هریسون فورد به کری فیشر ادای احترام کرد
۴۵۰۴۰۴
۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
۱۸۸۲
با درگذشت کری فیشر بازیگر «جنگ ستارگان»، هریسون فورد هم‌بازی وی در این فیلم یاد وی را گرامی داشت.
خبرگزاری مهر: با درگذشت کری فیشر بازیگر «جنگ ستارگان»، هریسون فورد هم‌بازی وی در این فیلم یاد وی را گرامی داشت.

 به نقل از ورایتی، کری فیشر دیروز غروب درگذشت و مرگ او بازتاب وسیعی در سایت‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی یافت.
 
هریسون فورد به کری فیشر ادای احترام کرد

از جمله چهره‌هایی که به مرگ وی واکنش نشان داد هریسون فورد بود که با وی در «جنگ ستارگان» هم‌بازی بود. فورد از این بازیگر که در ۶۰ سالگی و بر اثر حمله قلبی درگذشت به عنوان «یک فرد خاص» یاد کرد؛ یک آدم «اصیل».

فورد در بیانیه‌ای که به این مناسبت منتشر کرد ضمن اعلام این که شوک زده و غمگین شده است درباره وی نوشت: کری یک جور آدم درخشان بود، یک آدم اصیل. بامزه و نترس. او زندگی اش را شجاعانه سر کرد.   

فورد در این بیانیه با دبی رینولدز مادر فیشر و دیگر بازماندگان او ابراز همدردی کرد و گفت: دلمان برایش تنگ می شود.

فیشر همین اواخر افشا کرده بود که او و فورد یک رابطه سه ماهه در طی ساخت فیلم «جنگ ستارگان» داشتند. در آن زمان او ۱۹ سال داشت در حالی که فورد ۳۳ ساله بود.   

فیشر گفته بود به فورد اطلاع داده که قصد دارد تا از این رابطه در کتاب خاطراتش حرف بزند. این کتاب امسال با عنوان «شاهزاده خانم وقایع‌نگار» منتشر شد.

فیشر در این باره گفته بود: فورد فوق‌العاده به مسایل خصوصی اهمیت می‌دهد و من فکر کردم واقعا دارم کار بدی درباره او می‌کنم. برای همین به او گفتم و او به شوخی به من گفت کارم به وکیل می کشد!

شخصیت فورد و فیشر یعنی هان سولو و پرنسس لیا در فیلم «جنگ ستارگان» در نهایت به هم نزدیک می‌شوند. آنها این ارتباط این دو شخصیت را در فیلمی که زمستان پیش اکران شد بار دیگر ادامه دادند.  

در عین حال اعلام شد کری فیشر پیش از درگذشتش کار در قسمت بعدی «جنگ ستارگان» را که قسمت هشتم آن است تمام کرده بود.

فیلمبرداری قسمت هشتم تابستان امسال انجام شد. به این ترتیب دیزنی و لوکاس‌فیلم به مشکلی در ادامه این فیلم برنمی‌خورند. فیلمبرداری قسمت نهم سال ۲۰۱۸ آغاز می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج