کشف 15 تن لوازم آرایش قاچاق
۴۲۳۲۹۲
۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۶
۱۱۸۴
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از کشف ۱۵میلیون تن لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و همچنین کشف۸۰ میلیون نخ سیگار قاچاق خبرداد.
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از کشف ۱۵میلیون تن لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و همچنین کشف۸۰ میلیون نخ سیگار قاچاق خبرداد.
 
علیرضا جمشیدی در خصوص مبارزه با قاچاق در انبارهای حاشیه شهرها گفت: در چهار هزار انباری که مورد شناسایی قرار گرفت، ۸۰میلیون نخ سیگار قاچاق، ۱۵تن لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و همچنین ۱۰ میلیون داروی تقلبی قاچاق شناسی شد.

وی از ورود تعزیرات به سطح عرضه خبرداد و افزود: در سطح عرضه با همکاری صنوف با قاچاق فعالیت می کنیم.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در پاسخ به این سوال که برخی نسبت به ورود اصناف به جای تعزیرات انتقاداتی دارند، سهم اصناف بیشتر از تعزیرات است؟ گفت: جایگاه قانونی صنوف در این راستا مطرح است و قصد سازمان تعزیرات حکومتی این است که نظارت صنوف با کمترین چالش و بیشترین همکاری دنبال شود.

حبس در انتظار قاچاقیان

جمشیدی در ادامه و درخصوص بازدارنده بودن جریمه های مرتبط با قاچاق گفت: جریمه ها کاملا بازدارنده است به طوری که حبس، جزای نقدی و تعطیلی مراکز اقتصادی قاچاقیان و همچنین مسدود کردن حساب ها و عملیات های بانکی و اعمال برخی محدودیت های دیگر به عنوان جریمه مطرح است.

وی در پاسخ به این سوال که سامانه تلفنی دسترسی به تعزیرات، سامانه ۱۳۵ چه زمانی رونمایی می شود؟ گفت: ظرف ۳هفته آینده امیدواریم این سامانه تلفنی رونمایی و فعال شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج