اندروید برای اولین‌بار از iOS سبقت می‌گیرد
۵۰۶۴۷۷
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
۲۸۱۵ 
یک شرکت تحقیقاتی که در حوزه اپلیکیشن‌ها آمارهای تحلیلی ارائه می‌دهد ادعا کرده اپ‌های اندرویدی برای اولین‌بار از نظر فروش از اپلیکیشن‌های iOS پیشی می‌گیرند.
مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: یک شرکت تحقیقاتی که در حوزه اپلیکیشن‌ها آمارهای تحلیلی ارائه می‌دهد ادعا کرده اپ‌های اندرویدی برای اولین‌بار از نظر فروش از اپلیکیشن‌های iOS پیشی می‌گیرند. این درآمد و فروش شامل فروشگاه‌های اپلیکیشنی مثل آمازون اپ‌استور و سامسونگ گلکسی اپز هم می‌شود. طبق محاسبات، حدود ۴۲ میلیارد دلار از طریق فروشگاه اپلیکیشن گوگل و حدود ۳۶ میلیارد دلار درآمد از طریق سایر فروشگاه‌های اپلیکیشن حاصل خواهد شد.
 
اندروید برای اولین‌بار از iOS سبقت می‌گیرد 

این رقم یعنی پیش‌بینی شده که امسال درآمد حاصل از فروش اپ‌های اندرویدی به ۷۸ میلیارد دلار برسد که برای اولین‌بار از رقم ۶۰ میلیارد دلار درآمد ناشی از فروش اپ‌های iOS بیشتر شده است.

البته اگر سایر فروشگاه‌های اپلیکیشن را نادیده بگیریم و صرفا فروشگاه اپ گوگل را با اپ استور اپل مقایسه کنیم، فروشگاه اپل هر سال و تا ۵ سال دیگر حدود ۲۰ میلیارد دلار پیش خواهد بود. شرکت تحقیقاتی App Annie که این آمار و ارقام را منتشر کرده معتقد است در ۵ سال آینده شاهد رشد فروش ۱۸ درصدی اپلیکیشن به شکل کلی خواهیم بود. در این میان مناطق آسیا و اقیانوسیه بیشترین تقاضا را برای هر دو نوع اپ متعلق به iOS و اندروید خواهند داشت.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج