دعوای رویانیان و عابدینی پایان ندارد
۴۷۴۴۸
۱۹ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۸
۵۴۰۵
رویانیان جام ندیده و عابدینی لب گور!
مشکلات رویانیان و عابدینی بعد از بازی پرسپولیس و داماش، بیشتر از همیشه شده و مدیر فعلی و سابق سرخپوشان دیروز حسابی از خجالت هم درآمدند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: مشکلات رویانیان و عابدینی بعد از بازی پرسپولیس و داماش، بیشتر از همیشه شده و مدیر فعلی و سابق سرخپوشان دیروز حسابی از خجالت هم درآمدند. رویانیان و عابدینی قبل از بازی پرسپولیس و داماش هم زیاد علیه هم مصاحبه کرده بودند اما لحن مصاحبه های دیروز کم سابقه بود.

عابدینی: رویانیان جام ندیده است

رویانیان بعد از بازی با داماش، در مصاحبه ای مسئولان این تیم را متهم به جوسازی کرد. حرف های او با واکنش عابدینی روبرو شد و مدیرعامل داماش به مهر گفت: «خود رویانیان قبل از بازی شروع کرد به مصاحبه کردن. ما چه کار کردیم؟ وقتی هم می گوییم رویانیان نباید به فوتبال بیاید که به او برمی خورد. شما طرفدار قویدل هستی، رفیق او هستی یا اصلا عاشق قویدل هستی به من چه ربطی دارد؟ اصلا به شما چه ربطی دارد که قبل از بازی درباره مالکیت باشگاه داماش صحبت می کنی؟»

عابدینی گفت که رویانیان جام ندیده است و نمی شود روی حرف هایش حساب کرد: «مگر حکیم باشی هستی یا کلانتر مملکت شده ای که راجع به همه مسائل دخالت می کنی. این آقا حیا را دیگر کاملا خورده است. مگر 50 بار به من نگفتید که رئیس سازمان فوتبال و قائم مقام باشگاه پرسپولیس بشوم؟ پس چرا نیامدم، چون نمی شود روی شما حساب باز کرد. روسیاهی به خود رویانیان می ماند. بگذارید به 64 سالگی برسد، آن وقت مشخص می شود که عزتی برایش می ماند یا نه. چرا رویانیان فکر می کند که باید دست بسته جلوی پرسپولیس بازی می کردیم. آقای رویانیان من بارها قهرمانی جام حذفی و لیگ را دیده ام تو تازه آمده ای و جام ندیده ای تازه می خواهی آدم بکشی! به هر حال رویانیان هم دست نشانده وزارت ورزش است. آنها می خواهند عابدینی در فوتبال نباشدتا در مجمع یک رأی علیه عباسی کمتر بشود.»رویانیان: به سن عابدینی برسم توبه می کنم آدم بشوم


مدیرعامل پرسپولیس هم مثل همیشه، کمتر از یک ساعت بعد جواب عابدینی را داد. رویانیان عابدینی را متهم کرد به هواداران داماش خط داده علیه او شعار بدهند: «هنوز هم می گویم عابدینی مدیرعامل داماش نیست. عاشق قویدل نیستم بلکه از قبل با او کار کرده ام. در بازی با داماش شعارهایی که علیه ما دادند خودجوش نبود. افرادی را فرستاند که با چاقو و سنگ و چماق به جان هواداران ما افتادند. من یک پلیس هستم و صددرصد یقین دارم شعاری که در ورزشگاه دادند، خط داده شده بود. من به هیچ فرد و دولتی وابسته نیستم. این خود عابدینی است که به جناح های سیاسی قبلی وابسته بوده. عابدینی برنامه ریزی کرده بود پرسپولیس را ببرد تا بعد از دو ماه جنگ و دعوا با مالک باشگاه داماش برای خودش آبرویی دست و پا کند.»

رویانیان در جواب عابدینی که درباره عزت داشتنش وقتی به 64 سالگی برسد گفت: «مطمئن باشید من قبل از اینکه به سن ایشان برسم می روم گوشه ای می نشینم و به درگاه خدا توبه می کنم که آدم بشوم. ایشان یک پایش لب گور است بعد می آید ادای جوان ها را درمی آورد و جنجال می کند. مطمئن باشید من به سن ایشان برسم فقط دعا می کنم که آدم بشوم و خدا از سر تقصیراتم بگذرد.»
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:38 - 1392/01/19
ایول سردار جواب دندان شکنی بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج