خرازی: حقوق نجومی «مقدمه اشرافیت» است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۴۳۹۰۱۰
۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۵
۱۹۶۰
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: کسی که جزء مسئولان کشور و نظام است اگر بخواهد زندگی خود را بر اساس اشرافیت قرار دهد نشان از گمراهی دارد و حقوق‌های نجومی آرمان مردم را نسبت به انقلاب تهدید می‌کند.
خبرگزاری تسنیم: سید محمد صادق خرازی ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد خوارسگان اصفهان اظهار داشت: آزادی، امنیت و عدالت هر سه عنوان دغدغه زندگی انسان امروز و جهانیان است و از مهم‌ترین ویژگی‌های جامعه جهانی به‌شمار می‌رود، امنیت مهم‌ترین مبنای زندگی جمعی انسان بوده، به‌ویژه در عصر حاضر که زندگی انسان دستخوش تحولات تکنولوژی شده است.

وی افزود: امنیت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مهم‌ترین مسئله در زندگی بشریت به شمار می‌رود که بدون امنیت، نه عدالت و نه آزادی به وجود نمی‌آید، مفهوم امنیت در مشترکات میان انسان ایرانی و انسان غیرایرانی تفاوتی ندارد از این جهت که جهان دستخوش شگفتی‌ها، تلخی‌ها و سختی‌های فراوانی شده، مهم‌ترین مفاهیمی که امروز در ملل متحد بحث می‌شود بحث مفهوم امنیت به‌صورت آشکار و به قلمرو خاص کشوری و بین المللی است.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان خاطرنشان کرد: عدالت زمانی محقق می‌شود که انسان از امنیت و آزادی برخوردار باشد، عقل انسان زمانی می‌تواند آرمان‌های خود را در باب عدالت بیان کند که پشتیبان آن آزادی بیان امنیت باشد.

وی تصریح کرد: فقدان امنیت، عدالت‌گریزی، سکوت انسان‌های فرهیخته را می‌آورد و زمانی که امنیت برای عدالت نباشد دچار چالش می‌شوید که کسی دیگر آزادانه اظهار نظر نمی‌کند. زمانی اظهار‌نظر کارساز می‌شود که امنیت فرد به عنوان یک شهروند تحقق یابد.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان اظهار داشت: اگر کسی از هر جریانی در جامعه فساد کند یا حدود امنیت را رعایت نکند باید با آن شخص برخورد شود، زندگی بدون آزادی به مثابه زندگی بدون تنفس است، اگر قرار باشد تنفس انسان مصنوعی باشد مشخص نیست که خروجی این جامعه چه می‌شود.

وی افزود: اکنون من خوشحالم که امروز این سخنان در محیط دانشگاه آزادانه بیان می‌شود، بگذارید مخالفان امروز قدرت بیان برای سخن را آزادانه داشته باشند، دانشجو و دانشگاه باید در قلمرو تفکرات اجتماعی ملی ما نقش بنیانی خود را داشته باشد و اگر اینگونه شود مطمئن باشید مبانی نظام و اسلام مستحکم‌تر می شود.

خرازی تصریح کرد: همانگونه که شما با تکنولوژی آشنایی دارید جوامع دیگر هم این چنین زندگی خود را ترسیم می‌کنند، مهم‌ترین دغدغه زندگی فردای بشر آزادی، امنیت و عدالت مشترکات زندگی آینده است، سعی کنید در محیط دانشگاه بهترین‌های مردم باشید و ارتباطات علمی خود را با جهان برقرار کنید، امنیت، عدالت و آزادی در زندگی فردا نقش دارد و بدون این نقش کسی نمی‌تواند زندگی خود را ترسیم کند.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان بیان کرد: اگر شما آزادانه در اصول و مفاهیم اصیل نظام گام بردارید کسی نمی‌تواند به مردم و شما تعرض کند، دانشجو می‌خواهد آزاد و بدون قید وثیقه تنفس کند و محیط دانشگاهش محیط بدون دغدغه باشد، برخی می‌خواهند محیط دانشگاه را از تفکرات مختلف تهی کنند، زمانی موفق می‌شوید که نسبت به هر نکته‌ای آزادانه بیان کنید.

خرازی اظهار داشت: در همه مباحث تیم مذاکره کننده با بزرگان مطرح کردند، ما نمی‌توانیم بگوییم برجام مائده آسمانی بود، این خطای استراتژیک است که بگوید ما برجام 2 و 3 داریم، برجام را مرحله تنفسی می دانستیم برای مدیریت وضع موجود، در قسمت خاموش‌سازی این مسئله ماشین تحریم ما موفق بود.

وی با اشاره به مسائل مطرح شده در دولت جدید آمریکا افزود: بعید است که 2 طرف درگیر سیاست‌های جهانی، به برجام بپردازند و از توافقی که با ایران کرده‌اند دست بردارند، همانطور که برجام در داخل کشور مخالفانی داشته در خارج از کشور نیز مخالفانی داشته است.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در پاسخ به سوالی درباره حقوق‌های نجومی خاطرنشان کرد: کسی که جزء مسئولان کشور و نظام است اگر بخواهد زندگی خود را بر‌اساس اشرافیت قرار دهد نشان از گمراهی دارد، حقوق‌های نجومی نیز مقدمه اشرافیت است که نظام ما را تهدید و بر فساد دامن می‌زند. حقوق‌های نجومی آرمان مردم را نسبت به انقلاب تهدید می‌کند، پرداخت‌های نجومی نیز در این مسئله وجود دارد.

وی در پاسخ به این سئوال که در دولت اصلاحات دانشجوها ستاره دار شدند و با برخی دانشجویان برخورد شد، افزود: اگر با دانشجو در دولت اصلاحات برخورد شده کار درستی نبوده است، اگر در دولت اصولگرا هم بوده قابل قبول نیست.

خرازی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا کسی حق این را دارد با عنوان نماینده مجلسی مصونیت سیاسی داشته باشد، خاطرنشان کرد: هیچ کسی در هیچ مقامی دارای مصونیت سیاسی نباید باشد، کسی اگر اشتباه می‌کند در هر موقعیتی باید برخورد شود، جامعه مدنی به این معنا است که مصونیت آحاد جامعه باید صورت پذیرد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1395/09/20
مقدمه نیست این از اشرافیتم گذشته ملتو بیچاره بدبخت کردن دولت مردان ما
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1395/09/20
تا کی باید گدا باشیم و گدایی کنیم و گداپروری
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1395/09/20
استاد شمایی که دم از اشرافیت میزنیی اون حقوق نجومی هم مردم لو دادن شماها که سر سفره مشغولین..
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1395/09/20
بارکلا.به هم خطیهاواصلاح طلبای بیدردبگو.
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1395/09/20
جناب اقای خرازی
فرمایش شما از اجرا کردن عدالت استقلال ازادی به حق به کیست این نصیحت ها در کجا کار برد دارد؟ و خطاب به ما مردم پایین دست یا مسئولین ؟
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1395/09/22
ایا مدیری که باید 10 میلیون بگیره بیشتر بگیره مثلا 15 یا 18 بگیره تجومی حساب نمیشه چون زیر 20 میلیونه وقتی که یک جوان کارگر باحقوق 1 میلیون هم شاغل میشه هم ازدواج میکنه با 100 هزار مدیر اضافه بگیر دزد قانونی فرصت شغلی 500 هزار نفر را ازبین بردند باور ندارید محاسبه کنید دولت امید مدیران مچکریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر