آمار متفاوت از استقلال در دو نیمه متفاوت
۴۳۴۸۳۵
۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
۱۱۵۱
استقلال در ۱۲ هفته ای که از لیگ برتر گذشته دو چهره کاملا متفاوت داشته. عملکرد این تیم را می توان در دو مقطع ۶ هفته ای با هم مقایسه کرد تا به این تفاوت پی برد.
خبرگزاری مهر: اگر ۱۲ هفته گذشته از لیگ برتر را به دو نیمه مساوی ۶ هفته ای تقسیم کنیم، باید گفت شرایط تیم استقلال در ۶ هفته دوم نسبت به ۶ هفته اول آنقدر تفاوت کرده که به هیچ وجه قابل قیاس نیست. لااقل این تفاوت محسوس را از بررسی آمار عملکرد این دو تیم می توان احساس کرد.

آبی پوشان ۶ هفته نخست مسابقات را بدون پیروزی، با دو شکست و چهار تساوی پایان دادند. آنها در این ۶ مسابقه نخست خود تنها ۵ بار گلزنی کرده و ۸ بار نیز دروازه شان را بر روی حریفان باز شده دیدند. آماری که باعث شد شروعی ضعیف برای استقلال همراه داشته باشد و رتبه این تیم در جدول رده بندی را در حد نازلی پایین آورده باشد.

اما استقلالی که در ۶ هفته دوم رقابت های لیگ برتر دیدیم، به لحاظ آماری تفاوت زیادی با استقلال ۶ هفته نخست داشت. آبی پوشان ۶ هفته دوم را بدون شکست، با ۴ پیروزی و دو مساوی به پایان بردند تا ۱۴ امتیاز حاصل عملکردشان در ۶ هفته دوم باشد. همچنین شاگردان منصوریان در ۶ بازی دوم خود ۱۰ بار گلزنی کرده و تنها ۳ بار دروازه شان باز شد.

* آیتم -------------- شش هفته اول ------ شش هفته دوم
* بازی  ----------------- ۶ ------------------ ۶
* پیروزی --------------صفر----------------- ۴
* مساوی--------------- ۴ ------------------ ۲
* شکست ---------------۲-----------------صفر               
* گل زده ---------------۵ ------------------۱۰
* گل خورده ------------۸ ------------------۳

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج