بحران در چلسی؟
۴۶۰۶۷۴
۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹
۵۹۴۴
روز گذشته در جریان تمرین چلسی، مشاجره‌ای بین کونته و کاستا شکل گرفت که شاید از ایجاد یک بحران خبر دهد.
خبرگزاری فارس: آبی‌های لندن پس از باخت مقابل آرسنال در هفته ششم یکه‌تاز اروپا بوده و جزو آماده‌ترین تیم‌ها لقب گرفتند.

درخشش آنها سیزده پیروزی متوالی را در پی داشت تا اینکه در هفته گذشته مقابل تاتنهام، پس از مدت‌ها تن به شکست دادند.

حتی با از دست دادن آن 3 امتیاز، چلسی با اختلاف 5 امتیازی نسبت به لیورپول در صدر جزیره قرار دارند و صحبت از بحران شاید دور از ذهن باشد.

اما شب گذشته اتفاق غیرمنتظره‌ای افتاد که سوژه مطبوعات انگلیس شد. کاستا به دلیل داشتن پیشنهاد بسیار خوب از لیگ چین، با دیگر بازیکنان خوب تمرین نکرد که این مسئله عصبانیت کونته را برانگیخت.

طبق اخبار منتشر شده مربی آبی‌ها، پس از درگیری لفظی، مهاجم گل‌زن خود را از لیست بازی شنبه با لسترسیتی در هفته بیست و دوم کنار گذاشت تا بدون او در «کینگ پاور» به رقابت پردازد.

بحران در چلسی؟

این اتفاق، معمولا در هر تیمی رخ می‌دهد و به نظر می‌رسد با برد چلسی به دست فراموشی سپرده شود اما اگر مدافع عنوان قهرمانی بتواند مانع کسب امتیاز صدرنشین انگلیس شود، سرنوشت دیگری را باید برای آبی‌ها در نظر گرفت.

تمام روزنامه‌ها در چاپ امروز خود، از این مشاجره در صفحه‌ اصلی خود استفاده کرده و بعضی‌ها نیز از تیترهای قابل تامل استفاده کردند.

بحران در چلسی؟

سان انگلیس از آغاز شدن بحران کاستا سخن گفت و  روزنامه‌های «تلگراف»، «استار» و «میل» از واژه « کاستای دستگیر شده» استفاده کردند.

مهاجم 28 ساله در زمان بازیگری خود، همواره به تنش در مسابقات معروف بوده ولی این ماجرا کمی تفاوت دارد. البته شب گذشته «آقای گل جزیره» از «زنده باد چلسی» در فضای مجازی استفاده کرد تا به شایعات پایان دهد.

بحران در چلسی؟

بی‌شک تابدین جا قهرمانی در انگلیس به پای استمفوردی‌ها نوشته شده است اما باید دید آیا این ماجرا به خاطره‌ای تلخ بدل می‌شود؟
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج