نواختن آهنگ تم سوپر ماریو با ساز سنتی چینی
۴۷۴۷۳۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۶
۳۲۵۲ 
سوپرماریو یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های دنیا محسوب می شود که با وجود بازی های جدید و متنوع هنوز هم در زمره پر فروش ترین بازی های ویدیویی قرار دارد.
وبسایت بدونیم - مریم اسدی: سوپرماریو یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های دنیا محسوب می شود که با وجود بازی های جدید و متنوع هنوز هم در زمره پر فروش ترین بازی های ویدیویی قرار دارد.
 
می توان گفت جذابیت داستان این بازی به محبوبیت آن افزوده است. که در آن سوپر ماریو لوله کشی است که سعی دارد پرنسس را نجات دهد. یکی از عناصر این بازی که به خوبی شناخته شده موسیقی تم آن است. مطمئنم تا کنون آهنگ سوپرماریو را به این شکل که در ویدیوی زیر می بینید نشنیده بودید.

عنوان واقعی موسیقی سوپرماریو Ground Theme یا Overworld Theme است که می توانید فایل MP3 آن را از سایت نینتندو دانلود کنید.
 
این آهنگ توسط Koji Kondo آهنگ ساز بازی های کامپیوتری ساخته شده است که در آن برای در آوردن صدای طبل های فلزی از ابزار موسیقی به نام synthesizer استفاده کرده است.

در ویدیوی زیر یک موسیقی دان تایوانی به نام Li-chin Li با استفاده از آبزار موسیقی سنتی ژاپنی "شنگ” توانسته است با مهارت تمام موسیقی تم سوپر ماریو را بنوازد.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج