راه اندازی شبکه اجتماعی مخصوص ماشین بازها
۴۳۱۹۶۲
۰۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶
۱۴۹۹ 
اخراج جرمی کلارکسون از بی بی سی و محروم شدن میلیون‌ها نفر از کسانی که بیشتر به خاطر سبک اجرای او و همکارانش، جیمز می و ریچارد هموند- شوی تلویزیونی تاپ گیر را می‌دیدند، شوک‌آور بود. اما خوشبختانه آمازون به صرافت جذب این سه تفنگدار افتاد و حالا شوی تلویزیونی «گرند تور» که روح برنامه تاپ گیر را حفظ کرده با هزینه ۲۵۰ میلیون دلاری، نمایش خود را آغاز کرده است.
وب سایت یک پزشک - علیرضا مجیدی: اخراج جرمی کلارکسون از بی بی سی و محروم شدن میلیون‌ها نفر از کسانی که بیشتر به خاطر سبک اجرای او و همکارانش، جیمز می و ریچارد هموند- شوی تلویزیونی تاپ گیر را می‌دیدند، شوک‌آور بود. اما خوشبختانه آمازون به صرافت جذب این سه تفنگدار افتاد و حالا شوی تلویزیونی «گرند تور» که روح برنامه تاپ گیر را حفظ کرده با هزینه ۲۵۰ میلیون دلاری، نمایش خود را آغاز کرده است.
 
 شبکه اجتماعی خوره‌های خودرو توسط جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند راه‌اندازی شد

این سه مجری موفق، مدتی پیش ایده خوب راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی مخصوص، دوست‌داران خودرو را داشتند.

حالا ایده آنها، عملی شده است و سایت drivetribe دات کام کار خود را شروع کرده است.

کاربران نخست باید با همان مشخصات کاربری فیس‌بوک وارد سایت بشوند و در مرحله بعد بر حسب علاقه‌مندی خود، ۶ گروه که در این شبکه اجتماعی، نام tribe یا قبیله را به آن داده‌اند، برگزینند. مثلا گروه کلارکسون، جیمز می، ریچارد هموند، دوست‌داران لامبورگینی، دوست‌داران سفر جاده‌ای و ….

 شبکه اجتماعی خوره‌های خودرو توسط جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند راه‌اندازی شد

بعد از این کار تازه‌ترین مطالب نوشتاری و چندرسانه‌ای هر گروه به آنها نمایش داده می‌شود و آنها می‌توانند با گذاشتن کامنت، اشتراک‌گذاری آنها یا لایک کردن، با مطالب تعامل کنند.

این سایت کاملا محتوامحور است و باید بدانید که محتوای آن را فقط سه مجری محبوب نمی‌سازند، بلکه یک نیروی عظیم متشکل از ۱۵۰۰ ژورنالیست حرفه‌ای در زمینه خودرو، راننده، عکاس و فیلمساز، در پشت این شبکه اجتماعی هستند.

خبر خوب این است که هر کاربری می‌تواند برای خود یک گروه یا tribe درست کند. من فعلا آزمایش برای آزمایش، گروه نوستالژی خودروی پیکان را درست کرده‌ام که امیدوارم شما عضو آن شوید و به علاوه خودتان دست به کار شوید و گروه‌های دیگر با اطلاعات ارزشمند را بسازید.
 
 شبکه اجتماعی خوره‌های خودرو توسط جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند راه‌اندازی شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج