پاسخ اما واتسون به شایعه های «لالا لند»
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۹۷۴۸۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶
۶۹۱۵
در ابتدا قرار بود اما واتسون و مایلز تلر نقش های اصلی «لالا لند» را بازی کنند اما این اتفاق نیفتاد و شایعه‌های زیادی در این مورد شکل گرفت. حالا ستاره «دیو دلبر» به این شایعات پاسخ داده و آن ها را برطرف کرده است.
روزنامه بانی فیلم: در ابتدا قرار بود اما واتسون و مایلز تلر نقش های اصلی «لالا لند» را بازی کنند اما این اتفاق نیفتاد و شایعه‌های زیادی در این مورد شکل گرفت. حالا ستاره «دیو دلبر» به این شایعات پاسخ داده و آن ها را برطرف کرده است.

 به نقل از ایندپندنت، اما استون به خاطر نقش آفرینی در فیلم موزیکال محبوب و پرفروش «لالا لند» دامین شازل که برای چند لحظه پیروز جایزه اسکار بهترین فیلم سال هم شد، اسکار بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد، اما یک بازیگر دیگر به نام « اِما» هم بود که نزدیک بود او این نقش را به دست بیاورد.
 
پاسخ اما واتسون به شایعه های «لالا لند»

در ابتدا قرار بود اما واتسون و مایلز تلر نقش های اصلی فیلم «لالاند» را بازی کنند و در نقش میا و سب جلوی دروبین بروند اما در نهایت این نقش های به استون و همبازی‌اش رایان گاسلینگ رسیدند. همانطور که انتظارش هم می رفت، جدایی دو نامزد قبلی از این پروژه و موفقیت این فیلم در آینده باعث شد بعضی از مخاطبان به این فکر کنند که چه مشکلی پیش آمده بود؟

به این ترتیب شایعه های زیادی شکل گرفت که به نوعی در صدد توضیحی برای این امر بودند؛ از ادعاهایی که واتسون درخواست دستمزد بیشتری داشت تا اینکه تلر نیز دو میلیون دلار بیشتر از آنکه به او پیشنهاد شده بود، می خواست.

با این حال، واتسون بالاخره به این شایعه ها پایان داده و جایگاه خودش را در این شایعات روشن کرده است. او به انترتینمنت ویکلی گفت «یکی از آن مسایل آزاردهنده است که چند اسم در همان ابتدای کار به یک پروژه متصل می شوند تا راهی باشد برای اضافه کردن به انتظار و هیجان تماشاچیان نسبت به آن، تازه این در حالی است که هنوز هیچ توافق رسمی صورت نگرفته و هیچ چیز به ثبت نرسیده است.»

حتی واتسون خودش هم می‌دانست که هرگز نمی تواند در این پروژه حضور داشته باشد چون از سال قبل به پروژه «دیو و دلبر» متعهد شده بود و این در حالی بود که هر دو پروژه زمان قابل توجهی برای تمرین و آماده شدن نیاز داشتند و واتسون این زمان را نداشت.

او در مورد برنامه کاری‌اش برای «دیو و دلبر» گفت: «می دانستم تمرین اسب دارم، می دانستم تمرین رقص دارم، می دانستم سه ماه باید تمرین آواز بکنم، و می‌دانستم که باید در لندن باشم تا بتوانم در عمل این کارها را انجام بدهم. و این فیلمی هم نبود که بتوانم خیلی ساده و ناگهانی وارد آن بشوم. می دانستم باید تمام کارهایش را انجام بدهم و باید آنجا باشم تا بتوانم آن ها را انجام بدهم. بنابراین به خاطر تداخل برنامه کاری، عملی نشد.»

شازل قبلا در مورد «لالا لند» گفته بود: «این را می گویم که طی شش سالی که طول کشید تا آن فیلم ساخته بشود، تغییرات زیادی در آن ایجاد شد و بله، لحظه ای بود که قرار بود اما واتسون و مایلز تلر در آن حضور داشته باشند. و در نهایت هیچ یک از این دو نفر نتوانستند در فیلم بازی کنند. اما این بخشی از فراز و فرودهای فیلم بود: اینکه قرار بود آن را بسازیم، قرار بود آن را نسازیم، بسازیم، نسازیم.»

اما واتسون که با بازی در نقش هرمیونی «هری پاتر» به شهرت سید، تلاش بسیاری کرد تا توجه رسانه‌ها موجب شود او همچنان «بازیگر کودک» باقی بماند. از همین روی در پروژه بعدی‌اش کنار دنیل برول در فیلم «مستعمره» بازی کرد و در درامی جذاب درباره زنی جوان که می خواهد دوست دزدیده شده‌اش را نجات بدهد بازی کرد و پس از آن به بازسازی لایو اکشن انیمیشن «دیو و دلبر» متعلق به کمپانی دیزنی ملحق شد و نقش دلبر را ایفا کرد. او از دوران کودکی تمام آهنگ های این فیلم را از حفظ بود.

واتسون درباره این شخصیت می گوید: «خیلی خوشم می آید که او دختری مبارز است که تمام زندگی اش حول این نمی چرخد که با خوش تیپ ترین پسر دهکده ازدواج کند. دلبر می خواهد بخواند، می خواهد ماجراجویی کند و می خواهد زن و انسان منحصر به فردی باشد. داستان او یکی از اولین داستان هایی بود که خواندم، برای همین ایفای نقشش خیلی جالب بود.»

«دیو و دلبر» در حال حاضر در سینماهای ایالات متحده روی پرده است و روز هفدهم مارس در بریتانیا اکران می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر