گاف در مراسم رونمایی خودروی فارادی فیوچر
۴۵۵۲۴۳
۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱
۴۵۵۲
همانطور که پیش از این در خبرها خواندید، شرکت فارادی به تازگی خودرو جدیدی را در نمایشگاه CES رونمایی کرده است. هرچند ظاهر این خودرو بسیار زیبا است و مراسم باشکوهی برای معرفی آن ترتیب داده شده بود، اما همه چیز آنطور که سرمایه گذار چینی این شرکت انتظار داشت پیش نرفت.
وب سایت تک شات: همانطور که پیش از این در خبرها خواندید، شرکت فارادی به تازگی خودرو جدیدی را در نمایشگاه CES رونمایی کرده است. هرچند ظاهر این خودرو بسیار زیبا است و مراسم باشکوهی برای معرفی آن ترتیب داده شده بود، اما همه چیز آنطور که سرمایه گذار چینی این شرکت انتظار داشت پیش نرفت.
 
 تماشا کنید: گاف فارادی فیوچر به هنگام رونمایی از خودروی جدید این شرکت

در بخشی از این مراسم،  ویدیویی پخش شد که در آن یک دستگاه خودروی فارادی FF91 در حالی که به طور اتوماتیک در خیابان پارک می شد به نمایش درآمد. با این حال، وقتی مدیران این شرکت تصمیم داشتند همین کار را روی صحنه انجام دهند، خودرو واکنشی نشان نداد.

هرچند این خودرو پس از اندک زمانی شروع به حرکت کرد، اما دیگر کار از کار گذشته بود. پس از این ماجرا، نیک سمپسون معاون مهندسی این شرکت گفت "وضعیت پیچیده ای است. می دانستیم که با چالش های فنی روبرو خواهیم شد، اگر به سقف این ساختمان نگاه کنید تاسیسات زیادی را می بینید که با برخی از سیگنال های خودرو تداخل ایجاد می کنند و مانع عملکرد صحیح اش می شوند."

او همچنین در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه آیا کسی از راه دور این خودرو را هدایت می کند گفت "اگر چنین چیزی صحت داشت، اپراتور از راه دور این وضعیت را به سرعت سر و سامان می داد."

در ادامه توجه شما را به ویدیوی مربوط به مراسم رونمایی از این خودرو جلب می کنیم:
 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
 
  تماشا کنید: گاف فارادی فیوچر به هنگام رونمایی از خودروی جدید این شرکت
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج