبوتنیک می‌سازد.

«ددپول» اولین تجربه کارگردانی تیم میلر بود که نام او را بر روی نقشه هالیوود برجسته کرد. بنابراین خبر اینکه او سونیک را کارگردانی نخواهد کرد جالب توجه است. سونیک دقیقا آن پروژه پر زرق و برقی نیست که حسادت رینولدز را برانگیزاند، اما میلر همچنین مشغول کار بر روی ساخت اقتباس سینمایی کتاب پرفروش دنیل سوارز، «هجوم» است، یک تریلر سایبری درباره سازمانی مرموز که خود را وقف از کار انداختن ابزار تکنولوژیک پیشرفته در اکثر نقاط زمین کرده است. بنابراین شاید پروژه اصلی میلر را همین بتوان به حساب آورد.

نام‌های مختلفی برای جانشینی میلر در «ددپول 2» تا کنون مطرح شده است، از جمله دیوید لیچ (جان ویک: فصل دوم)، درو گدار (اپیزودی از «دردویل» شبکه نت فلیکس) و مگنس مارتنز («لوک کیج» شبکه نت فلیکس). با این حال استودیوی سازنده ددپول هنوز پیشنهادی را بطور رسمی با هیچ کارگردانی مطرح نکرده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج