طاهری: در شان من نیست جواب آذری را بدهم
۴۲۷۵۷۲
۰۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰
۱۴۸۸ 
مدیرعامل سپاهان گفت: هر ورزشگاهی ارزش خودش را دارد؛ مثل اینکه قیمت خانگی 500 متر با خانه 100 متری متفاوت است.
کاپ: محسن طاهری در رابطه با وضعیت سپاهان اصفهان اظهار داشت: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم. بازی جام حذفی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و بازیکنان برای دیدار مقابل فولاد خوزستان آماده می شوند.

وی در واکنش به انتقادات سعید آذری از قیمت بالای سپاهان برای اجاره نقش جهان عنوان کرد: آیا ذوب آهنی ها فکر می کنند 60، 70 میلیونی که زمینشان را به سپاهان اجاره می دادند، قیمت پایینی است؟ اگر آنها با 6، 7 میلیون به ما زمین می دادند که ما نقش جهان را به آنها 5 میلیون می دادیم. اصلا بحث مبلغی به میان نیامد که آذری گفته است 120 میلیون چون ما با آنها توافقی نکردیم.

طاهری در ادامه بیان داشت: ما تلفنی با هم صحبت کردیم و آنها گفتند که شرایط کارگاهی طوری است که نمی خواهند در ورزشگاه ما بازی کنند و ما هم گفتیم هر طور صلاح می دانید. متاسفانه روی سایتشان نیز یکسری عکس ها را قرار دادند که اصلا حرفه ای نیست.

مدیرعامل سپاهان در خصوص اینکه آذری اعلام کرده ذوب آهن 400 میلیون از سپاهان بابت اجاره فولادشهر طلبکار است، گفت: اگر طلبکار هستند، به بخش حسابداری ما بیایند و پولشان را بگیرند، چه ربطی به مسائل دیگر دارد؟ هر ورزشگاهی ارزش خودش را دارد؛ مثل اینکه قیمت خانگی 500 متر با خانه 100 متری متفاوت است.

وی در واکنش به اینکه آذری اعلام کرده انتظار بیشتری از مدیران سپاهان نمی رود چون کارهای بزرگ آدم های بزرگ می خواهد، خاطرنشان کرد: اشکالی ندارد و بگذارید هر طور که دوست دارد کنایه بزند. کلا نحوه گفتمان آذری همینطور است اما در شان من نیست که جوابش را به این شکل بدهم.

طاهری در پایان درباره اظهارات ویسی درباره اینکه یکسری از داخل این باشگاه می خواهند به سپاهان ضربه بزنند، گفت: من این صحبت ها را شنیدم اما نمی دانم منظور ویسی چیست. باید با او صحبت کنم و بفهمم که ماجرا از چه قرار است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج