نصیرشلال: با مربی غیر از باقری کار می‌کنیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۰۰۲۶
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۲
۴۰۹۱
دارنده مدال نقره وزنه‌برداری المپیک لندن با گلایه از این‌که تاکنون هدیه المپیک خود را از اداره‌کل ورزش و جوانان استان دریافت نکرده‌ام، گفت: 8، 9 ماه از این موضوع می‌گذرد اما هنوز پاداشم را دریافت نکرده‌ام.
ایسنا: دارنده مدال نقره وزنه‌برداری المپیک لندن با گلایه از این‌که تاکنون هدیه المپیک خود را از اداره‌کل ورزش و جوانان استان دریافت نکرده‌ام، گفت: 8، 9 ماه از این موضوع می‌گذرد اما هنوز پاداشم را دریافت نکرده‌ام.

نواب نصیرشلال اظهارکرد: قرار بود از طرف اداره‌کل ورزش و جوانان استان، مبلغ 15 میلیون تومان را به عنوان هدیه دریافت کنم که تاکنون این مبلغ را دریافت نکرده‌ام و فقط قول آن را به من دادند.

وی بیان‌کرد: هم‌چنین قرار بود یک خانه وزنه‌برداری به نام من در اهواز احداث شود که به این صورت نشد و به نظرم رسیدگی به این مورد، فراموش شده است. البته یک زمین از طرف استاندار و یک خودرو از طرف شهردار دریافت کردم ولی درکل انتظار داشتم که اداره‌کل ورزش و جوانان استان قولش را عملی کند.

این ملی‌پوش خوزستانی در ادامه درباره وضعیت حضورش در تیم‌ملی عنوان‌کرد: اکنون باتوجه به شرایط تیم‌ملی، تصمیم تمام وزنه‌برداران این است که نمی‌توان با این وضعیت کار کرد و باید دید در ادامه چه می‌شود. به هر حال امیدوارم شرایط مهیا شود و بتوانیم برای استان و کشورمان افتخارآفرینی کنیم.

وی هم‌چنین درباره درخواست پنج وزنه‌بردار المپیکی مبنی بر این‌که برای ادامه کار می‌خواهند با مربی‌ای غیر از کوروش‌ باقری کار کنند، به ایسنا گفت: خودم، بهداد سلیمی، سجاد انوشیروانی، سعید محمدپور و کیانوش رستمی در جلسه‌ای که چند روز پیش با حسین رضازاده داشتیم، بیان کردیم که دیگر باقری مربی‌مان نباشد و شرایطی فراهم شود که بتوانیم تمرین و فعالیت‌مان را بدون حاشیه، دغدغه و مشکلات فکری ادامه دهیم که متاسفانه از این جلسه‌ نتیجه‌ای حاصل نشد. البته در این جلسه رضازاده گفت اگر می‌خواهید از همین امروز می‌توانید در اردو شرکت کنید که قبول نکردیم.

نصیرشلال بیان‌کرد: مهرماه مسابقات جهانی را پیش‌رو داریم که فرصت زیادی تا آغاز این پیکارها نداریم ولی متاسفانه اکنون شرایط‌مان برای حضور در اردوهای تیم‌ملی فراهم نیست. البته خودم در اهواز تمریناتم را برای این‌که عقب نمانم، انجام می‌دهم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرتان دور بودن از اردوهای تیم‌ملی از نظر عملکردی به شما آسیبی وارد نمی‌کند؟ اظهارکرد: این موضوع درست است ولی به هر حال برای تمرین یک ورزشکار و رسیدن آن به یک هدف، باید شرایط مهیا باشد ولی هنگامی که شرایط ما مهیا نیست، نمی‌توانیم این وضعیت را تحمل کنیم. امیدوارم هر چه زودتر با یک مربی‌ای به غیر از باقری‌ کار کنیم تا بتوانیم به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر شویم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2