فیلمبرداری فیلم تهمینه میلانی به نیمه رسید
۴۲۱۰۷۸
۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶
۳۳۴۰ 
فیلمبرداری فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به کارگردانی تهمینه میلانی که از اواخر مهرماه آغاز شده بود، به نیمه رسیده است. محمد نیک بین تهیه کننده این فیلم به آی سینما درباره پایان زمان فیلمبرداری این فیلم خبر می‌دهد.
وب‌سایت آی سینما: فیلمبرداری فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به کارگردانی تهمینه میلانی که از اواخر مهرماه آغاز شده بود، به نیمه رسیده است. محمد نیک بین تهیه کننده این فیلم به آی سینما درباره پایان زمان فیلمبرداری این فیلم خبر می‌دهد.
 
فیلمبرداری فیلم تهمینه میلانی به نیمه رسید

فیلمبرداری این فیلم در مرکز تهران و حوالی میدان هفت تیر دنبال می‌شود و محمد نیک بین در گفت‌وگو با ما اعلام می‌کند که فیلمبرداری «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به نیمه رسیده و احتمالا تصویربرداری این فیلم تا سه هفته آینده به پایان می‌رسد.

در «ملی و راه‌های نرفته‌اش» میلاد کیمرام، ماهور الوند، السا فیروزآذر، جمشید هاشم‌پور، افسر  اسدی، جمشید جهانزاده، فرزانه نشاط ‌خواه، ستاره اسکندری، سارا خویینی‌ها، مسعود فروتن و فلور نظری به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان فیلم «مَلی و راه‌های نرفته‌اش» آمده است: «ملیحه دختر زیبا و بی تجربه‌ای است که در مسیر کلاس خیاطی، عاشق سیامک مرد جوان و خوش چهره‌ می‌شود. او با وجود مخالفت‌های خانواده، با سیامک ازدواج می‌کند. سیامک که به لحاظ فرهنگی تفاوت بسیاری با ملیحه دارد، با آن‌که به او علاقمند است، به مرور زمان خشونت خود را ابتدا با تخریب شخصیت و در ادامه، نابود کردن اتکا به نفس ملیحه آشکار می‌سازد. ملیحه که از ازدواج خود خواسته سر خورده است و نمی‌خواهد خانواده خود را بیش از این آزاد دهد، در صدد یافتن راهی است تا از این مخمصه نجات یابد.»

«ملی و راه‌های نرفته‌اش» برای اولین بار در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج