ترافیک در تمام محورهای گیلان پرحجم و روان است
۵۰۶۱۹۷
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۸
۳۶۳۳
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: ترافیک در تمامی محورهای این استان، پرحجم اما روان است.
خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: ترافیک در تمامی محورهای این استان، پرحجم اما روان است.

سرهنگ حسین محمدپور یکشنبه شب در گفت و گو اظهار کرد: در محور جنوبی استان گیلان به سمت قزوین، شاهد ترافیک پرحجم و روان هستیم که مسافران و هموطنان درحال خروج از این استان هستند.

وی ادامه داد: در محور غربی استان در جاده آستارا - اردبیل و در ارتفاعات سمت تونل حیران، شاهد بارش برف هستیم و خروجی به سمت اردبیل در انتهای حوزه استحفاظی گیلان، بار ترافیکی وجود دارد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان به مسافران و رانندگانی که قصد تردد در مسیرهای کوهستانی را دارند، توصیه کرد حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

سرهنگ محمدپور همچنین به روز طبیعت و حضور مردم در تفرج گاه های خارج از شهر اشاره کرد و گفت : در مسیرهای منتهی به مرکز استان گیلان به ویژه از سمت انزلی به رشت، شاهد ترافیک نیمه سنگین، پرحجم اما روان هستیم که این مسئله، به دلیل مراجعت مردم از مکان های گردشگری به سمت رشت است.

به گزارش ایرنا، به منظور انتظام بخشی ترافیکی و برقراری امنیت در جاده های گیلان در ایام نوروز، یک هزار واحد گشت با 6 هزار نیروی پلیس در استان فعالیت دارند.

همچنین پلیس راه گیلان تردد انواع وسایل نقلیه سنگین و باربری در جاده اردبیل - آستارا و بالعکس را تا ساعت 24 امروز (سیزدهم فروردین ماه) ممنوع کرده است. این ممنوعیت تردد در محور رشت - قزوین و بالعکس از ساعت هشت تا 24 فردا (14 فروردین ماه) اعمال می شود. این محدودیت شامل حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی نیست.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج