معمای سکه‌ی تقلبی!
۴۹۳۱۸۰
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۱
۶۹۵۰ 
تصور کنید شما بزرگترین ریاضیدان در قلمرو پادشاهی تان هستید، اما از آنجایی که قوانین مالیاتی امپراتور را زیر سوال برده اید، شما را با فقط یک ماژیک که بتوانید روزها را با آن بشمارید در سیاهچال انداخته اند.
وبسایت ویدوآل: تصور کنید شما بزرگترین ریاضیدان در قلمرو پادشاهی تان هستید، اما از آنجایی که قوانین مالیاتی امپراتور را زیر سوال برده اید، شما را با فقط یک ماژیک که بتوانید روزها را با آن بشمارید در سیاهچال انداخته اند.
 
اما یک روز شما را ناگهان نزد امپراتور می برند که عصبانی تر از همیشه به نظر می آید، یکی از دوازده حاکم زیر دست او محکوم به پرداخت خراج با سکه ای بدلی شده که الان وارد خزانه شده است.
 
حالا فرصتی پیش آمده تا شما به عنوان بزرگترین ریاضیدان پادشاهی با شناسایی سکه قلابی آزادی خودتان را بخرید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1395/12/30
من که مغزم کار نکرد.....اصلا این کارا رو ولش کن ،میرم یکمی اجیل بخورم،عیدتونم مبارک،راستی الان یه ساعت تا تحویل سالع.
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1396/01/01
این چرا اینقدر پیچوندش.کار رو با دو تا دسته 6تایی شروع میکنیم.هرکدوم سنگین تر بود رو به دو دسته سه تایی تقسیم میکنیم،باز هر دسته 3تایی که سنگین تر بود رو جدا میکنیم.خب سکه تقلبی تو این سه تاست،دوتاش رو میذاریم روی دو کفه ترازو،هر کدوم سنگین تر بود تقلبی هست،اگه هم وزن بودن اون یکی که رو ترازو نیست تقلبییه.ماژریکم نمی خواد :|
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1396/01/01
این روش لقمه رو دور سر گردوندن هست. باید اول 12 سکه رو به دو دسته 6 تایی تقسیم کرد و تو ترازو گذاشت، شش سکه کفه سبک تر اصل هستند و اونا رو کنار میگذاریم. بعد شش سکه کفه سنگین تر رو به دو دسته سه تایی تقسیم می کنیم و دوباره وزن می کنیم، سه سکه کفه سبکتر رو حذف می کنیم. این بار یکی از سه سکه باقیمانده رو توی یک کفه و یکی دیگه رو توی کفه دیگه می‌ذاریم و مثلا یکی رو هم توی دست نگه می‌داریم. اگر دو کفه برابر باشند پس سکه توی دست تقلبی هست و اگر هم دو سکه توی ترازو برابر نباشند سکه سنگین تر تقلبی هست. ماژیک هم لازم نداریم. :)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج