خروج آثار گنجینه به تصویب هیات دولت می رسد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
۴۲۰۰۹۸
۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷
۱۹۲۷
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ماجرای نمایش آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر در دو کشور آلمان و ایتالیا و اظهارات اخیر برخی از نمایندگان مجلس پیرامون این موضوع توضیحاتی را ارائه داد.
خبرگزاری مهر: معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ماجرای نمایش آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر در دو کشور آلمان و ایتالیا و اظهارات اخیر برخی از نمایندگان مجلس پیرامون این موضوع توضیحاتی را ارائه داد.
 
 خروج آثار گنجینه از ایران به تصویب هیات دولت می رسد
 
علی مرادخانی در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در پاسخ به ما مبنی بر اظهارات چند روز پیش رئیس کمیته هنر و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره لزوم داشتن مصوبه هیات وزیران برای خروج آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران برای برگزاری نمایشگاه در دو کشور آلمان و ایتالیا بیان کرد: ما هم تأکید داریم که نحوه نمایش آثار باید در هیأت وزیران به تصویب برسد. بنابراین آنچه که من به دوستان خبرنگار درباره نحوه تعاملاتمان با دوستان مجلس شورای اسلامی بیان کردم، همانی بود که توضیح دادم و مطمئن باشید ما هم بر این باوریم که چنین ارائه‌ای باید به تصویب هیأت محترم دولت برسد تا پس از آن نسبت به پیگیری ماجرا اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی ادامه داد: چندی پیش نامه‌ای از طرف ما به هیأت دولت برای بررسی‌های لازم ارسال شد که بر اساس مستندات موجود بتوانیم نسبت به تصمیم‌گیری نحوه نمایش آثار در دو کشور آلمان و ایتالیا استعلامات لازم را دریافت کنیم. حتی در این زمینه نیز وزارت امور خارجه آلمان و ایتالیا به طور جداگانه نامه‌هایی به آقای ظریف ارسال کردند و تضمین‌های لازم را درباره این اتفاق ارائه دادند. ما هم از طریق دفتر حقوقی و نماینده دیوان محاسبات کشور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موضوع را پیگیری کردیم تا از این طریق همه جوانب بررسی شده و در نهایت نسبت به نمایش آثار اقدام شود.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: با توجه به اینکه تاریخ برگزاری نمایشگاه آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر در آلمان و ایتالیا آذرماه تعیین شده لازم است که بررسی‌های پیرامون این موضوع نیز در اولویت قرار گیرد. ما هم اگر در این زمینه نیاز به توضیحات بیشتری باشد، حاضریم به هیأت محترم دولت نیز توضیحات کامل خود را ارائه دهیم.

مرادخانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در پاسخ به اینکه مهمترین ناکامی مجموعه مدیریتی او طی سه سال گذشته چه بوده است، توضیح داد: من نمی‌دانم که چرا شما به کامیابی‌ها اشاره‌ای نمی‌کنید و فقط دنبال ناکامی‌ها در این زمینه هستید. به هر صورت من در این سه سال تلاش کردم تا در حد امکانات خود ملزومات و مطالبات هنرمندان عزیز را تا آنجا که می‌توانم پاسخ دهم. من در این مدت تلاش کردم بودجه معاونت هنری در سال اول ۱۳ میلیارد، در سال دوم ۲۴ میلیارد، در سال سوم ۳۲ میلیارد و در سال جاری به ۶۴ میلیارد تومان برسد اما مطمئنم این کافی نیست چرا که دوست داشتم در همان سال‌های اول بودجه معاونت هنری افزایش چشمگیر داشته باشد اما چه کنیم که این موضوع اتفاق نیفتاد. من در این مدت کوشش کردم که با تعامل و گفتگو وارد فضایی شوم که بتوانیم در این زمینه به توفیقاتی برسیم.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان صحبت‌های خود در پاسخ به ما مبنی بر بازسازی اداره برنامه‌های تئاتر واقع در خیابان پارس میدان فردوسی توضیح داد: هر وقت پروژه‌ای با کمی و کاستی مواجه شود ما با پیگیری، ممارست و دقت تمام تلاش خود را می‌کنیم تا کار را به آن مرحله مورد نظر برسانیم. به هر حال ما هم دوست داریم تا از تمامی امکانات موجود بهره‌مند شویم و اداره برنامه‌های تئاتر نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما بعد از سه سال تازه توانستیم سند اداره تئاتر را پیدا کنیم تا بتوانیم با مراجعه به شهرداری، مسائل را حل و فصل کرده و برای نوسازی آن اقدامات لازم را انجام دهیم. خوشبختانه کارهای اداری این حوزه در حال انجام است و ما به سمتی می‌رویم تا بعد از آماده شدن نقشه‌ها، مراحل خاکبرداری را آغاز کنیم.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1395/08/19
اثار ملی میره اونجا وموقع برگشت چیزی شبیه انها وبدل جایگزین میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
زمردی_فوتر اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
دارو سازی عبیدی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر