چلسی 3 - 1 سوانسی؛ شب شیرین ایتالیایی‌ها
۴۸۶۹۵۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۸
۶۹۹۹
چلسی موفق شد با نتیجه 1-3 در خانه سوانسی را مغلوب کند تا کونته همانند آنچلوتی در بایرن، صدرنشینی خود را تثبیت کند.
ورزش سه: چلسی موفق شد با نتیجه 1-3 در خانه سوانسی را مغلوب کند تا کونته همانند آنچلوتی در بایرن، صدرنشینی خود را تثبیت کند.

چلسی برای تثبیت صدرنشینی خود در لیگ برتر باید در خانه از سد سوانسی می گذشت. بازی با برتری چلسی آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 2 می توانست توسط پدرو به گل برسد اما ضربه او راهی به دروازه نیافت.
 
در دقیقه 14 و روی همکاری دیدنی بازیکنان چلسی، فابرگاس درون محوطه صاحب موقعیت شد اما ضربه محکم او در آخرین لحظه به بازیکنان سوانسی برخورد کرد و وارد دروازه نشد.
 
چلسی 3 - 1 سوانسی؛ شب شیرین ایتالیایی‌ها

اما حملات میزبان بالاخره به نتیجه رسید و چلسی موفق شد در دقیقه 19 توسط فابرگاس به گل برسد. همکاری زیبای بازیکنان با پای عرضی و دقیق پدرو به درون محوطه همراه بود تا فابرگاس با ضربه ای زمینی و دقیق گل اول بازی را به ثمر برساند.
 
چلسی 3 - 1 سوانسی؛ شب شیرین ایتالیایی‌ها

چلسی 3 - 1 سوانسی؛ شب شیرین ایتالیایی‌ها

در دقیقه 26 دگو کاستا در آستانه باز کردن دروازه سوانسی بود اما ضربه او با عکس العمل فوق العاده سنگربان سوانسی همراه بود. دقایقی بعد و با ارسال زیبای موسس، فابرگاس یک بار دیگر درن محوطه صاحب موقعیت شد اما ضربه چکشی او با واکنش زیبای فابیانسکی همراه بود.
 
در ادامه، پدرو موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما نفوذ او به محوطه و ضربه او در نهایت در آخرین لحظه به مدافع سوانسی برخورد کرد و راهی کرنر شد.
 
اما بعد از موقعیت سوزی های بازیکنان چلسی، سوانسی روی اولین موقعیت خطرناک خود به گل رسید. در ثانیه های پایانی نیمه اول و با ارسال سیگوردسون به درون محوطه، یورنته صاحب موقعیت شد و با یک ضربه سر فوق العاده باعث شد تا دو تیم با تساوی 1-1 به رختکن بروند.
 
چلسی 3 - 1 سوانسی؛ شب شیرین ایتالیایی‌ها

چلسی 3 - 1 سوانسی؛ شب شیرین ایتالیایی‌ها

چلسی 3 - 1 سوانسی؛ شب شیرین ایتالیایی‌ها


با شروع نیمه دوم، چلسی باز هم آهنگی هجومی به خود گرفت و می توانست در همان ابتدا به گل برسد اما ضربه دیدنی هازارد با واکنش بسیار خوب فابیانسکی همراه بود.
 
در دقیفه 51، پاس رو به بیرون هازارد در پشت محوطه به فابرگاس رسید اما ضربه محکم این بازیکن به تیرک افقی برخورد کرد تا آه از نهاد کونته و هواداران چلسی بلند شود. در ادامه، چلسی علیرغم تسلط کامل بر جریان بازی قادر به خلق موقعیت خطرناک روی دروازه سوانسی نبود.
 
اما برتری چلسی بالاخره نتیجه داد و این تیم در دقیقه 71 به گل رسید.  روی پاس فابرگاس، پدرو در پشت محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دیدنی و البته اشتباه فاحش فابیانسکی، گل دوم میزبان را به ثمر رساند.
 
چلسی 3 - 1 سوانسی؛ شب شیرین ایتالیایی‌ها

چلسی 3 - 1 سوانسی؛ شب شیرین ایتالیایی‌ها

دقایقی بعد، سیگوردسون می تونست روی اشتباه کورتوا گل تساوی را به ثمر برساند اما این اتفاق رخ نداد. در دقیقه 83 نیز کانته در پشت محوطه صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه او به سمت آسمان رفت.
 
اما چلسی موفق شد در دقیقه 84 گل سوم را نیز به ثمر برساند. نفوذ هازارد به درون محوطه با پاس به بیرون او همراه بود تا کاستا با ضربه ای محکم گل سوم را وارد دروازه فابیانسکی کند.
 
در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا چلسی با پیروزی، همچنان صدرنشینی خود را ادامه بخشد.در سایر بازی‌های امشب لیگ برتر نتایج زیر رقم خورد:

کریستال پالاس یک - میدلزبورو صفر
اورتون 2 - ساندرلند صفر
هال سیتی یک - برنلی یک
وست بروموویچ 2 - بورنموث یک

در آخرین بازی امشب از هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس، واتفورد میزبان وستهام خواهد بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج