خروج آثار گنجینه به تصویب هیات دولت می رسد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۲۰۰۹۸
۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷
۱۸۹۴
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ماجرای نمایش آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر در دو کشور آلمان و ایتالیا و اظهارات اخیر برخی از نمایندگان مجلس پیرامون این موضوع توضیحاتی را ارائه داد.
خبرگزاری مهر: معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ماجرای نمایش آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر در دو کشور آلمان و ایتالیا و اظهارات اخیر برخی از نمایندگان مجلس پیرامون این موضوع توضیحاتی را ارائه داد.
 
 خروج آثار گنجینه از ایران به تصویب هیات دولت می رسد
 
علی مرادخانی در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در پاسخ به ما مبنی بر اظهارات چند روز پیش رئیس کمیته هنر و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره لزوم داشتن مصوبه هیات وزیران برای خروج آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران برای برگزاری نمایشگاه در دو کشور آلمان و ایتالیا بیان کرد: ما هم تأکید داریم که نحوه نمایش آثار باید در هیأت وزیران به تصویب برسد. بنابراین آنچه که من به دوستان خبرنگار درباره نحوه تعاملاتمان با دوستان مجلس شورای اسلامی بیان کردم، همانی بود که توضیح دادم و مطمئن باشید ما هم بر این باوریم که چنین ارائه‌ای باید به تصویب هیأت محترم دولت برسد تا پس از آن نسبت به پیگیری ماجرا اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی ادامه داد: چندی پیش نامه‌ای از طرف ما به هیأت دولت برای بررسی‌های لازم ارسال شد که بر اساس مستندات موجود بتوانیم نسبت به تصمیم‌گیری نحوه نمایش آثار در دو کشور آلمان و ایتالیا استعلامات لازم را دریافت کنیم. حتی در این زمینه نیز وزارت امور خارجه آلمان و ایتالیا به طور جداگانه نامه‌هایی به آقای ظریف ارسال کردند و تضمین‌های لازم را درباره این اتفاق ارائه دادند. ما هم از طریق دفتر حقوقی و نماینده دیوان محاسبات کشور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موضوع را پیگیری کردیم تا از این طریق همه جوانب بررسی شده و در نهایت نسبت به نمایش آثار اقدام شود.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: با توجه به اینکه تاریخ برگزاری نمایشگاه آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر در آلمان و ایتالیا آذرماه تعیین شده لازم است که بررسی‌های پیرامون این موضوع نیز در اولویت قرار گیرد. ما هم اگر در این زمینه نیاز به توضیحات بیشتری باشد، حاضریم به هیأت محترم دولت نیز توضیحات کامل خود را ارائه دهیم.

مرادخانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در پاسخ به اینکه مهمترین ناکامی مجموعه مدیریتی او طی سه سال گذشته چه بوده است، توضیح داد: من نمی‌دانم که چرا شما به کامیابی‌ها اشاره‌ای نمی‌کنید و فقط دنبال ناکامی‌ها در این زمینه هستید. به هر صورت من در این سه سال تلاش کردم تا در حد امکانات خود ملزومات و مطالبات هنرمندان عزیز را تا آنجا که می‌توانم پاسخ دهم. من در این مدت تلاش کردم بودجه معاونت هنری در سال اول ۱۳ میلیارد، در سال دوم ۲۴ میلیارد، در سال سوم ۳۲ میلیارد و در سال جاری به ۶۴ میلیارد تومان برسد اما مطمئنم این کافی نیست چرا که دوست داشتم در همان سال‌های اول بودجه معاونت هنری افزایش چشمگیر داشته باشد اما چه کنیم که این موضوع اتفاق نیفتاد. من در این مدت کوشش کردم که با تعامل و گفتگو وارد فضایی شوم که بتوانیم در این زمینه به توفیقاتی برسیم.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان صحبت‌های خود در پاسخ به ما مبنی بر بازسازی اداره برنامه‌های تئاتر واقع در خیابان پارس میدان فردوسی توضیح داد: هر وقت پروژه‌ای با کمی و کاستی مواجه شود ما با پیگیری، ممارست و دقت تمام تلاش خود را می‌کنیم تا کار را به آن مرحله مورد نظر برسانیم. به هر حال ما هم دوست داریم تا از تمامی امکانات موجود بهره‌مند شویم و اداره برنامه‌های تئاتر نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما بعد از سه سال تازه توانستیم سند اداره تئاتر را پیدا کنیم تا بتوانیم با مراجعه به شهرداری، مسائل را حل و فصل کرده و برای نوسازی آن اقدامات لازم را انجام دهیم. خوشبختانه کارهای اداری این حوزه در حال انجام است و ما به سمتی می‌رویم تا بعد از آماده شدن نقشه‌ها، مراحل خاکبرداری را آغاز کنیم.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1395/08/19
اثار ملی میره اونجا وموقع برگشت چیزی شبیه انها وبدل جایگزین میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر