آیا اپل سیگار الکترونیکی تولید خواهد کرد؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۷۰۶۲۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۵
۲۹۲۹
به تازگی گزارشی منتشر شده است که نشان می‌دهد شاید این کمپانی کوپرتینویی وارد حوزه‌ی جدیدی شود که هیچکدام از طرفداران آن حتی تصورش را هم نمی‌کردند: بخش تولید سیگارهای الکترونیکی!
وب سایت گجت نیوز - رضا آقامحمدی: اپل تا به حال هم در زمینه‌هایی نظیر خودروسازی و ساخت گجت های پوشیدنی وارد شده است تا ثابت کند که ابایی در تولید محصولات جدید خارج از حوزه‌ی کامپیوتر و گوشی های هوشمند ندارد. اما به تازگی گزارشی منتشر شده است که نشان می‌دهد شاید این کمپانی کوپرتینویی وارد حوزه‌ی جدیدی شود که هیچکدام از طرفداران آن حتی تصورش را هم نمی‌کردند: بخش تولید سیگارهای الکترونیکی!
 
 اپل وارد حوزه‌ی تولید سیگارهای الکترونیکی خواهد شد؟

البته همان‌طور که همیشه از اپل انتظار داریم، این اتفاق قرار نیست مشابه دیگر کمپانی‌های فعال در این حوزه رخ دهد و اپل در واقع قصد دارد که با یک محصول با فناوری فوق پیشرفته وارد این میدان شود. طبق پتنتی که اپل در ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ به ثبت رسانده و اداره‌ی ثبت علائم تجاری و پتنت‌های ایالات متحده‌ی آمریکا آن را در ۲۶ ژانویه‌ی سال جاری میلادی برای عموم منتشر کرده است، این کمپانی قصد ساخت یک دستگاه‌ تبخیر‌کننده‌ی پیشرفته را دارد که با استفاده از دمای بسیار بالا، ماده‌ی خاصی را به بخار تبدیل می‌کند.

اپل در این پتنت بیشتر بر روی روند تبخیر و روش‌های بهینه‌سازی این عملیات تا حداکثر مقدار ممکن تمرکز داشته است و در واقع سیگارهای الکترونیکی ساخته شده از این طریق قادر خواهند بود که بخش بیشتری از ماده‌ی اولیه را تبدیل به بخار نمایند و مقدار کمتری از آن در جریان خنک‌سازی از بین برود.

 اپل وارد حوزه‌ی تولید سیگارهای الکترونیکی خواهد شد؟

در آینده‌ی نزدیک شاهد سیگارهای الکترونیکی اپل خواهیم بود؟

البته ماده‌ی اولیه‌ی به کار رفته در این پتنت توضیح داده نشده است و همچنین اپل هیچ اشاره‌ای به نوع و محل استفاده از این گجت عجیب نداشته است، اما با توجه به رشد محبوبیت سیگارهای الکترونیکی و دستگاه‌هایی که در این زمینه بعد از قانونی شدن مصرف ماری‌جوانا در ایالات مختلف کشور آمریکا عرضه خواهند شد، احتمال بالایی وجود دارد که اپل هم بخواهد وارد این حوزه شود و به طور مستقیم و یا غیر مستقیم (فروش تکنولوژی به کمپانی‌های فعال) از سود سرشار این بازار بهره‌مند شود.

 اپل وارد حوزه‌ی تولید سیگارهای الکترونیکی خواهد شد؟

البته این اولین باری نیست که اهالی کوپرتینو به این حوزه مربوط می‌شوند، زیرا مارک ویلیامز (Mark Williams) که از جمله‌ مهندسان ارشد فعال در تیم توسعه‌ی سیستم عامل مک او اس محسوب می‌شد، چندی پیش این شغل را رها کرد تا به همراه ساشا رابینسون (Sasha Robinson) که از توسعه‌دهندگان Juniper محسوب می‌شد، برند Firefly را راه‌اندازی کنند که فعالیت گسترده‌ای در زمینه‌ی تولید دیوایس‌های الکترونیکی تبخیر‌کننده (vaporizer) دارد.
 
 اپل وارد حوزه‌ی تولید سیگارهای الکترونیکی خواهد شد؟

Firefly یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تبخیرکننده‌ی بازار محسوب می‌شود که از فناوری نوآورانه‌ای برخوردار است و با بهره‌گیری از همرفت گرمایی، شرایطی را به وجود می‌آورد که هوای درون محفظه‌ی تبخیر به دمای حدود ۴۰۰ درجه برسد! این موضوع باعث می‌شود که تجربه‌ی لذت‌بخش‌تری نصیب فرد استفاده‌کننده از دستگاه شود که البته قیمت ۳۲۹ دلاری برای خرید این دستگاه نسبتا لوکس، ممکن است این لذت را به طور کامل از بین ببرد!

گفتنی است که به سبب مسائلی نظیر تغییرات زیست‌محیطی و اثرات روانی مصرف دخانیات به شیوه‌ی سنتی، استفاده از دستگاه‌های تبخیرکننده‌ و سیگارهای الکترونیکی به شدت در حال فراگیر شدن است و با ورود کمپانی‌های عظیم فعال در حوزه‌ی تولید دخانیات، احتمالا این صنعت، مصرف این مواد را وارد دنیای مدرن آینده خواهد کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر