سه گزینه نهایی برای هدایت تیم ملی تکواندو
۴۴۹۰۷۵
۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۱
۱۴۳۵
سرمربی تیم ملی تکواندوی بزرگسالان ایران به زودی از بین سه گزینه نهایی، انتخاب خواهد شد.
خبرگزاری ایرنا: مسئولان فدراسیون تکواندوی پس از ناکامی تیم ایران در جام جهانی باکو و کناره گیری «بیژن مقانلو» از هدایت این تیم، به دنبال انتخاب سرمربی جدید هستند.

در این بین و در روزهای آتی شورای فنی فدراسیون تکواندو با حضور چهره های مجرب تشکیل خواهد شد تا از این پس وظیفه انتخاب مربیان تیم های ملی رده های سنی مختلف را برعهده داشته باشد.

هفته آینده و پس از تشکیل شورای فنی، جلسه برای انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان آغاز خواهد شد.

مسئولان فدراسیون پس از ناکامی در المپیک و جام جهانی که با استعفای «غلامحسن ذوالقدر» رئیس سازمان تیم های ملی همراه شد، این سازمان را منحل و شورای فنی را جایگزین آن کرده اند.

طبق اعلام یکی از مسئولان فدراسیون تکواندو به ایرنا، «پیام خانلرخانی»، «نعمت خلیفه» و «فربیرز عسگری» گزینه های نهایی هستند که از بین آنها سرمربی جدید تیم ملی از سوی شورای فنی، معرفی خواهد شد.

فریبرز عسگری در بازی های المپیک 2012 لندن هدایت تیم ایران را برعهده داشت که تیم مردان ایران به یک مدال نقره در این رویداد دست یافت.

نعمت خلیفه که سال هاست هدایت تیم دانشگاه آزاد را برعهده دارد و نتایج خوبی کسب کرده است، در مسابقات قهرمانی آسیا فیلیپین که اوایل سال جاری برگزار شد، سرمربی تیم ملی ب ایران بود و این تیم با استفاده از نفرات جوان به قهرمانی قاره کهن آسیا رسید.

«پیام خانلرخانی» مربی جوان و موفق تکواندوی ایران که در سال های اخیر تمامی افتخارات ممکن در رده باشگاهی در داخل کشور و همچنین آسیا را کسب کرده است نیز دیگر گزینه تلقی می شود.

وی سابقه دو دوره حضور در کادر فنی تیم ملی بزرگسالان ایران را به عنوان مربی دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج