مه گرفتگی و تردد پرحجم در جاده های مازندران
۵۰۶۰۳۰
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
۲۸۵۶
پلیس راه مازندران با اشاره به مه گرفتگی محورهای کوهستانی این استان از جمله در مقاطعی از جاده هراز ، کندوان و سوادکوه ، از رانندگان خواست تا با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
خبرگزاری ایرنا: پلیس راه مازندران با اشاره به مه گرفتگی محورهای کوهستانی این استان از جمله در مقاطعی از جاده هراز ، کندوان و سوادکوه ، از رانندگان خواست تا با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
 
گزارش دقایق اولیه عصر روز 13 فروردین پلیس راه مازندران حاکیست که هم اکنون وضعیت جوی محورهای کوهستانی مازندران نیز بارانی است .
 
پلیس راه کشور هم اعلام کرده است که محدودیت در محور کرج - چالوس با 2 ساعت تاخیر به اجرا گذاشته شده و تردد از ساعت 14 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و در ساعت 17 از مزرن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهدشد.
 
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس هم اعلام کرد که از عصر امروز جاده چالوس دارای مه شدید و بار ترافیکی نیمه سنگین به سمت چالوس و سنگین به سمت کرج است .
 
مهدی صفایی افزود : در حال حاضر با توجه به افزایش خودروهای در حال تردد در این مسیر ، خط شمال به جنوب کندوان از دزدبن به سمت کندوان سنگین و بر عکس دارای ترافیک نیمه سنگین است.
 
وی تصریح کرد : در محدوده پل زنگوله، سیاه بیشه و هزارچم مه شدید و ترافیک سنگین است.
 
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس با اشاره به ترافیک و مه آلود بودن مسیر از رانندگان خواست علاوه بر رعایت قوانین و داشتن صبوری و حوصله در رانندگی با سرعت مطمئن و رعایت فاصله طولی از خودروی جلو حرکت کنند.
 
وی همچنین از آمادگی کامل تمامی نیروهای راهداری خبر داد و گفت که در صورت نیاز نیروهای راهداری وارد عمل می شوند.
 
کرمعلی اسدی، مسئول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه را مه شدید با دید 100 متر اعلام کرد و گفت : در حال حاضر درجه حرارت این منطقه 3 درجه سانتی گراد است.
 
حدود 80 کیلومتر از مسیر 160 کیلومتری جاده کوهستانی چالوس - کرج(کندوان) جزء حوزه استحفاظی مازندران و بقیه نیز مربوط به استان البرز ست که بیش از 15 تونل کوچک و بزرگ و تعدادی پل در طول مسیر دارد.
 
گزارش خبرنگار ایرنا از آمل هم حاکیست که هم اکنون مسیر برگشت جاده هراز به تهران در مقاطعی دارای حجم تردد زیاد ولی روان خودروهاست .
 
هراز ، کندوان و سوادکوه سه محور مهم مازندران هستند که این استان را به پایتخت کشور متصل می کنند. حجم تردد در این سه محور بیش از یکصدهراز دستگاه خودرو در روز در روزهای عادی است که تا چند برابر در ایام تعطیل افزایش می یابد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج