نصیرشلال: با مربی غیر از باقری کار می‌کنیم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۰۰۲۶
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۲
۴۰۹۸
دارنده مدال نقره وزنه‌برداری المپیک لندن با گلایه از این‌که تاکنون هدیه المپیک خود را از اداره‌کل ورزش و جوانان استان دریافت نکرده‌ام، گفت: 8، 9 ماه از این موضوع می‌گذرد اما هنوز پاداشم را دریافت نکرده‌ام.
ایسنا: دارنده مدال نقره وزنه‌برداری المپیک لندن با گلایه از این‌که تاکنون هدیه المپیک خود را از اداره‌کل ورزش و جوانان استان دریافت نکرده‌ام، گفت: 8، 9 ماه از این موضوع می‌گذرد اما هنوز پاداشم را دریافت نکرده‌ام.

نواب نصیرشلال اظهارکرد: قرار بود از طرف اداره‌کل ورزش و جوانان استان، مبلغ 15 میلیون تومان را به عنوان هدیه دریافت کنم که تاکنون این مبلغ را دریافت نکرده‌ام و فقط قول آن را به من دادند.

وی بیان‌کرد: هم‌چنین قرار بود یک خانه وزنه‌برداری به نام من در اهواز احداث شود که به این صورت نشد و به نظرم رسیدگی به این مورد، فراموش شده است. البته یک زمین از طرف استاندار و یک خودرو از طرف شهردار دریافت کردم ولی درکل انتظار داشتم که اداره‌کل ورزش و جوانان استان قولش را عملی کند.

این ملی‌پوش خوزستانی در ادامه درباره وضعیت حضورش در تیم‌ملی عنوان‌کرد: اکنون باتوجه به شرایط تیم‌ملی، تصمیم تمام وزنه‌برداران این است که نمی‌توان با این وضعیت کار کرد و باید دید در ادامه چه می‌شود. به هر حال امیدوارم شرایط مهیا شود و بتوانیم برای استان و کشورمان افتخارآفرینی کنیم.

وی هم‌چنین درباره درخواست پنج وزنه‌بردار المپیکی مبنی بر این‌که برای ادامه کار می‌خواهند با مربی‌ای غیر از کوروش‌ باقری کار کنند، به ایسنا گفت: خودم، بهداد سلیمی، سجاد انوشیروانی، سعید محمدپور و کیانوش رستمی در جلسه‌ای که چند روز پیش با حسین رضازاده داشتیم، بیان کردیم که دیگر باقری مربی‌مان نباشد و شرایطی فراهم شود که بتوانیم تمرین و فعالیت‌مان را بدون حاشیه، دغدغه و مشکلات فکری ادامه دهیم که متاسفانه از این جلسه‌ نتیجه‌ای حاصل نشد. البته در این جلسه رضازاده گفت اگر می‌خواهید از همین امروز می‌توانید در اردو شرکت کنید که قبول نکردیم.

نصیرشلال بیان‌کرد: مهرماه مسابقات جهانی را پیش‌رو داریم که فرصت زیادی تا آغاز این پیکارها نداریم ولی متاسفانه اکنون شرایط‌مان برای حضور در اردوهای تیم‌ملی فراهم نیست. البته خودم در اهواز تمریناتم را برای این‌که عقب نمانم، انجام می‌دهم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرتان دور بودن از اردوهای تیم‌ملی از نظر عملکردی به شما آسیبی وارد نمی‌کند؟ اظهارکرد: این موضوع درست است ولی به هر حال برای تمرین یک ورزشکار و رسیدن آن به یک هدف، باید شرایط مهیا باشد ولی هنگامی که شرایط ما مهیا نیست، نمی‌توانیم این وضعیت را تحمل کنیم. امیدوارم هر چه زودتر با یک مربی‌ای به غیر از باقری‌ کار کنیم تا بتوانیم به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر شویم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر