خانم ها این موارد را باید قبل از 30 سالگی بدانند!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۰۵۱۸
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۶
۳۸۹۷۱
در اینجا به چند مورد اشاره کرده ایم که خانم ها باید قبل از جشن تولد 30 سالگی شان آنها را یاد گرفته باشند.

مجله اینترنتی برترین ها
برترین ها: دهه دوم عمر چیزهای زیادی در مورد زندگی یاد می گیریم و در واقع برای باقی عمر بیشتر آماده می شوید. در اینجا به چند مورد اشاره کرده ایم که خانم ها باید قبل از جشن تولد 30 سالگی شان آنها را یاد گرفته باشند.

1. چطور تایر پنچر را عوض کنید

اگر از وسیله نقلیه شخصی استفاده می کنید، دیگر تابحال باید یاد گرفته باشید که چطور تایر پنچر آن را عوض کنید. چون هر روز از آن استفاده می کنید و هیچ وقت نمی دانید که چه زمانی ممکن است پنچر شود. پس یادگیری این کار را به تأخیر نیندازید.

2. چطور پارک دوبل بزنید

همه ما چه خانم چه آقا باید پارک دوبل را یاد بگیریم تا بتوانیم در امتحان رانندگی قبول شویم. ولی گویی خیلی افراد هستند که بعد از امتحان کاملاً پارک دوبل را فراموش می کنند. یک بار برای همیشه نحوه پارک دوبل زدن را یاد بگیرید، تا از کسانی نباشید که هر دفعه می خواهند پارک کنند گلگیر ماشین های دیگر را خراب می کنند یا در جوی آب می افتند.

3. بچه می خواهید یا نه و چرا

خیلی ها بچه می خواهند و خیلی ها هم هستند که بچه نمی خواهند. اجباری در آن نیست، ولی اگر بچه می خواهید، زمان شما محدود است. تا 30 سالگی باید بدانید که آیا می خواهید بچه داشته باشید یا خیر و اینکه دلیل شما برای بچه خواستن یا نخواستن چیست. برای بچه دار شدن باید قبل از 30 سالگی برنامه ریزی کرده باشید.

4. چطور رایانه و تجهیزات صوتی و تصویری را راه اندازی کنید

فناوری یکی از واقعیت های جامعه امروزی است و اینکه بدانید چطور رایانه، تلویزیون ها هوشمند، MP3 پلیر و دستگاه های دیگر را راه اندازی کرده و از آنها استفاده کنید، یک مهارت مهم در زندگی محسوب می شود. تا قبل از 30 سالگی این مهارت را بدست آورید و در آن استاد شوید.

5. خودتان را در 40 سالگی کجا و چطور می بینید

دیگر سال هایی که می توانستید بی خیال و بدون فکر به آینده بگردید و تفریح کنید گذشته اند. حالا دیگر شما مسئول سرنوشت خود هستید و باید طوری برای زندگی تان برنامه ریزی کنید که بدانید 10 سال دیگر کجا هستید و چه می کنید.

6. کدامیک از چیزهایی که در کودکی در مورد آینده تان فکر می کردید درست از آب درآمده اند

بیایید با این موضوع روبرو شوید، بعضی از آن چیزهایی که در کودکی در مورد آینده خود فکر کرده بودید – چه خوب و چه خوب – واقعیت ندارند. حالا که دیگر بزرگسال هستید و کنترل وجهه و شخصیت شما در دستان خودتان است، می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید چگونه باشید و چیزهایی که به دردتان نمی خورند را کنار بگذارید.

7. یک مهمانی سورپرایز راه بیندازید که واقعاً طرفتان غافلگیر شود

برگزاری یک مهمانی سورپرایز – که واقعاً غافلگیرکننده باشد – باعث می شود که مهارت های رهبری و مدیریتی شما برای برنامه ریزی یک مهمانی، رویداد یا مناسبت و جمع کردن افرادی با شخصیت های مختلف در یک جا، به آزمون گذاشته شود. وقتی خوب به آن فکر می کنید، می بینید که این مهارت ها در محل کار هم به دردتان می خورند.

8. چرا افسوس دهه دوم عمرتان را نمی خورید

خوشبختانه در دهه دوم عمرتان ریسک هایی کرده اید و موفقیت هایی هم داشته اید و البته اشتباهاتی هم مرتکب شده اید. شما جوانید و آماده ماجراهای بیشتر و بزرگتر در دهه سوم زندگی تان هستید.

9. برای سفر دو هفته ای فقط یک کوله پشتی ببندید

این مهارت کمی شبیه تعویض تایر است: وقتی یاد بگیرید چطور آن را انجام دهید دیگر در هر مکان و هر زمانی می توانید آن را انجام دهید. مهم این است که خودکفایی، کاربردی بودن و سبک زندگی بدون دردسر و تجمل برای مدتی را یاد بگیرید. کسی چه می داند؟ شاید از این سبک زندگی خوشتان آمد.

10. چطور از پوست، مو و بدنتان مراقبت کنید و چرا این نکته مهم است

حتی اگر ژن خوبی هم داشته باشید، سن و سبک زندگی بر روی آن تأثیرگذار است. اگر حالا یاد بگیرید که از خودتان خوب مراقبت کنید، تا ده بیست سال آینده هم فرم خود را خوب حفظ می کنید و همچنان جوان می مانید.

11. چه کسی شما را خوشحال می کند و چه کسی ناراحتتان می کند

حالا که خودتان را بهتر می شناسید، بهتر می دانید که چه کسی لایق زمان و توجه شماست، این بستگی دارد به اینکه انرژی شما چقدر باشد یا چقدر ناراحت باشید.

12. چطور ظرف نیم ساعت یا کمتر سر و وضعتان را مرتب کنید

البته این موردی است که باید در دهه دوم زندگی یاد گرفته باشید. دیگر باید بدانید که چطور لباس هایتان را تمیز نگه دارید، اتو کنید و مرتب کنید. بدانید چه لباسی به شما می آید و چه لباسی به شما نمی آید و باید اعتماد به نفس پوشیدن آن را داشته باشید و وقتی در آخرین لحظه دعوت می شوید بدانید چه بپوشید و چطور خوب به نظر برسید.

13. چطور تعمیرات ابتدایی منزل را انجام دهید

وقتی بچه بودید همه چیز خیلی راحت بود، بزرگترها همه کارها را انجام می دادند، چون شما هنوز خیلی کوچک بودید. حالا همه چیز تغییر کرده و شما دیگر یک بزرگسال هستید. پس بهتر است که چند مهارت تعمیراتی بدرد بخور یاد بگیرید که در صورت نیاز کارهایتان را خودتان انجام دهید. مثلاً یاد بگیرید که واشر شیر آب را خودتان عوض کنید، دیوار را خودتان درزگیری کنید یا کلید برق را خودتان نصب کنید. از این احساس استقلال و هوشمندی لذت خواهید برد.

14. چطور در یک معامله خوب چانه زنی کنید

چه در فروشگاه مبلمان خانگی باشید چه در تره بار، چه در حال مذاکره با یک مشاور املاک باشید یا مکانیک خودرو، داشتن مهارت های خوب چانه زنی هیچ وقت ایده بدی نیست.

15. چطور رابطه ای را دوستانه پایان دهید

چه تقصیر شما باشد چه نباشد، اینکه بتوانید بدون شکستن مرزهای احترام و دوستی رابطه ای را تمام کنید، نشانه بلوغ است.

16. بتوانید تنها زندگی کنید و از پیشرفت بازنمانید

افراد بسیاری هستند که از والدین خود جدا می شوند و یا ازدواج می کنند یا بخاطر ادامه تحصیل و به دلایل دیگر تنها زندگی می کنند. تنها زندگی کردن باعث می شود چیزهایی یاد بگیرید که هیچ سبک زندگی دیگری آن چیزها را به شما نمی آموزد. قبل از 30 سالگی از این تجربه لذت ببرید و چیزهای زیادی یاد بگیرید.

17. چطور از گیاه بیش از 1 سال مراقبت کنید

کار زیاد سختی نیست. کمی آب، کمی نور آفتاب و گاهی هرس کردن. توجه کردن به سلامت و زندگی یکی از گیاهان تان باعث می شود که درس توجه و رسیدگی کردن بگیرید. بدین ترتیب به یک زندگی دیگر اهمیت می دهید و آن زندگی و سلامت آن برایتان مهم می شود.

18. چطور با یک نفر دیگر همزیستی مسالمت آمیز داشته باشید

تنها چیزی که از تنها زندگی کردن سخت تر است این است که با فرد دیگری زندگی کنید. زندگی در خوابگاه دانشجویی را در نظر بگیرید. اینکه به یک نفر دیگر و احساسات و نیازها و خواسته ها اهمیت دهید و به مرزهای یکدیگر احترام بگذارید، چیز کمی نیست و می تواند خسته کننده باشد. باید خودتان آن را تجربه کنید و سختی آن را بچشید.

19. چطور فرق بین مد و لباس های کلاسیک را تشخیص دهید

مد می آید و می رود، ولی لباس های کلاسیک همیشگی هستند. تشخیص دادن فرق بین این دو آسان نیست. فرق بین مد و کلاسیک چیزی است که خانم ها باید قبل از 30 سالگی آن را بدانند.

20. چطور غذای مخصوص خود را بپزید

تا قبل از 30 سالگی باید بتوانید غذایی بپزید که به آن افتخار کنید و برای مهمان آن را سرو کنید و آنقدر خوب باشد که وقتی دیگران آن را می بینند یاد شما بیفتند که چقدر خوب آن را درست می کنید. لازم نیست سرآشپز حرفه ای باشید، ولی مهارت تان باید چیزی بیشتر از تشخیص ماهیتابه از قابلمه باشد.

21. چطور مالیات تان را محاسبه کنید

با آنکه استخدام حسابدار و سپردن کار محاسبه مالیات به او، نشانه احتیاط است، ولی اینکه بلد باشید چطور این کار را خودتان انجام دهید، به شما اعتماد به نفس بررسی سودها و برنامه ریزی بهتر برای آینده مؤثرتر و پربازده تر را می دهد.

22. چطور منزلتان را در 45 دقیقه یا کمتر تمیز کنید

وقتی یک دوست، فامیل یا آشنا با شما تماس می گیرد و می گوید که می خواهد به شما سری بزند، ظرف چند دقیقه خانه خود را به حالتی در می آورید که مناسب پذیرایی از مهمان باشد؟ اگر این کار بیشتر از 45 دقیقه وقت شما را می گیرد، باید روی این مهارت بیشتر کار کنید.

23. چطور تقاضای ترفیع یا افزایش حقوق کنید

در برهه های خاصی از حرفه خود، فرصتی می یابید که به پست بهتری ارتقا بیابید یا افزایش حقوق بخواهید. ولی اغلب اوقات این موضوع اتوماتیک وار اتفاق نمی افتد. باید آن را درخواست کنید.

24. چطور سهام خرید و فروش کنید

چه یک سرمایه گذار ساده باشید چه کارمند، باید بدانید که چطور سهام، اوراق قرضه و ... را ارزیابی کنید و به اندازه ای هوشمند باشید که بدانید پولتان را کجا سرمایه گذاری کنید.

25. بدانید چه لباسی به شما می آید

تا قبل از 30 سالگی، باید بدانید که چه لباسی به شما می آید و چه لباسی نمی آید و آنقدر از خودتان شناخت داشته باشید که لباس هایی نپوشید که مناسب شما نیست. ساختن سبک شخصی و فقط خریدن لباس هایی که به شما می آید و مناسب شماست، زمان خرید شما را کاهش می دهد و در پولتان صرفه جویی می کند.

26. چطور آتش درست کنید

در عصر فناوری این هنر گم شده است. ولی دانستن اینکه چطور در شومینه منزل، در اردوی تفریحی و یا در منقل کباب پزی، آتش خوبی درست کنید، چیز بدی نیست. همیشه همه چیز برقی نیست که بخواهید فقط یک کلید را فشار دهید.

27. چطور اتومبیلی با باتری خراب را استارت بزنید

در نگهداری و تعمیرات خودرو نکات مثبت و منفی وجود دارد. ولی وقتی نوبت به استارت زدن خودرویی با باتری خراب می رسد، باید فرق بین بار مثبت و منفی را بدانید تا بتوانید بدون برق گرفتگی به جاده برگردید.

28. چه وقت به تلاش ادامه دهید و چه وقت بی خیال شوید

زندگی همیشه آسان نیست. وقتی سخت می شود، باید بتوانید تشخیص دهید که آیا بهتر است به کارتان ادامه دهید تا موفق شوید یا اینکه برای کم کردن ضرر و زیان، بی خیال قضیه شوید. اینکه بدانید کی و چطور این تصمیم را بگیرید بسیار مهم است.
انتشار یافته: 50
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1392/02/21
مجله نميشد از عكس هاي كشور خودمون و محجبه استفاده ميكردي نه خدايي نميشد؟ چرا انقدر ما خودكم بينيم؟بابا اول ما بايد خودمون رو باور كنيم كه خارجي ها هم مارو باور كنن.
اشاعه غلط ميكنيها
پاسخ ها
hoori
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
شما میتونی رو اون قسمت یه تیکه کاغذ بذاری که نبینی.اشاعه غلط!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ice
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
بابا خود کم نبییییییییییین!!! جمش کن تورو خدا!!
مهديه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۱
چرا انقد به حاشيه ها توجه ميكنين ببين مطلب چي ميگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۲
مشکل مملکت ما اینه؟
آرش
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۲
ice یه کم خودتو کنترل کن
delam khast
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
جمعش کن بابا کاسه کوزه تو دلش خواسته دلت نمس خواد نخون
اميرح
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
دوستان چرا اينقدر عصباني!!!! خب باااااشه بابا.
خب بنده خدا رو منفجرش كرديد. يچيزي گفت حالا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
برات متاسفم که همه فکرو ذکرت اینه...
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۶
چرا همش دنبال اینی که خارجیا باورت کنن؟؟ مشکلت چیه ؟؟؟ فکرتو اصلاح کن...چشماتم بشور..
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1392/02/21
يه ريش و سبيل هم اضافه مي كردي تكميل ميشد
خب مجله جان يهو بيا بگو خانمهاي محترم؛ مرد باشيد مردانه رفتار كنيد!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۲
نخیر. داره میگه چجوری نیازمند مردا نباشیم
گندم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۴
چه عجب آقا امير يه حرف حق زدي شما!!!
واقعا ايناكاراي مردونه هستن لازم نيست زنا ياد بگيرن با مته كار كنن يا پنچر بگيرن و ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۴
شما فرض کن یه زنی تنها رفته سفر یا حالا هر جایی بدون هیچ تصور و پیش بینی تو یه بیابون یا یجای خلوت بدون هیچ مردی ماشینش خراب شده حالا باید چیکار کنه ... حرف شما درست ولی زنها و دختران باید در عین حال که زنانگی خودشون رو حفظ کنن باید مهارتهایی رو هم یاد بگیرن به هر حال کار از محکم کاری عیب نمیکنه
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
با نظر بالاییم کاملا موافقم
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1392/02/21
جالب بود.
خوشمان آمد
پاسخ ها
آرش
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۲
خانوم حالا که خوشت اومد برو یاد بگیر که دیگه ما واست پنچری نگیریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۴
آقا آرش یه جوری میفرمایند که دیگ ما واست پنچری نگیریم انگار هرروز هر خانوم یا آقایی ماشینش پنچر میشه این پنچریشو میگیره
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1392/02/22
ها ها ها!!!اینم از حسودیتون.د اگه ماها نباشیم که شماها ... شماهایی دیگه وجود نداره.
پاسخ ها
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۶
منظورت از ماها و شماها کیا هستش... شما مجهول الهویه هستین چرا؟
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1392/02/22
خوب بود. خیلی خوبه که خودمون بتونیم از پس مشکلات بر بیاییم بدون اتکا به کسی و این نیازمند خودباوری هست.
پاسخ ها
آرش
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۲
بابا غیر متکی!
یاسمین
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
فقط کافی با یک مقدار اندک پول تمام این کار های مردانه را به مردان محول کنیم ، این نیازمند بودن نیست ، این احترام گذاشتن به شخصیت یک زنه
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1392/02/23
فکر می کنم مهم تر از این ها ، اینه که چطور یاد بگیریم زن باشیم و انقدر وظایف آقایان رو از روی دوششان برنداریم ،
خیلی خوب نیست که مقاله هایی متضاد با فرهنگ ما چاپ شود ، خیلی کار ها در شان و شخصیت زن ایرانی نیست ، خداوند زن ها را برای زندگی کردن ، آرامش و مادر و همسری آفریده و مردها را برای کار ...
چرا تا وقتی مردی هست تایر اتومبیل و تعمیرات خانه و ... را باید زن انجام دهد ؟
بلد نبودن یا انجام ندادن این کارها نه این که از شان زن کم نمی کند ، بلکه به آن اضافه هم می کند
پاسخ ها
اميرح
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
درود بر شما بزرگ بانوي ايروني++++
براي من اين عينه عشقه كه گوشيم مادرم به مشكل برميخوره درستش كنم. اينكه كار با دستگاه DVD رو به مادرم ياد بدم
براي من لذت بخشه كه درب نوشابه رو خانمم به من بگه عزيزم بيا اينو باز كن زيادي محكمه (هرچند اگه خودش بتونه) يا برق دستگاه بابليس اش اتصالي كرده باشه من براش تعمير كنم و غيره
اينا معنيش اين نيست: كه خانمم مادرم شما نميتونيد! معنيش اينه كه هركسي سرجاي خودش عزيزه. چه مرد چه زن
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۶
آفرین امیرح....... آرش یاد بگییییییییر....هه
بانوی اریایی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۰
دوست عزیز اینکه هر بانویی مهارت های اولیه را بلد باشه هیچ منافاتی با افتخار به مردانگی های مردانمان ندارد گاها میبینیم خامهایی را که مردشان نیست یا به دلایلی مجبور به زندگی تنهاست در این صورت چاره ای جز خود اتکایی زن نیست کاش مرز هایمان را بشناسیم و مسایل را با هم قاطی نکنیم
آرش
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
حرف حق و بانوی اریایی داره میزنه باهاش موافقم
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1392/02/23
یکی از سرگرمی های مردها ، دیدن پارک دوبل خانومهاست !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
چون بیکارن و ول و سرگرمی دیگری ندارن البته بلا نسبت بعضی آقایون!!!
گندم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۵
چكار كنن طفلي ها بس كه بيكارن
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1392/02/23
دقت کنید گفته "خانوما یاد بگیرند" نگفته حتما همیشه انجام بدن. به نظر من هم انجام کار مردونه نه تنها هنر نیست بلکه به جسم زن هم ممکنه آسیب برسونه ولی مهمه که آدم در مواقع لزوم بتونه از پس خودش بربیاد مخصوصا که الان خیلی از دخترها مجرد و تنها زندگی میکنن. عرضه داشتن مرد و زن نداره
پاسخ ها
اميرح
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
+++++++ و براي شما
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1392/02/23
مقصر ما اقايان هستيم كارهائي كه مختص خانمهاست كه هيچي ولي تا يه مشكلي ميشه تو دست نزن من انجام ميدم .ول كن انجام بده ديدي اشتباست بهش بگو كمك كن ياد بگيره زورش نرسيد يه چيزي.
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1392/02/23
من خودم جزء اون دسته از دخترایی هستم که میگم چه خانوما چه آقایون باید اکثر کارای روزمره رو خودشون انجام بدن به خصوص خانوما و از خانومایی که در ساده ترین کارها هم احتیاج به دیگری دارن خوشم نمیاد ولی نه به این منظور که به مردان فخر بفروشیم مثلا پدرمن اکثر کارای فنی رو بهم یاد داده تعمیرات خوردرو ،جوشکاری ساده ،اتصالات و خیلی کارای دیگه ولی اگر جایی در برابر یک آقا قرار بگیرم نباید خودمو گم کنم چون یک سری کارها وظایف خانوماس و یک سری وظایف آقایون. خانوما باید این کارها رو یاد بگیرن ولی یادشون نره که ظرافت های زنانه ی خودشون رو هم از یاد نبرن در ضمن آقایون هم زمانی که ببینند همسرانشون علاوه بر همسر داری و وظایف از این قبیل کارهای فنی رو هم تا حدودی بلدن خیالشون راحته که خانومشون در نبود شوهر توانایی اداره کردن کارها رو داره. این مطلب دلیلی بر مرد شدن خانومها نداره و یا قد علم کردن در برابر آقایون به قول رهبر انقلاب زن و مرد از نظر ارزش های انسانی و حقوق اجتماعی برابرن و باید همراه هم باشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۴
نظرتون قابل احترام نیست. چون خلط مبحث کردید
شیرین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۶
با خلطش موافقم ولی قابل احترامه و تا حد زیادی درست .
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1392/02/23
حتما باید پارک دوبلم می گفتین؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۳
نویسنده آقا بود تو ب دل نگیر!!!
Iran, Islamic Republic of
04:03 - 1392/02/24
مجله جان کمتر از مقالات ترجمه شده استفاده کن چون نتیجه اش راه افتادن مبحث تکراری زن و مرد بین کاربراس اصلا این موضوع در ایران ما صدق نمیکنه تا زمانی که پنجرگیری برا خانوما عاره .
این مطالب برا یه خانوم احتمالا مجرد بالای 30 ساله جدا انتظار بالایی که پارک دوبله بلد باشه ؟
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1392/02/24
خدا رو شکر که پارک دوبلو خوب بلدم و موقعی که مردای بیکار و علافی امثال "شیطون" می خوان سرگرم بشن، دماغشون میسوزه. خخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1392/02/24
این زنها هیچوقت هیج کدوم از اینا رو نه انجام میدن نه می تونن انجام بدن
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
خخ چه مطمئن
Iran, Islamic Republic of
04:41 - 1397/12/04
تو هر سایتی ک مطالبش در مورد زناست مردا بیشتر کامنت میزارن برای مقاله مدرسم رفتم تو سایتی که درمورد حجاب و عفاف زنان بود مردا فقط کامنت گذاشته بودن تو کامنتا دعواشون شده بود نزدیک بود همو بزنن خخ ... در ضمن مطالب جالبی بود هرچی تجربه و علم انسان بیشتر باشه راحتتر با مشکلاتش مقابله میکنه ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
خخخخخ راس میگ با حرفش موافقم :D
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
خخخخ
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
موافقمم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان