علی رهبری در آنتالیا کنسرت نوروزی برگزار کرد
۵۰۳۶۶۸
۰۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
۲۵۲۳ 
علی رهبری رهبر ارکستر بین المللی آنتالیا در ادامه برگزاری کنسرت های خود، برنامه ای را با حضور یکی دیگر از برندگان مسابقات جهانی نوازندگی، اجرا کرد.
خبرگزاری مهر: علی رهبری رهبر ارکستر بین المللی آنتالیا در ادامه برگزاری کنسرت های خود، برنامه ای را با حضور یکی دیگر از برندگان مسابقات جهانی نوازندگی، اجرا کرد.
 
علی رهبری در آنتالیا کنسرت نوروزی برگزار کرد

 رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران در ادامه فعالیت هایی که با ارکستر بین المللی آنتالیا کشور ترکیه داشته روز چهارم فروردین ماه تازه ترین کنسرت خود را با حضور یکی از برندگان مسابقات جهانی نوازندگی برگزار کرد.

در این کنسرت که در سالن اسپندوس آنتالیا برگزار شد، علی رهبری به عنوان برنده مسابقات بین المللی رهبری ارکستر در کشور فرانسه و گوستاو ری وی نیوز نوازنده مشهور ویولنسل آلمانی و برنده مسابقات جهانی چایکفسکی قطعاتی ر اجرا کردند.

برگزاری کنسرت با با تاتیانا مازورنکو، نوازنده ویولن آلتو از آلمان و برنده سه مسابقه بین المللی ترتیس، مارکنویکرشن و یوری باشم، برگزاری کنسرت با الکساندر مارکوف نوازنده ویولون ، از امریکا و برنده دو مسابقه بین المللی پاگانینی و فیشر گرانت و برگزاری کنسرت با توبیاس فلدمان نوازنده ویولن، از آلمان، برنده سه مسابقه جهانی شیپور پوستاچینی، مارتوو و ملکه الیزابت بلژیک از جمله برنامه هایی است که علی رهبری تاکنون در ارکستر آنتالیا انجام داده است.

رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران بعد از ترک ایران  به دعوت بنیاد فرهنگی و هنری آنتالیا مسولیت تعدادی از کنسرت های ارکستر سمفونیک دولتی انتالیا  با برندگان  مسابقات مختلف دنیا را به عهده گرفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج