گفت و گو با زوج مشهور سینمای هند؛ آیشواریا و آبیشک باچان
۴۱۶۳۱۴
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
۵۷۶۷۶ 
به مناسبت سالروز تولد آیشواریا رای باچان
آیشواریا رای باچان امروز 44 ساله شد. او این روزها با نقش شاعری به نام صبا در فیلم ای دل مشکل است برپرده سینماهای هند است. منتقدان بازی او را به شدت ستوده اند.
وب‌سایت کافه سینما: آیشواریا رای باچان امروز 43ساله شد. او این روزها با نقش شاعری به نام صبا در فیلم ای دل مشکل است برپرده سینماهای هند است. منتقدان بازی او را به شدت ستوده اند.
 
آیشواریا رای ده سالی می شود که با تنها پسر آمیتاب باچان ؛ آبیشک پیمان زناشویی بسته و این زوج دختری به نام آرادهیا دارند. به مناسبت روز تولد این بازیگر ما مصاحبه ی با او و همسرش آبیشک باچان منتشر می کند.
 
به مناسبت سالروز تولد آیشواریا رای باچان
 
وقتی حرف عشق و زندگی و موفقیت زوج های مشهور بالیوود به میان می آید.بی شک نام این دو بازیگر به ذهن می رسد. در  مصاحبه  این دو نمی توانند متفاوت تر از این پاسخ سوالات را بدهند جواب های آبیشک و آیشواریا رای به اندازه قطب شمال وجنوب با هم فاصله دارد.یکی جواب های جذاب و شیوایی در آستین دارد و دیگری واقعیت ها را طولانی بیان می کند. یکی از آنها با لباسی معمولی و غیررسمی برای مصاحبه ظاهر شد و آن دیگری با لباسی کلاسیک اما راحت. یکی از آنها با علاقه درباره طنز سخن گفت و آن دیگری به طنز از عشق حرف زد.

زوج آیشواریا رای و باچان معمولا درباره مسایل خصوصی اهل مصاحبه نیستند آنها که ده سالی می شود زیر یک سقف زندگی می کنندهر کدام برای رسیدن به یک مقصد مشترک مسیرهای کاملا متفاوتی را پیموده اند.

ازدواج با یکی از زیباترین زنان آسیا احتمالا کار آسانی نبوده. اما آبیشک عقیده دارد که ازدواج شان به این دلیل کار سختی نبود.

«من درباره آیشواریا  پیش از اینکه بازیگر بشویم شنیده بودم. او شهرت فراوانی پیدا کرده بود. هرکسی فکر می کرد او دارد روی ابرها سیر می کند! اما کسانی که آیشواریا را از نزدیک می شناسنند می دانند که باهوش؛ متواضع وقابل معاشرت و بسیار ملیح است و این شما را خلع سلاح می کند با خودتان می گوید که یه دقیقه صب کن. چه آدم باحالیه و واقعا اینجوریه!»
 
به مناسبت سالروز تولد آیشواریا رای باچان
 
آبیشک باچان عنوان دختر شایسته جهان و ادب و نزاکت او را مانند یک هولیگان  فوتبال توصیف می کند! آبیشک از یکی از اولین قرارهای که خارج از محافل سینمایی گذاشتند یاد می کند که او را به یکی از مسابقات فوتبال تیم چلسی  برد.

«یک ذره  قرار نامتعارفی بود. اما کاملا جذب مسابقه فوتبال شد!حالا دیگر  خیلی سخت شده که آیشواریا را با خودم به استادیوم ببرم چون سر بازیکن ها شروع به داد و فریاد می کند.»

این زوج ابتدا یک دوستی طولانی مدت داشتند که بعدها به رابطه عاشقانه تبدیل شد. آبیشک اولین بار در سال 2000 با آیشواریا رای در فیلم Dhaai Akshar Prem Ke همکاری کرد که سومین فیلم آبیشک بود. آبیشک می گوید:«این دوستی کم کم به عشق رسید.»

اما آیشواریا رای اعتقاد دارد که تقدیر این دو را در زندگی کنار هم قرار داده:« فیلم هایی که با هم کار می کردیم خیلی دوران فیلمبرداری شان طول کشید. حتی کوچ نا کاهو ساخته روهان سیپی سه سال طول کشید تا فیلمبرداری ش تمام بشود و آن زمان طاقت فرسا بود اما واسه ی ما دوتا خوب شد. هم به لحاظ حرفه ای و هم به لحاظ شخصیتی رشد کردیم .مسیرهامون در فواصل جذابی از زندگی باهم تلاقی می کرد.»

از دوران فیلمبرداری «انفجار2»(2006) مسیر زندگی این دو کنار هم قرار گرفت.در دوران فیلمبرداری انفجار2 که یکی از فیلم های پرفروش سینمای هند است؛این دو به دام عشق می افتند.آبیشک می گوید:«تاحالا نپرسیدم که کی اول عاشق شد. مسلما باید از آیشواریا بپرسم. اما لحظه ای که دیگر کنارهم قرار گرفتیم می دانستیم که عاشق شده ایم.»

آیشواریا می گوید:« اینجوری نبود که بگیم یه دقیقه صبر کن؛ بیا رابطه را وارد مرحله جدیدی کنیم. زمان می خواستیم تا همدیگر رو بشناسیم.»
 
به مناسبت سالروز تولد آیشواریا رای باچان
 
شاید همکاری و دوستی میان آیشواریا و آبیشیک باعث شده که در زندگی مشترک کمتر دچار اختلاف بشوند . این زوج می گویند  در این ده سالی که باهم زندگی کرده اند خیلی از هم یاد گرفته اند.

باچان می گوید:«من به هیچ شایعه و پیش بینی  واکنش نشان نمی دهم. خانم مدت ها پیش بهم یاد داده."آب ها از آسیاب می افته!" این یکی از جملات ورد زبان آیشواریا است. یعنی هیچ چیزی قابل مقایسه با میزان. انرژی مثبتی نیست که دریافت می کنید.بنابراین چشم هایت را روی شایعه ها ببند و ادامه بده.»
آیشواریا می گوید:«وقتی ما باهم ازدواج کردیم؛مردم ازم می پرسیدند چطوری خودت را با خانواده باچان تطبیق می دهی؟ اما خیلی عجیب است که خانواده هامون خیلی شباهت دارند با اینکه مثل هم نیستند.»

آیشواریا و آبیشیک هردو توسط مادران خود بزرگ شدند ماه ها می شد که پدران شان سرکار بودند آبیشک ماه ها پدرش امیتاب را نمی دید چون سر فیلمبرداری بود و ایشواریا به دلیل پروژه هایی که پدرش دررابطه با محیط زیست آبزیان داشت او را نمی دید. هر دو کوچک ترین فرزندان خانواده وهم سن وسال هستند.

آیشواریا می گوید:« آبیشک خیلی خوب از کودکی یادگرفته شهرت چیست. اما من از دوران کودکی با شهرت کم کم آشنا شدم و ابتدا محبوبیتم در حد کلاس بود بعد مدرسه و سپس همسایه ها و بعد در حد مردم کشورم و سپس جهانی شد.به همین دلیل ما یاد گرفتیم که علی رغم توجهات متعادل باشیم»

آنها دل شان می خواهد دخترشان را مانند آدم های معمولی بار بیاورند. آبیشک می گوید که  مانند هزاران پدر و مادر معمولی هستند .

«ما تصمیم گرفتیم آرادهیا را مانند یک کودک عادی بار بیاوریم. پدرومادرمان هرگز مارا طوری تربیت نکردند که فکر کنیم فرزندان یک سوپر استار هستیم. آمیتاب باچان همیشه در خانه بابا بود و مادرمان ؛مامان. ما می خواستیم او نیز همین گونه تربیت بشود. گمان نکنم آرادهیا درک کند پدربزرگش چه موقعیتی داردو کیست.داداجی(هندی ها به پدربزرگ می گویند) سانتاست! کادو می آورد.ددی ما(مامان بزرگ) مسوول بازی است و حامی او. این چیزهایی است که جفت مان برای دخترمان خواستیم. وهمه این تفاهم ها به این دلیل است که ما همدیگر را مانند دودوست می بینم.»
 
 به مناسبت سالروز تولد آیشواریا رای باچان

حالا نوبت به سوال هایی است که این زوج درباره یکدیگر پاسخ می دهند:
 
همسرتون بیشتر با چه لباس هایی راحت است؟

آبیشک:لباس های سنتی هندی یا گرمکن و لباس هایی که برای مناسبت ها می پوشه

آیشواریا:درسته. لباس های هندی اما وقتی با دخترم سفر می روم سرتاسر مشکی می پوشم چون احساس امنیت و راحتی بیشتری دارم

آیشواریا رای درباره همسرش می گوید که او پاتانی خیلی می پوشد

آبیشک:راست می گه گرم کن هم خودم خیلی دوست دارد.
 
به مناسبت سالروز تولد آیشواریا رای باچان 

چه غذایی خیلی دوست دارید؟

آبیشک:عاشق تنقلاته مثل خودم.

آیشواریا: هردومون شکموایم. همیشه درحال خوردن پفک هندی و شکلات و... ایم.

خوراکی ویژه آبهی(آبیشک)چیست؟

آیشوازیا:قهوه. نوشیدنی آرامش بخش اوست.

آبیشیک:برای قهوه می میرم. خوب می دونه این رو.

بهترین نقشی که همسرتان بازی کرده؟

آبیشک: در ای صنم دلباخته ام،جودا اکبر و ساربجیت آّیشواریا خیلی احساساتی ایفای نقش کرده

آیشواریا درباره نقش هایی که خودش خیلی دوست شان دارد می گوید: ای صنم دل باخته ام؛ جودا اکبر، دیوداس؛ بارانی؛choker bali، ساربجیت و خشمگین

آبیشک در گورو؛یووا؛سرکار؛ استاد بلوف زنی و حتی اولین فیلمش پناهنده خیلی خوب است.
 
به مناسبت سالروز تولد آیشواریا رای باچان 

بهترین خاطرات تعطیلاتی که باهم داشتید؟

آبیشک:گمانم بهترین خاطره ای که داریم روزی است که در شهر نیویورک ازش خواستگاری کردم.

آیشواریا:نیویورک شهری است که ازم خواستگاری کرد؛برای ماه عسل رفتیم بورا بورا. مالدیو لندن و گوآ جاهایی است که اولین بار آرادهیا را بردیم.

از چه کاری بیشتر از هرچیزی بدتان می آید؟

آبیشک: آیشواریا درباره قرار دادن هر چیزی سرجای خودش وسواس دارد. نمی دانم چرا انقدر با رضایت این کار را انجام می دهد. من با تنفر تماشا می کنم

آیشواریا:از این کار من متنفر است.درک نمی کند. من عاشق چیدمان هستم. حتی اگر از سفر برگشته باشیم و عجله هم داشته باشم برایم مهم نیست شب بیدار می مانم وو همه چیزها را سرجایش قرار می دهم.

دوست دارید همسرتان با چه ویژگی هایی در خاطرها بماند؟

آبیشک
:یک دختر,همسر و مادر خوب. دلم می خواد خودم هم به عنوان یک مرد خوب در خاطرها بمانم.

آیشواریا: دوست داره همیشه یک انسان خوب در یادها بماند. اما من نمی خوام به عنوان یک انسان خوب در خاطرها بمانم. می خواهم آدم خوبی باشم!

بهترین ویژگی ازدواج؟

آبیشیک:دارم با بهترین دوستم زندگی می کنم. می توانم درباره هرچیزی با او حرف بزنم هرمساله پیش پاافتاده ای مثلا امروز یکی ماشینم رو خط انداخت آیشواریا همیشه گوشی برای شنیدن دارد و می گوید:اوه اوه

آیشواریا: همراه عزیزترین دوست زندگی کردن تا آخر زندگی!
انتشار یافته: 64
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1395/08/12
چقدر دخترش زشته! طفلك كاش به مادرش ميرفت
پاسخ ها
آرام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۲
شبیه باباشه خخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۸
اشواریا و همرش خیلی خوشکله ولی دخترش اوخی طفلی نمیشه بهش نگاه کرد اصلا بچشون هس عایا؟ازاینجاس که فهمیده میشه عملی هست مامانش خوشکلیش
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1395/08/12
دقيقا همينو ميخواستم بكم! جه دختر زشتي. معلوم نيس به كي رفته
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1395/08/12
آیشوریا واقعا زیباست من عاشقش هستم و یک خانم به تمام معناست دوستش دارم ان شالله همیشه در کنار همسرش خوش بخت باشه
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1395/08/13
لطفا با سلمان خان وهمسرش مصاحبه کنید.
پاسخ ها
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۰
سلمان خان مجرده که!!! :/
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1396/03/19
واقعا خوشگله
خوشگترین آدم دنیا شاید اقراغ کرده باشم ولی کم نگفتم
بی نظیره قیافش .واقعا باید شکر گذار باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
اقراغ ؟! غلط املایی
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1396/05/21
ولقعا خوشگل و جذاب و نازه از هر جهت .شوهرشم قشنگه هر کی غیر از بگه واقعا حسسووووووووووده
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1396/06/09
آبیشک باچان مرد فوق العاده ایه و آیشواریا باید بهش افتخار کنه...آیشواریا هم زن فوق العاده ایه...
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1396/08/10
نمیدونم چرا ایرانیها انقدر ظاهربینن...با با شوهرش هیچی از قیافش نگفته که به خاطر زیباییش باهاش ازدواج کردم...شما خودتونو کشتین....چیه قیافش...با اون دماغ و لبای بزرگش...پوستشم سبزس....قدشم متوسطه
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1396/08/10
آسیایی ها غلط بکنن این خوشگلترین زنشون باشه...بازیگرای خودنون که ازش بهترن
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1396/08/10
مصاحبه چرتی بود....چرا چهره ها رو دیروز نزاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1396/08/10
پریسا خانوم شما یاد بگیر اول اغراق رو درس بنویس بعد کامنت بزار
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1396/08/10
دخترش خیلی زشته...درسته شبیه باباشه ولی حداقل باید یه چیزش شبیه مامانش میشد پس این معلوم میکنه خانوم آیشواریا عملای زیادی کرده
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1396/08/10
آیشورایا رو ما تو عکسا و فیلما میبینیم....طبیعی اصلا این شکل نیست تازه خیلی چهره ی معمولی داره...فقط چشماش خوشگه....دختر و شوهرشم که زشتن....
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1396/08/10
بفرما این خانومم گفته بالباس سرتامشکی که یه چیزی تو مایه های چادر خودمونه راحتر و احساس امنیت بیشتری میکنه...حالا چی میگین
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1396/08/10
زیبا هست ولی نه به اون اندازه ای که شما و بعضی کابران گفتن
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1396/08/10
بازیگر زیباتر از ایشون توهند زیاد هست مثل اون خانومه تو فیلم پلیس عاشق جذابتر بودن....یا تو فیلم جانور مادر اون پسر بچه ...کلا خیلی بزرگش کردن چون خونواده خودش و شوهرش زیادی سرشناس هستن...وگرنه معمولیه
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1396/08/10
حالاجداازاین زوج هنری جذاب ودوست داشتنی من عاشق امتیاب پاچانم.ازبچگیم عاشق فیلماش بودم
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1396/08/10
سینمای هند فقط ادمای خوشکل هند رو جمع کرده و به دنیا نشون میده و این جمعیت هنرمندای هند نشانگر کل جامعه هند نیس مثلا همه پسرای بازیگرشون هیکلهای ورزشی و قیافه های جذاب دارن یا خانمای بازیگرشون معمولا پوست سفید و لباسای لوکس میپوشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
همه جای دنیا همینطوره.
شماها هم نمیدونید به چی گیر بدید
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1396/08/10
اگه شوهر این رشته پس بیشتر مردهای خودمونم زشت اند !!!
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1396/08/10
اووووه چقدبزرگش کردین فقط چشاش خوشرنگه که خانم مهتاب کرامتی هم این شکلین تازه خوشگلتر
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1396/08/10
شوهرشم که نمونه بارزپسرای هندیه چشمای وزغیوپوست تیره ولبای درشت وسیاه
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1396/08/10
دماغ ایشواریابزرگه ولی انگاریجوری جمع وجورشده اس
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1396/08/10
آره دوستان موافقم....خانوم مهتاب کرامتی.نیکی کریمی.بهنوش طباطبایی.خیلی از آیشواریا بهترن....زیادی گندش کردین...
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1396/08/10
عقل همتون که از زیباییها و زشتیها ی ظاهری این زن و شوهر بی خبر از همه جا می نویسید تو چشمتونه خدا به داد آدمای دور و برتون برسه یه کم آهسته تر میگن اول یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگرون
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1396/08/10
مهتاب کرامتی یه ذره هم نمک نداره ،نیکی کریمی تو مایه های ایشواریا ست .
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1396/08/11
سحرقریشی خودمون که ازش خوشگلتره...تازه بیچاره بازیگرای ما باید لباس پوشیده....ویه شال بپوشنن....درسته کلی از موهاشون بیرونه ولی بازم تاثیر خودشو میزاره....شما بازیگرای زیبای خودمونو بدون حجاب تصور کنین...وهمین آیشواریارو با حجاب...اصلا آیشواریا باید زانوبزنه...انقدبزرگش کردن
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1396/08/12
ترنم عزیزیعنی باحجاب زشت بنظرمیرسیم اتفاقابازیگراوقتی حجاب کامل دارن خیلی زیباترن تااینکه موهاشون پریشونه.لباساشونم که ماشاءالله دیگه چیزی نمونده پیدانباشه پس یکم منطقی ترحرف بزن
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1396/08/13
ابروها ی تا ب تا ‌و بینیه بزرگش ب گفته‌خود شما ها
می ارزه ب صدتای چهره عملیه شما
هه
;-)
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1396/08/30
خلیی زیبای من که میبنمش یا عشقم عصمت جانت میفتم اجی جان دوست دارم عشقم
United Arab Emirates
15:54 - 1396/09/10
بازیگرای ما کجاشون از آیشواریا خوشکلترن؟! تازه سحر قریشی و خیلیای دیگه یا لباشون پروتزه یا بینی شون عملیه همشونم با آرایش قابل تحملن اتفاقا عنوان زیباترین زن آسیا برازنده شه این حرف ها همش از حسادته
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1396/10/25
بيا زيباترين زن دنيا زندكيش دووم داشته اين بازيگراي ايران زرت و زرت طلاق ميگيرن
Iran, Islamic Republic of
05:37 - 1397/01/16
بدون اغراق یکی از زیباترین زنان جهان عاشقشم اصلا بازیگرانی ایرانی گرد پپاهاشم نمی شن این تمام زیبایی و چهره معصوم گرم تو دل برویی داره ولی بازیگرانی ایرانی که زیباترینشون نیکی کریمی باشه چهره سرد عبوس خودخواه با صدتا جراحی پلاستیک کرده عاشق چهره خون گرمتم
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/02/17
واقعا چرا ما ایرانی ها انقدحسودیم!!!
اتفاقا هم خودش هم دخترش و شوهرش زیبا هستن .
اگه ما جای اونا بودیم تا الان ترکیده بودیم از شدت کلاس گذاشتن خخخخ
خدا خودش میدونه که ب کدوم بنده اش چی بده ....
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/03/12
آیشواریا به نظر من زیباترینه تو جهان از آنجلینا هم زیباتره چون قیافش معصوم و با نمکه
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1397/04/28
خیلی زیبان هم خودش و همسرش من همسرش ابیشک رو دوست دارم مرده باحالیه و خیلی هم زیبا فقط دخترش زشته اوخی طفلی ولی خب حتما مامانش عملیه خخخخ
United Arab Emirates
02:30 - 1397/04/30
هر کی می گه زشته از حسادته بازیگرا و دخترای ایرانی هم همشون با آرایش و عمل جراحی خوشکلن آیشواریا هیچ عملی نکرده و طبیعی زیباست چهره بدون آرایشش رو هم دیدم خیلی هم نازه
Iran, Islamic Republic of
06:29 - 1397/05/07
ایول به نیلوفر و فاطمه ! منم موافقم اونایی هم که می گن سحر قریشی یا بازیگرا خودمون از این خوشکلترن اصلا سرشون نمی شه خوشکلی یعنی چی! حتی قیافه بدون آرایش آیشواریا خیلی از این بازیگرا عمل کرده و آرایش کرده ما قشنگتره بازیگرا و دخترای ایرانی رو اصلا نمی شه بدون آرایش نگاشون کرد آیشواریا واقعا یه خوشکل طبیعیه و عنوان زیباترین زن برازنده شه
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1397/09/10
ایشواریازیباترین زنیه که تاحالادیدم حتی زیباییش توگینس ثبت شده فوق العاده زیباست خیلی زشته لطفانگین سحرقریشی ازایشواریاخوشگلتره که ادم خنده اش میگیره بازیگرای ایرانی اصلادرحدایشواریانیستن که بااون مقایسه بشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
هم آیش خوشگله هم سحر قریشی.
جفتشون خوشگلن
United States
04:12 - 1397/09/18
ايشواريا واقعا زيباييش ستودنيه
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1397/09/28
آره بازیگرهای خانوم و کلا دخترها بدون حجاب خوشکلتر می شن ولی حتی اگر بازیگرای زن ایران رو بدون حجاب هم کنار آیشواریا بذاریم بازم آیشواریا خوشکلتره ، چشماش خیلی زیباست واقعا ملکه ی زیبایی بالیوود هستش
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1397/10/20
ایشواریابی نظیره تنهازنی که بی نهایت دوستش دارم ایشواریاست
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1398/02/23
واقعا زیباست انشاالله که خوشبخت باشه
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1398/03/25
کسایی که نظر منفی نسبت به زیبایی این خانوم دادن از شدت حسادت دارن می ترکن خیلی هم خوشکله ... هزارررماشالله
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1398/03/25
کسایی که نظر منفی نسبت به زیبایی این خانوم دادن از شدت حسادت دارن می ترکن خیلی هم خوشکله ... هزارررماشالله
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1398/04/19
اون چیزی که تو آیشواریا دوس دارم اینه که اصلا صورتش رو جراحی زیبایی نکرده.پوست واستخونی هم نمیکنه خودش رو.
حرص نمیزنه واسه لاغری وزیبایی
مهناز افشار هم همینطوره
Iran, Islamic Republic of
04:58 - 1398/04/31
ایشواریاخوشکل ومهربون بهرحال خداواسه همه خیربده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج