نیکوکارترین چهره های ثروتمند دنیا
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۴۷۸۴۰
۲۹ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۳
۳۸۰۱۲
این افراد ثروتمندانی هستند که کارهای نیکوکارانه انجام می دهند.


 
 
 

برترین ها:بیل گیتس، آمریکا

مبلغ اهدا: 28 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: 66 میلیارد دلار آمریکا

گیتس که با مایکروسافت شهرت جهانی دارد، به طور مدام به بخش علوم کامپیوتری دانشگاه هاروارد، کتابخانه ها، مدارس و مراکز خیریه شهر سیاتل کمک مالی می کند. کمک های خیرخواهانه اصلی او در سال 1999 میلادی هنگامی که 16 میلیارد دلار برای ساخت موسسه خیریه هزینه کرد و بعدها با کمک های مالی خود گیتس و وارن بافت این مرکز به یکی از بشردوستانه ترین موسسه های دنیا تبدیل شد. در میان پیشگامی های اصلی او باید به هزینه 10 میلیارد دلار برای واکسیناسیون بیماران از مالاریا گرفته تا مننژیت در طول یک دهه اشاره کرد.

وارن بافت، آمریکا

مبلغ اهدا: 17.25 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: 46 میلیارد دلار آمریکا

سال های طولانی بافِت اصرار داشت که پس از مرگش همه ثروت خود را خواهد بخشید اما قبل از آن نه. اما ناگهان نظرش تغییر یافت و در سال 2006 میلادی قول داد تا در طول 20 سال بیش از 30 میلیارد دلار به موسسه خیریه گیتس کمک کند. در سال 2012 میلادی، او از سهام در گردش شرکت برکشایر هاتاوی حدود 1.5 میلیارد دلار به دست آورد. او در سال 2010 میلادی به همراه گیتس موسسه Giving Pledge را راه اندازی کردند که به واسطه آن، 92 فرد ثروتمند در حرکت های خیرخواهانه آنها ثبت نام و همکاری می کنند. بافت در ماه آگوست مصادف با سالروز تولد خود مبلغ 3 میلیارد از سهامش را به موسسات حمایت از کودکان بخشید.


گوردون مور، آمریکا

مبلغ اهدا: 5 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: 4.8 میلیارد دلار آمریکا

موسس شرکت اینتل و مدیر عامل سابق آن، در سال 2000 میلادی حدود 5 میلیارد دلار به موسسه خیریه گوردون و بتی مور پرداخت کرد. این مرکز روی کمک به موسسه های علمی، حفاظت از محیط زیست و آموزش پرستارها متمرکز است. مورد آخر به دلیل این است که بتی، همسر گوردون یکبار در بیمارستان مورد تزریق اشتباه پرستار نابلد قرار گرفته بود.

کارلوس اسلیم هِلو، مکزیک

مبلغ اهدا: 4 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: 69 میلیارد دلار آمریکا

ثروتمندترین مرد دنیا اعتقاد داشت بزرگ ترین کمک ایجاد شغل برای بیکارها است نه بخشش های موقتی پول. اما نظرش تغییر کرد و در سال 2006 میلادی حدود 2 میلیارد دلار آمریکا به موسسه خیریه خودش به نام کارلوس اسلیم، بخشید. هدیه یکصد میلیون دلاری به پروژه مبتکرانه کلینتون آن نیز برای کمک به جراحی 50 هزار بیماری آب مروارید در پرو از دیگر کمک های اوست. موسسه خیریه اسلیم به کمک موسسه بیل گیتس و دولت اسپانیا، حدود 150 میلیون دلار آمریکا را برای جلوگیری از مشکلات تغذیه و بیماری ها اختصاص داد.

الی براود، آمریکا

مبلغ اهدا: 3.5 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: 6.3 میلیارد دلار آمریکا

براود دو منبع درآمد دارد: یکی از ساختمان سازی و دیگری موسسه بیمه سالانه. او سیستم آموزش عمومی را با جایزه دادن به آموزگاران مستقل تغییر داد. در سال 2010 میلادی، او برای تاسیس موزه هنرهای معاصر در مرکز شهر لس آنجلس مجوز گرفت و قرار است در سال 2014 میلادی گشایش بیابد. در سال 2007 میلادی، او حدود 26 میلیون برای دانشگاه ایالت میشیگان هزینه کرد تا موزه Eli and Edythe Broad را راه اندازی کند. در ماه اکتبر، براود 19 اثر هنری از مجموعه خود را به موزه بخشید که شامل آثاری از راکسی پین، پیتر هالی و تری وینتس هستند. موسسه خیریه او همچنین در تحقیقات پزشکی نیز سرمایه گذاری کرده است. او بیش از نیم میلیارد دلار برای تحقیقات سلولی به دانشگاه هاروارد و M.I.T کمک کرده است.

جورج کایسر، آمریکا

مبلغ اهدا: 3.3 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: 10میلیارد دلار آمریکا

او موسسه خیریه شخص خود را با سرمایه 3 میلیارد دلار راه اندازی کرده است. او سالانه میلیون ها دلار به کلینیک های پزشکی تولسا، کمک به ترک اعتیاد زنان، بهبود مدارس دولتی تولسا و ساخت مراکز تربیتی کودکان کمک می کند.

مایکل بلومبرگ

مبلغ اهدا: 2.8 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: 25 میلیارد دلار آمریکا

بلومبرگ به بیش از 850 موسسه خیریه کمک می کند. او از کمپین های ترک سیگار، قوانین ملی کنترل اسلحه و موسسه های هنری نیویورک کمک پشتیبانی می کند. در طول سال، او حدود 200 میلیون دلار نیز به دانشگاهی که خود در آنجا تحصیل کرده است، هاپکینز، کمک می کند. در سال 2011 میلادی، او مبلغ 330 میلیون دلار آمریکا به گروه هایی همچون باشگاه سوری ها، اتحادیه های هنری و موسسات آمریکایی جلوگیری از خودکشی کمک کرده است.

عظیم پرمجی، هند

مبلغ اهدا: 2.1 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: 15.9 میلیارد دلار آمریکا

مدیر Wipro – عظیم پرمجی – در سال 2001 میلادی موسسه خیریه خود را با سرمایه 125 میلیون دلاری راه اندازی کرد. در سال 2010 میلادی، او مبلغی به ارزش 2 میلیارد دلار آمریکا را برای بهبود مدارس دولتی در هند و آموزش معلمان هزینه کرد. دانشگاه خصوصی تربیت مدرس عظیم پرمجی نیز در سال 2011 میلادی گشایش یافت.

جیمز استوارت، آمریکا

مبلغ اهدا: 2 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: یکصد میلیون دلار آمریکا

این غول بازرگانی در سال 2000 میلادی حدود 1.2 میلیارد دلار آمریکا به موسسه استورز به منظور تحقیقات پزشکی در شهر کانزاس سیتی پرداخت کرد. از آن زمان تاکنون او و همسرش سالانه میلیون ها دلار به موسسه های تحقیقاتی سرطان، دیابت، امراض قلبی و ... کمک می کنند.
انتشار یافته: 60
در انتظار بررسی:24
Iran (Islamic Republic of)
17:42 - 1392/01/29
کارمندای ایرانم هستنا!! ثروتمند ک تا دلتون بخواد نیکوکارم هستن دیگه!
مبلغ خالص درآمد باقیمانده یعنی قسطا رو پرداخت کرده، خرید کرده، اجاره خونه داده، در بهترین شرایط:100هزار تومان(25دلار آمریکا)
روزی 500تومن صدقه، میده در ماه میشه 15 هزار تومن. خیلیه خب.
Iran (Islamic Republic of)
18:38 - 1392/01/29
دقت کردین اکثرشون آمریکایی بودن !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
س. کمک به ما
Iran (Islamic Republic of)
18:46 - 1392/01/29
اسم مریم سراوانی تو لیست نبود چرا؟؟
پاسخ ها
فرنوش
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
عزیزم حتما مریم جون تو آمریکا دستشون تو کار خیر بوده وقت نکرده به برترینها آمار بده
Iran (Islamic Republic of)
18:47 - 1392/01/29
اینا خیلی زودتر از خیلیا میرن توی بهشت...البته اگه خوب باشن از لحاظ رفتاری...
France
22:12 - 1392/01/29
بعضیاشو اشتباه نوشتین:
جیمز استوارت، آمریکا

مبلغ اهدا: 2 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: یکصد میلیون دلار آمریکا
و
.گوردون مور، آمریکا

مبلغ اهدا: 5 میلیارد دلار آمریکا

ثروت خالص: 4.8 میلیارد دلار آمریکا
Iran (Islamic Republic of)
00:23 - 1392/01/30
خداوكيلي نگا اينا چطور زندگي ميكنن اونوخت ما فقط تا نوك بيني خودمون رو ميبينيم!!!
Iran (Islamic Republic of)
07:30 - 1392/01/30
انشالله راهیه بهشتند
Iran (Islamic Republic of)
11:20 - 1392/01/30
كاملا كف بُر شدم !!!!!!:()
Iran (Islamic Republic of)
18:37 - 1392/01/31
از ثروتمندان ایرانی هم بنویسید البته اگر کار خیر می کنند!!
Spain
20:58 - 1392/02/02
اقا اقا پس اسم من کوش؟؟؟؟!! که ثروت خالصمم 100 هزارتومنه...
Iran (Islamic Republic of)
01:13 - 1392/02/03
مولا درست گفت که هیچ ثروتی از راه مشروع چمع نمیشود هیچ کدوم از راه مشروع به دست نیاوردن=همه ثروت را هم بدهند باز بدهکارن= دل به این مبلغ خوش نکن همه مال یتیم و کارگر هست=50 ساله هنر مند هستم کارم هنری =مذهبی =فرهنگی هست=بدهی امانم را بریده با با ول کن
پاسخ ها
سارا
United States of America
۰۵:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
متاسفم براتون که فک میکنید همه مثل ثروتمندای کشور خودمون گردنشون کلفت میشه یه مطالعه در مورد زندگی نامه هاشونم کنید بد نیست آقای هنرمند...هنرمندی که زبونت به تهمت دیگران باز میشه!!!
Australia
13:31 - 1392/02/03
آره جون خودشون ایرانیای ثروتمند مالشون رو جمع میکنن حتی ممکنه برا بچه هاشونم دلشون نیاد خرج کنن آخرشم میذارن واسه ارث خوراشون اونام بدتر از باباشون
Iran (Islamic Republic of)
00:02 - 1394/08/21
سلام حرف های که همه از بی اطلاعی تفکرات قدیمی وتهمت گفته میشه من خودم تا چند وقت پیش در آمدم 1500م بود و1300م به قسط و اجاره خونه میرفت ولی حالا خدارو 100هزار بار شکر در آمدم ماهانه 5م ت شده وروز بروز هم داره بیشتر میشه الان کسی که میگه همه پولدار ها از راه خلاف به این ثروت رسیدن از بی عرضه گی خودشونه الان عصر اینترنت و ارتباطات یکم تو جسجو کن بعد این مزخرفات و بگو اگر هم خواستی با ایمیلم پی ام بده تا بهت ثابت کنم
هر انسانی ساخته تفکرات خودش است
اقای مومن مولامون در مورد تهمت های بیجا چیزی نگفتن؟
Iran (Islamic Republic of)
11:13 - 1394/09/24
ا عرض ادب و احترام خاص .

جناب بیل گیتس و همسرش ملیندا گیتس . از چراغان فروزان عالم هستی در دوران حال میباشند . که بیشترین تا ثیر را بر ساکنان کره زمین داشته اند . آنان متعلق به کل مردم جهان هستند . زیرا جهان به این بزگی برای انسانهای بزرگ خلق شده است . این دو انسان بزرگ فارق از محدودیت های قومی- مذهبی -دینی- فرقه ای – ملیتی – سیاسی -و حتی منطقه ای وجغرافیایی نگاهی مهربان به کل مرد م جهان دارند .انگار خداوند خالق به آنان ماموریت ورسالت خدمت رسانی به ساکنین کره زمین را داده است . که اینگونه به نحو احسن انجام وظیفه نموده اند . درود و هزارن درود بر آن بزرگان انسان دوست باد . اینک سر بسته گویم . که آنان میتوانند ریشه بیماری قرن را (دیابت ) را از کزه زمین برکنند . وهمین طور بیماریهای بدون الاج دیگر را. چون خداوند محال است که بیماریی را داده باشد امادرمانش را نداده یاشد . محال است چنین با شد . اکنون به اراده خالق هستی و همت بلند این بزرگان خیر خواه میشود سایه سیاه این بیماری دیابت از سر مردم جهان بر داشته شود . به امید توفیق آن روز درود بر تمام انسانهای خیر اندیش وخورشیدان درخشنده این دوران ….موسوی عطار
Iran (Islamic Republic of)
22:52 - 1394/11/21
آرزو دارم بيل گيتس رو از نزديك ببينم تا ي كمكمي بهم بكنه
United States of America
11:55 - 1395/02/29
کاش پولدارهای ایران هم یک نگاهی به اطرافشان میانداختند انسان همیشه نیست دراین دنیا دست مردم را بگیر تا خدا پاداشت دهد....مثل دکترهای ایران اکثریت نامردو پول پرست ویزیت بالا وبرای نشان دادن عکس وازمایش دوباره ویزیت نابود باد
Iran (Islamic Republic of)
13:38 - 1395/04/21
پس مایکل جکسون خودمون کو ؟ هنوز مشخص نیست چقدر ثروت داره اون یک فرشته بود حتی بعد از مرگش هم وصیت کرده بود که ۲۰ درصد از هر درآمدی که بعد از مرگش بدست میاد باید به خیریه بخشیده بشه. البته تعجبی نداره که تو لیست نباشه اینا همشون خیلی پیرند و مایکل در پنجاه سالگی از دنیا رفت وگرنه الان در صدر جدول بود
Iran (Islamic Republic of)
13:35 - 1395/09/04
سلام من شرمنده ام خیلی دلم پره چندساله ب خاطر پنجاه تومن خرج عمل ب تمام مردم ب تمام ادمها ب تمام سایتها پیام دادم اما هیچکس پیدا نشد کمکم نکرد حتی دنبال سواستفاده و اذیتن اخه ب کجا سر بزنم دیگه خسته شدم نه قرض نه وام نه هیچی اعصابم داغونه هیچکس تو دنیا پیدا نشد حتی یه ریال کف دستم بذاره خیلی بهم ریخته و داغونم لطفا تلفن و ایمیل منو پخش کنین شاید کسی که انسان باشه و کمکم کنه خدایا خدایا واقعا خسته شدم نمیخوام ب راه خطا برم وگرنه فروختن خیلی راحته یا خدا یا امام رضا کمکم کن,,,
Iran (Islamic Republic of)
08:53 - 1395/09/21
سلام بنده سال 90 درسانحه تصادف دخترم را از دست دادم وهمچنین همسرم دربیمارستان بستری شد وازآن تاریخ تاکنون از نظر مالی و روحی دچار بحران شدیدی شدم طوری که تمام اقساط بانکها به عقب افتاده و همچنین بدهی شخصی هایم چون طرف گواهینامه نداشت واز طرفی هم آشنا بود دیگر چیزی از بیمه ماشین بابت فوت و زخمی شدن نصیب ما نشد و مجبور شدم خودم همه چیز را متحمل شودم که الان طوری شده ام که نمی توانم به صورت معصوم زن وبچه ام نگاه کنم چون در هر نگاهشان هزاران آرزو دارند که من قادر به برآئرن حتی یکی از آنها نیستم حال خواننده گرامی خود ویاکسی راسرغ داری که بتواند مشکل این بنده حقیر را حل کند معرفی نماید تا شاید ثوابی از طرف خداوند بابت حل مشکل اینجانب نصیب شما گردد شماره کارت درصورت امکان کمک کردن به ابن بنده عاجز
Iran (Islamic Republic of)
13:45 - 1395/10/17
سلام چرا کسی به داد ما فقیر بیچاره ها نمیرسه کلی سایت درخواست کمک کردم بخدا اگه نیاز مالی نداشتم چرا باید این جوری خودما همه جا کوچیک میکردم ما جز خدا کسی رو نداریم تو را خدا یه خیری پیدا نمیشه در راه خدا. به ما کمک مالی کنه بخدا گرفتارم.
Iran (Islamic Republic of)
19:14 - 1396/02/13
سلام دخترم اختلال هویت جنسی داره نیازبه کمک مالی شمادارم عاجزانه التماس وخواهش میکنم کمکم کنید نا دخترمه عمل کنم ناازاین واضع نجات دهم هرروزشاهدگریه وزجیه دخترم هستم ولی نمیدو چه خاکی برس
Iran (Islamic Republic of)
21:57 - 1396/06/09
سلام آیا کسی هست توی این دنیا کمکی به من کنه ودل غمزده مرا شاد کنه ایا کسی هست مرا از منجلاب بدهکاری و فقر بیرون بیاره آیا کسی هست مرا از بی سر و ماهی و فقر نجات بده ترا بخدا کمکم کنید گچ
Iran (Islamic Republic of)
23:31 - 1396/10/19
سلام من یه شخص نیاز دارم که اسپانسر مالی من باشه یا سرمایه گذار تو زمینه راه سازی لطفا اگه شخصی هست تماس بگیره توضیع میدم و قول میدم هر مبلغ سرمایه گذاری شه دو برابر در سال سود دهی داره فقط پول ندارم برای انجام ایده خودم
Iran (Islamic Republic of)
10:38 - 1396/10/24
باسلام وخسته نباشید به کسانی که اسم خیر روخودشون گذاشتن ولی تماس باهاشون غیرممکنه بخونین بنده دارای یک فرزندم که تحت حمایت کمیته ی امدادهستم ولی چندماهه که حقوق چندرقازمون هم قطع شده تویه خانه ای زندگی میکنیم که گازکشی نداره توسرما باید آتیش بیارم توخونه که باگازگرفتگی پسرم مواجه ام یا سردردگرفتن شدیدش خوب مثال میزنن زنده راتازنده هست یادش کنید ورنه برسنگ مزارش آب ریختن چه سود خانم ر چ هستم ازشهرستان مرودشت
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
18:16 - 1396/11/13
سلام توروخدا ی ادم با خدا ب منو خانوادم کمک کنه هیچی نداریم بخوریم کرایه خونمونم رسیده ندیم بیرونمون میکنن اواره کوچه خیابون میشیم التماس میکنم کمکمون کنید توروخدا .شماره تماس09902296426
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
08:41 - 1396/11/25
سلام توروخدا یکی ب ما کمک کنه داریم از گرسنگی میمیریم الان چندروزه چیزی نخوردیمالتماس میکنم کمکمون کنید.09902296426
Iran (Islamic Republic of)
05:07 - 1397/03/12
خانمی سراغ دارم که بی سر پرست در ضمن مریضه وکیسه صفرا وطحالش را برداشته و ماهی یک بار خون میگیره ویک دختر 10ساله داره ایا کسی حاضره به این فرد کمک کنه 09171843465
پاسخ ها
عزت آلاد
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
من منتظر جواب شما هستم
Iran (Islamic Republic of)
12:22 - 1397/03/14
با سلام مجددا مزاحم شدم دوستم خیلی حالش بده راه به هیج جا نمیبریم اول خدا بعد شما دختر 10ساله اش زجر میکشد هر مدرکی برای صحت حرفهایم میفرستم 09171843465
Iran (Islamic Republic of)
12:07 - 1397/05/29
سلام وعرض ادب من شخصی بیکار هستم واین مدت ۶ سال است که به بیماری بی خوابی مبتلا شدهام و۴ ملیون از بانک وام گرفته ام وچون توان پرداخت ان را نداشتم الان بانک پروندم داده دادگستری ومن ان پول خرج این بی خوابی کردم ولی باز هم خوب نشدم ومن زن ودوتا بچه دارم اگرامکان داره به من کمک کنید که شاید این مشگ من با یاری خدا وشماها حل گردد
Iran (Islamic Republic of)
14:21 - 1397/06/15
باسلام.جوانی هستم بیکار به سختی خرجی خانه پرداخت میکنم.خونه هم ندارم.بایک بچه خونه پدرم زندگی میکنم.آیا کسی هست که مقداری پول مبلغ سی میلیون تومان به من بده.دوسه ساله برمیگردونم.خواهش میکنم کمکم کنید.خیلی به دخترم فشارمیاد.تورو فاطمه الزهرا(س)نجاتم بدین.خداخیرتون بده.09384489501
Iran (Islamic Republic of)
11:56 - 1397/07/03
سلام نمیخوام منفی صبحت کنم مابه چهارده میلیون احتیاج داریم6104337584454779
Iran (Islamic Republic of)
12:16 - 1397/07/18
سلام خانومی هستم 30ساله سه تابچه دارم شوهرم مریضه قرض دارم خیلی گرفتارم توروبه باب الحوائج کمکم کنید
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
14:29 - 1397/08/07
سلام توروخدا ی با خدا ب ما کمک کنه داریم از گشنگی میمیریم خدا شاهده دو روزه چیزی نخوردیم التماس میکنیم کمکمون کنید
Iran (Islamic Republic of)
00:46 - 1397/09/26
سلام میدونم ک با نوشتن این چیزا اینجا هچی نمیشه ولی بازم خدارو چ دیدی؛
من تو شیراز زندگی میکنم تو یه پارکینگ 30متری اجاره ای...
انقد وضعیت مالی و اقتصادیون خرابه ک نمیتونیم بچه دار شیم وقتی بهش فک میکنم ک نداری و بدبختیمو چرا باید بدم ب نسل بعدم چرا باید باعث و بانی بدبختیش بشم نداشتنش رو ترجیح میدم ...
من پول مفت از کسی نخواستم چرا کسی نیست ک ب من یه کاری بده براش زحمت بکشم در وجهش بهم مزد بده خدا خودش شاهده ک تو چ شرایطی هستم
Iran (Islamic Republic of)
20:46 - 1397/11/04
باسلام وخسته نباشی لطفا کمک کنید ادم معلول خانم هم معلول وسه بچه دارم می خواستم بکویم بدهکاره مردم ومغازها به مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰۰میلیون ریال مردم ومغازها از من می خواهند من کار نمی کنم تا پول مردم بدم خیر ببینید کمک کنید ثواب می ببرید اگر توانستین با این شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۵۶۳۶۵۳۰۶ یاخسین
United States of America
01:29 - 1397/11/07
سلام توروخدا ی با خدا ب ما کمک کنه داریم از گرسنگی میمیریم الان چندروزه چیزی نخوردیم شمارو ب شهادت حضرت فاطمه کمکمون کنید از فشار گرسنگی چشامون کلا سیاهی میره التماس میکنیم کمکمون کنید
United States of America
13:03 - 1397/11/12
سلام التماس میکنیم ی با خدا ب ما کمک کنه داریم از گرسنگی میمیریم هیچی نداریم بخوریم ۴تا خواهریم هیچکسم بهمون کمک نمیکنع پدرومادر پیر افتاده ایم داریم ک نمیتونن خرجمونا بدن شمارو ب خدا کمکمون کنید ۰۹۹۰۲۲۹۶۴۲۶
United States of America
09:56 - 1397/12/08
سلام خدمت محترم بیل گیتس من را کمک مالی کنین خواهش است از شما من چهار سال است که نامزد هستم اما تنوانی پولی عروسی را خود را ندارم
من در افغانستان در یک هوتل کار مکنیم اما بسیار معاش کم است نمیشه که عروسی کنیم پدری ومادر پیر دارم فقط برای این دو پدر و مادر کار مکنم
اول از خدا میشه دوم اقای بیل گیتس مرا کمک مالی کنه
ممنون
اهل افغانستان هستم
United States of America
10:17 - 1398/02/04
باعرض سلام ولی من ازخدا میخوام یه جابجایی ثروت ازافرادثزوتمندش به من انجام بده تابتونم با کاروتلاش به نیازمندان هم کمک کنم ان شاالله.
United States of America
15:15 - 1398/03/16
نیاز به کمک مالی دارم ممنون میشم کمکم کنید
6037997522759977
Iran (Islamic Republic of)
16:42 - 1398/03/31
به من علم ذهن خوانی رو یکی یادم بده
پول بگیره حتی میتونه برام پیام کنه
Iran (Islamic Republic of)
19:43 - 1398/04/10
سلام خسته نباشید من بچه فلج مغزی دارم که نیاز به کمک دارم که حرف نمیزنه و راه نمیره نه ساله است ودکتری میبرم مشهد میبرم دکتر عباس نوریان متخص عصاب و روان وکفته است تا دوسال بیار خوب میشه من یک کارکر ساده هستم هرچه در میارم خرج خانه ودکتری پسرم عبدرحمان ختوانه میشه وخرج خانه به بدبختی درمیارم نیاز به کمک دارم جز خدا کسی راندارم کمکم کند پول پنجاه تا صد میلون تومان نیازااست شماره کارتم ۵۸۹۴۶۳۱۸۷۰۳۵۲۷۸۸
Iran (Islamic Republic of)
09:22 - 1398/04/21
متاسفانه قلب من مشکل داره و دریچه قلبم فلزی است.بعد از گذشت ۱۴ سال از عمل دریچه مصنوعی قلبم خراب شده و گاهی اوقات یهو از حال میرم و باعث خجالته.الان تعویض دریچه قلبم حدود چهل و شش میلیون پول نیاز داره نمیتونم تامین کنم.مشکلات دنیا فقط سرطان و زنان بی سرپرست و ... نیست که خیرین توش فعالیت دارن.برای هر انسانی دردهایی هست که فقط خودش میفهمه چقدر براش دردناکه.خیلی مشکلات دنیا کلاس ندارن که خیرین توش کمک کنن.اونا فقط سرطان و دیابت و زنان بی سرپرست
Iran (Islamic Republic of)
16:43 - 1398/04/24
سلام من از خیرین می خواهم کمکم کند ماهیانه اگر کسی می تواند کمکم کند پیام بدهد متشکرم ۰۹۱۷۹۰۵۷۹۲۶
Iran (Islamic Republic of)
16:49 - 1398/04/24
از خیرین درخواست کمک دارم من از خیرین می خواهم کمکم کند من آدم فقیری هستم نه خانه دارم و پولی خرج زندگیم ندارم از خیرین خوب می خواهم کمکم کند ماهیانه کمکم کند اگر کسی می تواند پیام بدهد متشکرم ۰۹۱۷۹۰۵۷۹۲۶
Iran (Islamic Republic of)
12:23 - 1398/05/07
سلام من یک مریض سرطانی هستم سرطان سینه دارم تحت نظر دکتر هستم شمی درمانی شدم ولی شوهرم یک کار گار ساده هست نمیتونه خرج منو بچه هارا بده دوتا بچه دارم توروخدا کمکم کنید یه خونه آپارتمان بخرم ۶۰۳۷۷۰۱۴۴۶۰۶۸۳۲۹
Iran (Islamic Republic of)
09:12 - 1398/05/23
سلام شماروبخدا اگه کسی هست مبلغ ۱۵ملیون ضمانت کردم داره زندگیم داغون میشه ۰۹۱۵۸۸۱۹۲۳۹
Iran (Islamic Republic of)
09:12 - 1398/05/23
سلام شماروبخدا اگه کسی هست مبلغ ۱۵ملیون ضمانت کردم داره زندگیم داغون میشه ۰۹۱۵۸۸۱۹۲۳۹
Iran (Islamic Republic of)
08:19 - 1398/07/06
سلام می بخشید حرفم واسه اونایی هس که خودشون خیر معرفی می کنند اما مرد عمل نیستن وقط واسه مسخره کردن مافقیران هرکاری ازدستشون بربیاد انجام میدن غیر از کمکمون کنه متاسفم برای این دولت گه این همه مردم فقیر وبدبخت داره که هرگز به دادشون نمی رسه متاسفم برای ثروتمندان این ملت که فکرمی کنن مافقیران انگل هستیم وبایدمارانابود کنن متاسفم برای خودم که فکرمی کردم هنوز دراین مملکت کسانی هستن دست ناتوانی رابگیرن وبهش کمک کنند
Iran (Islamic Republic of)
11:26 - 1398/07/30
سلام خدمت خیرین عزیزم من دختری هستم که توخانواده فقیروکم درامدهستم بخاطرمشکل مالی نمیتوانم ازدواج کنم الان 31سالم هست ونمیتوانم ازدواج کنم بخاطرنداشتن جهیزیه 31سالمه وعمرم داره هدرمیره لطفاکمکم کنیداجرتون باامام حسین
Iran (Islamic Republic of)
17:10 - 1398/10/01
سلام من 3تا بچه دارم که 2تا از بچه هام مریضه هزینه درمانشان زیاده تورو خدا کمکم کنید تا شرمنده بچه هام نشم
Iran (Islamic Republic of)
23:48 - 1398/12/22
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت حضار محترم
برای احداث شرکت نیاز به شریک دارم مبلغ 68هزار دلار
فرشاد98765@
بنده دارای مدرک فوق لیسانس می باشم و هدفم از این اقدام خداپسندانه کمک به تولید ملی و اقتصاد کشور و مردم شریف کشورم ایران می باشد. با تشکر ممنون از نگاه گرمتان
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
Iran (Islamic Republic of)
12:26 - 1399/01/22
بیشترشون امریکایی بودنا کفار جهان.... اونایی که دم از مسلمونی میزنین و هیچ کمکی نمیکنین
Iran (Islamic Republic of)
09:02 - 1399/03/20
سلام.پس چرا هیچ انسانی به ما هیچ کمکی نمیکند.ما قرض میخاییم به خدا قسطی پس میدیم.تو رو خدا ی نفر کمک کنه.بدهکارم هر روز طلبکارا در خونمونن.اجاره خونم عقب افتاده و از مبلغ رهن گذشته.دیگه برا خرید نان پول نداریم.بخدا برا خرید ی شیر یارانه ای برا دختر دو ساله عزیزم موندم.میفهمید یا که برا راحت رد شدن از انسانیت میگین دروغه ؟بیایین ببینین خودتون ولی کمک کنید تو رو جان دختراتون. نه به من به بچم کمک کنید.بخدا قرض میخاییم.
Iran (Islamic Republic of)
11:25 - 1399/11/01
اگر آدم خیر خیرین دیدین تف صورت من بندازین. من باتمام مدارک پزشکی استشهاد محلی حتی گواهی پزشک رفتم کمک خواستم فقط اذیت میکنن عملکرد ندارن. 34سالگی کانسر مری گرفتم هیچی دردست ندارم اهل روستا هستم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
فنی آتل_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر