نارضایتی مردم از کیفیت قطعات خودروها
۴۵۱۳۴۸
۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۹
۲۶۰۱
بیشترین نارضایتی مردم از کیفیت خودروهای سواری مربوط به پایین بودن کیفیت قطعات به کار رفته در تولید این محصولات است.
خبرگزاری ایسنا: بیشترین نارضایتی مردم از کیفیت خودروهای سواری مربوط به پایین بودن کیفیت قطعات به کار رفته در تولید این محصولات است.

چندی پیش گزارش ارزیابی صورت گرفته در زمینه تعداد عیوب مشاهده شده در خودروهای سواری در سه ماهه اول مالکیت از سوی مصرف‌کنندگان، منتشر کرد.

براساس نتایج این ارزیابی که از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران صورت گرفته است، بیشترین نارضایتی مردم از کیفیت خودروهای سواری مربوط به پایین بودن کیفیت قطعات به کار رفته در تولید این محصولات است.

بر این اساس حدود ۵۰ درصد عیوب مشاهده شده در خودروهای سواری در سه ماهه اول مالکیت از سوی مصرف‌کنندگان، مربوط به قطعات به کار رفته در تولید خودرو بوده که یکی از مهمترین این مشکلات نیز معیوب بودن قطعات موتور خودرو بوده است.

همچنین ۳۰ درصد عیوب مشاهده شده از سوی مصرف‌کنندگان مربوط به وضعیت بدنه و مونتاژ این محصولات بوده که بیشترین مشکل در این حوزه نیز رگلاژ نبودن درب خودروها بوده است.

به اعتقاد مصرف‌کنندگان خودرو که در این ارزیابی مورد سوال قرار گرفته‌اند ۲۰ درصد از عیوب خودروهای سواری نیز مربوط به طراحی خودرو به‌ویژه مصرف بالای سوخت بوده است.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United States
09:04 - 1395/10/10
درست است صنعتی بهترین بازار انحصاری و بدون رقیب را در اختیار دارد نیازی نمی بیند که به کیفیت محصولاتش فکر کند آشغال ترین خودروها را به بالاترین قیمت جهانی به ملت ایران قالب می کند ! دیوانه ، در چنین شرایط بی نظیر که در دنیا نمونه اش وجود ندارد می رود به سراغ کیفیت
خودرو سازان بزرگ دنیا باید در مقابل سیاست های بازار یابی و جلب مشتری خودرو سازان ایرانی باید لنگ پهن کرده و سر تعظیم فرود آورند !!!
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1395/10/10
همینه که هست خارجی نباید بیاد.
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1395/10/11
استفاده از کلمه پایین کیفیت درست نیست باید گفت آشغال ترین قطعات.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج