چگونه از گوشی خود پول دربیاوریم؟
۴۲۶۶۵۸
۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
۸۲۹۷۵ 
اگر شماره همراه تان رند است و این رند بودن شماره تا به حال، گلی به سر شما نزده و به هر دلیل قصد فروش آن را هم ندارید، می‌توانید با نصب یک برنامه مدیریت تماس قدرتمند و هدایت تماس‌های شخصی به یک خط دیگر، شماره رند خود را اجاره دهید.
ماهنامه معیشت: در دنیا دو دسته آدم وجود دارند: دسته اول چیزی را هزینه می بینند و دسته دوم همان چیزها را منبع درآمد به حساب می آورند. مثلا اگر یکی از افراد دسته اول برای تفرج به کنار رودخانه ای برود، فکر می کند که برای سفرهای بعدی چه چیزهایی همراه بیاورد یا چه چیزهایی باید بخرد تا سور و ساتش کامل شود اما اگر فردی از دسته دوم برای تفرج به کنار همان رودخانه برود، سریع به فک رمی افتد که با فراهم کردن امکانات در آنجا، محلی برای تفریح مردم ایجاد کند و از این راه درآمدی کسب کند یا این که در ضمن معاشرت با دیگران و اطلاع از ذائقه و علایق آنها کشف می کند که آیا آب، سنگ های کف رودخانه و حتی هوای پاک آن محل تبدیل شدنی به پول هست یا خیر.

گوشی هوشمند نیز از این قاعده مستثنی نیست. این وسیله برای بسیاری نقش سیاه چاله ای را دارد که بخش درخور توجهی از دارایی شان را به کام خود می کشد. از خرید آخرین و پیشرفته ترین مدل های گوشی گرفته تا خرید لوازم جانبی و بازی های پولی، همچنین هزینه اینترنت و وی پی ان و خدمات جانبی اپراتورها و مهم تر از همه، خرید کالاها و نرم افزارهای لازم و بی مصرف، همگی قاتلان پول ما هستند.

اما دسته دوم در این چاه ویل هم به دنبال پول می گردند و یکی از مهم ترین هدف های آنها، افراد دسته اول اند. حال اگر می خواهید از دسته اول به جایی در نزدیکی دسته دوم کوچ کنید، با ما همراه شوید.
 
چگونه از گوشی خود پول دربیاوریم

چطور از موبایل پول دربیاوریم؟

خط رند

اگر شماره همراه تان رند است و این رند بودن شماره تا به حال، گلی به سر شما نزده و به هر دلیل قصد فروش آن را هم ندارید، می توانید با نصب یک برنامه مدیریت تماس قدرتمند و هدایت تماس های شخصی به یک خط دیگر، شماره رند خود را اجاره دهید. البته قبل از هر کاری باید با مشورت یک مشاور حقوقی، قراردادی رسمی با اجاره کننده خط منعقد کنید تا از آسیب های احتمالی در امان باشید.

بازاریابی

همان طور که می دانید، مهم ترین منبع درآمد در همه رسانه ها، تبلیغات است. اگر تمام وقت تان در شبکه های اجتماعی می گذرد، می توانید به سادگی از این محل امورات خودتان را بگذرانید. کافی است در زمینه علاقه یا تخصص تان کانال یا صفحه ای باز کنید. حتی اگر تولید یا تدوین محتوا از عهده تان خارج است، جمع آوری یا به اصطلاح «کپی – چسباندن» مطالب و حتی تیتر مطالب سایر رسانه ها، مخاطبان بسیاری را به خود جلب خواهد کرد.

با توجه به ذائقه فست فودی کاربران اینترنت، به ویژه کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی، می توانید اخبار و مطالب پرمخاطب را در کوتاه ترین شکل ممکن و با خیالی آسوده از اعتبار و سندیت آن، در کانال خود وارد کنید.

خرید و فروش

اگر گشت مختصری در اپلیکیشن های مربوط به سایت های خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم بزنید، خواهید دید که همیشه فرصت های مناسبی برای خرید کالا از یک فرد و فروش آن به دیگری وجود خواهد داشت.البته لازمه این کار داشتن اطلاعات و شناخت کامل آن کالای خاص است.

در مورد کالاهای نو به این کار «دلالی مجازی» و در مورد کالاهای دست دوم «سمساری مجازی» می گویند و عده بسیاری در دنیا هم اکنون به این کار مشغول اند. اگر امکان آن را دارید که دستی هم به سر و گوش اجناس مستعمل بکشید، این دیگر شغلی تمام عیار خواهد بود.

فروشگاه

شبکه های مجازی گذرگاه شبانه روزی میلیون ها نفر از مردم جهان هستند. بنابراین بدون اندک هزینه ای می توانید فروشگاه خود را در شبکه های اجتماعی برپا کنید. لازم نیست کالایی خارق العاده یا اعجاب انگیز ارائه دهید. از عسل و فندق و زیتون گرفته تا چوب اسکی و ساعت و مبلمان، هر کالایی که با آن آشنایی دارید، می تواند در فروشگاه مجازی تان عرضه شود. فقط باید نحوه ارسال کالا و دریافت وجه را از قبل طراحی نمایید. حتی می توانید فقط نقش مامور خرید را بازی کنید و کالاهای فروشگاه های دیگر را عرضه کنید.
 
چگونه از گوشی خود پول دربیاوریم

حمل و نقل

در ایران و تقریبا همه جای د نیا، اپلیکیشن هایی وجود دارند که می توانید با عضو شدن در آنها، مسافرانی را که در مسیرهای هر روزه تان منتظر خودرو هستند پیدا کنید. این نرم افزارها با استفاده از جی پی اس گوشی ها، موقعیت برخط خودروها و مسافران را روی نقشه نشان می دهند. بدین صورت می توانید بدون بازماندن از کارهای روزانه، درآمد فراوانی را از این راه کسب کنید.

شکار لحظه ها

اگر الفبای عکاسی دیجیتال را بلد باشید، می توانید با همین گوشی هوشمندی که در دست دارید، برای خود درآمد مادام العمر دست و پا کنید. از هر چیزی که عکس یا فیلم بگیرید، ممکن است در گوشه ای از جهان و زمانی از حالا تا دویست سال دیگر، خریداری پیدا کند.

لزومی ندارد که عکس های تان سوژه استثنایی داشته باشد یا به اصطلاح هنری باشد. تنها کافی است چیزهایی درباره قاب بندی و نور بدانید. البته اگر موضوع عکس ها اتفاقات و افراد خاص باشد، به طور طبیعی احتمال خریده شدن آنها بسیار بیشتر خواهد بود. به ویژه عکس های مراسم سنتی مانند عید نوروز، سیزده به در، گلاب گیری، قالی شوران، رقص های محلی و آیینی، همچنین اشخاص مهم سیاسی و هنرمندان، هواخواهان بیشتری دارد.

با ایجاد حساب کاربری در سایت های خرید و فروش عکس مانند «شاتر»، «استاک» و «گتی»، می توانید عکس های خود را برای فروش بارگذاری کنید. شما حتی فیلم های خود را نیز می توانید برای فروش در این وب سایت ها عرضه نمایید. این سایت ها به ازای هر بار خرید عکس شما از سوی کاربران، مبلغی را به حساب تان واریز می کنند. در صورتی که برای دریافت وجه خود از این سایت ها  دچار مشکل شدید با مشاور بانکی «معیشت» تماس بگیرید.

فروش شیرینکاری

اگر تردستی یا کار بامزه ای بلدید، اگر می توانید چیز جالبی درست کنید یا چیزی را تعمیر کنید، اگر نکته هایی درباره زندگی روزمره می دانید که همیشه باعث تعجب دوستان تان می شود، همین حالا دست به کار شوید. ابتدا سعی کنید محیطی با حداقل صدای محیطی و دارای نور مناسب انتخاب کنید؛ سپس می توانید فیلم کوتاهی از اجرای خود تهیه نمایید. بعد از بارگذاری فیلم در وب سایت های اشتراک فیلم مانند «آپارات» یا «یوتیوب»، می توانید بسته به بازدید و تعداد ثبت نام کنندگان در کانال تان، حمایت کننده مالی کوچک یا بزرگی برای خود دست و پا کنید.
 
چگونه از گوشی خود پول دربیاوریم

کارمزد مجازی

بسیاری از نیازهای امروز ما، نیازهای مجازی اند. یعنی بسیاری از خدمات و محصولاتی را که برای آنها پول می پردازیم تنها در فضای مجازی و به صورت دیجیتال دریافت می کنیم. این خدمات دارای گستره وسیعی هستند و شما می توانید با گذاشتن آگهی های رایگان در اینترنت یا ایجاد کانال در شبکه های اجتماعی، آنها را به دیگران ارائه دهید. ترجمه، طراحی، نقشه کشی، تایپ، مشاوره پزشکی و مهندسی، مشاوره مالی و حقوقی، همچنین رفع مشکلات رایانه و شبکه؛ از این دست خدمات اند.

ممکن است دریافت وجه برای برخی خدمات به صورت مستقیم انجام نشود. بدین معنی که با ایجاد وب سایت یا کانال خاص و ارائه خدمات تخصصی، از راه جذب آگهی یا حمایت کننده مالی، به کسب درآمد بپردازید.

انجام معاملات در بورس

هم اکنون می توانید در میان فشار بی امان مسافران مترو و بی آر تی، یا در حال صرف ناهار، یا به یاری گوشی های ضد آب ،حتی در استخر و حمام ترکی هم به انجام معاملات سهام در بورس تهران بپردازید. البته باز هم توصیه همیشگی را فراموش نکنید: «قبل از انجام هر کاری، دانش خود را در آن افزایش دهید.»

تبلیغ رایگان

اگر مغازه یا کسب و کاری دارید، می توانید بدون پرداخت هزینه ای آن را به همگان معرفی کنید و درآمد خود را به سادگی افزایش دهید. برای این کار با گوشی هوشمند خود وارد نرم افزار راهیاب گوگل شوید و پس از روشن کردن مکان یاب (Location) گوشی، از مغازه یا رستوران خود عکس بگیرید و روی نقشه بارگذاری نمایید.

همچنین با استفاده از گزینه Add a place می توانید نام و نوع کسب و کار خود را برای کاربران مشخص کنید. پس از این، هر کاربری که در نزدیکی شما به جستجوی رستوران یا کسب و کار شما بپردازد، نقشه گوگل، وی را به سمت شما راهنمایی خواهد کرد.

از قلم افتادگان

تلفیق امکانات گوشی هوشمند شما و اینترنت، فرصت های شغلی بی شماری را در اختیارتان قرار می دهد. شما می توانید ده ها فعالیت جدید به فهرست بالا اضافه کنید. پس، از همین حالا سعی کنید به گوشی خود به عنوان منبع درآمد نگاه کنید.
انتشار یافته: 47
در انتظار بررسی:12
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1396/11/08
همش دروغ ما از این شانس ها نداریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۸
نگو دروغه ،ما زاویه دیدمون به مسائل و اطرافمون خیلی سطحیه،درست گفتند که بصورت ناچیز از هوشمون بهره برداری می کنیم.
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1396/11/29
من که سر در نمیارم یکی کمک کنه
پاسخ ها
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۳
سلام .لطف من میخوام پولدار شم راهنماییم کنین ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1397/01/31
من که سر در نمیارم اصلن
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1397/02/10
ایتقدرمقاله خواندم اصلانفهمیدم چطورارفضای مجازی پول درآورد منکه ناامیدشدم آخه چطور حتما بایدکلاس بری وفوت وفن یادبگیری همانطوری بخوانیم هیچی نمیفهمیم
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۰
دوست عزیز نمیدونم چرا همه جا به این درامد ها میگن که فروشگاه بزن و.... والا من راه دیگه رومیرم که بنظرم بهتر البته کسی که بدون سرمایه و..‌‌‌‌. درامد میخواد نباید حتما توی پول زیاد باشه بنظرم حالا خود دانید موفق پیروز
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1397/02/21
من میخوام پول دار شم
Germany
00:18 - 1397/05/06
لطفا به من یاد بدین چه جوری از کوشیم پول در بیارم
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1397/05/12
لطفا یاد بدید چطوری پولدار شم
پاسخ ها
ندونی بهتره
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
خب برو کار کن پول درار
برو کار کن مگو چیست کار
سجادمحمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
به راحتی به یک حقوق بالا برسید اونم در خونه و راحت فقط با چند کلیک در این دوره زمونه تا میتونی از همه جا پول در بیار ک از کسی عقب نمونی❤️کدمعرف763634راواردکنید ))
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1397/05/17
فقط باید کارکنی.این برنامه هافقط واسه پرکردن جیب خودشون باکلمات بازی میکنن هیچی هم توش درنمیآد.الان بطورکلی یه سری پیشنهادبه شمادادن که هیچکس سردرنیاوردالبته اهل فن،،،اماهمه اهل فن نیستن نیازبه آموزش دارن یانمونه ی کارروارائه بدن.
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1397/05/17
فقط باید کارکنی.این برنامه هافقط واسه پرکردن جیب خودشون باکلمات بازی میکنن هیچی هم توش درنمیآد.الان بطورکلی یه سری پیشنهادبه شمادادن که هیچکس سردرنیاوردالبته اهل فن،،،اماهمه اهل فن نیستن نیازبه آموزش دارن یانمونه ی کارروارائه بدن.
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1397/05/19
سلام میتونید برنامه ی رسنو رو نصب کنید از هیچی بهتره میتونید ازش پول در بیارید فقط کد معرف میخواید موقع نصب این کد رو بزنید 663934
پاسخ ها
چرترین برنامست
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۲
چرته
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۰
خیلی وقته دارم اصلا بدرد نمیخوره بابا بروز باشید یکم
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1397/05/23
به راحتی به یک حقوق بالا برسید اونم در خونه و راحت فقط با چند کلیک در این دوره زمونه تا میتونی از همه جا پول در بیار ک از کسی عقب نمونی❤️
کد معرف :(( 763634 ))اپلیکیشن رسنورونصب کنید
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1397/07/01
چطوری پول دربیارم
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1397/07/11
اینا همش حرف مفته
پاسخ ها
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۰
با اینا بنظر منم چیزی نمیشه ولی حرف مفت نیست همش منم یه درامد هایی دارم الان
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1397/08/10
من که گیج شدم هر کاری میکنم جور درنمیاد
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1397/09/22
کلا گیج شدم اما باید موفق بشم
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1397/09/23
سلام .لطفا من میخوام پولدار شم راهنماییم کنین ممنون نیشم
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1397/10/05
من بلد نیستم چجوری برم تو سایت اسم سایت چیه چه رمزی پست اللکترونیک چه معرفیم کنی
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1397/10/09
راهنمایم کنید چجوری پول در بیارم از گوشی
Turkey
22:01 - 1397/10/09
رهنمایی های ارزشمندی بود.
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1397/10/12
من خو دم خیلی فقیرم
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۰
خب بدون پول هم میشه البته نه این راه های اینجا
United Arab Emirates
22:21 - 1397/11/19
چطوری اخه مگه میشه
Iran, Islamic Republic of
03:33 - 1398/01/16
من این کارا رو کردم و الان وعضم خیلی بهتر شده خیلی هم راضیم تنها مشکلم اینه که مردم میگن نمیشه ولی اگه دقت کنید بین دروغ ها میشه کسب در امد کرد
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1398/03/20
سلام من به کمی پول نیاز دارم هر کس می تواند کمکم کند هرچه قدر هم که کم باشد مشکلی نداره من خیلی وقته می خوام پول جمع کنم که یک دست گاه موتور و یک پلی سیشن فور بخرم پول ندارم لطفا کمکم کنید التماس می کنم هر کس می تواند کمکم کنه
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1398/04/06
سلام من یه نوجوون 14 ساله ام و میخوام توی تابستون از طریق اینترنت کسب درامد کنم اما هرچی هم که توی سایت های مختلف میگردم باز متوجه نمیشم که باید از کجا شروع کنم . دنبال مبلغ بالایی هم نیستم فقط میخوام کمی پول دربیارم . میشه راهنمایی کنید؟؟ ممنونم .
پاسخ ها
سیما
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
من هم سنت بودم وبلاگ جوک داشتنم اون موقع گوشی هوشمند زیاد نبود الان فوتوشاپ نصب کن تو کامپیوتر ی پیج اینستا بزن راجع به توسعه سیو جذب مخاطب ی چیزایی بخون
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1398/06/08
اره خیلی راحت میشه با یکم تلاش و وقت گذاشتن بهتر کرد اوضاع رو من از همین راه ها کسب درآمد کردم .اگه بتونم کمکتون کنم خوشحال میشم این ایدی تلگراممari_frj
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1398/06/08
من دنبال کار اینترنت با گوشی می خواهم کار کنم اگر کسی برنامه ای دارد یا لنیک دارد برایم بفرست متشکرم
Afghanistan
14:29 - 1398/10/17
سلام میخاستم از گوشیم پول دربیارم لطفا کمک کنید که چطور بتونم؟
پاسخ ها
آلا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
چجوری پول در آورم
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1398/10/17
اسلا من نیامدم
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1398/11/02
ده بار گفتم از موتور سوارا جنس نگیرید
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1398/11/16
خودتون راخسته نکنید اگر میتوانید بچسبید به این نمایندگان مجلس ویا یکی ازمسئولین شهر یا استانتان ویک پستی بگیریدبعد ببینیدآن چیزی که خوابش راهرگزنمی دیدیدچگونه درطول یک سال بدست مییاری عزیزم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج