تصادف در مسابقات خودروهای بدون سرنشین
۴۸۴۲۵۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷
۳۱۷۳
طرفدارانی که در مسابقات ماشین رانی در بوینوس آیرس ای پریکس شرکت کردند با صحنه ی جالبی مواجه شدند. اولین مسابقه خودروهای بدون سرنشین روی یک مسیر مسابقه ی حرفه ای. آزمایشی از شرکت Roborace . تنها مشکل اینجاست که همه چیز طبق برنامه پیش نرفت.
وب سایت برسام: طرفدارانی که در مسابقات ماشین رانی در بوینوس آیرس ای پریکس شرکت کردند با صحنه ی جالبی مواجه شدند. اولین مسابقه خودروهای بدون سرنشین روی یک مسیر مسابقه ی حرفه ای. آزمایشی از شرکت Roborace . تنها مشکل اینجاست که همه چیز طبق برنامه پیش نرفت.
 
 مسابقات خودروهای بدون سرنشین با تصادف همراه شد

دو تا از ماشین های آزمایشی Roborace به نام DevBots با سرعت ۱۱۵MPH روی مرز مسابقه می دادند اما یکی از آن ها بعد از یک پیچ تند تعادل خود را از دست داد و با دیگری تصادف کرد. مدیران مسابقه از اینکه اتفاق جدی برای خودروها و افراد شرکت کننده در مسابقات نیفتاده ابزار خشنودی کردند. راننده ای نبود که آسیب ببیند. اما واضح است که تکنولوژی این خودرو ها هنوز کار دارد.

قاعدتا شرکت Roborace در مورد این موضوع که خودروهای این شرکت به بهبود نیاز دارد تردیدی ندارد. برای همین چیز هاست که آزمایش برگزار می شود. سازمان دهنده این سری مسابقات تا زمانی که مطمئن نشود خودرو ها می توانند خودشان بدون ایجاد خطا، مسیر را پیدا کنند، نمی توانند به آرزوی خود مبنی بر برگزاری مسابقات ماشین رانی بدون سرنشین برسد و این یعنی باید ماشین ها را در شرایط شبیه به شرایط مسابقه قرار دهد.

با اینکه احتمال نداشتن تصادفات بسیار پایین است، خودرو ها باید آنقدر هوشمند باشند که اکثر آن هایی که از خط شروع به راه میافتند به خط پایان برسند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج