حضور مردم در راهپیمایی پاسخ به لفاظی هاست
۴۷۶۱۲۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۱
۱۱۷۱۷ 
لاریجانی:
رییس مجلس گفت: برخی سخنان که در مورد کشورمان مطرح می شود، نشان از این دارد که رفتار جمهوری اسلامی ایران در سطح جهانی از عقلانیت و دقت خوبی برخوردار است و لذا آنها بدنبال سناریو سازی دیگری هستند.
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پایان نشست سران قوا، با بیان اینکه در این جلسه بسیار خوب، درباره مسائل داخلی وحدت نظر وجود داشت، گفت: حل مسائل داخلی در ابعاد اقتصادی نیازمند وفاق در سطح قوای کشور است که بررسی و تحلیل وجوه مختلف، به همکاری شایسته اجزای مختلف قوا کمک می کند.

لاریجانی با اشاره به اینکه مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال که جشن ملی برای همه ایران است، به استقامت، پایداری و امنیت کشور معنای جدیدی می دهند، تاکید کرد: حضور مردم پاسخ گویایی به سخنان نادرست و برخی لفاظی‌ها است.

وی با اشاره به وضعیت بسیار خوب کنونی جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین المللی، گفت: برخی سخنان که در مورد کشورمان مطرح می شود، نشان از این دارد که رفتار جمهوری اسلامی ایران در سطح جهانی از عقلانیت و دقت خوبی برخوردار است و لذا آنها بدنبال سناریو سازی دیگری هستند که البته در این جلسه برای اینگونه اقدامات حریف، برنامه، طرح و وفاق وجود داشت.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1395/11/19
من فردسیاسی نیستم امادربرابر لفاظیهای تهدیدگرانه ومتکبرانه اقای ترامپ بنظرمیرسه که نیاز به عزمی متحدگونه وهمگرا داریم تا یه جورائی باحضورمیدانی درراهپیمائی 22بهمن به همه بدخواهان میهنمون خصوصا مترسکهای عربی واسرائیل وترامپ بفهمونیم هرگزیک ایرانی رو نبایدتهدیدکنند.
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1395/11/19
کسی بیکارنیست بیادبیرون جناب دکتر...
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1395/11/19
کجای وضعیت ..خوب ومطوب است گرانی خوبه اقتصاد خوبه چرا دروغ میگی
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1395/11/19
گمشید بابا سر مردم رو با امریکا ودشمنی امریکا گرم کردین ببینم امریکا گفته اختلاس کنید امریکا گفته گوشت بسه ۵۰۰۰۰ امریکا گفته دارایی برخی از وزرا ۸۰۰ میلیارد باشه امریکا گفته از چین واردات کنید که جوونها بیکار بشن ؟؟؟؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج