شادی پس از گل به سبک فوتبالیست های مشهور
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۴۹۲۸۹۳
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۳
۱۸۸۸۴
آن قدیم ها شادی گل آویزان شدن حسین کلانی از تیر دروازه عجیب ترین شادی گلی بود که وجود داشت و این روزها پایانی برای خلاقیت در ساختن شادی گل وجود ندارد. با پرتکرارترین شادی گل های موجود در دنیای فوتبال بیشتر آشنا شوید.
هفته نامه همشهری جوان: قدیم ترها همه چیز ساده تر بود. 20 سال پیش همه در ایران سوار پیکان می شدند، توی هر خانه ای گلدان دیفن باخیا کنار پنجره اتاق پذیرایی می گذاشتند و منوی همه رستوران ها جز چلوکباب کوبیده، برگ و جوجه کباب چیز دیگری نداشت.
 
«تنوع» واژه ممنوعه آن سال ها بود و بالطبع خبری هم از آدم های تنوع طلب نبود. اما این روزها سبک زندگی آدم ها فرق کرده اند و همه باید خاص باشند. آن قدیم ها شادی گل آویزان شدن حسین کلانی از تیر دروازه عجیب ترین شادی گلی بود که وجود داشت و این روزها پایانی برای خلاقیت در ساختن شادی گل وجود ندارد. با پرتکرارترین شادی گل های موجود در دنیای فوتبال بیشتر آشنا شوید.

کلاسیک
 
 فوتبالیست ها با چه شکل هایی شادی گل می کنند؟

بالطبع فوتبال در دوران کلاسیکش خیلی پرجنجال نبود و هر بازیکنی بعد از گلزنی، بین چند شیوه رایج برای خوشحالی کردن داشت. دویدن بدون هدف در زمین، سُرخوردن روی زمین چمن، بالابردن دو دست به نشانه خوشحالی و پریدن هم تیمی ها روی سر و کله گلزن و پشت وارو زدن و...، تنها آپشن های موجود برای گلزنی در دنیای بی خلاقیت ها بودند. فرقی نمی کند گلزنی ستاره ها کجای دنیا اتفاق بیفتد؛ از اروپا و آمریکای جنوبی تا لیگ برتر خودمان. شیوه های کلاسیک هنوز هم جواب می دهند.
 


سیاسی
 
 فوتبالیست ها با چه شکل هایی شادی گل می کنند؟

رشیدی یکینی را در جام 94 به خاطر دارید؛ ستاره نیجریه ای که چهار سال پی به دلیل بیماری روحی و در چهل و هشت سالگی فوت کرد، تاثیرگذارترین شادی گل تاریخ جام جهانی را برجا گذشات. بعد از گلزنی مقابل بلغارستان، در حالی که خودش را به تور دروازه چسبانده بود اشک می ریخت.
 
اشک هایی که پیام مظلومیت مردم آفریقا را مخابره کردند. مهم ترین شاید گل سیاسی که اخیرا در ایران حسابی سر و صدا راه انداخت هم به مهدی طارمی و بریدن سر عربستانی ها در آزادی می رسد. سلام های نئونازی پائولو دی کانوی در ایتالیا هم از معروف ترین شادی گل های سیاسی تاریخ است.
 


بچه
 
 فوتبالیست ها با چه شکل هایی شادی گل می کنند؟

یکی از شایع ترین شادی گل های چندسال گذشته پنهان کردن توپ زیر پیراهن به نشانه به دنیا آمدن فرزند در آینده ای نزدیک است. شادی گلی که البته جنجال ساز هم بوده است. لوسیانو پریرا به خاطر پنهان کردن توپ زیر پیراهنش در بازی مقابل تراکتورسازی از سوی کمیته انضباطی محروم شد. روش های دیگر شادی گل برای برگزاری جشن تولد فرزند، درآوردن پستانک و مکیدن انگشت شست است. اما خاطره انگیزترین شادی گل مربوط به بچه ها، به جام جهانی 1994 و شادی گل به به تو بر می گشت که همراه بقیه بازیکنان برزیل فرزندش را تکان داد.
 


نامزدی
 
فوتبالیست ها با چه شکل هایی شادی گل می کنند؟ 

همراه داشتن حلقه نامزدی حین مسابقات فوتبال غیرقانونی است، اما بازیکنی که شانس دور زدن قوانین و همراه داشتن حلقه را داشته باشد، می تواند خوشحالی بعد از گلزنی اش را با بوسیدن حلقه نامزدی اش با همسر آینده شریک شود. فرهاد مجیدی در فوتبال ایران یکی از پراستمرارترین بازیکنان با این شیوه شاید گل بود. در مادرید و اسپانیا هم رائول گونزالس بعد از هر گل، با بوسیدن حلقه ازدواجش آن را به همسرش تقدیم می کرد.
 


پیغام
 
 فوتبالیست ها با چه شکل هایی شادی گل می کنند؟

کانون توجه بودن بازیکن پس از به ثمر رساندن گل و رسانه ای شدن آن به قدری ضریب نفوذ بالایی در جامعه دارد که خیلی از فوتبالیست ها از آن برای رساندن پیغام استفاده می کنند. بازیکنان تراکتورسازی در چند فصل گذشته، با حربه شادی گل، پیام های عاشقانه شان را به فرد مورد نظر انتقال می دهند و استقلالی ها برای مدتی پیراهن نوشته «سرطان پایان زندگی نیست» را به نمایش می گذاشتند.
 
در دنیا اما مهم ترین پیغامی که در دنیا دیده شد و ترتیب اثر پیدا کرد، به رابی فاولر بر می گردد. مهاجم انگلیسی برای همدردی با کارگران بندر لیورپول بعد از لزنی در فینال جام در جام اروپای سال 1997، تی شرتی که روی آن نوشته شده بود: «کارگر بندر» را به دوربین ها نشان داد تا تضییع حقوق کارگران و شرایط سخت کاری آن ها را به دنیا مخابره کند.
 


مذهبی
 
 فوتبالیست ها با چه شکل هایی شادی گل می کنند؟

مهم ترین شادی گل مذهبی ثبت شده در فوتبال به فینال لیگ قهرمانان سال 2007 بر می گردد. کاکا بعد از گلزنی پیراهنش را بالا زد و نوشته «I belong to jesus» (من به مسیح تعلق دارم) را به دنیا نشان داد. در ایران اما بهترین شادی گل های مذهبی به مهدی رجب زاده تعلق دارد. معروف ترین شادی گل مذهبی ثبت شده هم محصول مشترک ایران و لبنان است. علی همام و رجب زاده بعد از گل به سمت دوربین ها رفتند و جمله «حسینی بمان و حسینی بمیر» را با دو زبان فارسی و عربی روی تی شرت هایشان به نمایش  گذاشتند.
 


خاص
 
 فوتبالیست ها با چه شکل هایی شادی گل می کنند؟

از قایقرانی بازیکنان پرسپولیس در انزلی، تا پرت کردن توپ بولینگ و ریختن بازیکنان روی زمین و بت من و سوپرمن شدن، تا دلتان بخواهد در چند سال اخیر بازیکنان فوتبال دنیا شادی  گل های عجیب و غریب ساخته اند.

حتی بازیکنی در لیگ هندوستان برای پیدا کردن سری در سرها به تقلید از میرو کلوزه سعی کرد پشتک بزند، اما به خاطر فرود روی مهره های کمر، فوت کرد. شوآف بازها همه جا هستند؛ از فضای مجازی بگیرید، تا وسط چمن استادیوم.
 


اعتراض
 
 فوتبالیست ها با چه شکل هایی شادی گل می کنند؟

9 دی 1379 بود که بیهوشی هاشمی نسب روی اعصاب سرخ ها رفت. بیهوشی ای که نمایشی اعتراض آمیز به روابط سرد او با علی پروین بود. رضا عنایتی هم با تقدیم کردن گل هایش به آقای مدیرعامل که بزرگ ترین منتقدش بود، از خجالت او درآمد. گرت بیل بعد از گلزنی مقابل لوانته در سانتیاگو برنابئو، گوش هایش را با دو دست گرفت تا به هو شدن توسط هوداران رئال واکنش نشان دهد. ابی فاولر هم بعد از گلزنی در آنفیلد روی زمین درازکشید و خطوط زمین مسابقه را اسنیف کرد تا به شایعه معتاد بودنش که توسط رسانه های انگلیسی پخش شده بود، جواب بدهد.
 


غیراخلاقی

اکبر افتخاری در دهه 50 بعد از گلزنی شورتش را درآورد و اولین شادی گل غیراخلاقی تاریخ فوتبال ایران را ثبت کرد. رد پای شادی گل های منشوری در دهه 60 هم وجود دارد. در دربی سال 1369 مجتبی محرمی بعد از گل فرشاد پیوس، به جای شادی با هم تیمی هایش، به سمت عابدازده می رود و به سبک شیث- نصرتی این بار جلوی دوربین های تلویزیونی این کار را انجام می دهند و مانند قبلی ها خوش شانس نیستند و مجازات می شوند.

محسن رسولی، بازیکن سایپا هم که به جای پیراهن، لباس زیرش را درآورد، بزرگ ترین قربانی فوتبال ایران است. کبه، بازیکن نیجریه ای استقلال هم به خاطر پول نگرفتن از باشگاه، یکی از زشت ترین شاید گل های تاریخ فوتبال را ثبت کرد؛ بازیکنی که بعد از شادی گل به آفریقا دیپورت شد.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1396/02/05
چرا رائول انگشت دست راستش رو بوسه زده ؟؟؟؟!
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1396/02/05
چون نوشتن حلقه نامزدی......اونا اول در دوران نامزدی حلقه رو تو دست راست میندازن...
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1396/02/09
رضا كمي اطلاعات اجتماعي _ خانوادگي ات را تقويت كن بعد نظر بده !!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
خرید باکس 3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
زمردی_فوتر اصلی
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر